Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1141. hozzászólás - 2010.04.08. 12:45:59 (Válasz Kocos #1135 hozzászólására.)
ezek szerint TE nem tudsz karaktert fejleszteni...az hogy mi neked a hulyeseg az a te szoc problemad....Roka karaktere volt a pelda arra amit te itt cafolsz....hozzateszem sok ien karakter volt a szerveren...ugyanis nem mindenki buszkelkedhetett 35 elore lezsirozott emberkevel akik kozul a fele csakis es kizarolag a szoviert epit....
Time in a bottle
Pontszám: 2.17
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1142. hozzászólás - 2010.04.08. 13:01:26 (Válasz Damage #1130 hozzászólására.)
na az ilyenek miatt nem kene csodalkozni se a kopkodesen....se azon hogy esetleg a koz szemeben milyen benyomast keltetek....de persze kiralyok vagytok....a haverjaitok is megmondjak hogy kiralyok vagytok...meg pontoznak is serenyen....hisz fontos a hirnev....es mi az mar hogy eggy egyen be mer szolni egy kozossegnek...ahol csak kiralyok vannak....elszomorito mi?...a legszebb az egeszben hogy a kozossegetek munkajan lovagoltok....ertelmes emberek munkajan is....akikre ez nem vet jo fenyt.....aszerint kiralyok vagytok....de eggyikotok se kiraly....aki igazan az az nem mond ilyeneket....nincs szuksege ra....mert normalis es nem fenyezi onnon hatalmassagat masokat fikazva...ugyesen tudsz nagyzolni...kiralykodni.....de attol meg nem leszel kimagaslo jatekos...csak annak tunhetsz esetleg par birka szemeben....de a tudasod jobban kiveheto a karakterlapodbol....
Time in a bottle
Pontszám: 2.17
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1143. hozzászólás - 2010.04.08. 13:58:21 (Válasz Faust0ne #1142 hozzászólására.)
Faustka,
Tudod az orkánt nem érdekli, hogy mi az általa sodort szemét véleménye...
Elhiszem, hogy baromi nagy szakértőnek és szuperjó játékosnak érzed magad, de amíg az összes karaktered (minden világon) egy kalap szar, addig inkább a bizonyításon fáradozz, ne az ítélkezésen.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.89
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1144. hozzászólás - 2010.04.08. 21:03:15 (Válasz Damage #1143 hozzászólására.)
nem itelkezes es nem faradtsag...esetleg inkabb meglatas...de ha most ezt meg jobban atgondolnad (amit ketlek hogy menni fog ) akkor talan te magad is eszreveszed....ez a HSZ mirol szolt?...szar vok mi?...nagy lenne az arcom?..szakerto meg miegymas?....ez honnan jott?...en nem vagyok olyan mint te boccs....ne nevettess....es azoknak bizonyitottam mar akiknek tartoztam ezzel....Damageke
Time in a bottle
Pontszám: 1.97
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1145. hozzászólás - 2010.04.08. 23:55:29 (Válasz Faust0ne #1144 hozzászólására.)
Láthatóan kihívásokkal szenvedsz az írott szövegben folytatott kommunikáció terén, éppen ezért vagy szórakoztató.
A tények ugyanakkor még mindig engem igazolnak, de ne zavartasd magad.
Folytasd csak a pörgést, jó az.
A "Kócos nem tud karaktert fejleszteni" résznél például majdnem leestem a székről.
Gondolom ő is önelemző érdeklődéssel halgatja rosszul tagolt, de annál kevesebb értelemről árulkodó csonkamondataidat
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.44
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1146. hozzászólás - 2010.04.09. 00:59:16 (Válasz Damage #1145 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2010.04.08. 23:55:29
Láthatóan kihívásokkal szenvedsz az írott szövegben folytatott kommunikáció terén, éppen ezért vagy szórakoztató.

Gondolom ő is önelemző érdeklődéssel halgatja rosszul tagolt, de annál kevesebb értelemről árulkodó csonkamondataidat


ahhoz képest a hallgat mint látod két "L", a "csonka mondat" meg külön szó. szeretem mikor vak akar világtalant vezetni.
Pontszám: 5.93
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1147. hozzászólás - 2010.04.09. 04:42:05 (Válasz Blazek #1146 hozzászólására.)
Idézet: Blazek - 2010.04.09. 00:59:16
Idézet: Damage - 2010.04.08. 23:55:29
Láthatóan kihívásokkal szenvedsz az írott szövegben folytatott kommunikáció terén, éppen ezért vagy szórakoztató.

Gondolom ő is önelemző érdeklődéssel halgatja rosszul tagolt, de annál kevesebb értelemről árulkodó csonkamondataidat


ahhoz képest a hallgat mint látod két "L", a "csonka mondat" meg külön szó. szeretem mikor vak akar világtalant vezetni.


Jé, egy rokonlélek ! Ám ezt lehet fokozni: az sem rossz, amikor a béna tanítja táncolni a vakokat. Ugyanis a mondatokat nagy kezdőbetűvel szokás kezdeni, ha már ezt tartottad a legfontosabbnak kiemelni Damage hozzászólásából. A "mint látod" körüli írásjelek hiányáról már nem is beszélek .
A hozzászólást Álomvirág módosította 2010.04.09. 04:42:48-kor
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 8.27
irritálóTemperenceNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1148. hozzászólás - 2010.04.09. 06:27:41
Szeretném megkérdezni hogy várhatóa mikor indul újra a 4.világ?
köszi
Pontszám: 4
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1149. hozzászólás - 2010.04.09. 09:33:24 (Válasz Damage #1145 hozzászólására.)
en nem porgok...nem szokasom ...nemtom milyen tenyekrol beszelsz...ok a szarok mert ti nyertetek?...eg es fold volt a kulonbseg ugye?......olyan vagy mint eggy gunyolodo kisgyerek....aki mindezek felett a kulturalt kommunikacio teren is elegge elmaradott......

mod:..ha Kocos azt mondja hogy egyszerre epito meg epikolo karaktert fejleszteni hulyeseg meg nem lehet....akkor kb ez a helyzet....
A hozzászólást Faust0ne módosította 2010.04.09. 09:36:37-kor
Time in a bottle
Pontszám: 3.47
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1150. hozzászólás - 2010.04.09. 15:19:36
Már csak 7 szint HT-val vezet a Csak simán torony! Gyerünk skacok meglesz az...
Pontszám: 8.35
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1151. hozzászólás - 2010.04.09. 15:25:23 (Válasz Álomvirág #1147 hozzászólására.)
hűűűű. egy igazi Grétsy László.
gondolom a vessző elhagyása nem helyesírási hiba, max stilisztikai. az meg hogy kisbetűvel kezdem a mondatot sajnos manapság már internetes és (még inkább sajnos) sms-betegség. hidd el, ha hivatalos levél/üzenet lenne, akkor úgy írtam volna, ahogy kívánod. itt, az interneten viszont engedd már meg nekem, hogy így írjam, ha már nem vétek helyesírási hibát. köszönöm.
Pontszám: 3.07
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1152. hozzászólás - 2010.04.09. 15:48:23 (Válasz Yaksee #1150 hozzászólására.)
Pontszám: 7.15
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1153. hozzászólás - 2010.04.09. 16:39:26 (Válasz Blazek #1151 hozzászólására.)
Megjegyzem, a kisbetűs mondatkezdésre te is azt írod, hogy
Idézet: Blazek - 2010.04.09. 15:25:23
sajnos manapság már internetes és (még inkább sajnos) sms-betegség.

Ezek után nem értem, hogy miért írod így, ha szerinted is rossz, hibás? A kisbetűs mondatkezdés az egyik legcsúnyább dolog, amire sajnos rengetegen rászoktak, mert nemes egyszerűséggel ezt látják és "ha másnak lehet, nekem is" felkiáltással utánozzák. Egy durva vesszőhiba (mely a mondat értelmét módosítja) ugyanúgy levonást érdemel egy nyelvtandolgozatban, mint a szavakban vétett helyesírási hiba, erre azért inkább nem kéne hivatkozni, hogy ez nem hiba. De az, méghozzá hasonlóan durva hiba mint egy ly helyetti j betű. Ami nem hiba, az a csevegőszobákban és fórumokon előforduló elütés (betűcsere, kihagyott betű, esetleg szóköz kihagyása), mely a gyors gépelésekből adódik és az ember, ha elküldte, már nem fordít rá figyelmet, hogy javítsa, mert nincs olyan mértékű jelentősége, de ettől még, ha én is vétek ilyet, tisztában vagyok vele, utólag látva, hogy hiba. Legalább a tudatos hibákat hanyagoljuk már és igyekezzünk ezt a nyelvet helyesen használni.
Pontszám: 9.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1154. hozzászólás - 2010.04.09. 16:40:40 (Válasz Blazek #1151 hozzászólására.)
Idézet: Blazek - 2010.04.09. 15:25:23
hűűűű. egy igazi Grétsy László.
gondolom a vessző elhagyása nem helyesírási hiba, max stilisztikai. az meg hogy kisbetűvel kezdem a mondatot sajnos manapság már internetes és (még inkább sajnos) sms-betegség. hidd el, ha hivatalos levél/üzenet lenne, akkor úgy írtam volna, ahogy kívánod. itt, az interneten viszont engedd már meg nekem, hogy így írjam, ha már nem vétek helyesírási hibát. köszönöm.


Ami a vesszot illeti rosszul gondolod. Masreszt a kutya nem kot bele a helyesirasodba itt, amig nem probalsz masokat kioktatni a temaban ordito hibakkal tuzdelt hozzaszolasban.
Pontszám: 7.42
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1155. hozzászólás - 2010.04.09. 16:57:27
aham. értem. tehát ha nem teszek vesszőt, akkor az ugyanolyan hiba, mintha a "hallgat" szót egy darab "L"-lel írom.
még egyszer: a vessző, és a kis-nagybetűk használata egy nyelvtan dolgozatban, egy hivatalos levélben stb feltehetően osztályzatot rontó tényezők, de egy fórumon, kérlek titeket ó nagy Kocos, és kedves Craslorg, hadd használjam már úgy ahogy szeretném. igen, igazad van Craslorg, sajnos buta dolog, elismerem, de gyors. azért nem használok nagybetűket, mert feleslegesnek tartom egy ilyen hsz-ben. ezt azonban ne említsük már egy lapon azzal, hogy egybeírok valamit, vagy éppen a "hallgat"-ból kihagyok egy "L"-t.
Kocos: elhiszem hogy tudásod mindenre kiterjed, és elő gép vagy, aki soha semmiben nem hibázott, nah de kérlek (igen, "H"-val, ez is sms-msn szleng sajnos, és DIREKT VAN), ne beszélj már ordító hibákról. mellesleg, én pont arra reagáltam, aki tényleg ordító hibát vétett (az első mondatának értelmetlenségét pl fel sem hoztam, CSAK A TÉNYLEGES helyesírási hibát), és oktatott másvalakit, te meg itt a nagybetűktől, meg vesszőktől fogod a fejed.

módosítás: OFF vége. bocs érte. (hoppá. a "bocs" csak egy szlenges rövidítése a "bocsánat" szónak, ami a hétköznapi nyelvben honosodott meg, így használata tiltott, kerülendő, és tűzzel-vassal üldözött.)
A hozzászólást Blazek módosította 2010.04.09. 17:04:28-kor
Pontszám: 3.33
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1156. hozzászólás - 2010.04.09. 18:01:33 (Válasz Aderrick #1136 hozzászólására.)
lol, milyen marhaságokat írtam régen
A hozzászólást Ricskosz módosította 2011.07.10. 21:09:51-kor
Pontszám: 1.66
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1157. hozzászólás - 2010.04.09. 20:00:55 (Válasz Blazek #1155 hozzászólására.)
Tudod Blazek, én direkt írom így a halgatot, mert nálunk Balmazújváros környékén így írjuk az sms-ekben. A csonkamondatot is.
"Hivatalos levélben vagy ilyesmiben nem így írnám, de ide, a fórumra, jó ez is."
És akkor most hasonlítsd össze piramidális hibáimmal az általam kipécézett egyedével.
Szakértői véleményt kérek a hibák súlyáról!
Cserébe küldök neked egy leírás a SHIFT gomb használatáról, "SMS-MSN szlengben".
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.76
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1158. hozzászólás - 2010.04.09. 20:01:54 (Válasz Ricskosz #1156 hozzászólására.)
Idézet: Ricskosz - 2010.04.09. 18:01:33
[...]lehet, hogy top1 karid van v1-en, de ebben az egyben Te tévedtél. és ezt az egész Halhatatlan Bajnokok szövi megerősítheti


És természetesen a V4 végeredménye is alátámasztja
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.16
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1159. hozzászólás - 2010.04.09. 20:05:41 (Válasz Ricskosz #1156 hozzászólására.)
Valóban lehet.. Aztán próbálj meg 50. szinten hatékonyan 80-100. epikust ütni, és betolni naponta 500K LE-t. Majd meglátod, hogyan és meddig megy.
Sok sikert!:)
Pontszám: 8.06
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1160. hozzászólás - 2010.04.09. 20:05:53 (Válasz Damage #1157 hozzászólására.)
te nyertél. éljen Balmazújváros.
Pontszám: 6.11
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!