Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1161. hozzászólás - 2010.04.09. 20:17:53
.
A hozzászólást Ricskosz módosította 2011.04.03. 19:05:29-kor
Pontszám: 1.46
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1162. hozzászólás - 2010.04.09. 20:40:33 (Válasz Ricskosz #1156 hozzászólására.)
Egy építő karinak minek IQ-t fejleszteni? Majd a szerencse eldönti, hogy talál-e a varázslata.... IQ? Felesleges kidobás... Inkább költsd el TAU-ra...(Előző V4-es tapasztalat.)
Pontszám: 6.32
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1163. hozzászólás - 2010.04.09. 20:45:00 (Válasz Yaksee #1162 hozzászólására.)
Egyetértek. Mostani V4 tapasztalat.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.69
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1164. hozzászólás - 2010.04.10. 11:34:27 (Válasz Ricskosz #1156 hozzászólására.)
Idézet: Ricskosz - 2010.04.09. 18:01:33
Kocos, megcáfolom amit írtál! igenis lehet egyszerre építő és epiölő karit csinálni V4-en! így sokkal nagyobb az építőkapacitás is(mindenki építő) és mivel csak IQ+taumaturgia+kereskedelmet gyúrnak(lé és csp-szerző szakikon túl, persze) ezért gyorsabban végeznek egy-egy epivel, mintha csak 10-12 ember ütné. lehet, hogy top1 karid van v1-en, de ebben az egyben Te tévedtél. és ezt az egész Halhatatlan Bajnokok szövi megerősítheti


Az melyik szövetség is volt? Akik valahol 60 felett kidőltek, mert nem bírták az epikust?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.78
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1165. hozzászólás - 2010.04.10. 11:36:36 (Válasz Yaksee #1162 hozzászólására.)
Idézet: Yaksee - 2010.04.09. 20:40:33
Egy építő karinak minek IQ-t fejleszteni? Majd a szerencse eldönti, hogy talál-e a varázslata.... IQ? Felesleges kidobás... Inkább költsd el TAU-ra...(Előző V4-es tapasztalat.)


Egy építő karakternek minek tulajdonságot fejleszteni? Felesleges kidobás... Inkább dobja az aktuális épületbe. (három V4 tapasztalata)
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5.71
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1166. hozzászólás - 2010.04.10. 12:01:48
Nem akartam beleszólni, de úgy vélem, itt jópáran elég csúnyán el vannak tévedve. Az első orbitális baromság, az, hogy lehet sikeres építő-epikölő karaktert fejleszteni. Igen, valamilyen szinten lehet, viszont az nem fog 100%ot nyújtani egyik ágon sem. Asszem Rokamoka írta, hogy ő átlagon fejül teljesített mindkét ágon, nos ez nem azért van mert annyira hihetetlen jó karaktert csináltál, hanem mert a többiek csináltak ennyivel rosszabbat. Nem mindegy, hogy valaki a több gyengébb közül tud kiemelkedni, vagy a sok erős közül.

Ricskosz: Mégis mivel cáfolnád meg Kocos kijelentését? Avval, hogy sikerült 66 epiket összeszenvednetek, egy rakás "építő-epikölő" karakterrel, azon a szerveren ahol 80 volt a kiírás? Arról nemis beszélve, hogy az a több mint 100 szintnyi HT lemaradás is mutatja, milyen eredményesek voltatok építésben IS. Ezt asszem úgy nevezik, két szék között a földre esni.

Másrészről nemértem miért kell ezeken a dolgokon még mindig rágódni, mikor már rég vége van a szervernek, és attól mert mindenki hihetetlen okos akar lenni utólag, az eredmény még nem fog változni.
A hozzászólást Razz módosította 2010.04.10. 12:03:11-kor
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 7.05
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1167. hozzászólás - 2010.04.10. 14:19:04
Egészen pontosan lehet eredményes egy építő-epikölő karakter is. Egy ideig, aztán vagy mindkettőben gyenge lesz a két specializált kategória átlagához képest, vagy teljesen átáll és próbál meg hasznosulni egyik, illetve másik vonalon. Ez a személyes V4.1-es tapasztalatom, ahol én is az iq-t áldoztam fel az építkezés oltárán. Utána csak így tudtam viszonylag eredményes lenni epikusölésben annyi előzetes építés mellett. *Viszont onnantól az építést el is felejthettem...

Azt még hozzá kell tennem, hogy sokan azt mondják, úgy tudják, a V4.1-en is megvolt a 35 fő előre. Téveszme.
Két szövetséget jártam végig smaragdként, miután átmentem a később győztes szövetségbe, akik nem is tudták, hogy én vagyok azon a szerveren. V4.1-en gyakorlatilag egyetlen szövetségnek sem létezett taktikája, ezért a győzelem pofonegyszerű volt. Amin meglepődtem, hogy ezzel sokan tisztában vannak (voltak?), mégsem csinálta senki sem nem hogy jobban, semmilyen szinten sem. Kb. ennyi volt ott a "nagy nyerő ötlet", hogy durván nyomjuk meg a tornyot, ezzel kizárva mindenki mást a győzelemből.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2010.04.10. 14:19:47-kor
Pontszám: 7.04
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1168. hozzászólás - 2010.04.10. 17:21:23 (Válasz pityu #1165 hozzászólására.)
Hogy miért kell egy építőnek tulajdonságot fejleszteni? Talán azért, hogy aztán a többi csaképíteksemmimástnemcsinálok karaktereket szépen elcuccolja a kínzókamrába... Persze csak a taumaturgiát kell egy kicsit megemelni, meg venni egy "normális" varázslatot... Azt hiszem ezt tapasztaltátok. (persze nem mindig jött be, de legalább a PP-ket is használtam) Az is lehet, hogy a tornyos építők is jártak portyázni, meg kamrát tölteni, de én eggyel sem találkoztam... Pedig mint 2. építő karakter azt hittem, hogy a nyertes csapat részéről számíthattam volna egy kis vendégszeretetre...
Pontszám: 4.83
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1169. hozzászólás - 2010.04.10. 22:01:06 (Válasz Yaksee #1168 hozzászólására.)
Egyszerű a magyarázat: lustaság, minek kepesszünk, ha kevesebb is elég
Pontszám: 5.10
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1170. hozzászólás - 2010.04.10. 22:13:44 (Válasz cirip #1169 hozzászólására.)
Pont elég elfoglaltság azt a sok csépét levadászni,nem?

*jajmááá azért irtam ,hogy ilyen alantas kamrázgatásokkal építők nem foglalkoznak,az aprópénz
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.04.10. 23:15:52-kor
Pontszám: 6.11
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1171. hozzászólás - 2010.04.10. 22:56:17 (Válasz Mind1 #1170 hozzászólására.)
jóvanna
Pontszám: 5.10
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1172. hozzászólás - 2010.04.11. 14:01:26 (Válasz Ywgarrd #1159 hozzászólására.)
javaslom ha nem akarsz magadbol komplett idiotat csinalni elobb gondolkozz mielott megszolalsz...eleg 75% nyujtani minkettobol....es 50. szinten 500k-t betolni naponta es zuzni a nagy dogoket nem akkora ordongosseg....a hetbol eleg 2-3 napi csp-t aldozni arra, hogy fejleszd a tulajdonsagaidat...csak persze nem mindeggy hogy mit fejlesztessz....ti meg arrol beszeltek hogy hulyeseg meg nem lehet...ti nem igy csinaltatok....sokan viszont igen....koztuk en is...csak nem nyertek szervert.....de ettol meg nem lesznek se szarok....se benabbak....es a modszer se lessz kevesbe hatekony....ugyesen megszerveztetek a csapatot....ugyesen kitalaltatok egy taktikat....ugyesen osszetartottatok....es ugyesen nyertetek....ennyi....de ettol nem lesztek istencsaszarok...nem lessz mindent felulmulo atomtaktikatok...es nem lesztek kivaltsagosak a paraszt megnyilvanulasokat illetoen......csak eggy nagyobb, osszetarto, aranylag sok idovel rendelkezo, valamilyen szinten anyagi forrasoktol sem mentes es ugyesen jatszo kozosseg....tiszteletremelto es peldat statualo csapatmunkat nyujtottatok....gart hozza...grat a csapatnak....de nem kell lehurrogni olyan taktikakat amik bevaltak....nem kell oltogatni meg leszarozni masokat amiert epp nem ok nyertek....egy csapat jo jatekos vagytok.....nem istencsaszarok...
Time in a bottle
Pontszám: 3.27
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1173. hozzászólás - 2010.04.11. 15:29:27
ment a 10es, Faust
Pontszám: 2.35
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1174. hozzászólás - 2010.04.11. 15:39:14 (Válasz Faust0ne #1172 hozzászólására.)
Nem indultam legutóbbi V4-en, de ez ne zavarjon.
Azzal pedig, hogy a szokásos leereszkedő - ám kevésbé választékos stílusodban - nagy vonalakban mindenféle konkretizálás nélkül (mert az pl, hogy 2-3 napi csp nem az...) próbálod a saját vélt igazad igazolni, attól még nem lesz az. Sőt attól sem, ha lepontozol. De attól sem, ha olyanokat hordsz össze mintha tőlem származna, amit egy szóval sem írtam le: a pocskondiázás, mások "lebénázása, leszarozása" már a te sajátos felfogásod belemagyarázása. Cseszd meg, neked kisebbségi érzésed van, vagy mi a fene...

A lényegen nem változtat, amit írtok és kardoskodtok mellette, nem változtatják meg a tényeket. 50. szinten nem fogod átlagban kihozni azt, amiről írtál, napi 3 epikus mellett és mellette építeni is. Már az első ilyen heted után vagy az építkezést vagy az epikus érdembeli ütését fel kell adnod. De tudod mit, igazad van: működik, meg lehet csinálni. További sok sikert..
Pontszám: 8.15
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1175. hozzászólás - 2010.04.11. 16:52:25 (Válasz Ywgarrd #1174 hozzászólására.)
1, nem pontozok....ahhoz minimum anyaznod kene.....de akkor sem a "pontjaid" (de szar ) atlagat rombolnam sztem ....

2, ne akard megcafolni azt amit tapasztaltam...gyakorlatban....hidd el magamnak jobban hiszek akarmit makog akarki . ) ...elmeletben.....amugy nem v4-en rajzolodott ez ki bennem....de tokeletesen mukodott....sot....hatekonyabb harcokat tudtam neha produkalni mint a tobbiek...de ha te azt mondod hogy v4-en volt ien nemes tapasztalatod 50. szint folott akkor elkerekitem kicsiny szemem....es meghajolok a hallucinogen szer elott amit hasznalsz...

3, nem az egesz hsz szolt neked...de sajnos nem lehet tobb embernek cimezni....de azert te se allsz tole messze sztem....se az arcmeretet se az oltogatast illetoen...persze ha nem inged akkor nem veszed magadra azt csa...

4, cseszd meg te....es csak aze' me' feka vok....te valasztekos...
Time in a bottle
Pontszám: 1.58
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1176. hozzászólás - 2010.04.11. 17:07:59 (Válasz Faust0ne #1175 hozzászólására.)
Faust drágám...relax Most V4 röl beszélünk,benned meg nem ott rajzolódott ki.
Attól hogy nem regisztrált ,még volt tapasztalata,hidd el
Gizdulni azonban még véletlenül se szokott,pedig nyugodtan megtehetné,lenne mire

Nem vagy feka,és ne pontozz plíz ,mármint a hszedben
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.04.12. 10:45:15-kor
Pontszám: 6.11
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1177. hozzászólás - 2010.04.11. 19:34:01 (Válasz Mind1 #1176 hozzászólására.)
jo jo...nem ott rajzolodott ki, de tokeletesen helytallt...sot....a nagyobb eroforrasok alapjan meginkabb hatekony lehet . ) ........neki lehet tapasztalata abban amit allit?.....csak suket szoveg ...feltetelezes....es reszrehajlas ...konkretan ebben senkinek nem lehet tapasztalata...tekintve az eddigi kondiciokat....de a modszert megis fayan leszarozzak....me ok okosak am de cudarul......nem jon beeee!....nagyon nem ausztral dolog....igenis vadul mukodott egeszen szerver vegeig....es nem csak nalam....de igazabol nem is erdekel .....suket vaker...gizdulodjanak csak a formak...ha ettol erzik valakinek magukat ...

boccs a pontokert Csibe...en mar csak ien kis "ertelmes" kommunikacoval rendelkezo "kozkedvelt" ember maradok....es abszolut nyugis ...hehe ...na meg niga'
Time in a bottle
Pontszám: 1.81
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1178. hozzászólás - 2010.04.11. 23:45:49 (Válasz Faust0ne #1177 hozzászólására.)
Csendben jegyezném meg, hogy rengeteg tapasztalt játékos hisz vakon Wurgolx "feltételezéseiben", még akkor is, ha részegen, kialvatlanul és/vagy frissen lobotomizálva teszi azokat közzé. Ha valakinek, neki biztosan megvan a joga arra, hogy gizduljon, ha akar.
Persze tudom, a szemellenzőn nem ütnek át a tények.
Szerinted Kócos sem tud karaktert fejleszteni.
Csak a Ti taktikátok a király (ami mellesleg semmi eredményt sem hozott...)
Csak így tovább!
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.35
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1179. hozzászólás - 2010.04.12. 10:12:17 (Válasz Damage #1178 hozzászólására.)
nem...nem csak a Mi taktikank kiraly...de nem is errol volt szo ....csak arrol hogy mukodik es nem xar....amugy meg volt eredmenye...meg akkor is, ha kozunk se volt az elmezonyhoz.....nekem nincs szemellenzom...de van feltetelezes..meg gyakorlat...talan azt a szemellenzot ott kene keresni ahol vakon hisznek a feltetelezesekben....amugy meg elnezest...rosszul fogalmaztam sokadik ezelotti HSZ-emben...szal...Kocos biztos nagyon jo karakterfejleszto...meg atommod vagja mar a gamet meg minden...de allitasa alapjan ugy tunik elegge korlatolt az a nemes tudas amivel o rendelkezik....en aranylag friss jatekos vagyok....az elso versenyszeron kezdtem....de tul vagyok egy par torlesen es atvett karin....nalam mukodott....elo adasban....a feltetelezes meg felteteles mod...en nyitott vagyok minden ertelmes okfejtesre....de az hogy nem lehet.....meg hogy xar....meg hulyeseg....az kisse nekem uresnek tunik tartalmilag . )
Time in a bottle
Pontszám: 2.88
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1180. hozzászólás - 2010.04.12. 10:15:49 (Válasz Faust0ne #1179 hozzászólására.)
Na most meg Kóc
Nem hinném hogy korlátolt lenne,teljesen igaza van. Egy versenyszerveren a mindent fejlesztek mert mindenben jó leszek taktika,egy hibás döntés.Nem is kifizetődő .Ettől függetlenül egy sima szerveren jó lehet,ezt senki se cáfolta.De mivel ez a V4 topik, tökmindegy mi működik neked egy sima szerveren
Pontszám: 5.47
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!