Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
261. hozzászólás - 2009.09.11. 13:32:03 (Válasz Miklós #243 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.06. 17:57:26
6.) Aukciós ház felesleges. Ezzel nagyjából egyetértek, a szerver rövidsége miatt a hosszútávú előnyt adó tárgyak legtöbbje felesleges. De kiszedni bonyolultabb, mint bent hagyni, és azért van néhány tárgy, ami hasznos lehet, színt visz a játékba. De ha akarjátok, ki tudjuk kötni.


Mi lenne ha a világ 3x-os sebességének megfelelően 3x hamarabb kerülne játékba? Tehát 24-es szint helyett mondjuk 8-asnál. Megnéztem a jelenlegi aukciós tárgyakat V1-en, és szerintem simán elmegy bármelyik egy 8-as szintű karakternek is, nem jelent túl nagy előnyt. Egyúttal lehetne a licitek idejét is harmadjára csökkenteni, hogy nagyobb legyen a pörgés.
Pontszám: 6.41
népszerűtlenLady 76Nő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
262. hozzászólás - 2009.09.13. 07:37:42
Sziasztok!Én csak azt szeretném tudni,hogy mikor indul a V4?Pontos dátumot szeretnék Előre is köszönöm.A 2 hét már letelt,vagy rosszul számolok?Üdv:Lady 76.
Pontszám: 6.16
kedvencRyDeR92Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
263. hozzászólás - 2009.09.14. 16:50:10
Tényleg letelt, és nemhogy 5. világ, de még előregi sincs.
Pontszám: 9
irritálóVyvcsy0212Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
264. hozzászólás - 2009.09.14. 17:22:48
Jol számmoltok .
Nem az a gáz ha később indul (amire megéri arra lehet várni ) csak legalább dobjatok 1 infót, hogy, hogy s mint van!!!
V2:Viviene-The gods of diamond
V4:Vivienne-
Pontszám: 6.40
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
265. hozzászólás - 2009.09.14. 18:21:47 (Válasz Quint #261 hozzászólására.)
Idézet: Quint - 2009.09.11. 13:32:03
Idézet: Miklós - 2009.09.06. 17:57:26
6.) Aukciós ház felesleges. Ezzel nagyjából egyetértek, a szerver rövidsége miatt a hosszútávú előnyt adó tárgyak legtöbbje felesleges. De kiszedni bonyolultabb, mint bent hagyni, és azért van néhány tárgy, ami hasznos lehet, színt visz a játékba. De ha akarjátok, ki tudjuk kötni.


Mi lenne ha a világ 3x-os sebességének megfelelően 3x hamarabb kerülne játékba? Tehát 24-es szint helyett mondjuk 8-asnál. Megnéztem a jelenlegi aukciós tárgyakat V1-en, és szerintem simán elmegy bármelyik egy 8-as szintű karakternek is, nem jelent túl nagy előnyt. Egyúttal lehetne a licitek idejét is harmadjára csökkenteni, hogy nagyobb legyen a pörgés.

A dukátok jórésze térkapus cuccokból jön. Az meg 15 ös szint alatt nincs.
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 6.94
népszerűLaz070Férfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
266. hozzászólás - 2009.09.15. 12:34:53 (Válasz Miklós #243 hozzászólására.)
Alternatív feltételek :

Azért azt a matematikai levezetést megnézem amelyik bebizonyítja, hogy ugyanolyan nehéz pl. szerezni háborúban "n" LE-t mint megölni "x" epikust, vagy akár pl. elérni "z" méretű lélekkutat

Szerintem egyébként pont ez benne a jó, hogy az egyik szövetségnek az egyik tűnik könnyebbnek, a másiknak a másik. Azt mondjuk nem kétlem, hogy nem könnyű kitalálni több olyan feltételt ami egyformán nehéznek tűnik. Viszont az is biztos, hogy a végén akik nem nyertek azoknak egy része úgyis itt fog sírni a fórumon, hogy mennyire el lett rontva a balansz. (Mondjuk mindenképpen lesz sírás a végén, akkor is ha 1 fix feltétel lesz.....)

Viszont az nagyon tetszik amit írtál, hogy meg lehetne akadályozni a másik szövetséget a győzelmi feltétel elérésében. Gondolom az előző V4-en is ezt próbáltátok elérni a "Hatalom tornyának 10 napi birtoklásával", de mint kiderült ez túl építés-centrikusra sikerült.
V1 - Laz070 (Black Diamond) (x)
V2 - Laze (Aljas Csőcselék) (x)
V3 - Laz070 (Kocsma bogarak)
V5 - Ravenlord (Forge of Gods)
Pontszám: 9.71
népszerűLucyferrFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
267. hozzászólás - 2009.09.15. 18:11:06
Hahó.Mikor indul a 4-es világ?Már letelt a 2 hét és még előreg sincs.
Pontszám: 6.14
fórumozóAnneeNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
268. hozzászólás - 2009.09.16. 08:53:28
Tényleg marha jó lenne már tudni valamit!!!! Legalább böföghetnének valamit.. hogy később, vagy valami.. De csak a mély hallgatás...
Pontszám: 7.20
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
269. hozzászólás - 2009.09.16. 08:55:12
Legalább annyit, hogy "dolgozunk rajta", "folyamatban", "hamarosan"...
14
Pontszám: 6.67
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
270. hozzászólás - 2009.09.16. 09:41:05
Győzelmi feltételnek javaslat:
A szövetség tagjainak a portyában aratott győzelmeinek száma legyen minimum 50.000-70.000.
Emellett pedig 50-70 legyőzött epikus dög.

Viszont nyilván ez egy jóval hosszabb lefutási időt eredményezne, amit a végén az ősköves díjazás emelkedésével lehetne ellensúlyozni, illetve egy-két új díjazott kategória bevezetésével. Valamint ha valaki több kategóriában is első helyen végez, kapja meg duplán (triplán...) ez ősköves jutalmat, mert átfedés ide vagy oda, ez így korrekt.

Egy sarkalatos pont a játék sebessége és a ráfordítandó idő.
A vadászat ideje maradjon 3x-os sebességű, viszont az erőforrások termelődési ideje elég, ha csak 2x-es. Ez esszenciális, hogy minél többen lehessenek versenyben a végső győzelemért, ne pedig az online eltöltött idő domináljon elsősorban.

A szerver hosszabb élettartama sokak örömére szolgálna, és egy-két újdonságot/fejlesztést, ami időközben kerül majd bevezetésre, akár le is lehetne tesztelni élesben, lehetne finomítani, korrigálni (pl. kristálypontos küldetések, szövetségi küldetések...), ahelyett, hogy a maradandó világokat borítaná.
Pontszám: 8.26
fórumozóMiliNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
271. hozzászólás - 2009.09.16. 11:59:00
Mi lenne ha most a v4 8 honapig lenne!Ennyi idő alatt fejleszthetné magát mindenki?!nem
Pontszám: 5.25
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
272. hozzászólás - 2009.09.16. 11:59:43 (Válasz Mili #271 hozzászólására.)
de minek? arra ott van a másik három világ...
Pontszám: 8.32
népszerűLucyferrFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
273. hozzászólás - 2009.09.16. 18:24:08
Ywgarrd-nak teljesen igaza van.Díjaznám az ilyen fejlesztéseket.
Pontszám: 6.14
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
274. hozzászólás - 2009.09.16. 18:32:33
4. világ vége asszem 08. 28. ,4 hét durván számolva 09. 28. Remélem meglátjuk !
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 4.49
irritálóYracroseFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
275. hozzászólás - 2009.09.16. 18:33:03
Mint valahol már olvastam:
ki*szott sok őskövet osztottak szét itt is a világ végén...

és azt javaslom (lehet, hogy ez nem hoz sokat a végzetúr konyhájára), hogy:
-Ne legyen őskő
-Ne legyen aukciós ház
-Ne legyenek privát lehetőségek

így egyenlően haladhat mindenki, nem csak az tehet előnyre szert, aki 5-10 ezer forintot öl bele ebbe a játékba...

és mielőtt Miklós, vagy valaki más elkezdene pampogni:
Tudom, hogy így rengeteg pénztől esne el a Végzatúr vagy a Gameforge.

Yra.
Pontszám: 6.20
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
276. hozzászólás - 2009.09.16. 19:15:54 (Válasz Yracrose #275 hozzászólására.)
Gameforge? Ez úgy tudom Beholder TM cucc.
Az új világba is kell őskő hiszen Miklósék ebből tartják fent a szervert és fejlesztik a játékot. A normál világokon is több esélye van aki költ a játékra. Ellenben ha jól sakkozol befizetés nélkül nyerhetsz őskövet. Köszönet érte minden Hegylakónak! REmélem neke is szerencséd lesz legközelebb és jó szövetséget választasz!
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.32
irritálóYracroseFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
277. hozzászólás - 2009.09.16. 20:11:10
a Gameforge/ beholder TM tévedése miatt bocsi..
De amúgy nem tudom, hogy te játszottál- e, milyen néven játszotál, és milyen hordában -> szöviben voltál, de én hegylakó voltam...
jah és még egyszer megkérem az illetékeseket:
Szarjatok már betűt, hogy mi a jóf*sz van V4 indulásával?

Yra.
Pontszám: 4.40
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
278. hozzászólás - 2009.09.16. 22:04:02
Elnézést, hogy még nem inditottuk el a 4. világ előregisztrációt. A győzelmi feltételeket akartam véglegesiteni, és vártam az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat, de erre sajnos elég kevés komment érkezett. Úgyhogy jobb ötletem nincs, a nyerési feltételen kicsit módositunk a javaslataitok alapján:
Legalább 50 epikus legyőzése, ÉS a HT birtoklása. Tehát nem elég az elején gyorsan birtokolni a HT-t 10 vagy X napig, és utána letudva a dolog: amikor megvan az 50 epikus, akkor nyertél, ha a hatalom tornya is a tiéd. Igy a harci erő és az épités is egyformán fontos feltételek lesznek. A háborús zsákmány esetleg alternativája lehet a HT birtoklásnak, de ezzel az a gond, hogy a toplistákban nincs benne, ezért elég nehéz követni, hogy a versenytársak hogy állnak. Az előregisztráció alatt ezt még lesz időnk átbeszélni, esetleg meg is szavazni a 4. világ első hetében.

A Javaslatokban leirt dolgokat megcsináljuk természetesen.

A jutalmazásról, ha jól értettem elsősorban annyi kiegészitést szeretnétek, hogy aki több kategóriában nyer, az nagyobb nyereményhez juthasson, mint aki egyben. Arról lehet szó, hogy aki 2 kategóriában nyer, az 100 helyett 150, aki háromban, az 175 őskövet kap. Valaki azt is felvetette magánban, hogy mennyire igazságos, hogy a győztes szövetség minden tagja megkapja azt, amit az egyéni győztesek kapnak, amit nehezebb elérni. Ezt én nem tudom megitélni, szerintem a győztes szövetség tagjai nem feltétlenül tesznek kevesebbet mint az egyéni kategória nyertesei, tehát ezen én nem akarok változtatni.

Az előregisztrációt holnap, csütörtökön kiirjuk, és akkor az új V4 holnaphoz 1 hétre, 24-én indulna.
Pontszám: 9
irritálóVyvcsy0212Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
279. hozzászólás - 2009.09.16. 22:25:15
Végre!!!
köszönöm/köszönjük a reakciót!
már tűkön ültem
Csak lenne már 24-e
V2:Viviene-The gods of diamond
V4:Vivienne-
Pontszám: 4.86
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
280. hozzászólás - 2009.09.16. 23:12:09 (Válasz Miklós #278 hozzászólására.)
Bizonyára vannak a győztes szövetségben olyan tagok akik többet és olyanok is akik kevesebbet tesznek a siker érdekében.
Átlagot tekintve tökéletesen megfelel az azonos díjazás. Ki tudnék emelni a Hegylakók közül egy-két tagot, aki a munkásságáért ilyen tekintetben megérdemelte volna a 10x jutalmat is. Ékes bizonyíték volna erre a levelezés és a belső fórum. Akik ott voltak/érintettek pontosan tudják miről beszélek.
Pontszám: 8.26
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!