Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1061. hozzászólás - 2010.04.03. 13:14:44
(Kár, hogy itt nem olyan skypeos nevető smiley van, az elég jól kifejezné sokszor a hangulatom.)

Csibe, mondom én, hogy nem a Te asztalod!
Mindenesetre édes vagy, amikor puffogsz. (Bocsi, Yw.)

Mint azt már pityunak is mondtam, levelezés kérdése az egész… Csak jól kell kérdezni, több embert, és előbb-utóbb kibuggyan az igazság, mert nem hangoljátok össze a terelést.

Idézet: Mind1 - 2010.04.03. 12:20:41
nem indul többet szövetségi győzelemért.


No, erre szokták azt mondani, hogy ha annyi ezresem lenne, ahányszor ezt hallottam...

Idézet: Stardust - 2010.04.03. 12:46:52
Úgy tudom nem csak én csináltam meg pár küldit aznap.


Nagyon jól tudod!

Idézet: Stardust - 2010.04.03. 12:46:52
Soha nem csaltam!


Ezt nem is állította senki.


Idézet: pityu - 2010.04.03. 10:38:35
Felesleges szerintem számolgatni, saccolgatni


Még annyit: ez a győzelem szempontjából igaz, tanulás/tanulság levonás szempontjából nem.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.04.03. 13:23:40-kor
Pontszám: 3.31
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1062. hozzászólás - 2010.04.03. 13:15:25 (Válasz Khaval #1053 hozzászólására.)
Valamivel komolyabban:

Így bánkódnak a kisebb szövetségekből…
És most Khaval, árulj el nekem valamit:

Tegyük fel, a 3x győztes nem indul újra. Tegyük fel továbbá azt is, hogy mi ismét ott leszünk.
Amennyiben így lenne, elég valószínű, hogy akkor meg nekünk nem lenne ellenfelünk.
Mindig is piszkálta a csőröm, ugyanezt mondanád ránk is?

Edit: typo
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.04.03. 13:21:09-kor
Pontszám: 5.62
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1063. hozzászólás - 2010.04.03. 13:18:04
Elnézést, az előbb modortalan voltam. Természetesen először kellett volna gratulálnom minden nyertesnek, és nem most így 2. megszólalásra. Elnézést!

Gratulálok mindenkinek aki részt vett, akár ért el "díjazott" eredményt, akár nem...
Pontszám: 6.60
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1064. hozzászólás - 2010.04.03. 14:18:21 (Válasz Rokamoka #1012 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2010.04.02. 23:25:27


A „csalózás egymást/egymásra mutogatnak” témakörhöz még kötelességem leírni, hogy közülünk ott egyedül Phobosz szólalt fel.



A Felhasználási szabályok topicjába írtam ezt a hozzászólást:

"Végre híres lettem!:) Köszönöm, a csokikat a mamámnak tessék küldeni!:)"

Poénnak szántam arra nézve, hogy valaki kiírta a fórumra, hogy építettem megint egy adagot. Az már más tészta, hogy én akkor már szövetségben is maradtam, nem léptem ki belőle.

Aki sértésnek vette ezt az kérem ne tegye, csak viccnek szántam, mert engem még soha senki nem emlegetett itt a fórumon..

Ui: Köszönöm Rokamoka, hogy engem mártassz be, amikor én is ott éjszakáztam veletek az utolsó héten. Aki pedig tényleg oltja a CsST-t a HTF-ből azt meg nem veszed észre. Nem kívánok többet a témához hozzászólni.Kellően elszomorítottad számomra a Húsvéti Ünnepeket.Csalódtam..

(Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek.)
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 8.24
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1065. hozzászólás - 2010.04.03. 14:24:49 (Válasz Phobosz #1064 hozzászólására.)
Pontosan erre a hozzászólásra utaltam én is.
Bocsánatot kérek, láthatólag igen rosszul fogalmaztam, de remélem, a többiek azért nem értették félre.

*: Mondandóm lényege az szeretett volna lenni, hogy abban a topicban senki más nem írt hozzászólást a HTF tagjai közül, és nyilvánvaló, hogy Phoboszé sem kapcsolódott a (csalózás) témához.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.04.03. 14:27:05-kor
Pontszám: 5.62
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1066. hozzászólás - 2010.04.03. 14:26:30 (Válasz Craslorg #1057 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.04.03. 12:43:56
De miért ne? Ha teszem azt elindulok és mind a 3-nál megnyerem valamelyik kategóriát, akkor igenis az a célom, hogy a 4., 5., stb-nél is nyerjem, mert kidolgoztam rá egy nyerő taktikát. Ha legyőznek, akkor az lesz a célom, hogy visszavágjak.
Ugyanez a bajnokikon is. Sokan panaszkodnak, hogy mindig ugyanazok nyerik. Ha egyszer ők az adott szinten a legjobbak, az adott csoportban a legjobbak, akkor nyerjék is meg.

Ez a lényege a versenynek! Ha tombola lenne, azt mondom, hogy 3 nyeremény után valaki már ne nyerhessen többet, ha ugyanannyi szelvényt vet, mint aki még nem nyert semmit, mert ott tényleg a véletlen számított. Ha azonban 5-ször annyi szelvényt vett, akkor igenis 5-ször annyi legyen ott is az esélye.
A versenyben pedig pláne. Aki jó, az nyerjen. Aki nem jó, az pedig küzdjön, hogy ő legyen a legjobb (más taktika, amit addig követett, stb).


Ezzel csak akkor van baj, ha mindezt már verseny nélkül megy, mert érdektelenségbe fullad a dolog. Erre már most is vannak jelek, nem véletlen, hogy mindig csak 2 szövetség között megy a harc. Kérdem én, mi lenne akkor, ha az a bizonyos másik szövetség sem próbálkozna? Már így is gyászos, hogy egy versenyszerveren két szövetség versenyzik, komoly. Erről nem a szövetségek tehetnek, ők csak regelnek, játszanak, de a jelek szerint egyre kevesebb játékost érdekel a V4, kit ilyen kit olyan indokból.

A példád pedig ott hibádzik, hogy pl. a Bajnoki viadalon is gyengítik a sokszoros győzteseket, pont a nagyobb versengés miatt. A V4en erre nem lenne szükség, ha nem csak egy maroknyi játékos versengene, de így nem sok értelme van, a győztesek joggal indulnak, s nyernek, másokat meg nem lehet pisztollyal kényszeríteni, hogy de igenis regelj és vedd komolyan a V4et:)
A hozzászólást Blackjack módosította 2010.04.03. 14:30:40-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 6.39
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1067. hozzászólás - 2010.04.03. 14:35:07 (Válasz Blackjack #1066 hozzászólására.)
Kéretik odafigyelni a fiatalember hozzászólásaira, mert nagyon jó és főleg fontos dolgokra/problémákra hívja fel a figyelmet!
Pontszám: 3.77
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1068. hozzászólás - 2010.04.03. 14:58:49 (Válasz Rokamoka #1061 hozzászólására.)
Kedveském!

Megpróbáltad tisztességesen először.
Nem annyira etikusan másodszor (belekuksiztál a szervező fórumunkba ugyebár).
Teljesen etikátlanul harmadszor (bérépítők, hogy csakazértse nyerjünk, fórumba kuksizás).
Negyedszerre mit fogsz csinálni? Nekiállsz jelszavakat törni?


Szánalmas...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.39
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1069. hozzászólás - 2010.04.03. 14:59:25 (Válasz Blackjack #1066 hozzászólására.)
Ezért kell jelentősen módosítani a feltételeket, mert erre már megvan a taktika, illetve olyan egyéni feltételeket kitalálni, amit a győztes csapat tagja nem érhet el, vagy csak nehezen, de akkor nem tud úgy fejlődni, hogy az a csapatgyőzelemhez elég legyen.
Sok-sok ötlet felmerült, miket is lehetne:
- bizonyos szakértelemszint elsőnek való elérése
- tulajdonságösszeg elsőnek való elérése
- bizonyos tulajdonságok együttes maximális értéke a szerver végén
- ugyanez olyan szakértelmekre, ami nem biztos, hogy együtt fejlesztve fixen megérheti
- más határértékek elérése
Akár mindezekre kisebb jutalmak, amik aztán mennek tovább. A Tour de France-on valaki bezsebeli a sprinteket vagy a hegyi részhajrákat, de az összetettet a legritkább esetben nyeri meg (sprinter szinte soha).
Összetettebb győzelmi feltételek: epikus db/HT birtoklás/győztes háborúk/stb...

Mindamellett is azt mondom, hogy ettől még azok is nyugodtan jöhetnek, játszhatnak, akik már nyertek korábban. Csak alkalmazkodni kell a körülményekhez.
Pontszám: 7.82
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1070. hozzászólás - 2010.04.03. 15:17:36 (Válasz Craslorg #1069 hozzászólására.)
Sajnos egyáltalán nem úgy tűnik, hogy erre lenne bármiféle kapacitás.
Remélhetőleg az 50. szinttől induló világ ötlete megmozgatja egy kicsit a népet.
Pontszám: 5.57
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1071. hozzászólás - 2010.04.03. 21:54:37
Én is gratulálnék a győzteseknek
A második indulásnál mint építő voltam jelen, a harmadiknál pedig mint epikus ütő.
Egy biztos: valami komoly módosítás szükséges ahhoz hogy a következőre megint regisztráljak.
A versenyszerver mint olyan jó ötlet de ez nem verseny, hanem virrasztási és ülj a gép előtt minimum napi 12 órát szerver.
Ha komolyan veszed a verseny szervert a magánélet mint olyan megszűnik...
És pontosan emiatt volt csak 2 győzelemre esélyes szövi mert csak közöttünk voltak olyan "fanatikus hülyék" akik ezt bevállalták.
Szép volt, jó volt, a társaság nagyon-nagyon jó volt, de még egy ilyen virrasztásos mókát tutira nem fogok még 1x bevállalni.
U.I.
Köszönöm hogy a HTF tagja lehettem
Pontszám: 7.85
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1072. hozzászólás - 2010.04.03. 23:35:46
Én többek között ezek miatt nem indultam már most sem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.20
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1073. hozzászólás - 2010.04.04. 00:32:03 (Válasz CaveMaN #1072 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2010.04.03. 23:35:46
Én többek között ezek miatt nem indultam már most sem


Hasonló okokból (munka, magánélet) én már az előzőn se igazán Cave
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.05
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1074. hozzászólás - 2010.04.04. 03:11:01 (Válasz Khaval #1053 hozzászólására.)
Idézet: Khaval - 2010.04.03. 12:16:12
De mostmár ideje visszavonulni és átadni a helyetek a feltörekvő generációnak.


Ha ez a generacio ilyet var el, akkor nem feltorekvo, hanem vesztes. Tessek legyozni oket (mar ha lesz ra mod es alkalom).
Pontszám: 7.39
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1075. hozzászólás - 2010.04.04. 03:18:43 (Válasz Blackjack #1066 hozzászólására.)
Idézet: Blackjack - 2010.04.03. 14:26:30
Ezzel csak akkor van baj, ha mindezt már verseny nélkül megy, mert érdektelenségbe fullad a dolog. Erre már most is vannak jelek, nem véletlen, hogy mindig csak 2 szövetség között megy a harc. Kérdem én, mi lenne akkor, ha az a bizonyos másik szövetség sem próbálkozna?


En erdektelensegre szamitottam a 80 epikus miatt, aztan az lett, hogy az eddigi legszorosabb eredmeny szuletett. Nem 2 szovivolt, hanem vagy 5, csak aztan ahogy egy csapat lemaradt, demoralizalodott, es szetesett. Ezert maradt a vegere ketto. Es az, hogy ketto maradt nem egy, mar eleve unikum. (Elozo szerveren pl. az utolso 10 epikus mar csak tiszteletkor volt a fajmtol.)
Pontszám: 6.09
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1076. hozzászólás - 2010.04.04. 09:51:36
Azért egy kicsit húzhatták volna a 80. leütését, csak pár órával, mert akkor lett volna ott is bajnoki...
Pontszám: 6.60
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1077. hozzászólás - 2010.04.04. 11:47:04 (Válasz Yaksee #1076 hozzászólására.)
Idézet: Yaksee - 2010.04.04. 09:51:36
Azért egy kicsit húzhatták volna a 80. leütését, csak pár órával, mert akkor lett volna ott is bajnoki...


Áhh, direkt csináltuk így Amúgyis csak 11:15ig volt prémem
14
Pontszám: 7.64
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1078. hozzászólás - 2010.04.04. 12:12:59 (Válasz Khaval #1053 hozzászólására.)
Idézet: Khaval - 2010.04.03. 12:16:12
Nagyon sok értelmes és jó hozzászólás született itt, érdekes volt olvasni őket.
Egy kérdés motoszkál csak bennem. A győztesek közül, a leírtak alapján, több tag is van, aki már 3 szerver óta
együtt játszik, és gondolom, nyer is. Nem unják még? Bizonyították már nem egyszer, hogy jók.
Mostmár az lesz, hogy minden egyes szerveren elindulnak és megnyerik? Hogy büszkén mondhassák,
még mindig mi vagyunk a legjobbak? Szerintem mindenki felfogta, gratulálunk,szép volt,taps-taps.
De mostmár ideje visszavonulni és átadni a helyetek a feltörekvő generációnak.


Képzeld, vannak a normál világokon, akik 6., 7., 8. Bajnokijukat nyerik. Ráadásul úgy, hogy két bajnoki között nem kell nekik a többiekkel együtt nulláról kezdeni, hanem örökre megtarthatják egyszer megszerzett TÖ, SZÖ és egyéb előnyüket. Szerinted nem unják még?

Az új generáció meg ne a régitől várja, hogy haljon ki, ha tényleg olyan jók, akkor vegyék el a helyezést!
Kicsit (róka)mókás azt olvasni, hogy matematikailag bizonyítható, hogy ilyen meg olyan eredményeket nem lehet elérni. De, el lehet, itt a bizonyíték. De aki ebben nem hisz, annak felesleges is elindulnia versenyszervereken, mert nem fog nyerni.
Pontszám: 6.65
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1079. hozzászólás - 2010.04.04. 12:50:00
Én azt unom, hogy pl a v2 a v4 indulása óta / miatt teljesen kihalt...

Bajnokim meg soha nem lesz
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 6.18
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1080. hozzászólás - 2010.04.04. 14:39:10 (Válasz Jeriko #1078 hozzászólására.)
"Kicsit (róka)mókás azt olvasni, hogy matematikailag bizonyítható, hogy ilyen meg olyan eredményeket nem lehet elérni. De, el lehet, itt a bizonyíték. De aki ebben nem hisz, annak felesleges is elindulnia versenyszervereken, mert nem fog nyerni."

Szerintem pontosan tudjátok Ti is, hogy ez bizony gyengébbre sikerült most tőletek (több, különböző okból kifolyólag), mint amit ki lehetett volna hozni ebből a szerverből.
Pontszám: 7.01
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!