Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Lélekszivás
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
61. hozzászólás - 2009.10.21. 13:14:37 (Válasz Sun13 #60 hozzászólására.)
Nekem volt projekcióm, és akkor még védett ellene, gondolom azóta se változott a dolog.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.43
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
62. hozzászólás - 2009.10.21. 13:24:58 (Válasz Sun13 #60 hozzászólására.)
Tárgyak majd adnak lélekszívás elleni védelmet is. Lásd csizmák....
Pontszám: 7.78
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
63. hozzászólás - 2009.10.21. 13:40:06
Ettol fuggetlenul azert remelem kicsit vissza lesz veve (plul csak annyit szivhatsz amennyi van nalad, stb.), mert jelenleg az egyetlen lehetoseg a magas vedelem, de 6 szinttel feletted ugyis nagyobb tamadasa lesz az ellenfelnek, mint neked vedelmed.
Pontszám: 7.60
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
64. hozzászólás - 2009.10.21. 14:19:22
Köszönöm a választ, szóval véd ellene a projekció.

Mondjuk ez még nem megoldás arra hogy ha támadok és nyerek akkor is LE-t bukok.

DH- igen látom a csizmákat én is, csak mennyit adnak? 8% és mennyivel jön Ariel? 80% de jó már csak 72%-ot szív! Arról nem is beszélve hogy van csizmába való lélekszívó kristály ami 5% lélekszívást ad, így a kalandok megjelenésével nem csökken a lélekszívások mértéke csizma ide vagy oda.
Én arra gondoltam hogy a lélekszívás elleni és a kábítás elleni védelem mindekettő olyan speciális hogy használhatatlan. Ha lélekszívás elleni védelem helyett trans. projekciót ad, akkor az lélekszívás és sima portya vereség ellen is véd, ha a kábításelhárítás+lélekszívás lenne együtt akkor megint egy olyan védelmet kapnánk ami már nem annyira speciális és a legtöbb ellenfél ellen valami értelme már lenne. Azért szerintem így sem cserélnék le az emberek tömegesen a felszerelésüket elhárítósra.
Pontszám: 4.96
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
65. hozzászólás - 2009.10.21. 14:34:46
Én arra gondoltam, hogy a lélekszívós tárgyaknak lehetne hátrányuk is. Pl amennyi LE-t elszív az ellenféltől a delikvens annyit sebződik, mert a tárgyaknak életerőre van szükségük, hogy át tudják adni a lét a gazdának. Természetesen a vesztett életerőpont csak akkor befolíásolná a csata kimenetelét, ha a lélekszívó a sok elszívott ép miatt elájulna.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.90
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
66. hozzászólás - 2009.10.21. 15:37:34
Szerintem meg kivégzéskor is vesszen ÉP-t a győztes az elszívott LE arányában.
Új tulajdonos
Pontszám: 5.23
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
67. hozzászólás - 2009.10.21. 15:44:03 (Válasz Endyr #63 hozzászólására.)
Egyetértek azzal, hogy csak akkor lehessen LE-t szívni, ha van a karakternél, esetleg annak is csak egy bizonyos százalékát pl 30%. Tehát senki nem fog tőled 500 LE-t elszívni, ha nincs nála legalább 1500 LE a projekciós védelmen felül. Így ki lehetne kerülni a veszteséggel járó nyertes csatákat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
68. hozzászólás - 2009.10.21. 16:09:27 (Válasz Ariel #67 hozzászólására.)
Azon kivul mindenkepp kellene (a portyahoz hasonloan) az alacsonyabb szintuek vedelme, mert jelenleg oket duplan megeri tamadni. Jobb esellyel gyozol is es tobb LEt is szivsz az alacsonyabb vedelem miatt.
Pontszám: 8.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
69. hozzászólás - 2009.10.21. 17:08:27 (Válasz kitmatko #66 hozzászólására.)
Azt azért ne felejtsük el, hogy a kivégzés mát jócskán le lett butítva. A lélekszívás még nem.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.40
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
70. hozzászólás - 2009.10.21. 17:54:17 (Válasz Ricardo #69 hozzászólására.)
még -> 10 pont
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.65
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
71. hozzászólás - 2009.10.21. 18:46:09 (Válasz Endyr #68 hozzászólására.)
A szint gyakorlatilag már semmit nem jelent. Egy pók 5 szinttel felfelé is simán elver mindenkit. A lefelé támadás már épp eléggé büntetve van azzal hogy minimális mennyiségű LE-t lehet rabolni. Ha tartasz magadnál 5-6 ezer LE-t abból sem viszek semmit, mert annyival alacsonyabb a szinted. Komolytalan mennyiségű az a LE amit így naponta veszthet az ember, és ha akarja meg is tudja védeni. Akár projekcióval, akár azzal, hogy elkölti a LE-t.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.25
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
72. hozzászólás - 2009.10.21. 18:48:12 (Válasz Ariel #71 hozzászólására.)
mondjuk ne a pokokat vegyuk alapul, hanem a maradek 99%-ot. Es azokra igaz, amit a fentiekben irtam. Jelenleg borzaszto tap a lelekszivas, legalabb a 6-8 szinttel alacsonyabbakat vedjuk be egy kicsit, h a lelekszivoknak ne azokba erjen meg beleverni 8k sebzest, probaljon feleennyit a sajat szintjen.
Pontszám: 7.60
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
73. hozzászólás - 2009.10.21. 19:01:37
8 szinttel lefelé ütve a rabolt LE mennyisége már igen nagy eséllyel 0. LE szívással ugyan lehet rabolni tőle 1000-1500 LE-t, ami semmivel sem tápabb, mint azonos szinten nyerni, LE-t rabolni és szívni is.
Nem azért ütök én sem ennyit lefelé, mert ez a táp, hanem mert ilyen élpontjaim vannak. Az sem megoldás, hogy olyan védelmet adunk az alacsonyabb szintűeknek, hogy sem rabolni nem lehet már tőlük, sem LE-t szívni, miközben csak ilyen ellenfeleim vannak. Gyakorlatilag lehúzhatom a budin a teljes portyarendszert, mert nem tudok LE-t nyerni.

A LE szívás táp, de mindenki számára elérhető. Az entitások óta méginkább. Mindenki megszerezheti ezeket a tárgyakat.

Azt mondod, hogy ne a pókokat vegyük alapul, akkor viszont ne is engem, vagy Galmuszkot. Vegyük alapul azt, akinek van egy LE szívó tárgya, és egy fókuszkristálya...
A hozzászólást Ariel módosította 2009.10.21. 19:02:41-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
74. hozzászólás - 2009.10.21. 19:04:59 (Válasz Ariel #73 hozzászólására.)
Az érvelésed ott hibádzik, hogy nem csak 8 szinttel lefelé ütve 0 LE a rabolt mennyiség, hanem úgy általában zéró. Szintben is. Tehát csak LE szívással lehet hozzájutni.

Így viszont azt erősíted, hogy mindenki nagyon lefelé fog támadni, mert úgy minden ütése talál, és maximális a szerzett LE mennyisége.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.42
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
75. hozzászólás - 2009.10.21. 19:05:46
Ha szintben 0 a rablás, akkor 0 lesz LE szívással is...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.07
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
76. hozzászólás - 2009.10.21. 19:09:49 (Válasz Ariel #73 hozzászólására.)
80as szinten 40%ot mar 1 gyenge epikus targgyal is ossze lehet szedni. 6-8 szinttel lefele utve szinte minden utesed kritikus lesz, leven az alattad levo annyi LE hatranyban van, h nem tud lepest tartani veled. ez azt fogja eredmenyezni, h aki eddig probalta a sajat mezonyet utni az IS a kicsiket fogja bantani.

Es ne erts felre, NEM ELLENED kampanyolok. Az egyes szam 2. szemely nem neked szol, hanem 3 honap mulva a 80as szintre erkezoknek, akik ugyanezt meg tudjak majd csinalni. Szoval altalanos lesz a problema.

Ja es meg egy dolog. Nem kiherelni akarom a lelekszivast, hanem vmennyire visszagorditeni a tobbi tamadasi forma eredmenyessegehez.



Ui: Epikusnal lattam mar 50% lelekszivo varazslatot. Mar most mondom, h azt is korlatozni kell, mert tul durva lesz.
Pontszám: 7.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
77. hozzászólás - 2009.10.21. 19:12:25 (Válasz Ariel #75 hozzászólására.)
Nemnem, dehogy. Szívással jóval több jön!

Tegyük fel van egy velem azonos szintű ellenfél, és egy alattam hat szinttel lévő. Mindkettőnél ezer LE van. Ha a szintben lévőt megverem, nyerek 200-at csata végén, és még egy minimálisat szívással, ha a szintben hattal alattam lévőt, elviszem az összes nála lévő LE-t.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.10.21. 19:18:35-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.42
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
78. hozzászólás - 2009.10.21. 19:30:12 (Válasz Mortimer #77 hozzászólására.)
Mortimer, az, hogy valaki azonos szintű az égvilágon semmit nem jelent. Több száz tulajdonságpont eltérés van egyszinten belül. Galmuszk ugyna úgy belém üti a 6 kritikus ütését mint egy 8 szinttel gyengébb karakterbe.
A késöbbiekben sem fog megnőni a 6-8 szinttel lefelé támadások száma, mert egyszerűen nem fognak odáig felgyógyulni a karakterek. Attól hogy megtriplázzuk mondjuk a LE szívás mennyiségét, ugyan úgy nem lesz célpont mint eddig. Azt fogod ütni akit látsz, nem pedig a 8 szinttel gyengébbek között keresgélsz.

Endyrnek igaza van, könnyen összeszedhető 40% LE szívás, de ettől a célpontok száma nem fog megnőni.
A megoldást én abban látom, hogy LE-t vigyünk valahogy a portyába, nem pedig abban, hogy azt a minimálisat is elvigyük ami most van benne.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.07
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
79. hozzászólás - 2009.10.21. 19:56:58
Pl egy új szakival [karakter szint]*[szakértelem szint] LE-t lehetne rabolni a karaktertől akkor is ha nincs nála LE. A szakértelem maximális szintje 50 lenne. Így 80-ik szinten minimum 4k LE-t érne egy győztes portya (ha van is ennyi a támadónál). Viszont lefelé ütve minden szintkülönbséggel 500 LE-t csökkenne a biztos LE nyeremény.

Igaz, hogy ez is LE-t "termel" de nem olyan mennyiségben mint a kreatív affinitás, a visszaéléseket ugyan úgy le lehet ellenőrizni mint a kreatív affinitásnál, cserébe viszont kerülne LE a portyába, érdemes lenne azonos szintűeket ütni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.11
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
80. hozzászólás - 2009.10.21. 20:44:33 (Válasz Endyr #72 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.10.21. 18:48:12
mondjuk ne a pokokat vegyuk alapul, hanem a maradek 99%-ot. Es azokra igaz, amit a fentiekben irtam. Jelenleg borzaszto tap a lelekszivas, legalabb a 6-8 szinttel alacsonyabbakat vedjuk be egy kicsit, h a lelekszivoknak ne azokba erjen meg beleverni 8k sebzest, probaljon feleennyit a sajat szintjen.


Lehet en valamit nagyon nem ertek, de LE szivas ide vagy oda meg mindig sokkal jobban megeri megverni egy 2-3 szinttel erosebbet, vagy akinek van ra lehetosege (es ereje!) annak egy 2-3 szinttel magasabbat, nem? Vagy te keresed a 8-9 szinttel lefele utes lehetoseget?
Pontszám: 6.69
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője