Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Lélekszivás
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
261. hozzászólás - 2009.11.25. 00:28:29 (Válasz Ariel #258 hozzászólására.)
"a portyában szereplő felek valós erőssége alapján legyen meghatározva"

Mi az a valós erősség? Az 55-ös kronokompenzációm milliós költség, ez a karakteremben van, erősségnek számít? Vagy felejtsem le, és emeljek vele 20-at az IQ-mon? A full prémes felszerelés négy állattal valós erősség? A manaruhában lebzselő karakter ugyanannyit ér, mint egy kritikus a turbón, négy állat, full élet emberke, vagy egy 15% alól kibukkanó?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.30
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
262. hozzászólás - 2009.11.25. 00:34:20 (Válasz Jeriko #247 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.11.24. 22:46:43

Minden nap kapsz X csp-t és Y pp-t. Az idő pedig lineárisan telik. Tehát egyértelműen a játékban eltöltött időtől függ, mennyi erőforrást kaptál.

OK, de hogy jön ez ide? Mert az viszont, hogy mennyi erőforrást használsz fel, nem függ a játékban eltöltött időtől. Ha valaki elmegy egy hónapra nyaralni, vagy beteg lesz, vagy egyéb dolgok miatt nem játszik egy darabig, akkor hiába kapott meg egy csomó erőforrást, mert azok el is vesznek a kicsordulás miatt. Össze sem tudom számolni, hogy mennyi CSP-m enyészett már így el. Szóval teljesen mindegy, hogy ki mennyi erőforrást kapott az idők folyamán, csak az számít, hogy mennyit használ el. Ha nem így lenne, akkor egyszerűen nem tarthatnál szünetet, és valós idejű lenne a játék.


ELMÉLETILEG. Mert a VF ezt totál borítja.

A VF nem borít semmit, legalábbis nem jobban, mint a spektrális, és a sajtolás, esetleg a kraff, és kivégzés, amik szintén a LE/TP arányt befolyásolják. A TOP 10-20 játékosán kívül tökéletesen érdektelen az abszolút TP mennyiség, csakis a LE/TP arány számít, de ezt már sokan, sokféleképpen leírták. Mindegy, hogy ezt az arányt VF, vagy spektrális változtatja meg.


Az azonos szintűek párharcát emlegetni meg már eleve nevetséges: éppen ennek visszásságáról erről szól ez a topic, meg még több más is, nem?

Mindenféle visszásságról szólnak ezek a topikok, de szerintem az egyik jellemző az az, hogy azért sírnak sokan, mert túl nagyok a különbségek. Erről pedig már írtam, hogy a különbségek nagyságának beállítása játékstratégiai kérdés, és semmi köze ahhoz, hogy ki mit érez igazságosnak. Ahhoz van köze, hogy hogyan lehet a játékosok érdeklődését, és motivációját legjobban fenntartani, ezáltal pedig minél több játékost megtartani hosszú távon.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.89
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
263. hozzászólás - 2009.11.25. 00:42:01 (Válasz Mortimer #261 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.11.25. 00:28:29
"a portyában szereplő felek valós erőssége alapján legyen meghatározva"

Mi az a valós erősség?


Restellem a dolgot, de egyetértek Mortimerrel. Ugyan hogyan lehetne meghatározni a valós erősséget? Arról nem is beszélve hogy ez az alapelv is ostobaság. Pont az a lényeg, hogy az erősebb karakter előnyt élvezzen a gyengébbel szemben. Mi értelme lenne különben egy PvP játéknak? A valós erősség alapján kiegyensúlyozás olyan, mintha egy sakkversenyen a ranglistán lejjebb lévők előnyt kapnának azzal a felkiáltással, hogy az ellenfelük jobb játékos, tehát igazságosabb a verseny, ha előnyt kapnak. Milyen hülyeség már ez?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.89
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
264. hozzászólás - 2009.11.25. 00:53:12 (Válasz Ricardo #260 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.11.25. 00:25:54

Prisma Te is tudod, hogy itt nem erről van szó. Ha én most tövig nyomnám a VF-et és mondjuk 1-2 éven belül utólérnél a játékban nekem is lenne hozzád képest 1000-1500 TÖ és 1000-1500 SZÖ előnyöm. Én is apírthatnálak a nap minden percében, büntetlenül. Szerinted az reális lenne? Szerinted Te láma vagy?


Ne haragudj, de ezt teljesen kizártnak tartom. Ha annyira utolérnélek, hogy azonos szintűek legyünk, attól tartok, esélyed sem lenne ellenem. Egyszerűen azért, mert én sokkal korábban kezdtem el használni LE/TP módosító dolgokat. Hogy mást ne mondjak, nekem már 38. szinten van Rubin Triászom. De ez most nem a nézzük meg kié nagyobb játék, úgyhogy nem érdemes ezzel példálózni.

Továbbra is úgy gondolom, hogy ha valakinek azonos szinten jóval kisebb a TÖ-je, SZÖ-je, mint a szint erős karaktereinek, az leginkább azért van, mert láma.

Kezdem nem érteni az egész dolgot. Egyetértés van abban, hogy az egy kívánatos dolog, hogy valakinek a szintjén magas legyen a TÖ-je, és SZÖ-je, és az ilyen karakter számít erősnek. Akkor abban miért nincs egyetértés, hogy az a jobb játékos, aki azokat a gombokat nyomja meg (amihez ugye nem kell IQ), ami ezt előidézi?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.09
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
265. hozzászólás - 2009.11.25. 00:59:00 (Válasz Prisma #263 hozzászólására.)
Én sokkal egyszerűbben oldanám meg.

Senki semmilyen reformot nem akar ugye. El van mentve hogy ki mennyi lét szerzett, megvan hogy kinek mennyi a TP-je, azaz van egy ossz LE/TP aranya a karakternek.
Azaz ha valaki sokkal nagyobb LÉ/TP arannyal nyer csatában, mint amennyije a vesztesnek van, akkor komoly tapasztalatokat szerez trancsírozás, kibelezés, szétcincálás, megalázás stb terén, azaz a 2 LÉ/TP arány hányadosával szorzódjon a kapott TP

Ha ez se lenne elég, akkor amennyiben megtámadok egy nagyobb LÉ/TP arányú embert, akkor a csata végeredményétől függetlenül kapjak némi -TP-t, hogy ilyen barom voltam! (Saját kárán tanul az ember )
A hozzászólást Birka módosította 2009.11.25. 01:02:28-kor
Pontszám: 6.44
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
266. hozzászólás - 2009.11.25. 01:03:39 (Válasz Prisma #264 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2009.11.25. 00:53:12
Ne haragudj, de ezt teljesen kizártnak tartom. Ha annyira utolérnélek, hogy azonos szintűek legyünk, attól tartok, esélyed sem lenne ellenem.


Prisma, pedig teljesen igaza van ebben Ricardonak. Te 38. szintű vagy, ő 75. Tegyük fel félig abbahagyja a játékot, nem portyázik, berakja magát katakombába, csak hetente egyszer kijön és levadássza a CSP-jét. Te portyázol is, háborúzgatsz, stb, ezért több TP-t kapsz nála, így folyamatosan csökken köztetek a hátrány.

Jelenleg a tulajdonságai, szakértelmei jóval magasabbak a tiédnél. Ő 75-ön jóval több LE-t kap egy CSP-ért, mint te, tehát ezt az előnyt nem hogy fenn tudja tartani, hanem még tovább növeli. Amikor te leszel 40, akkor ő 76, amikor te 42, akkor ő 77, stb. Valahol 100 után találkoznátok, úgy, hogy ő folyamatosan, minden nap több LE-t kapott mint te. (Entitásból neki is ugyanúgy megvan minden olcsóbbító.)

Ha esélytelen lennél ellene az mit mutatna? Hogy ő milyen irtó jó játékos, vagy azt, hogy te milyen béna vagy? Ugye hogy egyiket sem? Kb. ezt magyarázzuk páran folyamatosan.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.11.25. 01:11:48-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.72
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
267. hozzászólás - 2009.11.25. 01:21:28 (Válasz Prisma #264 hozzászólására.)
Gondold már végig. Most erősebb vagyok. 1 év múlva, ha ugyanannyi erőforrást költök el, mint Te, de több lét kapok belőle, akkor nem leszek erősebb? És nem azért leszek erősebb, mert jobb vagy rosszabb játékos valamelyikünk. Mégis ott állnánk, hogy 15% ép határ alól nem tudnál kijönni a több mint 2 évig patikamérlegen fejlesztett karaktereddel. (Aki most velem egy szinten van mindenki erősebb lenne Nálad, legyen akármilyen gyenge a szintjén most.)

Ha egszer Galmuszk, Barrique, vagy akárki a top-on úgy dönt, hogy ő már pedig behúzza a féket, akkor már a most VF-ből tápoló karaktereknek is probléma lesz a VF. (Jó példa Draglov is. Ha nem hagyta volna abba, akkor most naponta 3x mászhatna bele mindenki arcába a VF miatt.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.48
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
268. hozzászólás - 2009.11.25. 08:52:01 (Válasz Ricardo #267 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.11.25. 01:21:28
1 év múlva, ha ugyanannyi erőforrást költök el, mint Te, de több lét kapok belőle, akkor nem leszek erősebb?

Nem! Akkor lennél erősebb, ha jobb LE/TP arányt hoznál ki az erőforrások elköltésével. Mit nem lehet ezen érteni?



Mégis ott állnánk, hogy 15% ép határ alól nem tudnál kijönni a több mint 2 évig patikamérlegen fejlesztett karaktereddel. (Aki most velem egy szinten van mindenki erősebb lenne Nálad, legyen akármilyen gyenge a szintjén most.)

Ne haragudj, de ez nevetséges. Ha ennyire biztos vagy ebben, akkor teszteljük le. Várj be szintben, és amikor azonos szintűek leszünk, akkor toljunk néhány csatát párszázezer LE-vel. Én vállalom.

Egy igazán durva pók ellen semmi esélye nincsen semmilyen kimaxolt VF-ű karakternek, akkor sem, ha mellé kimaxolta az összes többi vadászós szakit. Egyszerűen azért, mert a pók több LE-t szerez azonos TP mellé. Ebből elkerülhetetlenül következik, hogy azonos szinten erősebb lesz.

Vegyük pl. Begginert. Szerinted mi annak a valószínűsége, hogyha őt bevárod szintben, akkor ne verjen rommá 20-ból 20-szor? Segítek: ennek a valószínűsége 0. Örülhetnél, ha nem a varázslat fázisban érne véget a csata. És igen, ez azt jelenti, hogy Begginer ügyesebben összerakott karakter, mint a tiéd (vagy az enyém).
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.31
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
269. hozzászólás - 2009.11.25. 08:55:40 (Válasz Mortimer #266 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.11.25. 01:03:39

Ha esélytelen lennél ellene az mit mutatna? Hogy ő milyen irtó jó játékos, vagy azt, hogy te milyen béna vagy? Ugye hogy egyiket sem? Kb. ezt magyarázzuk páran folyamatosan.


Mint mondtam, feltűnően valószínűtlen, hogy ne fordítva legyen a helyzet. Ilyen távlatokban viszont bejön az a tényező, hogy olyan nagy különbség van az indulásunkban, hogy a játékban közben jelentős változások voltak (VF, kraff korlát, epikus tárgyak stb.). Amikor Ricardo 30-40. szinten elköltötte az erőforrásait, egésze más feltételekkel tehette ezt, mint most én. Tehát ha utolérném, és esélye sem lenne ellenem, nem feltétlenül csak azt jelentené, hogy ügyesebben raktam össze a karakteremet, hanem azt is, hogy az 1 évvel ezelőtt elköltött erőforrások nem érnek annyit, mint a most elköltöttek.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.20
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
270. hozzászólás - 2009.11.25. 09:28:42 (Válasz Prisma #269 hozzászólására.)
Cserébe alád manakonstrukcióból épültek az épületek, van ultrad es transzid, 5 szinttel hamarabb vagy steril, végig van portya célpontod azaz a pp mint erőforrás használható. az Epikek végig a saját kincstáblájukból dobnak (nem "fut ki" alólad a játék), van entitásod, sebzés kompenzációd, brutál lenyelésed blökikből, aukciós relikviáid, melyek borítanak dolgokat stb...

Ez olyan összehasonlítás amit csináltok, mintha az 1920-as években született embernek, és egy 1990-es kezébe nyomnátok egy mobilt, hogy sms-ezzek el a második világháborús emlékeiket...
Pontszám: 6.70
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
271. hozzászólás - 2009.11.25. 09:43:05 (Válasz Prisma #263 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy ostobaság lenne a gyengébb védelme. Eddig is ez volt az alapja a portyának, csak éppen a szintkülönbségre épült. Az alacsonyabb szintűt nem lehet 15%-on támadni, minden szintkülönbség +5%-al növeli ezt az értéket, és a rabolható LE értékére is komolyan nő a büntetés lefelé támadva. A büntetés célja az volt, hogy ne érje meg lefelé támadni, hanem a játékosok keressenek a saját szintjükön ellenfelet, és ne a gyengéken élősködjenek.
De az erős/gyenge fogalmak már nem köthetők szinthez, sokkal inkább a TÖ és SZÖ tükrözi ezt. Aki azonos szinten 6-800 TÖ különbség mellett győzi le a sokkal gyengébbeket, azokra nem vonatkozik a gyengébbek támadásáért járó büntetés, tehát semmi nem ösztönzi őket, hogy erősebb ellenfeleket válasszanak
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.97
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
272. hozzászólás - 2009.11.25. 09:51:18 (Válasz Ariel #271 hozzászólására.)
Najah, csakhogy ebben a "versenyben" is vannak kategóriák!
Hiába úszik valaki korosztályos versenyen világcsúcs közeli eredményt, attól még VF aranyat nem fog kapni, mert korosztályos versenyen indulhat csak!

A karakter "relatív" erőssége határozza meg, hogy mennyire tápos a környezetében. Mi értelme lenne a bajnokinak, ha a besorolás nem kategória alapú lenne, hanem mondjuk kategória őrös? (TF-en nagyon szidtuk!)

Igen is lehessen difi egy szinten belül a karakterek közt, csak az extrém értékeket kellene eltüntetni valami módszerrel. Viszont eddig minden ilyen próbálkozás kemény falakba ütközött pont a játékosok defenzív véleménye miatt! (Rohadjon meg a demokrácia!)
Pontszám: 6.44
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
273. hozzászólás - 2009.11.25. 09:57:53 (Válasz Prisma #262 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2009.11.25. 00:34:20

A VF nem borít semmit, legalábbis nem jobban, mint a spektrális, és a sajtolás, esetleg a kraff, és kivégzés, amik szintén a LE/TP arányt befolyásolják. A TOP 10-20 játékosán kívül tökéletesen érdektelen az abszolút TP mennyiség, csakis a LE/TP arány számít, de ezt már sokan, sokféleképpen leírták. Mindegy, hogy ezt az arányt VF, vagy spektrális változtatja meg.


Az azonos szintűek párharcát emlegetni meg már eleve nevetséges: éppen ennek visszásságáról erről szól ez a topic, meg még több más is, nem?

Mindenféle visszásságról szólnak ezek a topikok, de szerintem az egyik jellemző az az, hogy azért sírnak sokan, mert túl nagyok a különbségek. Erről pedig már írtam, hogy a különbségek nagyságának beállítása játékstratégiai kérdés, és semmi köze ahhoz, hogy ki mit érez igazságosnak. Ahhoz van köze, hogy hogyan lehet a játékosok érdeklődését, és motivációját legjobban fenntartani, ezáltal pedig minél több játékost megtartani hosszú távon.


Tökéletesen igazad van, bár szerintem a VF egyrészt lényegesen nagyobb mértékben okoz különbségeket, másrészt összeadódik a többi szakértelem hatásávával.
Ha megnézel pár másik játékot, nagyjából azt látni, hogy azonos szinten belül a különbségek kb. +-30%-on belül mozognak. A VU-ban ez durván nagyobb. 58. szinten van karakter 1683 TÖ-vel és 1737 SZÖ-vel, és egy kategóriában szerepel azzal, akinek van 758 TÖ-je és 657 SZÖ-je. Ha még azt is figyelembe veszed, hogy a tulajdonságokat exponenciálisan nehezebb fejleszteni, ez durván 3-4-szeres! (300-400%) különbség. Emellett a program kifejezetten TÁMOGATJA a lefelé ütést (lásd lélekszívás, állatfejlődés, küldetések).
Mindez azt eredményezi, hogy nagyon sokan hagyják itt a VU-t. (Fogok csinálni erről statisztikát is, majd közzéteszem.)
Mivel ez játékstratégiai kérdés, itt a játékvezetésnek kellene (kellett volna hónapokkal előtt) cselekednie. Csak kényelmesebb nyitni egy cseppet sem reprezentatív szavazást, majd a játékosokra hárítva a felelősséget nem csinálni semmit.
Pontszám: 9.18
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
274. hozzászólás - 2009.11.25. 10:06:27 (Válasz Birka #272 hozzászólására.)
Nem az a probléma, hogy azonos szinten is hatalmas eltérések vannak. Sokan a lehető legerősebbek akarnak lenni a saját szintjükön, bajnokit akarnak nyerni, stb. Ezzel semmi gond nincs. Azzal van gond, hogy semmi nem ösztönzi őket arra, hogy hasonló erősségű ellenfeleket üssenek. A szint első tagja nem fogja a másodikat ütni, mert semmi nem készteti erre. Sokkal jobban megéri nekik a szintjükön sokkal gyengébbekre portyázni, lehetőleg olyanokra, akiken látszik, hogy már sok LE-t buktak, így jó eséllyel megint lehet tőlük rabolni. Biztos győzelem, minimális ép vesztés, maximális LE szerzés.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.97
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
275. hozzászólás - 2009.11.25. 10:10:35 (Válasz Jeriko #273 hozzászólására.)
"Mindez azt eredményezi, hogy nagyon sokan hagyják itt a VU-t. (Fogok csinálni erről statisztikát is, majd közzéteszem.)"

Erre nagyon kiváncsi lennék. Hónapok óta próbálkozunk feltölteni a szövetségünket, de szinte lehetetlen küldetés, nem az épületek, vagy hasonlók miatt, hanem a teljes érdektelenség okán. "Már nem nagyon játszom", "kicsit pihentettem a játékot", "itt elvagyok a haverokkal" a tipikus válaszok. Ami gond ebben, hogy ha lehetetlen újabb embereket toborozni, mert az emberek már nem foglalkoznak vele az az én játékomat is károsítja, én is esélytelen leszek rajtam kivül álló okokból, és inkább én is itthagyom az egészet mert csak szenvedés. Egyébként fél éve nem is vettem őskövet, körülöttem mindenki jóval erősebb cuccokban van. De minek vegyek, ha a környezetemben mindenki abbahagyja?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.44
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
276. hozzászólás - 2009.11.25. 10:11:55
Ebben igazad van de ha most megszüne a VF a külömbség megmaradna . A másik. Mi az , hogy gyengébb játékos? Mi határozza meg?

ÉN pl 6888-nak reggeltem van 1 hó csúszásom az 1500CSP és sok térkapupont. mégis a top közelébe vagyok . Vannak nálam lejjebb jobb tul + szakival rendelkező játékosok (VF-esek) ne , hogy már ők gyengébbek legyenek.Itt igazságosan dönteni nehéz.
Hallod. Nemár.
Pontszám: 3.54
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
277. hozzászólás - 2009.11.25. 10:28:49 (Válasz Prisma #269 hozzászólására.)
Mivel itt fent nem sok mindent lehet csinálni, az az 50 ember akit meg hónapok óta ütök már nagyon unja a kristálygömböt, ezért valószínűleg úgy is kifejlesztem majd a VF-et. Így ha minden jól megy idővel meglátjuk, hogy közelebb kerülsz-e hozzám erősségben (esetleg lehagysz) vagy én erősödök tovább.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.71
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
278. hozzászólás - 2009.11.25. 10:34:41
Hát hál isten nem sok gondom volt veled
Hallod. Nemár.
Pontszám: 3.54
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
279. hozzászólás - 2009.11.25. 10:45:11 (Válasz Ariel #274 hozzászólására.)
Ariel, Talán ezért is jobb valamivel a V3-as harcrendszer, bar ezt a kőkocka pókok sose fogják belátni.

Morti, egy szint után nem nagyon van választása az embernek. Célpontok nem igazán vannak, a PvE elemek sajnos nem igazán működnek funkciójuknak megfelelően. pont olyan érzésem van mint Travianban a végjátékban. Akik esélyesek tolják ezerrel, akik nem egyszerűen költöznek...

Akkor érzem igazán, hogy gáz van, amikor már én is nyűgnek érzem, hogy "felgyűlt" a csp már megint
Pontszám: 6.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
280. hozzászólás - 2009.11.25. 10:58:15 (Válasz Ricardo #277 hozzászólására.)
Lehet, hogy meglepő, de pár hétig én is rágódtam azon, hogy kifejlesszem a VF-et. Ha 4-5 szintet visszamaradnék, a KH-ból be tudnám hozni azt a LE kiesést, amit a nagyobb szint jelentett, sőt többet is. Lenne bőven célpontom, tudnék rabolni a KH-ból és a többi játékost is sokkal könnyebben támadhatnám, nem lenne üres a kínzókamrám sem.
Egyenlőre jegelem a VF-et, és próbálom tartani a lépést a többiekkel az élen, de még nem tettem le róla véglegesen.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.98
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője