Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
241. hozzászólás - 2009.09.04. 18:17:23
Szerintem túl sok a szerintem.
Hiába gondolunk mi bármit is, mert egy hét elteltével (félidő!) ránk sem bagóztak.
Pontszám: 8.03
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
242. hozzászólás - 2009.09.06. 12:57:31
...nekem is van egy olyan sanda gyanúm hogy q..ára le vagyunk kakikálva...csak akkor azt nem értem, minek kellett megnyitni eggyáltalán ezt a topic-ot....meg minek a várakozás....ha kész vége és a véleményünk meg senkit sem érdekel akkor legalább indítsák már el a következőt..
Time in a bottle
Pontszám: 3.82
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
243. hozzászólás - 2009.09.06. 17:57:26
Sziasztok,
Végigolvastam a hozzászólásokat, és írtam egy összefoglalót.

Jutalmazás / erőssége.
1.) Aki több kategóriában nyert, azért nem kapott többszörös jutalmat, mert a kategóriák között azért elég sok átfedés volt, aki az egyikben jó volt, abból adódott, hogy a másikban is jó lesz (az is várható volt, hogy az egyéni nyertesek egy része a nyertes szövetségből kerül ki).
2.) A legjobb épitőt azért nem jutalmaztuk külön, mert ez volt az a "teljesitmény" amihez semmilyen különösebb tudás vagy szakértelem nem kellett. Sőt. Ezt a taktikát mindenképpen egy egy szál buzogányban végiggaloppozó, "anti-karakter" fogja nyerni.
3.) A medál erősségéről, van, aki ezt túl erősnek tartja, van aki túl gyengének, izlések és pofonok. Úgy gondoltuk, hogy a semminél azért többet kell adni, valamit, aminek tényleg örülni lehet, de nem borítja a játékegyensúlyt.
4.) Lehetett volna még több kategóriát és helyezettet jutalmazni, de így is több mint 40 játékost jutalmaztunk, 60e Ft értékű őskövet osztottunk szét, valahol meg kellett húzni a határt.

Javítási javaslatok
1.) Regisztrációkor kijelezni, hogy ez egy véges világ. Mindenképpen még jobban felhívjuk erre a figyelmet.
2.) Szövetségi fórumot lehessen lezárás után is olvasni, karakterlapot meg lehessen nézni. Ezt maximálisan támogatom, sajnos nagyon nehéz lett volna leprogramozni, de a következő körre megpróbáljuk megcsinálni.
3.) Szakértelmek leírása V4-en a megfelelő számokat tartalmazza. Sajnos, a minden 3x gyorsabb eléggé elkomplikálta a dolgokat, nem tudott a figyelmünk mindenre kiterjedni, megpróbáljuk ezt megoldani.
4.) Kontinuumszűkítés, kronokompenzáció átnézése. Rendben!
5.) Felejtés ne 1 hét legyen. Rendben!
6.) Aukciós ház felesleges. Ezzel nagyjából egyetértek, a szerver rövidsége miatt a hosszútávú előnyt adó tárgyak legtöbbje felesleges. De kiszedni bonyolultabb, mint bent hagyni, és azért van néhány tárgy, ami hasznos lehet, színt visz a játékba. De ha akarjátok, ki tudjuk kötni.
7.) A világ vége után ne menjen ki figyelmeztető email (ez bug, természetesen sürgősen korrigáljuk).

Győzelmi feltételek
A legjobban mérhető teljesítmény az a harci erő növekedése, és mivel a szövetségi összefogás is fontos volt, ezt így legjobban az epikusokkal való haladás jelzi. Ha jól láttam, ezzel senkinek nem is volt problémája (legfeljebb, hogy a 30 epikust kicsit kevésnek tartottátok).
Ezenfelül volt itt több gondolat is:
- legyen több, alternatív nyerési feltétel
- a másodlagos, stb. nyerési feltételek (ami most a 10 napos HT birtoklás volt) változzon meg.
Az alternativ nyerési feltételekről. Ezt közel képtelenség úgy belőni, hogy egyformán nehezek legyenek. Akkor viszont mindenki a legkönnyebben teljesíthetőt választja, és az egész csak arra volt jó, hogy aki nem jól méri fel a feladatok nehézségét, és rosszra hajt rá, az már eleve kiesik. Nem zárkózom el a dologtól, de csak akkor, ha valaki leir konkrét feltételeket, és matematikailag le is vezeti, hogy ezek elérése pontosan ugyanolyan nehéz.
A HT-ről vegyes érzelmeket láttam, volt, aki azt írta, a HT-t nyerési feltétel nélkül is érdemes volt felhúzni. A HT-ra nekem azért esett a választásom, mert mindenképp akartam egy építési feltételt, és ez az egy volt, amiben nyilvánvaló versengés is mérhető. De igazatok van, az összesen 10 birtoklás nem volt túl nyerő. Esetleg úgy kellett volna ill. kell, hogy 10 nap birtoklás AZUTÁN, hogy megvan a kellő számú epikus. VAGY a nyerés feltétele az 50 epikus mellett, hogy a legtöbb napja birtokolják a HT-t összesen.
Helyes kvízkérdések összege: Érdekes ötlet, de felesleges feltétel, mindenki teljesíteni tudja, aki az adott számú epikust megöli, hiszen a kvízkérdéseket a legtöbben azért megválaszolják vadászatkor.
A kútméret mint győzelmi feltétel nekem nem tetszik, mert egy visszás taktikát támogat: "multi" karakterek indítása, akik az összes LE-t a lélekkútba töltik, majd amikor már nincs rájuk szükség, kilépnek a szövetségből, és törölnek.
Szövetségi háborúkat belevenni a győzelmi feltételbe: erre többen leírták már, hogy miért nem jó, egy alternatív javaslat elhangzott, hogy ne a győzelmek számát, hanem a háborúban rabolt LE mennyiségét tekintsük. Ez egy jó ötlet, csak sajnos ez egy olyan adat, amit jelenleg nem tárolunk. A javaslatok között szerepel a háborúnak egy kisebb reformja, azzal együtt ezt is meg tudjuk csinálni, de nem ígérem, hogy a következő indításra már meg lesz, legfeljebb a harmadik V4-re.
De abban egyetértek, hogy mindenképp jó lenne, ha volna lehetőség arra, hogy egy szövetség tudja akadályozni a másikat a győzelmi feltétel elérésében. Például ha egy szövetség vereséget szenved egy háborúban, akkor az epikuskra kapna valami minuszt egy adott időtartamra. És/vagy ha pusztitás citadellája van rajta, akkor ne tudja az epikust ütni.
Pontszám: 7
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
244. hozzászólás - 2009.09.06. 19:36:13
1%-al több LE vadászatra? Miért lenne ez olyan nagy táp. Pont Jó. Ad is valamit, de nem sokat.
Ha csak 1 db kvízt elrontasz, a 10%-al kevesebb LE-t kapsz. Ezzel a medállal 10 jó kvíz után a 11re is megkapod a LE-t, kb annyit ér.
Nekem nincs mostanában sem időm, sem kedvem kvízelni, de nem is nagyon számít. 50. szint felett már olyan mértékű dolgokra lehet elcseszni a LE-t, hogy pár 10.000 LE ide-vagy oda nem számít. Van akinek a kínzókamra naponta 25K felett hoz, van akinek 5K-t sem, ugyanazon a szinten.
Ehhez képest ez az 1% nevetséges. Kár sírni ezen.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.99
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
245. hozzászólás - 2009.09.07. 22:39:00 (Válasz Miklós #243 hozzászólására.)
Kösz. Ez már konkrét. És jól is hangzik. Kiváncsian várom az indulást.

Uff vagy off.
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 7.59
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
246. hozzászólás - 2009.09.08. 16:53:11 (Válasz Miklós #243 hozzászólására.)
"1.) Aki több kategóriában nyert, azért nem kapott többszörös jutalmat, mert a kategóriák között azért elég sok átfedés volt, aki az egyikben jó volt, abból adódott, hogy a másikban is jó lesz (az is várható volt, hogy az egyéni nyertesek egy része a nyertes szövetségből kerül ki)."

A 4. világ kiírásában nem szerepelt hogy egy játékos csak egy kategóriában győzhet.
Tehát: a győztes szövetségben szereplésem és a kvízben megszerzett győzelmem között milyen "átfedés" fedezhető fel mely akadálya lehet a 2. 100 őskőnek?

Az hogy "várható volt, hogy az egyéni nyertesek egy része a nyertes szövetségből kerül majd ki" az megint csak nem magyarázat a 3*100 őskő visszatartására. Kicsinyes eljárás a szerver után meghatározni a kategóriákat és a 3 duplázót "szimplává alakítani"... mindezt 300 őskőért! Ha x kategóriát jutalmazunk akkor hogyan fordulhat elő hogy nincs díj egy kategóriában mert a győztese már kapott egy díjat(itt most csak az őskövekre gondolok)?
A díj jár(na) mindhármunknak: már csak az alapkiírásra való tekintettel is! Miért történt a módosítás? Mi indokolhatta? Nehéz észérvet találni de azért megpróbálom!
Keressük az átfedést!
Nézzük a 3 duplázó játékos egyéni teljesítményét és vizsgáljuk meg hogyan segítette elő e 3 egyéni győzelem a csapatgyőzelmünket hogy visszafoghatóvá vált e 3 jutalom.
Cápa milliónyi rablott Le-ja súlyozta meg annyira a klánunk teljesítményét hogy kijelenthetjük: miatta nyertünk?
Esetleg a legtöbb sebzést elérő játékosunk -Wendingo- mért DÖNTŐ csapást az epikusaink többségére vagy az én átlagtól +1(-2) k-val eltérő jó válaszaim döntötték el a 4. világ feletti uralmat?
Hármunké?
E 3 győzelem nélkül nem diadalmaskodott volna a hegylakók szövetsége? A végeredmény ismeretében ezt nyilván nem jelenthetjük ki: toronymagasan győztünk és e 3 egyéni teljesítmény csak hab volt a tortán(nem pedig döntő súlyozás)!
Átfedés? Nem: ez csak 300 őskő visszatartása.

Ha az eredeti kiírás felrúgását jelentő módosított jutalmazást(egy játékosnak csak egy jutalom,az is csupán egyetlen világbéli karakterének) nézzük(vesszük szentírásnak!), akkor sem lehet "lenyelni" a 300 őskövet: x kategória x jutalommal jár, tehát nyilván illendő lenne odaadni a duplázók egyéni kategóriáinak soron következő x. helyezettjeinek akik nem a győztes szövetséghez tartoztak (pl. rablott le-nál a 2. helyezett Rókamókának, kvíznél a legjobb nem hegylakónak...).

Ami pedig a "többszörös jutalmat" illeti: a győztes klán játékosai győzelmi törekvéseik közepette óvatos becsléssel is 150-200 őskő(a 4. világban 450-600 őskő) körül -sőt felett!- költöttek átlagban(itt most tekintsünk már el a kvízmester okoskodásától - "egyéni szocproblem hogy ki mennyit költött(szánt) a játékra"- hiszen egy versenyszerveren azért nyilván nem győzhet 35 prémium tagság nélküli, prémium tárgyakat nélkülöző játékos) tehát: 100 őskő díjazásnál jutalomról nem beszélhetünk!

Off: kapnak valamilyen jutalmat azok akiknek fogalmuk sincs arról miért emeljük fel a szavunkat, akik nem nyertek(talán nem is játszottak a 4. világon) és csak a (le)pontozásig jutottak ebben a játékban? Nyilván nem kapnak ... sem!
Miért nem kezditek el a játékot valamelyik világon? Sokkal jobban telne rajtatok az idő! A kvízkérdések kikeresése közben tanulhatnátok valamit, a játékban esetleg ismerkedhettek is, így szerencsés esetben végre jó helyre "klikkelhetnétek"!
Off vége
A hozzászólást Xena módosította 2009.09.14. 18:00:09-kor
Pontszám: 7.62
kedvencWendingoFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
247. hozzászólás - 2009.09.08. 17:08:07
Én azt nem értem, miért 3 emberen kell spórolni? Azért nemtesznek semmit a kedves játékfejlesztők mert csak 3 ember sír? a többiek meg kárörvendőek és azért pontozzák le Xena-t es mostantol engem is mert ők nem nyertek semmit - nehogymár sírjon megdobták a semmiért 100 őskővel és mégtöbbet akar? mekkora arcátlanság, pontozzuk le jól! -

nagyot csalódtam.
Pontszám: 6.40
kedvencRyDeR92Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
248. hozzászólás - 2009.09.08. 20:27:52
Mikor rajtol?
Pontszám: 7
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
249. hozzászólás - 2009.09.08. 20:51:00 (Válasz Xena #246 hozzászólására.)
Nem voltam a győztes szövetségben. [mily meglepő]
Az tény, hogy kiforratlan volt még a szerver, de baxus tényleg ennyit kell rágódni a multon?
Ha gondolod megdoblak pár őskővel! Sokan, a vesztesek sem sirtak annyit, mint ti a nyertes szöviből.
Ahelyett, hogy felszívnád magad a következő menetre, hogy ezért a beszólásomért majd jól eltángálj, sírsz.
Lehet, hogy neked a pohár már üres?
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 4.70
kedvencWendingoFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
250. hozzászólás - 2009.09.08. 21:10:28 (Válasz Enoli #249 hozzászólására.)
Neharagudj, de te sem törődnél bele ha egy verseny nyerteseként nem azt a jutalmat adják amit megigértek, és amit adnak aztis rosszul adják.
Egyértelmű hogy mi vagyunk a hibások azért mert dupla teljesítményt tettünk le dupla nyeremény reményében, mert ez nemvolt megkötve és logikusnak tűnt hogy így is lesz..
Dupla energia + dupla idő költség= dupla haszon.. Legalabbis egy becsületes korrekt versenyeztető nem módosítja a szinte előre megszabott díjat verseny közben, az eredményhirdetéskor, és az eredményhirdetés után másfél héttel.

Enoli, téged meg szívesen farmolnálak v1en ha 52es volnál de sajnos nem támadok lefele, hozz be még 6 szintet akkor biztosan bekerülsz a portyalistámba.
Pontszám: 7
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
251. hozzászólás - 2009.09.08. 21:18:18
Igazad van. De vannak dolgok amibe tudom, hogy nincs beleszólásom. És csak magamat járatom le ha pofázok.
Persze, hogy nem igazságos! ÉS AKKOR MI VAN?
Az élet sem igazságos. A feljebb valónak miért nem hőbörögsz? Miért fizetsz [már ha] adót? Épp eleget nyul le az állam.

Ja igen! Az életben nem tudod megoldani ennyire névtelenül. Tavaly eltört a csuklóm. Meddig illik siránkozni miatta? Sajnos nem ismerem az önsajnálat etikettjét, ugyhogy a hozzá értők tanácsát kérem ez ügyben! A két heti siránkozás kevés volt? Mert akkor bepótolom!

És tudod mit! Állitsd át a portyapontjaidat, ha azt hiszed érdekel. Valszeg nem fizetsz adót, mert a kisdedóvóban még nem divat. Majd lesz.


Bocsánatot kérek: Wendingo!
A hozzászólást Enoli módosította 2009.09.08. 22:44:44-kor
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 4.57
kedvencWendingoFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
252. hozzászólás - 2009.09.08. 22:06:18 (Válasz Enoli #251 hozzászólására.)
Semmi baj, én kérek bocsánatot, nem kellett volna felhúznom magam.

Viszont az igazamért akkoris harcolok, és nem sírásnak vélem amit csinálok és továbbra is védem Xénát.
Pontszám: 7.60
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
253. hozzászólás - 2009.09.08. 23:16:52
Nem mondom, hogy ne tedd. Tedd amit az igazság érzeted diktál.
De Te is tudod, hogy csak falra hányt borsó. Attól sem változik semmi, hogy ha azt mondom, hogy Neked is, Xenának is és a harmadik harmadnak is igaza van. A mi igazságunk csak egy a sok kis igazság közül. Utólag valószínüleg azért nem orvosolható, hogy ne legyen ujabbnál ujabb igénylő. Mindegy, hogy milyen alapon. És most tényleg nem a baxogatásról szól e hsz.
Komolyan írtam, hogy igazatok van.
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 7.19
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
254. hozzászólás - 2009.09.08. 23:33:22
Igazuk van Xena-éknak.
Az olimpián sem mondják azt, hogy " bocsi, csapatban már nyertetek aranyat, az egyéni meccsekért nem jár arany, így csak ezüst és bronzérmes áll ott a dobogóra!"
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.22
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
255. hozzászólás - 2009.09.09. 01:17:25 (Válasz Tiha #254 hozzászólására.)
Köszönjük.

Én túltettem magam rajta hamar, egyfelől mert nem számítottam jutalomra, másfelől, mert a kötelező köröket (Baratynak és Miklósnak levél) megfutva nem kaptam semmilyen választ.

Bár persze bánt, hogy a szövetségi tagságom díjazták, az egyéni teljesítményemet pedig nem.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 7.51
kedvelt tagSteve32Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
256. hozzászólás - 2009.09.09. 01:31:51
Én is egyetértek Xena-ékkal, bár én nem is játszottam a V4-en, és ezek után rettegjen mindenki, aki rendesen, áldozatot (értsd pl. ősköves gyógyitalt) nem kímélve manózott a másik 3 világon!
Pontszám: 6.07
kedvelt tagSteve32Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
257. hozzászólás - 2009.09.09. 01:34:12 (Válasz chehs #255 hozzászólására.)
Egyértelműen külön kellett volna jutalmazni a szövetséget és külön az egyéni teljesítményt, teljesítményeket!
Pontszám: 6.07
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
258. hozzászólás - 2009.09.09. 02:08:50
Remélhetően eljutunk odáig is.
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 6.65
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
259. hozzászólás - 2009.09.09. 18:34:05 (Válasz Miklós #243 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.06. 17:57:26
6.) Aukciós ház felesleges. Ezzel nagyjából egyetértek, a szerver rövidsége miatt a hosszútávú előnyt adó tárgyak legtöbbje felesleges. De kiszedni bonyolultabb, mint bent hagyni, és azért van néhány tárgy, ami hasznos lehet, színt visz a játékba. De ha akarjátok, ki tudjuk kötni.


Ez esetben vegyétek ki egy az egyben! Rövid távon nem színfolt, és csak a CSP-t zabálja, de ez csak saját vélemény, bár eddig senki nem cáfolt rá. A faszályos megoldás szerintem a tárgyak szűrése lenne, de el tudom hinni, hogy nincs kedvetek ezzel tökörészni.

Idézet: Miklós - 2009.09.06. 17:57:26
Az alternativ nyerési feltételekről. Ezt közel képtelenség úgy belőni, hogy egyformán nehezek legyenek. Akkor viszont mindenki a legkönnyebben teljesíthetőt választja, és az egész csak arra volt jó, hogy aki nem jól méri fel a feladatok nehézségét, és rosszra hajt rá, az már eleve kiesik. Nem zárkózom el a dologtól, de csak akkor, ha valaki leir konkrét feltételeket, és matematikailag le is vezeti, hogy ezek elérése pontosan ugyanolyan nehéz.


Huhh. Matematikailag levezetni? A játék összes képletének tudatában is és ezek figyelembe vételével mókás feladat lenne a "pontosan ugyanolyan nehéz" feltételeket összehozni!
Persze, nagy volt a szánk (nekem is ), hogy így meg úgy volt szar a HT, de azért valljuk be, eléggé vaktában tapogatózás a kondíciók belövése, úgyhogy azért elsőre nem is sikerült _olyan_ rosszul.

Éppen az lenne a lényeg, hogy aki rosszul méri fel a terepet, az valamennyire lemarad. Mivel egy szövetség építkezik, háborúzik, stb., valamelyest ígyis-úgyis haladna az összes féle feltétellel, és idővel az ő döntésük, mire gyúrnak rá igazán. Ha ez mellé menne, attól még vissza tudnának szállni más úton. Így lenne igazán érdekes a verseny!

Idézet: Miklós - 2009.09.06. 17:57:26
Szövetségi háborúkat belevenni a győzelmi feltételbe: erre többen leírták már, hogy miért nem jó, egy alternatív javaslat elhangzott, hogy ne a győzelmek számát, hanem a háborúban rabolt LE mennyiségét tekintsük. Ez egy jó ötlet, csak sajnos ez egy olyan adat, amit jelenleg nem tárolunk. A javaslatok között szerepel a háborúnak egy kisebb reformja, azzal együtt ezt is meg tudjuk csinálni, de nem ígérem, hogy a következő indításra már meg lesz, legfeljebb a harmadik V4-re.
De abban egyetértek, hogy mindenképp jó lenne, ha volna lehetőség arra, hogy egy szövetség tudja akadályozni a másikat a győzelmi feltétel elérésében. Például ha egy szövetség vereséget szenved egy háborúban, akkor az epikuskra kapna valami minuszt egy adott időtartamra. És/vagy ha pusztitás citadellája van rajta, akkor ne tudja az epikust ütni.


Nagyon jó lenne, ha megcsinálnátok a rabolt LE-s dolgot, és akkor nem (csak?) építőháború lenne a szerver. A PC-t nem venném be a dologba - ha eltekintek attól, hogy szerintem felesleges viszályszító játékelem, és nem színfolt -, így is csak a sértődés volt belőle, közben meg komolytalan kivédeni azt a pár ezret. A vereségre valóban nem ártana kitalálni valamit, de lééééégyszi, ne az epikust rontsuk el vele! Nincs az a lélekkufár, aki bírná a megnövekedett gyógyital-mennyiséget szállítani...
Más ötlet ugyanerre?




*: Azt a 300 őskövet felesleges volt kispórolni, igencsak rászolgáltak a delikvensek! A saját bőrömön (is) tapasztaltam, mennyire...
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.09.09. 18:36:03-kor
Pontszám: 9.30
népszerűtlenBlackfalconFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
260. hozzászólás - 2009.09.10. 18:31:12
Én csak annyit szeretnék tudni mikor indul újra a 4. világ?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!