Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
921. hozzászólás - 2010.03.26. 09:53:08 (Válasz Xena #912 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2010.03.26. 07:55:05
Nem mindegy, ugyanis Miklós hozzászólásában kifejtette, hogy nem zárhat ki egy kvízadmint a versenyből ha az indulni akar (így -jelen helyzetben legalábbis- inkább a többi játékos válik esélytelenné). Jelenleg 1(!) puskázó kvízadmin "versenyez" a kvízgyőzelemért(akinek rendezték), aki kvízmedálért nem indulhat (mivel az már nem járna neki, hiszen elérte a 12-t), így ha medált akar, akkor bizonyítania kell fair körülmények között más kategóriában ahol teljesíteni is kell a dicsőség medáljáért, ahol nem elég heteken át láthatatlankodni, mint ahogy ő tette!
A központi adatbázist nem pótolja a neten lévő összes adatbázis sem, már csak a hibás kérdések rendszerben maradása miatt sem.
Szóval a többi adatbázis egyáltalán nem alkalmas kompenzálni a hátrányt!
A saját kútfő a központi adatbázishoz való hozzáférés lehetősége miatt megkérdőjelezhető és emiatt már nem tiszta a játék.

Semmi baj! Nem csak te nem érted mi a különbség a központi kottából játszó játékos és az összes többi játékos között, akiknek ez nem adatott meg, pedig fair verseny esetén -amiről v4-en nem beszélhetünk!- ugyanazért a medálért szállnak harcba.


csak az olyan ritka nyomorekok (mint te) nem tudnak kiguglizni a neten egy valaszt. sot, ha leallitod a vadaszatot, meg a konyvtarba is elmehetsz kutatkodni.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 4.43
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
922. hozzászólás - 2010.03.26. 09:59:13 (Válasz Sofud #918 hozzászólására.)
1 óra kiesés? És gondolom CSAK nektek ugye? (a többi szövetség a leállás alatt is aktívan fog játszani...) Más biztosan nem optimalizálta szét magát, csak ti....
Na jó a sok nyavajgás már megfájdítja fejem, sok sikert mindenkinek!
V3-Alíz
Pontszám: 6.28
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
923. hozzászólás - 2010.03.26. 10:43:52
Ezért döntöttem én úgy, hogy menjen biztosan másfél óra a levesbe, és jóval a bejelentett (lol) leállás utánra terveztem a csatát.
Ha meg egyszer nem olvasok fórumot, akkor rohadjak meg.

Dozer, fejlődőképes vagyok a "felkészülésben", mi?


*: Csak tudnám, miért marjuk még mindig egymást vagy hogy miért kezdtük el egyáltalán, hiszen egyáltalán nem tudtuk és tudjuk befolyásolni az eseményeket. Lesz, amilyen lesz a végeredmény, valóban minden perc számít, viszont ha így vesszük, az elején csinálhattuk volna jobban is, bármelyikőnk, és akkor most nem lenne gondunk azzal, hogy minden másnap kiesik pár fél óra.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.03.26. 10:47:10-kor
Pontszám: 5.66
kedvelt tagSofudFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
924. hozzászólás - 2010.03.26. 10:46:16
Megint csak tévedsz Dozer, de ez érthető, hiszen nem vagy benne a játékban. Valójában én sem tudom (de te sem!), hogy a riválisok meg merték-e azt húzni, hogy egyből ütötték a lényt, amint megjelent, de a toplistából nekem nagyon úgy tűnik... mi nem, mivel lehetőségünk se volt rá, mert nem volt elég ember akkor.

És nem nyavajgok, csak már képtelen voltam elmenni a hozzászólásaid mellett szótlanul. Ne haragdj kérlek, ha ezzel bármilyen problémát okoztam neked!
Pontszám: 6.11
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
925. hozzászólás - 2010.03.26. 12:52:03
"(nincs cím)
Ma, 07:43:54
Egyébként e levélnek előzménye is volt: néhány nap után én vezettem a kvízlistát, erre szemtelen módon még gratuláló levelet írt, holott tudta, hogy ezt a versenyt neki rendezik és nincs senki, aki szembeszállhat a "központi adatbázis hatalmával"!"


"De azert egyvalami van. Ezt tudasnak hivjak. Ha nem rendelkezel felette, amiatt ne ram legyel merges.
BTW: nem kell elolvasni az uzenetet amit irok, ha nem erdekel. Ott a torles gomb ugyesen megnyomod. Hidd el nem foglak elarasztani levelek garmadajaval hogy bosszantsalak. Ahhoz eleg ha leirom az igazat."

A tudás ott is mérhető, ha képes vagy értelmezni, hogy ne írj nekem!

Miután a fórumban NYÍLTAN megkértem az értetlensége miatt most már hülyegyereket, hogy nekem ne írkáljon privire, csak írt és flegmáskodik, szóval a továbbiakban ne gondolja már senki szentnek, ha lehet!

A tudásról pedig: ez csak a puskázás tudománya és még hepciáskodsz itt nekem! Leraktam én annyit a való világ asztalára mint te! A nyilvánvaló különbség e játékban az, hogy te kvízadminként szabadon puskázol a központi adatbázisból, én meg nem!
Pontszám: 5.43
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
926. hozzászólás - 2010.03.26. 12:59:08 (Válasz Dozer #911 hozzászólására.)
Vezet annyival, csak nem vadászott le minden csp-t, mint ahogy én sem.
Csak hogy képben legyél: nekem is jócskán maradt még csp, jóval több mint a pillanatnyi ~ 300 diff.
Pontszám: 5.31
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
927. hozzászólás - 2010.03.26. 13:06:24 (Válasz Xena #926 hozzászólására.)
te sem vadásztad le, mondjuk rá ő sem Még mindig nem értem, a tartalékolt csp-k nem biztos hogy az ő javára billentik a versenyt...

Sofud érvelése sokkal meggyőzőbb mint a tiéd... te egy előre még le nem futott versenyt tekintesz elvesztve, amikor még nagy nyerési esélyed van...
A toplistát nézegetve szerintem te lehetsz Ziva ugye?
V3-Alíz
Pontszám: 6.28
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
928. hozzászólás - 2010.03.26. 13:09:36
Nem, de ez nem is lényeg. Az számít, hogy a központi adatbázishoz való hozzáférése unfair a többi játékossal szemben, és ezen tény komolytalanná teszi a kvízversenyt.
Pontszám: 6.84
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
929. hozzászólás - 2010.03.26. 13:21:45 (Válasz Xena #928 hozzászólására.)
A kvízadmin elvállal egy számomra igen nemes feladatot, biztosítja azt hogy a lehető legtöbb hibás kérdés eltűnjön a rendszerből, s az új kérdéseket is ellenőrzi...
Nem látok bele, de tekintve azt hogy mennyi kérdés van, szerintem ez nagy munka lehet, ami a saját karakterétől vesz el nem kis időt...
(az egyéb játékon kívüli teendőkről ne is beszéljünk)
Tudtommal nem kap sem fizetést, sem egyéb jutalmat ezért, csupán azt, hogy használhatja a játék kvíz adatbázisát... (a használhatja szó nem azt jelenti hogy használja is!)
Mivel a kvíz verseny a V4-en nem időre megy, ezért nem érzem komolytalannak a versenyt... Ha használja is (amit én kétlek) max egy kis időt nyer vele, amit a befektetett munkáért szerintem jogosan megérdemel!

Megértem az álláspontod, de elfogadni sajnos nem tudom Sőt kívánom neked hogy ha sikerül nyerd is meg a kategóriát! komolyan!
V3-Alíz
Pontszám: 8.14
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
930. hozzászólás - 2010.03.27. 07:03:19
Csak a tisztánlátás végett: Ziva én vagyok, és semmi problémám nincsen sem Roninnal, sem a kvízversennyel.
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 7.03
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
931. hozzászólás - 2010.03.31. 09:48:15
Ha még lesz v4, vagy versenyszerver, lenne pár javaslatom:

1) szövetségbe való belépéskor nullázódjon a karakternél levő csp, és LE (ki-be ugráló bérépítőket mellőzendő). Minimális hátrány, lehet rá készülni.

2) Szövetségi szinten jutalmat csak az kapjon, aki már legalább egy hete az adott szövetség tagja (ne utolsó pillanatban lépjen be valaki a jutalomért, dolgozzon is meg érte).

Tudom, a szabályoknak nem mond ellent, hogy ki-be ugráljanak az építők, és 40-en vagy 50-en építsenek egy szövetséget, de valahogy talán mégis ellentmond a versenyszellemnek.
Pontszám: 7.82
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
932. hozzászólás - 2010.03.31. 10:00:31
Nyilván merő véletlen hogy tegnap 1 ma éjjel 3 új taggal gyarapodott a HTF ,kis szintű építőkkel
És azóta rendesen bele is húztak. A hajdani epik ütő építészek meg kint árválkodnak. Tegnap még a kamrámban voltak.
Javasolnám az Olympos2 szövetségnevet. De a tiszta játszma? se rossz Egér,tényleg ennyire ...?mindenáron...?
Pontszám: 4.43
utáltCarlita_AshenNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
933. hozzászólás - 2010.03.31. 14:48:26
Mind1 ti beszéltek ?
Ödön csak úgy kinőtt újra ott nálatok mi?
Én a helyetekbe hallgatnák,tudod a ti fejeteken is van vaj.
Úgyhogy nem kel itt siránkozni.
Nem is tudom mit csodálkoztok ezen,ha az egész szerver azon van hogy ne ti nyerjétek
Pontszám: 5.25
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
934. hozzászólás - 2010.03.31. 14:52:52 (Válasz Carlita_Ashen #933 hozzászólására.)
Jól látod, pontosan annyira van vaj a fejünkön, amennyire Ödön itt tobzódik a szövetségi fórumunkban.
Ez bizony mellément pajti
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.82
utáltCarlita_AshenNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
935. hozzászólás - 2010.03.31. 15:20:41
Ja bocs elírtam
Birka a ti ki be ugrálós egyénetek
Mindegy egy kutya,de akkor is van nálatok is aki jön megy
Pontszám: 5.25
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
936. hozzászólás - 2010.03.31. 15:30:22 (Válasz Carlita_Ashen #935 hozzászólására.)
Igazad van, ez tényleg majdnem olyan szitu, mintha 3 ember 1 nap alatt betolna 12 milkát a toronyba

Update: Jééé, Bastard mégis visszajött? Juhéé
A hozzászólást Damage módosította 2010.03.31. 15:33:07-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.02
utáltCarlita_AshenNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
937. hozzászólás - 2010.03.31. 16:25:42
Nem.
Neked van igazad
Az övék szar a tiétek meg csak kaka
Azért kaka,mert 1 ember tudott 4,5 milka Le-t építeni nálatok
LOL
Mindent ki tudtok magyarázni
Pontszám: 3.43
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
938. hozzászólás - 2010.03.31. 17:41:04
damage es mind1: ti vszeg egy szovetsegben lehettek, mert egyforman retardok vagytok ;]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.38
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
939. hozzászólás - 2010.03.31. 17:43:25 (Válasz Vodkaslecso #938 hozzászólására.)
Idézet: Vodkaslecso - 2010.03.31. 17:41:04
damage es mind1: ti vszeg egy szovetsegben lehettek, mert egyforman retardok vagytok ;]


meg azt is gyanitom, hogy a csaksimanpenisz szovetsegben leledzetek.

egyebirant mi fogunk nyerni! hajra Buszke sas szovetseg! mar nincs sok hatra!
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.58
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
940. hozzászólás - 2010.03.31. 17:46:06 (Válasz Xena #928 hozzászólására.)
Idézet: Xena - 2010.03.26. 13:09:36
Nem, de ez nem is lényeg. Az számít, hogy a központi adatbázishoz való hozzáférése unfair a többi játékossal szemben, és ezen tény komolytalanná teszi a kvízversenyt.


fonyomi,

te meg mindig ezen lovagolsz? szazezer helyen le van irva, h hol talalsz scripteket a vadaszatra, jatekosok altal keszitett adatbazisokat, stb.

s ha ez nem lenne eleg, (guglizni nyilvan nem tudsz, ahhoz gyok vagy), leallithatod a vadaszatot, elmehetsz szepen a konyvtarba es nyugodtan kikeresheted a helyes valaszt.

sot, ott csend honol s nyugalom, igy elgondolkodhatsz azon is, hogy miert vagy nyomorek ;]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.38
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője