Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
901. hozzászólás - 2010.03.25. 17:28:46 (Válasz Kocos #892 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.03.25. 15:46:45

Most komolyan, ezen mi faj neked?
Az, hogy meg egy ember kap egy medalt? Ennyire nagy ur az irigyseg? Senkitol nem vettek el semmit, csak plusz egy meber (az se biztos, hogy plusz egy) kap egy medalt, meg nemi oskovet, ez tenyleg boritja a jatekodat?


Nem fogok Veled leállni erről vitatkozni. Ha azt hiszed, hogy azzal van bajom, mert még egy ember kaphat csillagot, és nem azzal hogy menet közben, közel a szerver végéhez bedobnak plusz szabályokat, akkor hidd nyugodtan azt, hogy ilyen szemétláda vagyok.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
902. hozzászólás - 2010.03.25. 17:38:45 (Válasz pityu #901 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2010.03.25. 17:28:46
Idézet: Kocos - 2010.03.25. 15:46:45

Most komolyan, ezen mi faj neked?
Az, hogy meg egy ember kap egy medalt? Ennyire nagy ur az irigyseg? Senkitol nem vettek el semmit, csak plusz egy meber (az se biztos, hogy plusz egy) kap egy medalt, meg nemi oskovet, ez tenyleg boritja a jatekodat?


Nem fogok Veled leállni erről vitatkozni. Ha azt hiszed, hogy azzal van bajom, mert még egy ember kaphat csillagot, és nem azzal hogy menet közben, közel a szerver végéhez bedobnak plusz szabályokat, akkor hidd nyugodtan azt, hogy ilyen szemétláda vagyok.


Egyreszt mar lealltal ezzel a hzzaszolasoddal, masreszt az uj szabalyokat ugy hoztak meg, hogy senkit nem erint hatranyosan.

Leirom ujra, mert sztem eleg fontos:
Senkit nem erint hatranyosan.

Mindenki aki az eddigi szabalyok szerint jatszott minimum ugyanolyan eredmennyel folytathatja ezt tovabb. Mivel szovitarsaidrol van szo, te tudod legjobban, hogy aki ott van az elen nem azert kerult oda, mert iklos megsugta neki, hogy ezt is jutalmazzak.

Ha csak minimalis hatranyt jelentene valakinek az extra jutalom, akkor veled lennek, de nincs ilyan ember, igy most nem tudok veled egyeterteni.
Pontszám: 8.03
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
903. hozzászólás - 2010.03.25. 17:39:57 (Válasz cirip #900 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2010.03.25. 16:33:55
A kvízkategória megszűntetéséről is szó volt, ha azt is mégis eltörlik Miklósék menetközben, az többeknek elég kellemetlen lenne, akik dolgoztak érte, készültek rá.


Koszonom, hogy ezt leirtad. Ebbol latszik, hogy miert nem baj a mostani valtozas: mert senkinek nem kellemetlen.
Pontszám: 9.03
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
904. hozzászólás - 2010.03.25. 19:40:29 (Válasz Kocos #903 hozzászólására.)
Nyilván nem rád gondolt, hanem a központi adatbázishoz hozzá nem férő játékosokra.
Pontszám: 7.61
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
905. hozzászólás - 2010.03.25. 19:45:45
Elnézést, hogy ide írom, de más világokon nem játszom, és nemtom, mi a szitu:

1:10 van a válaszadásra kvíznél, eddig 1:40 volt mindentől függetlenül. Elsiklottam volna valami felett? Volt ilyesmiről szó, hogy rövidítik?
Pontszám: 5.66
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
906. hozzászólás - 2010.03.25. 19:46:04 (Válasz Xena #904 hozzászólására.)
ezt a kört már hányszor lefutottuk.... Szerintem meg is érdemli a hozzáférést! küszködik a sok "hülye" kérdés szűrésével...
V3-Alíz
Pontszám: 4.57
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
907. hozzászólás - 2010.03.25. 20:04:29
Mind1 kolleginával magánban folytatott egyeztetésünk során a következő közös álláspontot sikerült kialakítani. Nagyon szerencsétlen megoldás, hogy a szerver végéig sikerült titokban tartani az egyik egyéni kategóriát. Az ilyen bakikat a jövőben a játékvezetésnek el kéne kerülnie. Azonban most, hogy már ezen a hibán nem lehet változtatni az, hogy kiadják a díjat nem roszabb megoldás annál, mintha ezen a szerveren egyátalán nem díjaznák a kategóriát.

Remélem ez így a vitában résztvevő többi félnek is elfogadható, most úgy vélem, hogy a nézeteltérés alapja nem annyira az eltérő vélemény, mint az eltérő megközlítés volt.
Pontszám: 9.04
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
908. hozzászólás - 2010.03.26. 06:51:53
Tegnap kaptam:

Kocos
Végzetúr mester
3855 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

* Válasz erre
* Idézet
* Törlés

cirip és a kvíz
Tegnap, 20:07:42
"Köszi az értelmezést cirip kommentjéhez. Bár szerintem nagykislány, és egyedül is el tudja mondani amit gondol. Különös tekintettel arra, hogy a legnagyobb valószínűséggel semmi olyan nincs közte, amit megpróbálsz a szájába adni.

Én megértem, hogy savanyú a szőlő, amiért nem fogsz kvíz kategóriában is nyerni, de ha öszinte akarok lenni, akkor meg kell mondjam, engem ez nagy örömmel tölt el.

üdv,
Kóc"


Jó is annak, akinek puskával a kezében versenyt rendeznek (csakúgy mint az előző világon, ahol hiába hívtuk fel a kvízmester státuszában elért győzelmére a figyelmet, mégis visszakapta a medált) majd megengedhet magának egy ilyen kárörvendő levelet!
Egyébként e levélnek előzménye is volt: néhány nap után én vezettem a kvízlistát, erre szemtelen módon még gratuláló levelet írt, holott tudta, hogy ezt a versenyt neki rendezik és nincs senki, aki szembeszállhat a "központi adatbázis hatalmával"!

Ezúton szeretnék megkérni minden -a vezetés bizalmát élvező, annak támogatásával szabadon puskázó, majd ilyen áron kvízgyőzelmet elérő- kvízmestert, hogy ne írogasson nekem privin! Nem vagyunk mi annyira jóban, sőt részemről egy "bizalmam cseppet sem élvező" , csaló, unfair játékosnak kijáró nyasgem sokkal közelebb áll a valósághoz!
A hozzászólást Xena módosította 2010.03.26. 07:09:31-kor
Pontszám: 5.93
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
909. hozzászólás - 2010.03.26. 07:02:36 (Válasz Dozer #906 hozzászólására.)
Igen, mellesleg azért egy 14. medál eléréséért is!
Ha már olyan rendes, hogy adminkodik akkor csak megérdemli hogy kitüntessék,nem?
Még egyszer: a többi játékos nem a tanár bácsi könyvéből puskázik, ő igen. Ez azért csak érthető, nem? Ha nem lehet kizárni őt a kvíz versenyéből hogy a verseny tiszta maradjon, akkor inkább bele... a többi játékos versenyébe, csak hogy medálhoz juttassák?
Egyébként miért nem jó Ywgaard felvetése, miszerint a kvízgyőzelemért kvízmedál járjon?
Mert akkor fésületlen potyára töltötte idejét v4-en? Annyira pedig nem lehet ám rossz ez a javaslat...
Pontszám: 3.84
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
910. hozzászólás - 2010.03.26. 07:25:39 (Válasz Xena #909 hozzászólására.)
nem mindegy hogy kvízmedál, vagy dicsőség medálja? Ha jól tudom mind a kettő ugyan azt adja nem?

edit: "A tanárbácsi könyve" megtalálható a neten! Mivel kvízgyőzelemről beszélgetünk, nem kvízolimpiáról, így a google, jeriko..stb progik/keresők is tökéletesen alkalmasak erre...
A "saját kútfőről" nem is beszélve...

Ne haragudj de nem látom érveid jogosságát sajnos..
A hozzászólást Dozer módosította 2010.03.26. 07:31:11-kor
V3-Alíz
Pontszám: 4.57
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
911. hozzászólás - 2010.03.26. 07:38:42
Beléptem lakótársamhoz, megnéztem a V4-en a kvízversenyt...
Nos jelenleg Ronin vezeti, az előnye 64... Ő lenne az aki használja a "tanár bácsi könyvét"? ha igen szerintem tényleg nincs miről beszélni... Akkor lenne ha pl 600-al vezetne...
Nem látok egyenlőtlen küzdelmet, még 6 karakter is nyerheti ezt a címet...
V3-Alíz
Pontszám: 6.28
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
912. hozzászólás - 2010.03.26. 07:55:05 (Válasz Dozer #910 hozzászólására.)
Nem mindegy, ugyanis Miklós hozzászólásában kifejtette, hogy nem zárhat ki egy kvízadmint a versenyből ha az indulni akar (így -jelen helyzetben legalábbis- inkább a többi játékos válik esélytelenné). Jelenleg 1(!) puskázó kvízadmin "versenyez" a kvízgyőzelemért(akinek rendezték), aki kvízmedálért nem indulhat (mivel az már nem járna neki, hiszen elérte a 12-t), így ha medált akar, akkor bizonyítania kell fair körülmények között más kategóriában ahol teljesíteni is kell a dicsőség medáljáért, ahol nem elég heteken át láthatatlankodni, mint ahogy ő tette!
A központi adatbázist nem pótolja a neten lévő összes adatbázis sem, már csak a hibás kérdések rendszerben maradása miatt sem.
Szóval a többi adatbázis egyáltalán nem alkalmas kompenzálni a hátrányt!
A saját kútfő a központi adatbázishoz való hozzáférés lehetősége miatt megkérdőjelezhető és emiatt már nem tiszta a játék.

Semmi baj! Nem csak te nem érted mi a különbség a központi kottából játszó játékos és az összes többi játékos között, akiknek ez nem adatott meg, pedig fair verseny esetén -amiről v4-en nem beszélhetünk!- ugyanazért a medálért szállnak harcba.
Pontszám: 5.38
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
913. hozzászólás - 2010.03.26. 08:21:43 (Válasz Xena #912 hozzászólására.)
Te azt feltételezed hogy a kvízadmin a játék adatbázisából nyeri meg a versenyt.. sőt nem is feltételezed hanem kijelented! Ennyire biztos vagy te ebben?
Hibás kérdésekről írsz, amit hiába keresel meg a neten ugye, nem jó választ kapsz rá... Ez a kvízadmin hibája lenne? (szerintem pedig annak a hibája aki feltette azt a kérdést) Persze lehet azt mondani hogy ez a dolga hogy az ilyen kérdéseket kiszedje, de azért nem egyszerű több 1000 kérdést átvenni sem, ezt azért ismerd el te is...
Tehát ha a hibás kérdéseket kivesszük, a netes adatbázis tökéletesen eleget tesz annak hogy megnyerje valaki ezt a versenyt! Vagy a Ronin után következő 5 játékost is kvízadminsággal gyanúsítod?

Összességében én azt mondom (ha valóban használja is, bár én kétlem, mert Ronint elég jól ismerem és nála nem ismerek becsületesebb játékost) gyanakvás miatt sem szabad kizárni játékost egy versenyből nemde?

Továbbá miért esélytelen az a másik 5-6 játékos akik Ronint követik? Ezt abszolút nem értem még most sem... Szerintem nyílt verseny van továbbra is...
V3-Alíz
Pontszám: 6.28
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
914. hozzászólás - 2010.03.26. 08:27:57
Megkérnék mindenkit hogy a kvízzel és a medállal kapcsolatos HSZeit a kvíztopikra korlátozza ha lehetne....
Pontszám: 3.38
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
915. hozzászólás - 2010.03.26. 08:29:56 (Válasz Mind1 #914 hozzászólására.)
értettem!
V3-Alíz
Pontszám: 6.28
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
916. hozzászólás - 2010.03.26. 09:10:44
A meghírdetett leállás még mindig nem következett be V4-en. Kompenzációt követelek az okozott lelki sérülésekért. Véleményem szerint ez alapjaiban befolyásolja nyerési esélyeimet is, ezért is kompenzációt követelek.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 4.68
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
917. hozzászólás - 2010.03.26. 09:16:03 (Válasz Aderrick #916 hozzászólására.)
???
lelki sérülést okozott hogy még játszhatsz és nincs leállás?
hűha gyere igyunk egy sört
V3-Alíz
Pontszám: 6.28
kedvelt tagSofudFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
918. hozzászólás - 2010.03.26. 09:48:22
Idézet: Dozer - 2010.03.26. 09:16:03
???
lelki sérülést okozott hogy még játszhatsz és nincs leállás?
hűha gyere igyunk egy sört



Ez nekünk 1 óra kiesés a kincseskamrából. Sajnos Dozer te valami olyasmiről beszélsz itt, amiről fogalmad sincs.
Pontszám: 6.11
kedvelt tagSofudFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
919. hozzászólás - 2010.03.26. 09:50:31
Jah, bocsi... most már plusz gyógypia is... egy olyan világon, ahol minden egyes mp, minden egyes lélekenergia számít.
Pontszám: 6.11
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
920. hozzászólás - 2010.03.26. 09:51:02
mire szamitottatok? :]

minden a terv szerint tortenik :]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.64
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!