Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1021. hozzászólás - 2010.04.02. 23:57:33
na jó kis inditás hogy helyre tedd magad agyilag.

45csp maxos SMmel 100 körüli szerencsével átlag 3000LE/csp az összesen 135K maxos épitéssel az összesen 405k

megjegyzem az épitők szerencséje ennél jóval magasabb tehát több LE-t kap a vadászatért,ha esetleg maxos csapdával még sajtol is,milliomos
és olyan is van ám hogy irányitott vadászat és HT bónusz....számold ki az még mennyi plusz hozzá
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.04.03. 00:09:25-kor
Pontszám: 5.05
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1022. hozzászólás - 2010.04.03. 00:00:03 (Válasz Mind1 #1021 hozzászólására.)
A kérdés már rég nem ez. A Behó titeket segített a szerverleállásokkal, ezt te is tudod jól. Ti vagytok a kiskedvencek, csak tudnám miért.
Pontszám: 4.60
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1023. hozzászólás - 2010.04.03. 00:01:57 (Válasz Carlita_Ashen #1020 hozzászólására.)
Ha esetleg az 1 es szintű karaktereddel játszottál is volna értelmesen,Nem írkálnál ekkora baromságokat.
Lassan a szerverleállást is mi okoztuk,nem? :)Te nem jó megfigyelő vagy ,hanem egy idióta



*részemröl befejeztem a párbajt,fegyvertelen emberrel felesleges
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.04.03. 00:03:29-kor
Pontszám: 4.64
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1024. hozzászólás - 2010.04.03. 00:03:59 (Válasz Carlita_Ashen #1020 hozzászólására.)
Az égadta világon semmi közöm nincs a V4-hez, de a sok sárdobálás közt nem állhatom, hogy bele ne szóljak.

Kedves Carlita, ha a kezdetek óta játszol mégis mi ez a 7 hozzászólással rendelkező fórum reg? Legalább vállald fel magad és úgy rágalmazz. Vedd már észre, hogy azzal, hogy csalózol és nem bírod elviselni, hogy más jobb lehet nálad, csak magadat járatod le.

A győztes csapat egyik tagja világi cimborám és képzeld, egyáltalán nem csalónak ismertem meg ezalatt a röpke 10 év alatt, mióta barátomnak tekinthetem.
Tudtommal a Csak simán toronynál több 1-es világbeli klántársam, valamint több más rutinos játékos szerepelt, akik már az első V4 óta nagyrészt együtt tolják a gyors világokon.
Hogy csalók lennének? Nem.
Hogy profik lennének? Igen.
Értenek a játékhoz, úgy, ahogy te ilyen hozzáállással az életben nem fogsz.

U.i.: jöhetnek a lepontozások.
Pontszám: 6.55
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1025. hozzászólás - 2010.04.03. 00:10:16
Hogy őszinte legyek, én sem tudom a választ.
Sokáig a lélekkútban próbáltam keresni a megoldást, ami elviekben átlag napi +1,22 szintet kellett, hogy jelentsen, de amikor századszorra sem tudtam válaszolni skypeon a "...honnan szarják ezek a lét?!" kérdésre, akkor nekálltam számolni - bár rühellem, már Ludovek is megmondta, hogy mókaoptimalizátor vagyok, vagy miaszösz -, de a mai napig nem találom a választ.
Pontszám: 5.37
utáltCarlita_AshenNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1026. hozzászólás - 2010.04.03. 00:14:34
2 milla építést az tény,hogy végre hajtott Vezéregér,de akkor nem vadászott 3 napig.
Mind1 :
Egész pontosan 141 Csp-t kap naponta egy full EF-es prém játékos!
Ezt átlag 2K-s zsákmány/ vadászat és ebből levonunk még átlag 25 sajtolást,nagy jóindulattal !
Tehát:
121X2000=242000.
25X6000=150000
=390000 LE
mindez X 3 = 1.170.000
Mindez mondjuk szorozva 35-el
és szorozva 2,5-el közzel 150 milla.
Ez a komplett szövetséggel számolva max Csp-levadászva és beépítve jön ki.
Nekem ne magyarázza meg senki,hogy 270 szint HT építés után volt még tartalék CsP
A 270 szintet 2 hét alatt húzták fel,és kényszerítve voltak a HTF részéről hogy építsenek!
Szerintem a HTF is megfeszített tempóban épített,még "külső" segítséget is igénybe véve 15 szinttel maradtak alul.Hmmmm......
Tehát itt ez a kérdés: MIBŐL ?
Mind1-ne mutogass Rókamókára vagy bárkire hogy megmagyarázza helyetted!
Tudom hogy kínos kérdés, de ez van
Pontszám: 2.61
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1027. hozzászólás - 2010.04.03. 00:15:52 (Válasz Rokamoka #1025 hozzászólására.)
Ezt Jerikó tette be egy másik topikba,szerintem mindent elmond:

" Mint kvíz toplistából látszik, a játék ideje alatt el lehetett költeni több, mint 8500 csp-t. Ha valaki ebből csak építés, SM, EF szakikat nyomta ki a szükséges mértékben, akkor kb. szint*26 LE-t kap egy vadászatra. 30-nak véve az átlagszintet (mivel magasabb szinten jóval több csp-t költesz el), átlagosan tehát 30*36*8500 LE-t lehet szerezni a játékban, ami több, mint 9 millió (ebből persze lejön 2-300k a szakik kifejlesztéséért). Ezt építés szakértelemmel 3-szorosan lehet befejleszteni, ami 27M körül van - ezt tekinthetjük elméleti maximumnak."

ha szarul osztod be a csp-t ,igy jártál ,és örülök hogy én lettem a főellenség,de mostmár leszállhatsz rólam nyugodtan. Ha képtelen vagy képletekböl számolni/kikövetkeztetni és felfogni a végeredményt arról én nem tehetek.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.04.03. 00:19:20-kor
Pontszám: 4.65
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1028. hozzászólás - 2010.04.03. 00:26:04 (Válasz Carlita_Ashen #1026 hozzászólására.)
en sem voltam V4en, igy nem tudhatom, de ezekhez meg siman hozzajohet a manakonsti, a HT bonusz (amennyiben naluk volt ucso 2 nap) es a lelekkut kisutes. Valamint meg kvizbevaltas (bespajzoltak sok kerdesnyit), hasznos allatok kisajtolasa, felejtes.

sztem ossze lehet azt hozni konnyeden
Pontszám: 8.82
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1029. hozzászólás - 2010.04.03. 00:28:09 (Válasz Mind1 #1027 hozzászólására.)
Koránt sem magyaráz meg mindent, én sokkal több szempontot vettem figyelembe.

Félreértés ne essék, nem "csalózok", de elképedtem azon, hogyan sikerülhetett, hiszen a saját karakteremhez viszonyítottam, aki agyonra volt optimalizálva kvízmedállal, lészívással, jól belőtt szerencsével, a világon negyedikként maxolt EF-fel és tizenkilencedikként maxolt spektrálissal, meg minden szarral, illetve a simán tornyosokhoz képest a csapda+sajtolás kombóval sem késtem meg. Bár egyre inkább hajlok afelé, hogy ez utóbbiban keresendő a kulcs, mivel az irányított vadászat szintjeitek alig hoztak (képlet alapján legalábbis, és kis mintavétellel) +1,5%-ot, már akinek volt, átlagban.
Pontszám: 4.47
utáltCarlita_AshenNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1030. hozzászólás - 2010.04.03. 00:30:02
Hát én beszarok
Na jó inkább hagyjuk
Ezt a sok retardált hozzászólót.
Te Mind1:
Neked nincs önálló hozzá szólásod?
Miért mindig másokkal példálózol ?
Elméleti számítások,Rókamóka,életbeli barátok hmmm.....
A 3000 Le/ vadászatra kíváncsi lennék ki tudta hozni ezen a szerveren a ti szövetségeteken kívül.
Beszéltem Zamek nevű taggal, aki nagyon nem ezt az átlagot hozta,pedig szerintem szerencsében ott tartott ahol a ti építőitek.
Az irányított vadászatról meg csak annyit fűznék hozzá,hogy van karakterem ahol kifejlesztettem és hihetetlen,de nem nőtt az átlag vadászatom .
EMTyb:én nem sárdobáltam vagy vádoltam senkit.Csak kérdeztem,választ remélvén hogy hogy lehetséges ez.
De vajmi keveset okosodtam.
Én csak okosodni akartam,de látom hogy a háttér emberek egyből elő jönnek
De nem baj
Szerintem olyan kérdéseket teszek fel amik több embert érdekelnének
Pontszám: 2.40
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1031. hozzászólás - 2010.04.03. 00:34:13 (Válasz Endyr #1028 hozzászólására.)
Ezeket természetesen mi is csináltuk.

A felejtős mókát sokkal előbb és sokkal hatékonyabban csináltuk, a konstit mi kellő akadémia felépülésekor maxoltuk kellő mágiával, míg a riválisnál az utolsó héten érkezett felhívás ennek rendbe tételére, ami az akkor belevágó karaktereknek józan ésszel sem hozta be az árát, sőt.

Transzplant szintén nem játszik, a lélekkút kisütését meg nyilván nem gondoltad komolyan, annyira marginális.

A másik lehetőség a HT. Maxos csapda és az ottani harcosok relatíve alacsony szerencséje sokat butít a bónuszon, mégis úgy tűnik, hogy az a +10% a gyakorlatban többet is hozhat.
Pontszám: 5.57
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1032. hozzászólás - 2010.04.03. 00:34:17 (Válasz Rokamoka #1029 hozzászólására.)
nálunk alapból 13 épitő volt akik optimalizálták csak és kizárólag épitésre a karaktereiket.Természetesen egyszerre sose épitett mind a 13 maximum 4-5 ember és mikor leállt az épületek felhuzása tartalékoltak mégjobban.Az utolsó nap mind a 13 épitő kapacitását láthattad amit ezuton is köszönök nekik.Hozzájuk jön még pár harcos aki napokkal elötte átállt épiteni,illetve mint emlitettem a harcosok utolsó héten csak italra költöttek,azt is a kamrabevételböl vették.Tartalékoltak manázott majdnem mindenki és épitett. ennyi

de ha nektek az a verzió tetszik akkor,igen a hangyák hordták össze és csépét loptunk tőlük.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.04.03. 00:37:42-kor
Pontszám: 4.07
utáltCarlita_AshenNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1033. hozzászólás - 2010.04.03. 00:43:37
Bla-bla-bla Mind1
13 építész nem épített egyszerre?
Hmmmm......
350 szint HT-t felhúzni 2 hét alatt?
Mondtam már a hülyék a túloldalon vannak
Ehhez szorosan kapcsolódik a tartalékolós duma is.
Mi a pöcsből tartalékoltak volna?
Rókamóka te a HTF vezére voltál a beírásaid szerint.
Ti mi a f...t csináltatok?
Megittatok napi 1 Milla/tag Le-t epikre?
Mert amit én számoltam az egy 35 tagú építő szövetségre vonatkozna,de ahogy Mind' írta csak 13 építő volt nálluk.
Így még érthetetlenebb számomra ez az építési potenciál.
Hmmm......
Egyre zavarosabb
tehát a kérdés még mindig: MIBŐL?
Pontszám: 3.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1034. hozzászólás - 2010.04.03. 00:44:34
A versenyszerveren ugyanannyi vagy tobb LE jar egy vadaszatert, mint lassu szerveren?
Pontszám: 6.09
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1035. hozzászólás - 2010.04.03. 00:47:40 (Válasz Mind1 #1032 hozzászólására.)
Csak és kizárólag nem tudod építésre belőni a karaktert. Effektíve sokkalta hasznosabb, ha kombinálod valamivel, lásd epikölés az én esetemben.
Egyébként nincs "nektek", mert sehol nem hivatkoztam hangyákra. Pusztán szeretnék kiigazodni a számokon, de nyilván nem bántalak meg vele, ha azt mondom, a számolgatás nem a Te asztalod, hiszen saját bevallásod szerint is így van.

Játszik még a palota/magasabb szintű gyógyital páros is, ezt már sokkal kevésbé tudom belőni, mert nem mindegy, hány löttyöt iszol meg naponta.
Kb. akkor jön vissza egy beleölt kereskedelem szint, ha 115 gyógyitalt vesztek meg a hatvanas szintűből, a +10% palotabónuszt is számítva. Ennyit azért kétlem, hogy benyakaltatok volna túl sűrű időközönként, igaz ugyan, hogy arról fogalmam sincs, portyához és egyebekhez mennyit használtatok ezekből, mert mi relatíve nullát.
Pontszám: 4.47
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1036. hozzászólás - 2010.04.03. 00:51:47 (Válasz Kocos #1034 hozzászólására.)
Teljesen jogos, ez is erősen hathat:

Tudniilik V4-en - játékvezető által bevallottan - valamivel több LE-t adnak a vadászatok, és ez megdobja a HT-bónuszt. De ez a karakterek egymás közötti vadászat átlagán az én számításaimban nem változtat. Úgy értem, a viszonyítási alapban benne van ez is, hiszen, mint mondtam, a saját karakterem, illetve pár bekért adat alapján egynémely társam vadászatait vettem alapul.
Pontszám: 4.47
népszerűFerelyFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1037. hozzászólás - 2010.04.03. 00:55:34
Sokáig csak olvasója voltam a fórumnak, de elérkezett az az idő is hogy írjak ide!
A nyertesek éppúgy mint a vesztesek a hibákat, csalásokat keresik... A nyertesek büszkék "címükre", közben a játékot kritizálják... a vesztesek hiúsági dolgokba mennek bele, közben a játékot kritizálják....
Szégyeljétek magatokat!

Mind1: Sikereiteket a kárörvendés veszi körül részedről és te írsz etikáról! Megvető dolog...

Carlita Ashen: Tudatlanságod agresszióval és pocskondiázással párosul! Megvető dolog...


Én szeretem ezt a játékot, mert unalmas perceimben felüdülést jelent s elszomorít ami jelenleg itt van.

A következő mondást javaslom nektek: " Ha csöndben maradtál volna, bölcs maradtál volna!" Tartsátok ehhez magatokat, vagy ha már írásra adjátok balga fejeteket az legyen szalonképes és mögöttes dolgoktól mentes...

Köszönöm!
A hozzászólást Ferely módosította 2010.04.03. 01:01:18-kor
Pontszám: 6.83
fórumozótomikaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1038. hozzászólás - 2010.04.03. 00:58:21 (Válasz Carlita_Ashen #1026 hozzászólására.)
Idézet: Carlita_Ashen - 2010.04.03. 00:14:34
2 milla építést az tény,hogy végre hajtott Vezéregér,de akkor nem vadászott 3 napig.
Mind1 :
Egész pontosan 141 Csp-t kap naponta egy full EF-es prém játékos!
Ezt átlag 2K-s zsákmány/ vadászat és ebből levonunk még átlag 25 sajtolást,nagy jóindulattal !
Tehát:
121X2000=242000.
25X6000=150000
=390000 LE
mindez X 3 = 1.170.000
Mindez mondjuk szorozva 35-el
és szorozva 2,5-el közzel 150 milla.
Ez a komplett szövetséggel számolva max Csp-levadászva és beépítve jön ki.
Nekem ne magyarázza meg senki,hogy 270 szint HT építés után volt még tartalék CsP
A 270 szintet 2 hét alatt húzták fel,és kényszerítve voltak a HTF részéről hogy építsenek!
Szerintem a HTF is megfeszített tempóban épített,még "külső" segítséget is igénybe véve 15 szinttel maradtak alul.Hmmmm......
Tehát itt ez a kérdés: MIBŐL ?
Mind1-ne mutogass Rókamókára vagy bárkire hogy megmagyarázza helyetted!
Tudom hogy kínos kérdés, de ez van


Kerjuk az oveket becsatolni, mert magyarazat kovetkezik
Ha a matematika es a strategia velem, ki ellenem? :>

800k epitest hianyolsz:
150k manakonstrukcio
60k terkapubol (turbozott epitessel)
150k kinzokamrabol (turbozott epitessel)
100k lelekkut (turbozott epitessel)

340k hianyzik, tudsz meg kovetni?

nagyvonaluan eltekintek a korabbi felesleges targyak eladasatol, de meg attol is, hogy a kvizkerdesekrol lemondtunk, es meg arrol is, hogy a feleslegessel valt dogoket kisajtoltuk, illetve a lelekkutunk tobbet generalt mint az orok masodikok kutja

itt jon be a strategia resze a dolognak, es az emberi faktor:
1 dolog szamitott, hogy utolso nap nalunk legyen a torony, epikusokat ki lehetett szamolni, hogy mikor lesz hatra 2-3 darab.
50 csp tartalekolva
50x2k = 100k epitve 300k

ide vegyuk meg az emberi faktort, hogy nincs olyan human eloleny akinek csak a 141 allt naponta rendelkezesere, hanem mindig maradt elozo naprol.
boven eleg volt mindig annyit epiteni, hogy nalunk maradjon a HT, kb. 23M lemaradas volt mindig az orok masodikok reszerol a vege fele...
(ha jol remlik)

terjunk egy pottyet vissza a strategiara es az utolso napra:
napvaltaskor nalunk a HT, kamrabevetelbol es az ejszaka gyult csp-bol megvettuk a gyogyitalokat es megboritottuk az epikusokat.

kovetkezo matematikadnal ajanlom szamitasba venni a HT bonuszt es az iranyitott vadaszatot is.
jah, es az emberi tenyezok se maradjanak ki, a nagy kockulas mellett neha egyeb dolga is van az embernek amikor nem
azzal a jatekkal foglalkozik ami

Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és
sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt


Ertheto lett vagy lerajzoljam?
A hozzászólást tomika módosította 2010.04.03. 01:02:05-kor
Pontszám: 7.05
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1039. hozzászólás - 2010.04.03. 01:02:37 (Válasz Rokamoka #1031 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2010.04.03. 00:34:13

Transzplant szintén nem játszik, a lélekkút kisütését meg nyilván nem gondoltad komolyan, annyira marginális.


azt mondtatok 45os szintu volt a tobbseg. az 45*750=33750, 33750*35=1181250, beepitve tobb, mint 3.5 millio szovi szinten. par szintet azert lefed a toronybol
Pontszám: 7.64
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1040. hozzászólás - 2010.04.03. 01:11:34
Látom, annyira belefeledkeztek a szópárbaj részébe, hogy a matek senkit nem érdekel.
Pedig szerintem nagyon érdekes, régen volt, hogy bármit is számoltam volna a játékban, sok mindenre fény derülhet közben.

No, Mind1 is, csak megkért, hogy fejtsem ki az én véleményem, hát ez volt az.

Endyr: az a 45-ös átlag azért erős túlzás, meg itt is nagyon sok szempont van. (Mennyi őskővel, hányas szintűként, hány karakter, milyen sűrűn használja, illetve mibe öli az így kinyert LE-t.) Ha jól értelmezem, Te úgy veszed, hogy utolsó napokban minden tag 500 kaviccsal, lehető legmagasabb szinten sütött, ez azért elég meredek.


Tomika: ezek rendkívüli módon elnagyolt számok! (És ha már itt tartunk, az említett - mellesleg jól mondod, nagyon fontos - emberi tényezőt még csak véletlenül sem lehet felfedezni bennük.)


Modi törölve, hülye voltam, thx.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.04.03. 01:20:57-kor
Pontszám: 5.62
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!