Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
361. hozzászólás - 2009.11.16. 20:06:05
gratu mindenkinek .....leginkább az Ájjatfajmnak, a Khatifoknak, a GoldenEyenak, és a Black Diamondnak az erős turizmushoz tőlünk ...meg mindenki másnak is ...remek volt...élveztem...nos most gyászolok eggyet...addig is a Behonak:...rövid vóóót!!!!....még eggyszer ien laza feltételek és tojok rá... be se reggelek...kevés ide ennyi szörnyikegyalázás...és találjatok ki valami újat...
Time in a bottle
Pontszám: 8.13
népszerűNorveegFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
362. hozzászólás - 2009.11.16. 20:10:21
sok újat nem tudok hozzátenni az előttem szólókhoz, de a pontozásban jelentkezik a véleményem.

ezt hogy sikerült összehozni:
"Égig érő hatalom tornyuk és a GYÉMÁNT horda mindenhatósága..."
azért köszönjük az összes gyémánt nevében!!
Pontszám: 7.48
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
363. hozzászólás - 2009.11.16. 20:13:27 (Válasz Norveeg #362 hozzászólására.)
Idézet: Norveeg - 2009.11.16. 20:10:21
sok újat nem tudok hozzátenni az előttem szólókhoz, de a pontozásban jelentkezik a véleményem.

ezt hogy sikerült összehozni:
"Égig érő hatalom tornyuk és a GYÉMÁNT horda mindenhatósága..."
azért köszönjük az összes gyémánt nevében!!


Már megírták nekünk, a Black Diamondnak
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.59
népszerűQlminatorNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
364. hozzászólás - 2009.11.16. 20:16:40
Olyat nem lehet kérni, hogy hadd vegyünk még őkövet? Szeretném kimenteni a felgyűlt kiégett ősköveket is, de nem voltam résen.
Pontszám: 8
fórumozóCila72Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
365. hozzászólás - 2009.11.16. 20:18:21
A végzet urai és az összes gyémánt horda nevében köszönjük az elírást! Egyébként a másik nagy csalódás csak, hogy visszareagáljak FaustOne írására a népvándorlás volt. De sokaknak nem jött be.
Pontszám: 7.93
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
366. hozzászólás - 2009.11.16. 20:20:09
...hát ez az...legalább bejött volna ...no de sebaj...mindenki azt tette amit helyesnek vélt ...
Time in a bottle
Pontszám: 6.93
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
367. hozzászólás - 2009.11.16. 20:21:12
Na igen... ha mindenki maradt volna a popsiján, akkor talán megszorongathattuk volna egy kicsit az Ájjatkákat...

Na de majd legközelebb.

Na meg nem is értem, hogy a Khatifok miért adta fel, amikor még 40 epinél símán versenyben voltak... aztán egyszerűen leálltak...
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 8.67
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
368. hozzászólás - 2009.11.16. 20:22:08
Grat az ájjatkáknak.

Énis csak csatlakozni tudnék az előttem szólókhoz, remek dolog ez a V4, és nekem a prémtagság előnyei dologgal sincs bajom, szerintem jó ez így, aki elakar valamit érni, az igenis spóroljon össze 2-3000Ft-ot, mert szerintem kb ennyiből kijön a prém a szerver végéig. Nyilván a V4 egy versenyszerver és ezért is tart ilyen kevés ideig, node nemigaz hogy nemlehetne olyan célokat kitűzni amivel legalább kicsit érdekesebbé lehetne tenni a játék képét, még ha a szerver időtartamának meghosszabbítása lehetetlen is. Szerintem rengeteg okos emberke van itt fórumon, akik mind jobbnál jobb ötletekkel tudnának előrukkolni, csak megkéne hallgatni őket. Mégegyszer gratulálok a győzteseknek, és remélem egy izgalmasabb V4nek nézünk elébe.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 5.79
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
369. hozzászólás - 2009.11.16. 20:27:49 (Válasz Ywgarrd #359 hozzászólására.)
Ywgard, én se kaptam meg a medált De én legutóbb se, "kénytelen" voltam megreklamálni
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.44
népszerűQlminatorNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
370. hozzászólás - 2009.11.16. 20:28:04 (Válasz Faust0ne #354 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2009.11.16. 12:48:41
szép volt jó volt ...csatlakoznék Rókához meg Barbapapához....valahogy úgy kéne megoldani ezt a versenyszervert, hogy az is tudjon eredményt elérni, aki nem tud annyira anyagilag hozzájárulni mint mások...hogy kapjon ő is eggy esélyt....vagy hogy ha annyira kell a lóvé a Beholdernek, lehetne a versenyszerver eggy fix ösköves összegű szerver, ahol a regisztráció mittomen x őskő és abszolút kivenni az összes ősköves lehetőséget....valamint a végcélokat végre úgy megcsinálni hogy jussunk valameddig...mert ez így...hát jószerivel semeddig nem tartott...kéne lehetőséget adni a fertőzés leküzdésére /vagy maxolására....és azon szakértelmek kihasználására amire megint nem jutott idő....mert ez így nagyon kevés volt.....nem is értem mit vártak plussz 15 epikustól... szóval csak ugyanazt tudnám mondani mint az előzőnél....rövid volt...de nagyon...


Az eredményes szerepléshez a prémium tagság elegendő. Az 2 hónapra 120 őskő.A 2,5-ös szorzó miatt ez 48 klasszikus őskő. Simán összejön a harmada kiégettből. Így ha még a gazdaságtalan SMS-t választjuk akkor is alig több mint egy mozijegy. Nem látom mi ezzel a gond.
Pontszám: 8.50
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
371. hozzászólás - 2009.11.16. 20:28:18
A 17. oldal alján írtam egy javaslatot a következő V4-re, ami azért mindkét fél (Beholder és felhasználók) számára megoldhatná az anyagi részét a játéknak sztem...

Sztem egyre népszerűbb lenne általa a V4, így meg majd egyre kevesebben fognak játszani vele.
Kíváncsi lennék, ha összevetitek az előző V4-el, akkor mennyivel több őskövet adtatok el, és mennyien játszottak itt és ott...
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 8.33
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
372. hozzászólás - 2009.11.16. 20:29:06
Én v3ra se medált se őskövet nem kaptam még
14
Pontszám: 5.33
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
373. hozzászólás - 2009.11.16. 20:33:04
itt nem csak a prémtagságról dumcsiztam...itt nagyon sok olyan lóvés lehetőség van amivel komoly előnyt lehet kovácsolni...lélekkút kisütés...ősköves ital... prém cuccos ....a végén a gyorsítás is ősköves lett...stb...sztem...persze csak sztem...nem a pénzről kéne szólni eggy versenyszervernek...hanem a csávókák eszéről...az lenne a kafa...és sokkal izgibb is lenne...mivel nagyon sok remek játékos nem tud eggyszerűen annyit belekesselni a dologba hogy tartsa a tempót...lehetne eggy fix díja ennek...és totál eggyenlő esélyek...teljesen másképp alakulna a dolog...most is voltak éles harcok...ez eggyértelmű...de úgy sztem sokkal érdekesebb és izgalmasabb is lenne...
Time in a bottle
Pontszám: 6.36
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
374. hozzászólás - 2009.11.16. 20:33:16
Az érmeket, jutalmakat még ellenőrzik és manuálisan írják jóvá.
A hozzászólást Blackjack módosította 2009.11.16. 20:33:47-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.78
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
375. hozzászólás - 2009.11.16. 20:40:26
Nem az ár a gondja a többségnek, hanem az elv, hogy prém nélkül esélye sincs az embernek... Legalábbis gondolom... és ebben azért van valami, mert ez elvileg egy "ingyenes" játék, amire persze lehet költeni IS.

Na meg aki költ rá, az úgyis költ rendesen prémes cuccokra meg piákra is.. Úgyhogy bevétel lenne így is rendesen. Sőt, ha több a játékos, és több az esélyes, akkor csak még többen kezdenének el őskövet venni valszeg...

Azt is érdemes lenne kielemeznetek, hogy aki költött a prémre, az azon kívül még mennyit költött őskőből... sztem nem kérdés, hogy a legtöbbje még többet, mint a tagságra...

Szóval számolgassatok egy kicsit, hátha mégis jobban megérné nektek is felhasználóbarátabbá tenni a játékot egy kicsit.

Ha csak a plussz prémért járó csp-t szüntetnétek meg, már akkor jóval nagyobb verseny, és jóval több esélyes lenne... ez kell a versenyvilágon, az igazi verseny. És ez vonzaná is a népet...
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 6.92
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
376. hozzászólás - 2009.11.16. 20:45:41 (Válasz Rsrs #375 hozzászólására.)
a versenyszervert nem csak azért találták ki hogy jól érezzük magunkat,hanem plusz bevétel a Behonak is,gondolod majd merő jóindulatból fognak üzemeltetni öskő és prém nélkül hetekig egy szervert?
Gondold azt hogy a sok prémiumos fizetett azért hogy Te játszhassál
A hozzászólást Mind1 módosította 2009.11.16. 20:46:15-kor
Pontszám: 3.34
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
377. hozzászólás - 2009.11.16. 20:49:54
Még mindig nem értem miért vagytok fennakadva ezen a prémtagságon. Én azt nem hiszem el hogy van olyan ember aki rendelkezik géppel valamint nettel, és 2 hónapra nemtud elküldeni magának 3db 325FT-os smst... A prémes cuccokkal pedig nem jut az ember olyan előnyhöz amit mások netudnának kompenzálni mondjuk egy magas kereskedelemmel, csak hogy példát mondjak. Szerintem a célokon kívül minden jó így ahogy van...
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
378. hozzászólás - 2009.11.16. 20:51:35
Akinek volt egy kis esze, az pont a szülinapon vette. Még bónuszt is kapott.
Ráadásul a megmaradtakat tovább is lehet vinni, így egy vásárlás akár 2 versenyre is elég.

Jah és köszönöm a választ, akkor várok türelemmel, míg jóváíródik.
14
Pontszám: 5.33
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
379. hozzászólás - 2009.11.16. 20:52:37
nemmm....itt a diferenciákról van szó...van akinek 500ft-ja van van akinek 15000...az nyer akinek 15000ft-ja van...legyen eggy fix összeg beszállónak...és a beho is kapja akkor a mónit...de nem társadalmi rétegharcok lesznek, hanem méltó és eggyenlő küzdelem... = érdekes fordulatok...lényegesen jóval több remek játékos...és ennél jóval remekebb szórakozás...
Time in a bottle
Pontszám: 5.45
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
380. hozzászólás - 2009.11.16. 20:54:56
nem csak prémes cuccokról van szó....nagyon sok lovettás lehetőség van a játékban...fel se soroltam az előbb az összeset...csak gondolj bele...
Time in a bottle
Pontszám: 5.70
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője