Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
401. hozzászólás - 2009.11.16. 21:37:40
lehetne mittomen 2000ft....fix összeg....ennyibe kerülne a reg...utána meg semmi olyasmi nem rondítana bele a játékélménybe ami más számára nem elérhető...
A hozzászólást Faust0ne módosította 2009.11.16. 21:37:59-kor
Time in a bottle
Pontszám: 6.93
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
402. hozzászólás - 2009.11.16. 21:38:13 (Válasz Faust0ne #400 hozzászólására.)
Értjük mi azt, csak nem nagyon látszik, hogy a Behonak abban mi a jó. Részemről más nyerési feltételekkel, akár őskő nélkül is benne vagyok a buliban, ha lesz olyan...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.44
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
403. hozzászólás - 2009.11.16. 21:39:12
na,ha nem dohányzol máris elköltheted őskőre

sorry
Pontszám: 4.08
fórumozóCila72Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
404. hozzászólás - 2009.11.16. 21:39:42
Nem lehetett volna még egy-két egyéb kategóriát jutalmazni? Legtöbb háborút nyerő szövetség, legtöbb győzelem egyéniben, legtöbb felépített épület, legtöbb építés egyéniben, stb. Lenne még mit javítani a motiváción, esetleg többen beszállnának. Sokan inkább nem is háborúztak (köztük mi is ), csakhogy ne vegye el az időt a fejlesztésektől.
Pontszám: 6.38
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
405. hozzászólás - 2009.11.16. 21:40:36
hát ezek a feltételek elég ramatyra sikerültek az tutko...megint iszonyúan rövid lett...és a monotonitás is eléggé bezavart..(volna ha nem lettek volna íly remek hangulatot létrehozó bajtársaim )....
Time in a bottle
Pontszám: 6.93
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
406. hozzászólás - 2009.11.16. 21:46:10
hát én rövidnek nem mondanám azért még 1 epikus és sikítok
Pontszám: 4.08
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
407. hozzászólás - 2009.11.16. 21:49:28
grat a kockabuckalakoknak, ismet bebizonyitottak, hogy senki nem kepes olyan organikus kapcsolatot letesiteni a szamitogeppel ket honapra, mint ok. na jo, azert mokus, jackass, saby meg meg egy paran probalkoztak.
a viccet felreteve, azert jo lenne, ha helyen lenne az arcotok! senki nem ketli, hogy jo jatekosok vagytok, ha nem a legjobbak, de ez nem jelenti azt, hogy embernek is megfeleltek. gondolok itt arra, amikor rendszeresen hulyenek neztek/hulyere vesztek masokat (vagy probaljatok), meg amikor hudeviccesnek erzitek magatokat, csak nem veszitek eszre, hogy rajtatok kivul senki nem nevet. es ebbol arra kovetkeztetek, hogy csak egy-ket kiemelkedo tehetseg van, a tobbiek csinaljak, amit eloirtak nekik, es igy bujnak el a vezerek moge (de hogy minek?), igy akarjak palastolni, hogy maguktol ugyanolyan "felrefejlesztett" karaktereik lennenek, mint amit sokakra mondanak a hatuk mogott. (nalatok is volt jo par, a latszat csal)
hihetetlen, hogy ez a sok hobbijatekos es/vagy ujonc tud tisztesseggel vesziteni ti meg nem tudtok ugyanigy nyerni.
bocs, hogy sokadikkent nem nyalom tisztara a feneketeket (mokus mar megtette, nemtom hogy van turelme hozza, azok utan, amit vegig cipelnie kellett, a ti hulyesegeiteket is), de ha ezt helyre tennetek, az jo volna, mert bar nem tudunk mit tenni ellene, mindenkit irrital.
a vak teruletetek igen dominans meg a rejtett is, talan el kene huzni a nyilt fele.

amugy szervezettek vagytok, az biztos, csak erre kar felvagni. ez nem travian.
Pontszám: 3.51
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
408. hozzászólás - 2009.11.16. 21:52:50
de még csak az 50. szintig se jutottak el az arra érdemesek....és én személy szerint kifejlesztettem eggy csomó olyan szakit aminek hosszabb távon lett volna komolyabb hatása....meg a fertőzésnek is lehetne értelme satöbbi...így a játék fele jócskán nem volt elérhető....jó lenne ha az lenne....persze sztem...ha nem is epikkel...de valahogy ki kéne tolni a játékidőt...
Time in a bottle
Pontszám: 3.93
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
409. hozzászólás - 2009.11.16. 21:56:04 (Válasz Ludovek #407 hozzászólására.)
Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28

bocs, hogy sokadikkent nem nyalom tisztara a feneketeket (mokus mar megtette, nemtom hogy van turelme hozza, azok utan, amit vegig cipelnie kellett, a ti hulyesegeiteket is),


Én tudom hogyan, Ő tud emberként viselkedni.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.34
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
410. hozzászólás - 2009.11.16. 21:59:56 (Válasz Faust0ne #408 hozzászólására.)
Az cseszne be, ha hosszabb lenne ez így pont elég volt (a vége felé még sok is).
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.52
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
411. hozzászólás - 2009.11.16. 22:00:11
ne mááá....nem erről szól a topic...inkább agyaljunk ki valami okosat közösen ...
Time in a bottle
Pontszám: 5.37
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
412. hozzászólás - 2009.11.16. 22:07:05 (Válasz Blackjack #410 hozzászólására.)
sok???...csak nem meguntad a végére?....sztem rövid volt....és akkor vitatkozhatunk eggy pár órán át erről...
Time in a bottle
Pontszám: 6.91
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
413. hozzászólás - 2009.11.16. 22:36:57 (Válasz Faust0ne #412 hozzászólására.)
A legtöbb játékosnak ez a második, harmadik világa, és így együtt sok volt szerintem. Legalábbis azoknak sok (szerintem) akik versenyben voltak a győzelemért, csak a magunk örömére játszva persze lazább:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.77
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
414. hozzászólás - 2009.11.16. 22:46:56 (Válasz Ludovek #407 hozzászólására.)
Szia!

Te biztos egy másik szerveren játszottál
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.30
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
415. hozzászólás - 2009.11.16. 22:56:22 (Válasz Blackjack #413 hozzászólására.)
és te benne voltál?? ...csak kérdem mert nem tom igazából kit tisztelhetek benned...nos...lehet hogy a játék eggy bizonyos szakasza után (olyan 3/4-e fele már nem volt túl sok esélyünk.....de mindezek ellenére nem adtuk fel és hoztuk a maximumot....persze sok volt a "sunnyogóm"...de sztem lehetett így is élvezettel játszani....pedig nekem is ez volt a második...és az előző csapatom nem volt ennyire esélyes....nem tom...én élveztem...még folytattam volna szívesen...de sztem eggy remek győzelmi feltétel kiötlése után még azok is kedvet kapnának akik beleuntak ....
Time in a bottle
Pontszám: 5.43
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
416. hozzászólás - 2009.11.17. 00:18:39 (Válasz Blackjack #387 hozzászólására.)
Csak azt akartam kinyögni, hogy eredményhez (epikussebzés) nem feltétlenül kell az összes prémium tárgy és nyavalya.

A Pocok, Tollas, meg Malvin is leszavazott úgyhogy nem feszegetem ezt az epik sebzést inkább.
A hozzászólást Freez módosította 2009.11.17. 00:25:35-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8.61
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
417. hozzászólás - 2009.11.17. 00:31:23 (Válasz pityu #409 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.11.16. 21:56:04
Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28

bocs, hogy sokadikkent nem nyalom tisztara a feneketeket (mokus mar megtette, nemtom hogy van turelme hozza, azok utan, amit vegig cipelnie kellett, a ti hulyesegeiteket is),


Én tudom hogyan, Ő tud emberként viselkedni.


veletek ellentetben.
(mar megint a diplomata. amikor a nagyszaju, korlatozott elemek befuccsolnak, mert tudjak, hogy a masiknak igaza van, es ez veget vet az arcoskodasnak, akkor mindig jon egy diplomata. derek.)

"brutalmokusi fordulat"
ahhahah, mekkora vicc, mindenki fekszik a nevetestol! szerintetek ki erti (ti sem, hogy mit probaltok kiparodizalni, sebaj), es mi, akik igen, mennyire tartjuk hanyingernek?
"HULYE"
na iiigen. akkor nem azokrol mondhato ez el, akik 100 oskovet a sajat szorakoztatasukra(?) kidobnak az ablakon. lejaratjatok magatokat, es meg mokasnak is gondoljatok. Miklosnak biztos tetszett.
"VESZITENI"
mig ti onteltsegetek okan unatkozva gyoztok, masok elismeresre meltoan veszitenek. de persze ti csak elvezetbol jatszotok, nem optimalizaltok. hja.

johetnek a napocskas nyulak. egy visszavonult, van meg.
Pontszám: 2.04
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
418. hozzászólás - 2009.11.17. 00:50:11 (Válasz Ludovek #417 hozzászólására.)
Napocskás nyúl. Jelen.
Ez a fröcsögés minek? Komolyan érdekel.

Na jó. Szóval, ha legközelebb nyerni akarsz, akkor megkérdezel valakit a mostani győztesek közül, mondjuk akit ügyesebbnek érzel magadnál, hogy hogy csinálta.
Ha mondjuk érzed, hogy neked ez nem fog menni, mert erre nincs időd/pénzed/energiád/kedved - akkor leteszel a győzelmi vágyaidról, és a lehetőségeidhez igazítod a céljaidat.

Ha mégis csak úgy érzed, hogy menne, akkor pedig megcsinálod - csak lehetőleg még jobban, mint ők.

Nem bonyolult ez, itt mindenki tanult már a többiektől. Senki sem úgy kezdte, hogy a legjobbak közt volt.

Vagy rühellj minket, őket, a nyulakat, a nálad jobbakat, vagy mindenkit, és ne kérdezz - de akkor fogadd el, hogy sosem fogsz annál jobb lenni, mint amilyen most vagy.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.67
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
419. hozzászólás - 2009.11.17. 00:59:51 (Válasz chehs #418 hozzászólására.)
elbeszelunk egymas mellett, bekito koma!
de ha mar itt tartunk, megprobalom kitalalni: fekudjek ra a le-ado szakikra, epikushoz meg a kritikusokra, es ne szubterit fejlesszek? ja, fene, csak nem talalok meg 45 tagot, akik ugyanezt csapatjak, elore megvan, mikor ki jon be, es a 10 legszarabbat meg ki is vaghatjuk. (mintha szukseg lenne ra.)
en azt serelmezem, hogy miert kell gunyt uzni azokbol (most eppen abbol), aki(k) szarbol epitenek varat. nyilvan b*ssza egyesek csoret, hogy van(nak), aki(k) ilyenre is kepes(ek).
nem rad gondolok, te mar bizonyitottal ilyen teren. ize...

zarjuk rovidre: ha a rakoncatlan nyulaid melloznek az ilyen felesleges, megalazo baromsagokat, leborulnek nagysaguk elott. az ilyenektol azonban annyira borsodzik a hatam, hogy nem tudok hajlongani. sajna nalam elkulonul a jo jatekos meg a jo ember. ja, hogy utolag mindenre ra lehet mondani, hogy poen volt? nem egyfelekeppen ertelmezzuk a jo poent, vallalom.
A hozzászólást Ludovek módosította 2009.11.17. 01:08:22-kor
Pontszám: 4.00
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
420. hozzászólás - 2009.11.17. 06:56:44 (Válasz Ludovek #417 hozzászólására.)
Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28


"brutalmokusi fordulat"
ahhahah, mekkora vicc, mindenki fekszik a nevetestol! szerintetek ki erti (ti sem, hogy mit probaltok kiparodizalni, sebaj), es mi, akik igen, mennyire tartjuk hanyingernek?


Hallottam vmit az üggyel kapcsolatban, de úgy érzem nem lenne fair írogatnom róla, ha Ő akarná, idehozta volna.... szóval nem feszegetem.
Ami FONTOS (Rókamóka miatt és nem mások miatt): Részünkről nem paródia volt, az egész azért tűnik annak, mert a Tollas írt vmit Rókamókának, hogy hagyja már végre békén, amit Róka elhitt. Gondolom kiment a hír a fórumotokra, és aztán már terjedt is a "pletyka"... olyantól jött vissza a hír, aki nem is volt veletek egy szövetségben.
Aki figyelt a kritikus 1-2 órában minket, és ért a játékhoz, annak tudnia kell, mi volt az igazi oka az egésznek.

Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28

"HULYE"
na iiigen. akkor nem azokrol mondhato ez el, akik 100 oskovet a sajat szorakoztatasukra(?) kidobnak az ablakon. lejaratjatok magatokat, es meg mokasnak is gondoljatok. Miklosnak biztos tetszett.


Mint már említettem, nem szórakozásból történt, játéktechnikailag nagyon is komoly dolog volt a háttérben.
Szerintem a jelen viselkedéseddel inkább Te járatod most itt le magad. Meg különben is, mi igenis mókásak vagyunk.

Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28

"VESZITENI"
mig ti onteltsegetek okan unatkozva gyoztok, masok elismeresre meltoan veszitenek. de persze ti csak elvezetbol jatszotok, nem optimalizaltok. hja.

johetnek a napocskas nyulak. egy visszavonult, van meg.


Jelenleg nem úgy tűnik nekem, hogy Te is azok közé tartozól akik elismerve, méltóan veszítettek. Pont az ellenkezője...

Egyszer már tisztáztuk, bár napocskás vagyok, nem vagyok nyúl, de már tudom, hogy a humoromat tekintve lehetnék is akár.

A diplomata.

ui: Ha jó játékos akarsz lenne, kezd azzal a gyakorlást, hogy megtanulsz veszíteni.

Jav: helyesírás
A hozzászólást pityu módosította 2009.11.17. 06:59:44-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.48
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!