Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
irritálóClarkFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
141. hozzászólás - 2009.08.29. 17:23:12
ha nincs csp-je, és alig portyázik, akkor hogy lép szintet?
nyilván sok csp-ből, és magas szingulárissal lehet szinthuszár vki.
Pontszám: 8.33
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
142. hozzászólás - 2009.08.29. 17:25:09
..sorry ...a szó jelentésével nem voltam tisztában...
Time in a bottle
Pontszám: 7.50
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
143. hozzászólás - 2009.08.29. 17:29:40
Hát most sem úgy tűnt, hogy sok helyre jutott volna a legjobbakból, kérdés az, hány embernek jött meg a kedve a második körhöz. Mert ha mondjuk kétszer ennyien is lennénk 30-40. szint között ugyanennyi idő alatt, valamennyire igazságos szétosztáshoz még az is kevés lenne.
Pontszám: 9.17
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
144. hozzászólás - 2009.08.29. 17:53:14
...akkor toborozzunk még ...vagy találjunk ki valami mást...csak húzzuk ki valahogy jobban az időt, mert ez másfél hónap (nekem 3 hét)....nagyon kevés...be lehetne játszani azt is, hogy ne legyen túl nagy tömör hogy csak az erdmények top 1 ben szerepeljen egy ember....de itt valaki arról is beszélt hogy háttérbe kerültek a harcos karik...akkor pedig be lehetne játszani azt, hogy a győztes szövibe benne kell legyen egy olyan tag, aki a győzelem / vereség top 1 lapon szerepel..
Time in a bottle
Pontszám: 8.75
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
145. hozzászólás - 2009.08.29. 18:02:42
...azért azt hozzáteszem, hogy szerintem most lényegesen több erős játékos lessz jelen...és indulásnál is mindenki jobban fog teperni...biztos jelen lesznek bizonyos "társaságok"...de szerintem a többiek tapasztalata miatt, most lényegesen keményebb dolguk lessz ha érvényesülni akarnak...végülis ez valahol talán csak egy főpróba volt...ahol elég sokan csak tapogatóztak...
A hozzászólást Faust0ne módosította 2009.08.29. 18:05:25-kor
Time in a bottle
Pontszám: 9.17
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
146. hozzászólás - 2009.08.29. 19:10:48
Eszembe jutott még valami:

Ezt az egy hetes felejtés-limitet remélem, gyors világra nem gondoltátok komolyan - bár amazokból is kivenném, abba viszont nem szólok bele -, de még az 56 óra is sok lenne. Tudom, máshol már mentek emiatt a viták, no de azért lássuk be:

- a multizókat ezzel nem teljesen lehet visszafogni, esetleg a semminél több
- gyors világon kinek van ideje multizni
- stratégia-gyilkos
- 88. küldetés


Ezer meg ezer dologra jó, kis VF, aztán felejtés, kis szingulár, aztán felejtés, az építők pedig jobban járnak a nyers LE beépítésével, de kérdés, mennyire lehet majd tudni, mikor jön a hajrá, és el lehet felejteni akár a spektrálist is, mert ha ugyanígy egy-két nap alatt eldől(ni látszik) a győztes kiléte, nem lesz hajrá sem. Egy rakat küldihez szükséges tökfelesleges szakit el lehet vele továbbá dobni.
Ha eljutunk a 88. küldetésig (márpedig következő körben az elképzelések alapján el szeretnénk), akkor meg állunk ott, mint az a bizonyos testrész a lakodalomban.
Pontszám: 9.17
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
147. hozzászólás - 2009.08.29. 19:31:56 (Válasz Faust0ne #140 hozzászólására.)
30 HT, 80 epikus? Nagyon rosszul látod, 100. szintre sem lenne vége.
Pontszám: 6.14
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
148. hozzászólás - 2009.08.29. 19:35:44 (Válasz Faust0ne #144 hozzászólására.)
A győztes szövetségből heten voltak az első oldalon ilyen alapó toplista-rendezés szerint.
Helyes kvíválaszok száma: 10/8 Hegylakó.
top TÖ: 10/5 Hegylakó
top SZÖ: 10/5 Hegylakó
Szerzett LE diff: 1. hely
Top építés: 10/6 Hegylakó

Tényleg csak építők voltak köztünk...
Pontszám: 4.67
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
149. hozzászólás - 2009.08.29. 19:58:24
hagyd,nem érdemes magyarázni neki
az a legfőbb probléma hogy nem ők nyertek
Pontszám: 4.10
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
150. hozzászólás - 2009.08.29. 20:00:19 (Válasz Ywgarrd #148 hozzászólására.)
Nem úgy értette... és egyébként meg, ha úgy vesszük, akkor igen. Egy átlag V1-es 35. szintű karakter (hasraütésre a szintátlagotok) bőven fél milla alatt épít, a legjobb is 2.2M ilyen eredménnyel rendelkezik. Ennél azért V4-en sokszorosa volt az átlag, nemhogy nálatok, még máshol is.


*: Többek között ezért nem értem, miért ragaszkodsz a kútmérethez, mint kondícióhoz.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.29. 20:01:19-kor
Pontszám: 9.17
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
151. hozzászólás - 2009.08.29. 20:19:19 (Válasz Rokamoka #150 hozzászólására.)
nem csoda hogy több volt az átlag építés ha egyszer kb másfélszer annyi LE járt egy vadászatért mint v1-en és ez 35-ös szintre nem 1,5-szeres különbséget hoz ki
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 7.67
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
152. hozzászólás - 2009.08.29. 21:15:07 (Válasz Rokamoka #150 hozzászólására.)
Azért ragaszkodok hozzá, mert a 40-60 epikus leütése már nem olyan egyszerű, sokkal több időt vesz igénybe, mint az első harminc legyilkolása. Ennyi idő alatt bőven megéri a manakonstrukciót kifejleszteni. Ráadásul nincs ösztönző erő a LE-ből való építésre, mert nem kondíció a hatalom tornya, ami lazán jelent pár százezer kútnövekedést egy szövetség életében - amennyiben győzelmi feltételként szerepel x napig a megtartása. Mindezek hatására nem olyan egyszerű megítélni és kiszámolni, hogy akkor most hogyan is bírja majd a szövetség az epikus lények leölésének az utolsó harmadát, mennyire van hasznára a szövetségnek a "csak" építkező tag, illetve mennyire éri meg építeni, harcra fejlődni, manakonstrukcióból tápolni a fontos épületeket.
Biztos vagyok benne, hogy ilyen feltételek mellett simán beborulna sok szövetség taktikája egy bizonyos idő után, és mindvégig fordulatos, kiélezett küzdelem lehetne az uralkodó.

Ha csak epikushoz lenne kötve a győzelem feltétele, akkor egyértelműen az a szövetség nyerne, melynek tagjai a legtöbbet tudnak gép előtt lenni. EZ mondjuk egyébként is hatalmas előnyt biztosít, de csak epikus feltétel esetén ez hatványozódna.
Viszont az epikus lényeket sem szabad kivenni a nyerési feltételek közül, mert a játékban messze az a legnagyobb összefogást igénylő közösségi esemény, amivel nem lehet visszaélni.

A háború lenne a másik, ha a rendszere nem vérezne ezer sebből, és nem hordozna magában rengeteg visszaélési lehetőséget.

Az építkezést, és ezért a kútméretet azért tartom jó ötletnek, mert az mindenkinek ugyanúgy fejlődik, minden karakternek ugyanannyi építkezni, ráadásul két módon is lehet (LE-ből, manakonstrukcióból), ami taktikázásra ad lehetőséget.

Az általam javasolt két feltétel teljesítésének összehangolása, egymáshoz finomítása pedig óriási taktikai csatát eredményezhetne, nem létezni olyan, hogy behozhatatlan előny.

Persze ha az építkezésen kívül van hasonló taktikai lehetőségeket magában rejtő egyéb javaslata bárkinek - ami visszaélésre nem ad lehetőséget-, örömmel hallgatom nem csak én, hanem rajtam kívül szerintem sokan mások is.

*elgépelések...
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.08.29. 21:18:50-kor
Pontszám: 8.33
kedvelt tagApokallipszisFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
153. hozzászólás - 2009.08.29. 21:49:45
Ez a világ 4 volt a legjobb , csak egy baj volt vele - rövid volt . Ha javasolhatom a következőnek olyan feltételei legyenek ami hosszabb időre biztosítja a játékot.
Pontszám: 6.25
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
154. hozzászólás - 2009.08.29. 21:57:32 (Válasz Ywgarrd #152 hozzászólására.)
Hóha, azért nekem voltak konstruktív (mondjuk úgy, konkrét) ötleteim is!
Az optimalizálás nem éppen a reszortom, szerintem egy ennyire összetett játékban lehetetlen volna teljes mértékben helyesen kiszámított feltételeket megszabni.

Az epikusokról, amikor még 10 alatt jártunk, de már 2-3-mal megelőztetek minket, már akkor agyaltunk, vajon mennyire fog belassulni a dolog. Erre elég goromba válaszokat kaptunk, mondván, hogy az égvilágon semmi probléma nem lesz velük, és igazatok is lett! Ha még figyelembe vesszük, hogy valószínűleg ügyesebben fogjuk fejleszteni a karaktereket, tudván, hogy kell a minél gyorsabb szövicélok eléréséhez igazítani őket, akkor szerintem 40-50-ig biztosan nem lesz (nagy) gond, elvégre mi is naponta daráltunk epikust, csak a kamrát nem építettük, mert minek, addigra a HT miatt bukó volt. Meg napi kettő nem biztos, hogy ment volna.


Idézet: Ywgarrd - 2009.08.29. 21:15:07
Ráadásul nincs ösztönző erő a LE-ből való építésre, mert nem kondíció a hatalom tornya, ami lazán jelent pár százezer kútnövekedést egy szövetség életében - amennyiben győzelmi feltételként szerepel x napig a megtartása.


Ez egy kicsit nyakatekert lett, egy az egyben nem értem a mondatot. Most akkor kondícióként képzeled el a HT-t vagy nem?


Azzal, hogy sok szövetség taktikája borulna, éppen az a baj, hogy akkor megint olyan szövi kezébe adjuk a győzelmet, amelynek tagjai (elég pár ember) tapasztaltak. Lehet, hogy összejön egy-két szövetség nem éppen hülyegyerekekből, akik ráadásul ügyesen fejlesztik a karakterüket, de nem tudnak hosszútávú klánstratégiát kidolgozni, mert ha játszottak is V4-en, csak azt látták, hogy: "HT+epikus vége van csá"! Ez pedig nem hozna valami izgalmas versenyt.

Egyetértek, hogy ne csak egy feltétel legyen, amit teljesíteni kell, mert pl.: ha valaki közel maxos kamrával 5 epikussal elhúz, a többiek tudják, hogy vége volt, köszönjük. Viszont meg kellene hagyni valahogy a győzelem több útját.

A háborút többször kizártuk, én is jó ideje mondom, ez okés.
Az építkezésen viszont biztos, hogy finomítani kell, hogy alapvetően ne azon múljon. Őszintén bevallom, nem tudom, a végére felépült-e az aksitok*, de az biztos, hogy nálunk félidőtájban megvolt vagy 10 embernek a manakonstrukció, ha 6+6-ossal is (viszont relatíve sok manával), de én is nyomtam napi egyet, láthatod, nem sokat értünk vele. És továbbra is fenntartom, és fenn is fogom, hogy a kutak elképesztően gyorsan növekedtek, nem lenne szabad ilyen ütemben nekik.


Hidd el, napok, de inkább hetek óta töröm a fejem, ami örömmel hallgatni való van bennem, azt már lekörmöltem.
Összefoglalva, három dolgot szeretnék legjobban: sok epikust, NEM építőháborút, és megadni az esélyt a non-optimalizátor szövetségeknek is.


*: Mármint legalább 9-es szintig.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.29. 22:11:19-kor
Pontszám: 9
kedvencDanoneFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
155. hozzászólás - 2009.08.29. 22:16:38
Hát nem tudom... Több problémám is volt a 4-es világgal, ezeket pontokban leírnám:

- Őszintén szólva nem hiszem, hogy a kiégett ősköveket is átírják-e oda, ahova az ősköveket (ha igen, akkor nem szóltam). Ha nem, akkor egy kicsit inkorrektnek érzem a dolgot. Van aki ritkábban fizet be és többet, mint pl én. Így kb 100-120 őskőtől estem el csak azért, mert nem volt lefutása a játéknak, akár csak annyi, hogy 9 őskövet befizessek. (és nem hiszem hogy ezt a szemfülességre kéne bízni, hogy sasoljam, mikor lesz vége pontosan a játéknak)
- Elköszönni nem tudott senki senkitől, sem gratulálni az esetleges eredményekhez
- Van aki több medált is kapott volna, mint pl a Hegylakók tagjainak egyéni érdemei. Lehet érdemes lett volna ilyenkor azt honorálni, aki mögötte jön, vagy másféle jutalmat adni az egyénieknek, (vagy két medált, szerintem aki végigtolta egyéni nyertesként az igazán megérdemelné... lehet beszélni hogy mi mennyire tápos vagy nem, de az első helyezettek igazán kitettek magukért)
- Kicsit úgy érzem - ebben kérlek cáfoljatok meg valahogy - mintha a négyes világban nem igazán lett volna figyelve a multizás... A többi világon is teljesen elfogadott, hogy mindenki mindenki karakterével belép egy szöviben, de mivel azok nem tudják egymást támadni, annyira nem nagy gond mint a többi. Nem lehetne kiszűrni az építős, farmolásra szánt, stb karaktereket? Akkor talán lehetne harcos kritériumot is adni a játék nyeréséhez.
Simán kiadható lenne pl, hogy -50.000 LE különbözetnél már nem támadhatok valakit.

A portyásoknak/portyázásról: Ne farmolásból álljon már az egész! Nevetséges, hogy a vége felé már 50.000 LE-s portyák is jöttek, teljesen az értelmét vesztette az egész. Annyi LE-m volt, hogy nem volt mire költeni. (kvázi építésre felesleges volt, mert Hegylakókon kívül senkinek nem volt esélye, a szintemen meg a felett is 95%-ot ütni lehetett). SÖsszegezve csak annyit szeretnék, hogy a portyázásba is lehetne egy kis színt vinni, biztos ki lehetne valamit találni.
A hozzászólást Danone módosította 2009.08.29. 22:18:18-kor
Norlan
Pontszám: 8
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
156. hozzászólás - 2009.08.29. 22:27:43 (Válasz Rokamoka #154 hozzászólására.)
Tényleg sikerült megkavarnom a mondatot. Ha a hatalom tornya nem feltétel, akkor nem is fogja gőzerővel senki sem felhúzni 120. szintre lélekenergiából. Az így kieső kútméret-növekedés pedig sok százezer LE is lehet.

Azt pedig kifelejtettem, hogy Miklós most tervezi az erő hatásának az eredeti tervekhez való hozzáigazítását, aminek következtében jelentősen nőni fog az epikus sebzése (igaz a mi sebzésünk is), illetve bekerültek 100 szint feletti varázslatok is, amik tovább nehezítik a leölését.
De ha kevés még így is a 60 lény, akkor lehet akár több is..

Nálunk nem volt senkinek sem manakonstrukciója, mert számunkra ilyen rövid idő alatt nem térült volna meg, jobban jártunk, ha a hozzá szükséges fejlesztésekre szánt LE-t építjük be.
Viszont egy olyan szerveren, ahol tudjuk, tovább tart, ott már bizony manából építenének sokan inkább, a kútméret rovására szintén.

Említetted, hogy ez már túl nagy taktikázás lenne. Hidd el, szerintem ez mindenki esetében így van, ezt még kiszámolni csak ki lehet nagyjából, de teljesen pontosan - az kizárt. Ám szövetségi szinten mindent mindenkinek elmagyarázni és be is tartani már lehetetlen. Éppen ezért borul(hat)na sok szövetség taktikája a precíz tervezés ellenére is. Kell ennél nagyobb izgalom?

Például lehet, hogy valaki 10 epikusra a győzelemtől (kútméret már megvan) megtorpan az epikus lényekkel, mert nem elég erősek a harcban összességében, és öt napig nem bírnak haladni. Közben pedig szépen megelőzik őket akár ketten is epikusok területén, de nekik pedig az építésben lennének hiányosságaik.
Szerintem sok ilyen és ehhez hasonló helyzet kialakulhat.

Egy az ami biztos: taktikát kidolgozni fognak sokan, lehet összejön ismételten egy tapasztalt játékosokból álló szövetség, aki talán esélyesebb a többinél. Esélyesebb, de semmiképp sem legyőzhetetlen.
Bármilyen feltételek is lesznek, ha én indulok az új V4-en, akkor biztosan próbálok majd ismét egy nyerő taktikát kidolgozni (akár másokkal karöltve is), és megfelelő partnereket keresni a tervhez.

A legfontosabb (mint az korábban meg lett említve mások által) : regisztrációkor mindenképp ki kell emelni, hogy ez egy véges szerver, erre számítson mindenki. A játék kezdete előtt tájékoztatni kell az embereket a szerver sebességéről és a nyerési feltételekről egyaránt.
Különösen annak tudatában, hogy sokan ész nélkül, a játék leírásának elolvasása nélkül kezdik el a végzeturat...
Pontszám: 7.17
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
157. hozzászólás - 2009.08.29. 22:29:34 (Válasz Danone #155 hozzászólására.)
Ha meglett volna ez a -50K-s korlát, akkor Vivi vagy Ronon Dex két héttel a vége előtt otthagyott volna minket... Az meg, hogy Te 100K-val jártál portyázni, az elég bevállalós és egyedi, én pl. a biztos kevesebbre mentem, a legnagyobb benézésem is 2K alatt volt, a legtöbbet össz. Rajtad buktam!

Ugyanakkor én is úgy éreztem már egy idő elteltével, hogy nem tudok mit kezdeni a rengeteg lóerővel.
Az utsó pár nap ezért gyúrtam szintre, de úgyszólván mókás volt látni, hogy a megmaradt portyaáldozatok (lényegében csak a Hegylakók voltak 100%-osak) is hozzám vágtak 10K-kat.

A multizás egyáltalán nem volt figyelve. Nem egy levelet kaptam, amiből kiderült, a tesó/haver/szövitárs/akárki _gondozgatja_ éppen a karaktert. Van egy korlátozás, ami a farmkarakterek szűrésére való, de amennyire én éreztem, az égvilágon semmit nem ér:


"Változás 2009.01.15!!!

Már jó ideje tervezünk egy olyan változást, hogy akinek a szerzett LE-je nagyon nagy mínuszban van, attól kevesebb lélekenergiát lehessen rabolni. Az érv ez ellen az volt, hogy a gyenge játékot ne jutalmazzuk. Itt azonban nem is erről van szó elsősorban: sok esetben a nagy LE mínuszos karakterek valakinek a "rabszolgái". A változás most bekerült, ezzel remélhetőleg sikerül visszaszorítani az ilyen jellegű visszaéléseket.

Miklós hozzászólása 2009.01.15

Amennyiben egy karakter szerzett LE differenciája negatív, tekintjük ennek és az összesen szerzett LE-nek a hányadosát. Ha ez számottevő, akkor csökken a szerzett LE. A számok úgy vannak belőve, hogyha valaki normálisan játszik, attól nem lehet kevesebbet lopni. De ha valaki valami kurta-furcsa okból csak gyüjti az LE-t, és soha semmire nem költi, és emiatt valahogy az ember mindig ezerszám találja nála az LE-t… nos, ezek a "farm" karakterek hamar üzemképtelenné válnak.

A negatív toplistában mínusz 100k-s karakterektől - viszonyítva mondjuk a 300k körüli össz. gyűjtött LE-jükhöz képest - bizony már nem nagyon lehet semmit se vinni. De ha valaki most kezdi a "farm" nevelgetést, mivel arányt tekintünk, nem pedig konstansokat, nos, az sem fog hosszútávon tejelni. Ha valaki összesen 1000 LE-t vadászott össze, és abból ellopnak tőle 400-at, a szabály őt is bebiztosítja. Ugyanakkor, egy 25-ös karakter, 900k össz. gyűjtött LE-vel, és -15k szerzett LE differenciával továbbra is 100%-os célpont."
Pontszám: 9.17
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
158. hozzászólás - 2009.08.29. 22:32:08
Hát lefutjátok ugyanazokat a köröket amiket bajnoki előtt után közben. Az nyer aki a legtöbbet legjobban leginkább elosztja,teszi,csinálja. Ez nem feltétlenül az lesz akinek ez az első világa. Érdekes is lett volna, ha a V1es öregrókák valahol az alvégen végeznek. Akik itt kezdték azoknak is megértem a csalódottságukat,de lehet gyakorolni,okulni,és legközelebb vagy az azutánit megnyerni. Jutalmazni a 2.3.4. helyezettet. Akkor is lesz egy 541. aki nem kap semmit. Versenyszerver, tesztelni ott a másik 3. Biztos furcsa de mivel ez egy verseny volt,akadt aki azért indult, hogy megnyerje. Egyre jobban csűritek csavarjátok, de olyan helyzet nem lesz ami mindenkinek megfelel.

Senki nem kételkedik benne, hogy aki nem lett első ,az nem tett meg mindent ami tőle tellett.

Előre lehetett tudni a nyerési feltételeket,és érdekes volt olvasni mikor sokan a végén rájöttek, hogy ez egy véges világ.

Portya meg... hát csak attól lehet rabolni aki hagyja.

Noh lehet megkövezni Beledumáltam pedig nemis játszottam v4en. Vagyis fél napig volt egy karim ott is.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.08.29. 22:34:03-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.60
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
159. hozzászólás - 2009.08.29. 22:38:36 (Válasz PottomPanna #158 hozzászólására.)
Pontosan azt szeretnénk elérni, hogy az 541. is (még jobban?) meg legyen elégedve a következő gyors világgal.
Lehet ezt a végtelenségig csavarni, ezek csak ötletek, hogy mi valósul meg belőlük, az már igazán nem rajtunk múlik.
Pontszám: 8.60
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
160. hozzászólás - 2009.08.29. 22:39:26
Off:
Itt is megfigyelhető volt az, ami régebben V1-en. AZ emberek alig mertek sok LE-vel portyázni. Utólag elmondhatom, hogy általában naponta legalább 5 órán keresztül bőven 100.000 LE felett vadásztam, indítottam portyát (persze nem mindig). A legtöbb 370valahányezer LE-vel indított portya volt, előtte órákon át vadásztam le a felgyülemlett csp-ket bőven 15 % feletti ÉP-vel. Érdekes módon egyszer veszítettem 4000 felett, Jaana is alig-alig vitt párszázat, egyszer 3000 felett, amikor lehúzhatott volna akár 50-60K LE-t is rólam.
Hihetetlen, hogy egy véges szerveren is félnek az emberek némi veszteségtől.
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője