Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
641. hozzászólás - 2010.03.07. 01:18:01
Nyerő Stratégia kapta e levelet, melyhez hozzájutottál (vagy te vagy NYS? végülis olyan mindegy!).
Azt gondolom, hogy könnyen értelmezhető amit írtam. Szint*400 lé az Olympos napi építési normája, mely a "kiépülés" időszakában hülyeség. Ezt ragoztam, majd a konok "aki nem épít, annak menni kell!" ismételgetésre távoztam.
Mi hangzott el a fórumban? Ki nevetett az Olympos-on? Látod már itt megbukik az egész kémes blöfföd, ugyanis a ... sem foglalkozott az Olympos-szal, miután kiderült a vezetőik alkalmatlansága (karakterfejlesztés helyett erőltetett építés), akik közé nyilván te is tartozol. "Szóba" is csupán a +6 építőtök (feketemunkások vagy csak hülyegyerekek, akik úgy építik a szöviteket, hogy nem kerülhetnek be a "győztes" 35 fő közé? nyilván mindenki számára világos, hogy építőrabszolgákról van szó) miatt kerültetek.

Lejárató kampány? Kell lejárató kampány egy olyan szövinek, ahol napról napra azon ujjong vezető és közkatona, hogy a szövetségük első a szövilistán, miközben a játékosait arra készteti, hogy a karakterük -elsősorban a létermelő szakértelmek- fejlesztése helyett napi szint*400 lét építsenek?
Építés szaki fejlesztésére, miközben a létermelő szakik jócskán lemaradtak?
Ugyan már!
Ami pedig az "undorító, gerinctelen hányadékokat" illeti: melyik szöviben van +6 építő, akik olyan "rendesek", hogy építik az olympost(nevezhetjük őket építőrabszolgáknak!), annak ellenére, hogy ... sem járna nekik győzelmetek esetén? Igen, az Olympos-on!
Vagy: előző v4-en melyik szövi állt össze a fekete gyémántokkal? "Mindegy ki nyer, csak ne duplázzanak a hegylakók!"?
A feddhetetlen Khatifok!
Ez a gerinctelen játék és nem az az információszerzés, melyet nyilván más is megtett volna, ha lehetősége nyílik rá!
A hozzászólást Xena módosította 2010.03.07. 01:18:47-kor
Pontszám: 8.24
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
642. hozzászólás - 2010.03.07. 11:16:56
Ludoka hihetetlenül jártas a lejárató kampányok terén, hiszen bármikor rákattint a "Hozzászólás" gombra, azonnal lejárat mindenkit, aki asszociálódik vele.
Ludoka, te most azzal próbálsz erkölcsi győzelmet aratni, hogy ugyanolyan módszerekhez folyamodsz, amikkel - állításod szerint - mi is éltünk?
Tessék, hölgyeim és uraim, itt látható egy kozmikus nagyságú bukta.

Rókamókaegér,
Kérlek szólj már rá a talpnyalódra, hogy ne járassa tovább lefelé a HTF-et.
A hozzászólást Damage módosította 2010.03.07. 11:18:07-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 9.13
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
643. hozzászólás - 2010.03.07. 12:06:26
Ludika, azt az időt és energiát, amit arra fordítasz, hogy másokat sértegess, inkább fordíthatnád könyvek olvasására, hasznosabb lenne, és talán értelem is szorulna beléd.

Emlékszel-e erre?

Idézet: Ludovek - 2010.02.03. 11:58:14
szo sincs ilyesmirol. egyreszt ki akartam ugrasztani egy-ket nyulat (ez most nem tappancsnyul) a bokorbol, nagyobb sikerrel, mint gondoltam. komolyan venni ezt? kerlek. majdnem olyan ratyik a feltetelek, mint ti vagytok. mar megint/meg mindig. en nem akarom bemeselni magamnak, hogy elvezetbol jatszom. forumozni is csak elvezetbol forumozom, olyan jo nezni, ahogy probaltok 300adszorra is atverni mindenkit. megsugok valamit: egy ideje mar nem veszik be..csak nyilvan nem irjak ide. majd mutatok egy-ket levelemet ezzel kapcs, ha gondolod.
ellenben nagy mertekben undoritonak tartom, hogy akiket csillagszemu juhaszkad nem tudott begyujteni, azokat szepen olvasztod befele, mikozben az a rengeteg alap kari szakizasra keszen ott varakozik. igy tokeletesen elvegeztek helyettetek (tuudom, te epitettel, ertsd jol) az epito melot, es villoghattok a gyonyoruen kiszakizott karikkal. azt is rebesgetik, hogy ezek az osszeszedett karik majd repulnek szepen dolguk vegeztevel. el tudom kepzelni rolatok.
es azt viszont komolyan mondom, hogy milyen mar, hogy folyamatosan nem lehet utni azokat a karikat. erre mar mondtam a magyarazatot, mivel csak egy van ra: 0 LE-vel csapodnak rajuk a karakterek, az mar nem is erdekes, hogy multi vagy haver-e, mert mindenkeppen etikatlan. jol idozitve, hogy ha eppen nem az EP miatt, akkor a sok bekapott tamadas miatt ne lehessen oket tamadni. ha meg megis betamad valaki, isten neki, ugysem visz sokat. multkor kritizaltatok Kocost, hogy nyilvan ezt csinalja. nem, ti csinaljatok ezt. nem az a lenyeg, hogy ezzel nyertek e. kit erdekel, ki nyer meg egy ilyen szervert. az a lenyeg, hogy hanyingert kelto.
gondoltam, jobb, ha tiszta vizet ontok a poharba. ha tudsz mas _elfogadhato_ magyarazatot adni ra, miert nem tudom soha megcsapni azt a jo rakat istent, szivesen varom.
alaszolgaja.


Jó nagy baklövést követtél el, gratula. Nem mi játszunk tisztességtelenül, nem nálunk ugrál ki-be 6 építő karakter -100K feletti LE diffel, jó lenne ha arra irányítanád a vádaskodások, aki meg is érdemli. Megjegyezném, hogy a kémkedés/információ szerzés a riválisról teljesen normális bevett dolog még a való életben is, nem véletlen van kémkedés opció a játékban. Hogyha csak azért írsz ilyen hozzászólásokat, hogy a másikat sértegesd, akkor Te vagy az aki lelkileg sérült.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.39
fórumozóImperoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
644. hozzászólás - 2010.03.07. 14:05:54
És én azt is megnézném, hogy hová folyik az az LE diff ezektől az egy szál buzogányos rabszolgáktól.
Szinuhe
Kosarasszájú CetCápa
La Viva Tiburón
Elfcápaemberkobudera
Pontszám: 6.27
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
645. hozzászólás - 2010.03.07. 14:47:35
kene nektek eggy szep nagy szovi...70 ferohellyel....ahonnan se kilepni nem lehet, se kirugni senkit...ad berakni mind a ket szovit.....kaptok 2 honapot eggy sajat szerveren hogy szokjatok egymast.....es akkor talan 5 ev mulva nem errol szol majd ez a topic se ....
Time in a bottle
Pontszám: 3.02
irritálóPurpledFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
646. hozzászólás - 2010.03.08. 14:13:17
olyan naprakész információitok vannak, csodálom
Orion Inc.
Pontszám: 5.05
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
647. hozzászólás - 2010.03.09. 14:11:06
Hogy ti meddig tudtok rágódni ezeken a dolgokon..
Komolyan mondom már megmosolyogtam a két oldal harcát. Egy valamit tudnotok kell, Ludo nem a HTF nevében beszél.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 7.27
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
648. hozzászólás - 2010.03.09. 20:28:18 (Válasz Damage #642 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2010.03.07. 11:16:56
Rókamókaegér,
Kérlek szólj már rá a talpnyalódra, hogy ne járassa tovább lefelé a HTF-et.


Hogy jövök én ide? Szerintem élj Ludovek jelszóodaadós ajánlatával, és VÉGRE leesne, hogy SOHA nem volt közünk egymáshoz levelezésen kívül, mint ahogy most sincs. Az, hogy nyers stílusa ellenére nekem semmi bajom vele, mert sok mindenre nyitotta fel a szemem, teljesen más lapra tartozik.
Talpnyalókról, Glamage, meg beszélgethetnénk naphosszat. Én nem/nem én jeleskedem a szerzésükben.

Legyetek szívesek engem messziről kihagyni, amikor közöm sincs az egészhez, nagyon szépen köszönöm.
Megpróbálhattok lejáratni akármilyen szövifórumon, nem hiszem, hogy akár Olymposékat, akár a Bajnokokat, bárkit érdekelne, mekkora genya vagyok - a nekem jött levelekből nem azt szűröm le, hogy ezt bárki is bevette volna. Mert igen, én is olvastam az Olympos fórumot (is), és amit Ludo ír, teljesen igaz, megpróbáltatok egy ****nak beállítani.
Ugyebár nem tudok szépen veszíteni, hát, ha ezt valamivel alátámasztjátok, elfogadom. Darksolnak pl. belesült, de mindenki más is. Ellenben nekem ott van több fórumon a bizonyíték rá, hogy Ti még nyerni sem tudtok szépen.
Ellenben az itteni, nagyfórumos mocskolódást hanyagoljátok, főleg, ha meg sem szólaltam, sokadszorra. Ugye, az az említett népbutítás, hát erre én sem tudok mást mondani. Engem nem zavar, hogy ezt megjátszottátok, számítottam rá, kismillió kémkarit el is küldtem a pitsába, asszem "csak" egyet sikerült még az elején beengedni. Elvégre anno én sütöttem el ezt Veletek, azóta sem tudjátok lenyelni. Igen Damage, példának okáért Te engedtél be a V4/2-es külső fórumotokra is, ahol ízelítőt kaphattam belőle, milyenek is vagytok igazából.
Túlságosan tanulságos volt.


Xena, pityu: Ti is totál el vagytok tévedve. (Ludoveknek csak egy fene kis szintű kémkarija van V4-en.) És elmagyarázta azt is, miért fogta rá anno azokra az építőkre, hogy Ti vagytok, tökéletesen működött is. Miért nem kérdezitek meg tőle? Tudom, bonyolult egyenesen beszélni bármiről, de higgyétek el, érdemes megpróbálni!

Nem várok választ erre a szösszenetre.

Ui.: A HTF-en nincs mit lejáratni, mert egytől egyig becsületes emberek. Bárki tanulhatna tőlük. Én nem ők vagyok, inkább fordítva.
Pontszám: 6.38
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
649. hozzászólás - 2010.03.09. 20:40:28 (Válasz Rokamoka #648 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2010.03.09. 20:28:18
És elmagyarázta azt is, miért fogta rá anno azokra az építőkre, hogy Ti vagytok, tökéletesen működött is.


Azért gondolta, hogy mi vagyunk, mert szerinte mi nem tudunk tisztán játszani. Nagy érv! Be is sült vele...

(egyéb témában nem szóltam hozzá a dolgokhoz)

Mod: idézés javítása
A hozzászólást pityu módosította 2010.03.09. 20:41:11-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.86
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
650. hozzászólás - 2010.03.09. 20:57:43 (Válasz Rokamoka #648 hozzászólására.)
Persze hogy bent voltál külső fórumon,mivel induláskor még velünk voltál V1 en a nyusziknál ha jól emlékszem Hívtunk is hogy csatlakozz.Amúgy abban a külső fórumban semmi olyasmi nem volt sztem amiért célozgatnod kéne bármire is Taktika kibeszélés és ökörködés.

Viszont az érdekelne hogy a hozzászólóknak miért nincs semmilyen reakciójuk arra hogy egy szövetség külső épitöket alkalmaz bizonyitottan,ki be ugrálnak mintha 42 személyes szövetség lenne. Ez tisztességes játék? És vajon akik csak úgy beugranak épiteni tudják hogy nem lesz helyük? Vagy simán multik.....?
Pontszám: 6.67
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
651. hozzászólás - 2010.03.09. 21:23:50
Teljesen függetlenül Rokamoka írásától.

Hera
Aphrodite
Hephaistos
Apollon
Artemisz
Hestia
Dionusos
Árész
Hades
Pallas Athéné

Az elején belőlük állt az Olympos, ami nem meglepő, mindnek istenség neve van. 3-400K-nyi építéssel, meg 100K feletti bukott LE-vel. Kis logikával rendelkező ember mire is gondol ebből? Csak nem felépítették az alapokat a másodkarakterek? Még csak vadászatra sem kell figyelni, kit érdekel, hogy néha lehúzzák őket, úgyis mennek a kukába idővel. Inkább ezzel kéne foglalkozni, és komolyan kérném a JV-t, hogy járnak utána a dolognak. Milyen már, hogy valakik így indulnak neki egy játéknak? Egytől-egyig szövetség nélkül vannak most ezek a karakterek, és nem fejlődnek...

mod: elírás
A hozzászólást pityu módosította 2010.03.09. 21:30:09-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.71
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
652. hozzászólás - 2010.03.09. 22:49:23
maga a taktika nem eggy rossz dolog....se nem erkolcstelen...mar mint a ki-belepos epites...persze ha nem multik, rabszolgak vagy esetleg haverok....viszont sajnos ha haverok....akkor bizony az nem utkozik szabalyba.....es az sem ha rabszolgak...azaz nem tudnak arrol hogy nem lesznek benne a szoviben csak epitenek mint az orult.....sot....mondok szebbet....ha valaki elolvassa a multirol szolo szabalyt rogton rajohet hogy bizony az se utkozik szabalyba ha valakinek esetleg ket karija van.....csak legyen premes es le van toszva....ki mondja meg hogy nem a hugome, ocseme vagy anyam kinjae?....a tovabbiakat nem kommentalnam....a fair jatek nagyjabol csak elhatarozas kerdese....viszont a dolog tenyleg tobb mint erdekes....erdemes ranezni...meg rendbetenni a multizast....az en agyamat konkretan felkuldi hogy sok pok haverokbol, multikbol el....es ebben csak az az undorito hogy mig valaki gondolkozik szamol....megprobal esszel elonyt kovacsolni....addig a masik eggy kiskapuval kb 0 torodessel es odafigyelessel ketszerakkora eroforrast szakit....kicsit elveszi a kedvet....
Time in a bottle
Pontszám: 5.72
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
653. hozzászólás - 2010.03.10. 09:40:03 (Válasz Rokamoka #648 hozzászólására.)
Egérke...
Hány zsepit sírtál tele miközben összehánytad ezt a hozzászólást?
A helyzet az, hogy még nem tanultál eleget a dráma szakkörön, ráadásul az érvelésed is hibás.
Fura dolog úgy besározni a másikat, hogy közben elismered, semmivel sem vagy jobb annál.
Na de persze ezt vissza is szívom, hiszen az első bukott v4 után becsületes volt átjönni hozzánk kicsit kémkedni, hogy aztán belső infókkal próbálkozz, ugye?
Most akkor ki nem tud veszteni?
Gyere át nyugodtan, vagy keress közöttünk ex-khatifost, hogy olvasgathasd egy kicsit a fórumunk.
A jövő heti lottószámokon kívül sok újdonságot úgyse fogsz megtudni.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.81
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
654. hozzászólás - 2010.03.10. 11:46:49 (Válasz Damage #653 hozzászólására.)
Most már végképp nem értek semmit.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 7.29
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
655. hozzászólás - 2010.03.10. 12:04:47 (Válasz Damage #653 hozzászólására.)
nem akarok kotekedni de 42 emberrel epiteni eggy szovit nem tul tisztesseges dolog....nem vitazom...mert nekem nem jutott eszembe hogy meghivjak meg 10 havert csak ugy a szerverre, hogy epitsen nekem....de akkor se fair eggy tisztessegesen mukodo szovivel szemben ....



: hozzateszem quara nem erdekel ki mit csinal, meg hogy min szenved...az is veletlen hogy tudok rola...me en ien kis retardalt vagyok ...de a szep fenyezes csak a tuti karosszerian nez ki jol ....
A hozzászólást Faust0ne módosította 2010.03.10. 12:11:29-kor
Time in a bottle
Pontszám: 4.03
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
656. hozzászólás - 2010.03.10. 12:56:34 (Válasz Faust0ne #655 hozzászólására.)
Damage nem az Olympos tagja, azaz hogy mindenkinek tiszta legyen, az Olympos nem az Ájjatkákból áll.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.10
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
657. hozzászólás - 2010.03.10. 13:41:43 (Válasz pityu #656 hozzászólására.)
nekem nincs is bajom az Ajjatkakkal....sot....senkivel nincs bajom...megjegyzesem csakis az Olympos fele szolt.....es nem becsmerleskepp....csak nem tettszik....ennyi....de nem kivanok itt kint szurkalodni....csak megjegyeztem ....
Time in a bottle
Pontszám: 4.03
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
658. hozzászólás - 2010.03.10. 15:47:07 (Válasz Faust0ne #657 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2010.03.10. 13:41:43
...megjegyzesem csakis az Olympos fele szolt.....


Akkor meg miért nekem válaszolgatsz?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 8.26
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
659. hozzászólás - 2010.03.10. 20:42:03 (Válasz Damage #658 hozzászólására.)
csak....mittom en ma ki kivel van ....az elozo szero par nagyobb szovetseg total ossze vissza kutyulodott...van mindenhol mindenfele nemzetseg ...de ha konkret sertesnek vetted akkor boccs....habar mint mondottam le van toszva reszemrol az egesz...
Time in a bottle
Pontszám: 4.05
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
660. hozzászólás - 2010.03.11. 00:03:47
semmi szukseg talpnyalasra, abbol damage te annyit kapsz egy nap, hogy nem nagyon tudok neked ujat mutatni. ugy latszik, minel nagyobb ... valaki, attol annal inkabb felnek, es mennek a labat csokolgatni.
rokamoka is tud otvar hulye lenni, pl amikor ugrik az ilyen rohejes provokaciokra. bar most ugy latom, cseppet megfogott titeket, nem nagyon tudtatok ertelmeset nyokogni vissza neki. ja, hogy amugy sosem tudtok!
xena, pityu, mind1, eskuszom, amennyiben ez lehetseges, ti probaljatok hulyesegben befogni damage kollegatokat. vagy csak annyira felre akartok beszelni, hogy annak latszotok.
ja, es damage, te tenyleg beengedted a kulon forumotokra a rivalis szovi vezetojet, es ezt a szokasos (allitasotok szerint ez nem 'ovis', csak minden mas, amit nem ti irtok, lol) 'siras' szoval tudod lereagalni? vahhah, oregszel.
'az ervelesed is hibas', na ez a szemelyes kedvencem, darksol utan szabadon, mi? minden szar, amivel megfognak titeket, de hogy miben, azt veletlenul sem latom. deee, szamok formajaban ott van az also sarokban, az egyszerubb, mint gondolkodni.

jajj, aldom az eget, hogy egyszer regen raszantam magam, hogy veletek egyoldalu kommunikacioba elegyedjek. feldobja az ember napjait, na.

ps. faust, te meg mindig megmosolyogtatsz a sajatos diplomaciaddal.
Pontszám: 1.89
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője