Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
61. hozzászólás - 2009.08.29. 00:01:54
Ez inkább a 4. világ topicba nem mehetne? Most én mondhatom, hogy szétoff, eddig hárman alkottunk véleményt, megfigyelésekre, ötletekre lenné(n)k kíváncsi(ak)!
Pontszám: 8.75
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
62. hozzászólás - 2009.08.29. 00:05:31
Hauer!...10-est kaptál...de nagyon el vagy tévedve..1...az első igenis azért első mert első...ha nagyon előre szalad, akkor eggyértelmű hogy egyedül marad...ezért első..de ez szerintem a többi szerveren is így van, ami nem ér véget....2...a csapból is ez folyt...hol?...kinek?...és ha konkrétan erre a világra regelt először akkor mi van?....miért kéne a fórumot lesni?...a játék nem erről szól hanem arról hogy játsszunk..(hozzáteszem hogy regnél biztos ott volt, csak ez a "csapból is ez folyt" nagyon nem kellett volna)..3...én is csapatjátékos vagyok/voltam...most már nem, mert véget ért a szerver... de azért mert te csapatjátéknak tartod a "VU"-t attól még más nem biztos hogy annak tartja....vagy lehet hogy eggyáltalán nem is szereti...az gondolom k...ja be mi?....az okés hogy az egyéni győztesek jutalmazva vannak...de semmi beleszólásuk nincs abba hogy mikor ér véget a játék.....mert az teljes mértékben a szöviktől függ........
Time in a bottle
Pontszám: 8.75
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
63. hozzászólás - 2009.08.29. 00:12:23 (Válasz Faust0ne #62 hozzászólására.)
És ez így jött ki jól. Az uborkaszezonnak vége, képzeld el, hány és hány embernek okozott volna gondot, ha belenyúl az iskolakezdésbe, meg az igazi melóidény kezdeti hajrájába!

A másik: Ha valaki teljesen csapatjáték-ellenes, akkor bizony a gyorsított világot nem neki találták ki.
Pontszám: 9.17
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
64. hozzászólás - 2009.08.29. 00:12:29 (Válasz Hauer92 #56 hozzászólására.)
A hozzászólást Faust0ne módosította 2009.09.02. 01:03:20-kor
Time in a bottle
Pontszám: 3.17
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
65. hozzászólás - 2009.08.29. 00:12:51 (Válasz Kocos #59 hozzászólására.)
Kocos, dobjuk még meg annyival, hogy legalább 20 jó értékelést kapott tehát elfogadott kvízkérdést is kell írni fejenként.
Na jó befejeztem megyek aludni.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
66. hozzászólás - 2009.08.29. 00:16:00 (Válasz Rokamoka #63 hozzászólására.)
...jópofa ...akkor lenne egy nagyon jó javaslatom...legyen kiírva a gyorsított világ regjénél hogy ez csak csapatjátékosoknak lett kitalálva...
Time in a bottle
Pontszám: 3
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
67. hozzászólás - 2009.08.29. 00:21:10 (Válasz Faust0ne #62 hozzászólására.)
Ha nem értesz egyet akkor nem 10-est kéne osztanod ember .
1.a VU igenis csapat játék mert szövi nélkül sehova nem érsz oda ezt szerintem nem kell taglalnom az ha valaki sz.rik a szövikre az a saját próblémája de ne lepődjön meg hogy az egyéni sikerei is elmaradnak
2.nem tom hogy honnan folyt, eredetileg reggelni se akartam, de végülis reggeltem(akkor már ment a szerver)és elég sokat hallotam a dologról pedig öszintén szólva a nagy fórumon egy betűt nem olvastam ebben a témában(ill ha a doomlord tesztje ide tartozik akkor igen)az igaz hogy konkrétumokat nem tudtam én se de azt anélkül is tudtam hogy ez verseny szerver lesz hogy elolvastam volna a fórumot.Az igaz hogy a nagy általános tájékoztatás elég gyér volt de azt el nem hiszem hogy azt 3 hétig titkolni tudták elötted hogy ez egy verseny szerver
3.hát ha neked a csapat munka a szerver végével véget is ér akkor nagyon tudlak sajnálni
4. az első el fog húzni?és te még ezt meg is támogatnád mert te más játékstílussal játszol így téged nem érdekel hogy 10 ember nézi egymást napokig és a nyálát csorgatja hogy egy PP-t elköltsön(már pedig minnél hosszabb a v4 annál jobban ki fog ez jönni)de nem az én posztom hogy őket védjem majd megvédik magukat
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
68. hozzászólás - 2009.08.29. 00:30:43 (Válasz Hauer92 #67 hozzászólására.)
Ez a nyálcsorgatós dolog csak azért eshetett meg, mert az elején volt az a _kis_ malőr a CSP-kkel... Nem hiszem, hogy köv. körben két ember versenyezne a legnagyobb szintért. No meg induláskor szinte mindenki csak félkomolyan állt neki a világnak, a legjobb V1-V2-sök saját elmondásuk szerint is először csak "benéztek", aztán ottragadtak.
Pontszám: 8.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
69. hozzászólás - 2009.08.29. 00:34:54 (Válasz Freez #65 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.08.29. 00:12:51
Kocos, dobjuk még meg annyival, hogy legalább 20 jó értékelést kapott tehát elfogadott kvízkérdést is kell írni fejenként.
Na jó befejeztem megyek aludni.


Nem ezt irtam en is?
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
70. hozzászólás - 2009.08.29. 00:37:41 (Válasz Rokamoka #68 hozzászólására.)
Hát ez biza lehetséges de azért ha mondjuk megdupplázzuk a szerver idejét akkor szerintem ugyanúgy meg lesz mint most.Ezenkívül ha jól emlékszem a CSP-s malőrig Devilboy vezetett aztán miután már nem volt annyi CSP beérték és le is előzték (ami azért elég fura hisz ha ezt nézem akkor Devilboy nyilván el tudta költeni ezt az irdatlan mennyiségű CSP-t miután visszavették akkor már nem?vagy akkor miért maradt le?
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
71. hozzászólás - 2009.08.29. 00:46:47 (Válasz Hauer92 #67 hozzászólására.)
....fejezzük be mert amit itt nyomsz az csak okoskodás...és simán elnézem ha valaki top1 és csorgatja a nyálát...csorgassa csak...ezzel jár a top1...és nem utálom tisztelem mert ő a top1...és ha elhúz nagyon a többi karaktertől akkor magára vessen (és mint említettem más világokon is van top1)..nem húzom le senki hozzászólását...örülök hogy kommunkálunk ...ezt a csapat, nem csapat játék vitát felejtsük el...nem te és nem én mondom meg hogy ki hogy játsszon... nem az van felül hogy végzetúr csapatjáték.....igen véget ért a csapatjáték számomra mert más világokon elég gyér formában vagyok jelen és a szövetségem ami a v4-en volt már egy rég kiforrott szövi a v2-ről...nem akarom lehúzni a teljesítményüket egy szerencsétlen 4-es szintű karival...<kifejtettem mert említetted....nem tudták 3 hétig titkolni de az első másfél hétben fogalmam sem volt róla...talán azért mert ott kezdtem igazán a játékot....az hogy itt nyomod ezeket az ellenérveket a "javaslatomra" csak azt bizonyítja hogy igenis nyertél...és neked ez fekszik...ahhelyett hogy átgondolnád...ja és az hogy milyen a játékstílusom az egyéni szoc problem...én így is összeportyáztam két nap alatt egy szintet...persze csak akkor ha akartam...
Time in a bottle
Pontszám: 8.33
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
72. hozzászólás - 2009.08.29. 00:53:27 (Válasz Faust0ne #71 hozzászólására.)
nekem 8 mit hiszel hogy öszinte legyek nem nagyon adok a véleményedre(ahogy te se az enyémre)szerintem az én játékfelfogásom teljesen más mint a tiéd és én nem akarom megváltoztatni a te játékfelfogásod.
nah de hogy ne csak off legyen itt:
tudom már páran leírták de azért én is beírom hogy a szakik leírása nagyon nem volt a szerverhez igazítva és volt pár kvízkérdés amiről szerintem egy v4-en elöszőr játszó ember nem nagyon tud válaszolni(teszem azt hányszor pihenhetsz naponta és akkor a jó válasz a 3 de közben ott a 9 is válasznak)szóval a kvízt is kicsit meg lehetne szűrni
u.i.:ne pontozzatok már felfelé ha egyszer nem nekem van igazam vagy most mi van?
A hozzászólást Hauer92 módosította 2009.08.29. 00:56:55-kor
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
73. hozzászólás - 2009.08.29. 00:54:35
ja és még valami...nem azért hepajkodok itt mert nyerni szerettem volna....ennek a közelében sem voltam...az új világon majd lehet ez lessz a célom ezek után de amikor ott kezdtem v4-en(3 hete)...akkor már jócskán ki voltak alakulva a dolgok...csak eggyszerűen szerettem volna tovább játszani egy számomra kellemes sebességű szerveren...
Time in a bottle
Pontszám: 7.67
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
74. hozzászólás - 2009.08.29. 00:55:39 (Válasz Faust0ne #66 hozzászólására.)
Szerintem ki volt írva még ha nem is éppen így.
Tényleg nem kötekedni akarok.
De vajon az átlag ember tisztában van mondjuk a BTK-val? És ha nem akkor ez felmenti a büntetés alól?
Itt most nem büntetésről van ugyan szó, de azért miért kell kellemetlenkedni bárkinek mert x.y. nem tudott a feltételekről?
Elnézést kérek, de Nézzen utána!
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 7.50
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
75. hozzászólás - 2009.08.29. 00:58:58 (Válasz Hauer92 #72 hozzászólására.)
...ennyi....csak az a gáz hogy te egy jó játékosnak számítasz és nekem adnom kéne a tiedre....off vége
Time in a bottle
Pontszám: 7.50
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
76. hozzászólás - 2009.08.29. 01:00:19
Hauer: gondolj egy picit jobban bele! Ha tartalékolódott a CSP, az azt jelentette, hogy később, nagyobb szinteken több TP járt egy vadászatért! Így aztán amikor Devilboy szépen elherdálta az elején szerzett előnyt, ő valóban ott állt, és nézte, mikor kap már egy pontot, míg a többiek hozhatták rajta a szinteket dögivel. Főleg, mivel az elején szerzett szintelőnnyel szépen elfogytak mellőle az áldozatok, így a portyája is behalt egy idő után (az ebből kapott TP is tovatűnt), gondolom, többek között ezért is lassított be.


Faust: relax! Nem okoskodik, valóban LEHET szövetség nélkül játszani a játékot, csak itt egyáltalán nem ÉRDEMES! Érted a különbséget? Mindenkinek az egyéni döntése, ebben igazad van, a kérdés csak az, inkább vállal-e egy csomó nyűgöt, amit a társai jelentenek neki, és lesz térkapuja meg csaphat epikust és így tovább, vagy fordítva. Az, hogy ki hova kerül, na arról már tényleg nem mi tehetünk, mindenkinek nyitva áll az út a szövicseréhez (én is cseréltem egyszer klánt).
Pontszám: 9
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
77. hozzászólás - 2009.08.29. 01:01:50 (Válasz Enoli #74 hozzászólására.)
...drága Enoli...ezt fejtsd ki nekem, mert nem értem most, hogy konkrétan mire célzol...arra hogy ez csapatjáték?...te is kezded?....
Time in a bottle
Pontszám: 8.33
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
78. hozzászólás - 2009.08.29. 01:05:04
ennyi...Rokamoka megmondta ...és úgy is van...joccakát mindenkinek...
Time in a bottle
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
79. hozzászólás - 2009.08.29. 01:08:21 (Válasz Faust0ne #75 hozzászólására.)
Nem vagyok én itt senki akinek adni kéne a véleményére amit mondok nem szentírás egyetlen dolog vana miben talán jobban állok nálad az pedig a tapasztalat leginkább játékfelfogás terén mert biza már kismillió felfogással találkoztam(nem egy olyannal mint a tiéd)amúgy én is csak egy teljesen szimpla felhasználó vagyok a sok közül
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
80. hozzászólás - 2009.08.29. 01:15:06
...nem akartam se bántani se sérteni senkit....csak eggyszerűen, egy olyan javaslatom lett volna hogy használják ki, az összes eddig meglévő fejlesztést, ami van ebben a játékban az új világnál....hogy ne érjen véget olyan hamar....hogy el lehessen jutni mittomén a 70.-ik szintig......ennyi....de mind1...béke Hauer ...meg mindenki most már télleg megyek oszt alszom ...
Time in a bottle
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!