Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Lélekszivás
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
141. hozzászólás - 2009.11.02. 11:34:10
Nem tudom mennyire vag a temaba, csak gondolkodtam ezen a TOP veresre tapolja magat a KH-bol dolgon. Ami persze igaz, irom lent is a velemenyem errol. De ugyanakkor felmerult, hogy a LE szivas ezt meg megtoldja. Nos ez viszont nem igaz. A KH egy bizonyos mennyisegu LE-t regeneral, megadott idokozonkent. Ennyit lehet toluk elvenni, nem kevesebbet, es nem tobbet. Azt, hogy ezt mi modon tesszuk, illetve milyen rasegitessel, a nyerheto LE osszeget nem befolyasolja, legfeljebb az elosztasat.
Csak ugy a margora.
Pontszám: 6.70
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
142. hozzászólás - 2009.11.02. 11:43:24 (Válasz Kocos #141 hozzászólására.)
Másrészt ők is ugyanúgy használnak lélekszívó tárgyakat, és nálam már volt olyan, hogy betámadott egy KH, nyertem, és ugyan nem volt nála semmi LE, de neki volt lélekszívása, szóval ő vitt el tőlem LE-t, én meg megkaptam a TP-t...

Nem a KH-val tehát baj, hanem azzal, hogy jelenleg a lélekszívásnál ösztönözve van a sok szintes letámadás, mert ilyenkor maximalizálható a jutalom mértéke. Ez hiba.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.42
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
143. hozzászólás - 2009.11.02. 12:20:31 (Válasz Mortimer #142 hozzászólására.)
A lefelé támadást nem a LE szívás ösztönzi. Ugyanis még 80% LE szívással is kevesebbet nyerek lefelé támadva a hatalmas rablás büntetés miatt, mint ha azonos szintűt támadnék, és ez fokozottan igaz a KH-ra.
A 80% pedig elég extrém eset, nem hiszem, hogy sokan rohangálnának ennyivel. Kisebb LE szívással pedig még kevésbé éri meg lefelé támadni, mert még kevesebb a zsákmány.

Ha valami a lefelé támadást ösztönzi, az a bénítás, és nem a LE szívás. Nagyon nem mindegy, hogy 5 csatából van meg a 30 bénítás, vagy 15-ből. Minél hamarabb túl van rajta az ember, annál gyorsabban csinálhatja a következő küldit, veheti elő az erősebb fegyverét, stb. Még sem látok sehol egyetlen tiltakozót sem a bénítás korlátozására, noha Próféta van vele leginkább tisztában, hogy mekkora táp lefelé ütve csinálni a küldetést.

Azt teljes mértékben elfogadom, hogy kell korlátozás, és ne lehessen úgy LE-t szívni, hogy nincs a karakternél LE és győztes csatával ne bukjon LE-t a karakter. Azt is elfogadom, hogy a karakter csak a nála levő LE mennyiség egy bizonyos százalékát tudja elszívni, ezzel kockáztatva azt, hogy többet bukjon ha megtámadják. Ha teszemazt 15k LE-t kell a karater tartson magánál, hogy ezzel 1000 LE-t szívni tudjon, akkor már elég sokat kockáztat. Elég ha egyvalaki betámad neki, máris többet veszít mint amit 4-5 csatában szívna.

De azzal nem értek egyet, hogy azért kell a korlátozás, mert a lefelé támadást ösztönzi a LE szívás, ugyanis ez nem igaz.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.87
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
144. hozzászólás - 2009.11.02. 12:28:37 (Válasz Ariel #143 hozzászólására.)
A bénítás csak a küldetést teljesítőnek jó, nem árt az áldozatnak. De egyébként igazad van, ugyanúgy kellene valamilyen hatékony védelem ellene, mint a LE szívás ellen. Nem 5%-os fókuszkristály, hanem 50%-os, hiszen ez semmire se jó.

És a csizmák nem fogják megoldani ezt a kérdést, mert ugyan van, ami védelmet ad, de ugyanúgy van olyan, ami kiegyenlíti ezt. A probléma megoldása Miklós kezében van, neki kellene felismernie, hogy a védekezés hiánya komoly gond.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.42
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
145. hozzászólás - 2009.11.02. 12:41:33
A lefelé támadást egyszerűen MINDEN ösztönzi, illetve kevés dolog nem. Nekem rendszeresen túlcsordul a pp-m, mert nem ülök annyit a gép előtt. Ilyenkor egyszerűen lecsapom a leggyengébbeket, mert attól kockázat nélkül nő az állataim morálja, és talán még némi LE-t is szerzek (ha van KH és van olyan üthető tagja, amelyiket jó eséllyel l etudom ütni, akkor azokat előnyben részesítem, de nem mindig van KH, és ha van is, általában csak nálam jóval erősebbek üthetőek, a gyengébbek szinte mindig 15% alatt vannak). Ezzel még mindig jobban járok, mintha kifolyna a pp.

Ezúton is elnézést kérek azoktól, akik ezen viselkedésem áldozatai.

Sokkal jobban kellene ösztönözni, hogy a karakterek saját szintjükön támadjanak. Pl. lefelé ütve ne növekedjen állatok morálja, felfelé ütve meg akkor is, ha én kezdeményezem a harcot bár vesztem a csatát. És hasonlókat LE-szívásra, bénításra stb.
Pontszám: 6.07
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
146. hozzászólás - 2009.11.02. 12:56:31 (Válasz Mortimer #144 hozzászólására.)
Ez csak nézőpont kérdése. Mi árt többet egy karakternek, ha elszívnak tőle 500 LE-t, vagy ha beütnek neki 5 bénítást amivel az ellenfele 2500-3000 LE-t fejlődik.
Amit LE szívással kinyerek egy alacsony szintű célpontból, azt elbukom azzal, hogy apró töredékét tudom rabolni annak a mennyiségnek, amit egyébként tudnék. Összességében pedig többet tudok egy azonos szintű karakterből kinyerni, mint egy alacsonyabb szintűből.
A bénítás miatt viszont kétségtelenül lefelé kell ütni, hogy gyorsan, egyszerűen meglegyen a küldetés. Nem egy, fél éve vf-et használó karaktert látok akik folyamatosan a leggyengébb ellenfeleket ütik, hogy könnyen végezzenek a kábítással.

Az, hogy én lefelé ütök nem azért van, mert ez éri meg. Egyszerűen azért van mert nincs más célpontom. Ha lennének a szintemen is ellenfelek, akkor a kamra és a LE szívás miatt is a saját szintemen csapkodnék, ugyanis tőlük rabolni is tudok. Akár még felfelé is, ha van legyőzhető célpont. De kábítás esetén én is a leggyengébbeket ütném, mert ott ez éri meg.

A LE szívás elleni tárgyak valóban nem lettek valami erősek. Elég ritkák és a LE szívós tárgyak sokkal könnyebben beszerezhetőek. Én még egy olyan megoldást is el tudnék képzelni, hogy a LE szívós tárgyak akár LE védelemre is szolgáljanak. Valamilyen költség mellett, vagy csak bizonyos időközönként (naponta, hetente, esetleg csak 1x) a játékos választhatna, hogy az adott tárgyat (vagy a teljes LE szívó képességet) LE szívás elleni védelemre váltja. Ilyenkor megváltozik a képesség, és a karakter nem tud a tárgyakkal LE-t szívni, viszont az adott százalék erejéig csökkenti az ellenfél szívását is.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.59
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
147. hozzászólás - 2009.11.02. 13:26:36 (Válasz Ariel #146 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.11.02. 12:56:31
Ez csak nézőpont kérdése. Mi árt többet egy karakternek, ha elszívnak tőle 500 LE-t, vagy ha beütnek neki 5 bénítást amivel az ellenfele 2500-3000 LE-t fejlődik..


csak a pontosság kedvéért, aztán majd engem is javít valaki. ha az ismételhető küldetésre célzol, akkor az 18.000 LE per küldetés, de ha valaki folyton azt ismétli, akkor elvileg kap negyedelő büntetést. és nulla egyéb bónuszt. ez esetben 56.000 LE-t kéne kapnia alapból egy bénításért, így azért valamivel kisebb ez a szám, nem? és, ha kisebb, akkor máris közelebb kerülnek a felek, hiszen hiszen te egy 500-as szívással 1000-es differenciát alakítasz ki.
Pontszám: 6.37
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
148. hozzászólás - 2009.11.02. 13:26:41 (Válasz Ariel #146 hozzászólására.)
sorry, dupla.
A hozzászólást winnie módosította 2009.11.02. 13:27:43-kor
Pontszám: 6.02
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
149. hozzászólás - 2009.11.02. 13:27:06 (Válasz Ariel #146 hozzászólására.)
sőt, tripla.
A hozzászólást winnie módosította 2009.11.02. 13:27:53-kor
Pontszám: 6.02
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
150. hozzászólás - 2009.11.02. 13:31:31 (Válasz Jeriko #145 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.11.02. 12:41:33
Sokkal jobban kellene ösztönözni, hogy a karakterek saját szintjükön támadjanak.


Jerikó, ezt akkor lehetne megtenni, ha lenne elég célpont és játékos. Az élen páran azért ütnek lefelé mert nincs más, a középmezőnyben pedig azért mert a saját szintjükön nem tudják elverni a vf-es karikat. A lefelé büntetés egy éve még triviális volt, de mára teljesen más a helyzet. Két karakter közül csak a szint alapján már nem tudod eldönteni, hogy melyik erősebb. Egy éve még jó eséllyel a magasabb szintű erősebb volt. Mára pár vf-es kari akár 10-15 szinttel magasabb karikat is el tudna verni, ha lenne rá lehetősége.
Ha lefelé támadva nem nő az állatok morálja, nincs LE szívás, nincs LE rablás, akkor le is lehet húzni a rolót, mert marad a vadászat és csókolom. Ezt a pókok és vf-es karik kivételével mindenki megérezné. Én inkább sokkal kockázatosabbá tenném a lefelé támadást. Lehessen nyerni mint eddig, de sokkal többet lehessen is bukni.
Például lehessen ugyan LE-t rabolni lefelé ütve, de ne annyit amennyi a karakternél van, hanem kevesebbet. Pl ha 2 szintet támadok lefelé, akkor ahoz, hogy nyerhessek 1000 LE-t, ne legyen elég ha 1k van nálam, kelljen hozzá 5k. Így aki lefelé támad, annak ugyan maradjon meg a rablási lehetősége, de sokkal többet kelljen kockáztatnia hozzá. Máris meggondolja a játékos, hogy tart-e magánál 5k-t, hogy raboljon egy ezrest egy alacsonyabb szintűtől, kockáztatva azt, hogy őt is lerabolják, vagy inkább 1k-val megtámad egy azonos szintűt. Akik pedig gyengébbek a saját szintjükön ezután sem lennének kizárva a portyából azzal, hogy lefelé támadva nem lehet semmit nyerni.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.11.02. 13:32:37-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.02
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
151. hozzászólás - 2009.11.02. 13:48:34 (Válasz winnie #147 hozzászólására.)
Winnie, ki mondta, hogy folyamatosan a bénítást kell csinálni? Csinálj mást, ha büntetést kapsz rá. Ennyi erővel olyan példát is hozhattál volna, hogy ha valaki 29 bénítás után 10x is eldobja a küldetését, akkor 320 bénításért kap 18k jutalmat, ami már csak 56 LE/bénítás.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.02
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
152. hozzászólás - 2009.11.02. 15:16:56 (Válasz Ariel #150 hozzászólására.)
Ariel_ sok mindenben igazad van, sajnos megint csak oda lyukadunk ki, hogy felszínre kerülnek a harcrendszer visszásságai.

Most őszintén: ott vagyok alattad 8 szinttel, klaszsisokkal jobb a felszerelésed, a tulajdonságaid: nyilván 20-ból 20 alkalommal elversz és viszed a LE-t. Azért, mert neked nincs célpontod, miért rajtam kell ennek lecsapódnia? (Tudom, példálózhatnék saját magammal is, ott se sokkal jobb). És itt nem csak a Lélekszívásról van szó, mert minden harccal kapcsolatos dologgal ugyanez előjön: ahogy rámutattál nem a Lélekszívást (meg a bénítást) kellene megreformálni, hanem magát a harcrendszert.

Az alapvető probléma az, hogy a rendszerben szinte mindenhol pozitív visszacsatolás van, azaz ha valaki erősebb, tehát nagyobb eséllyel győz és szerez LE-t, az ettől még erősebb lesz, és még könnyebben szerez LE-t. És ez ugyanúgy igaz a Lélekszívásra, a KH-ra, a bénításra, az epikus elleni harcra meg szinte a játék minden aspektusára.
Viszont az ilyen rendszer előbb-utóbb "elszáll", felrobban (az összes robbanóanyag működése is ezen alapul).

Ezen egy módon lehet javítani, minél több negatív visszacsatolást beépíteni: azaz ne azok a dolgok mozdítsák előre a fejlődést, amelyekben nincs kihívás (ergo: sokkal alacsonyabb szintű karakterek elleni harc), hanem azok, amelyekben van - ott viszont a kudarc is. Az egész világ működése ilyen visszacsatolásokon alapul: aki nap-mint nap nekifut az egy méteres akadálynak, előbb-utóbb át fogja ugrani, de tovább fejlődni csak akkor tud, ha megemeli a lécet - bár eleinte kudarcok fogják érni.

Régebben ezzel kapcsolatos ötleteket mások is, én is írtam fórumra - sajnos semmilyen visszhangra nem talált. Legelőször talán ezen kellene változtatni.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.11.02. 15:19:23-kor
Pontszám: 6.07
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
153. hozzászólás - 2009.11.02. 15:59:09 (Válasz Jeriko #152 hozzászólására.)
Világos, hogy csak negatív visszacsatolással lehetne szabályozni a rendszert. De már maga a rendszer el lett tolva ott, hogy két jellemző alapján lehet meghatározni a karakter erejét, ez a szerzett LE és a TP. Ez határozza meg a karakter erősségét, de jelenleg nincs figyelembe véve a szerzett LE, csak a tp. A mostani összes visszacsatolás akár pozitív, akár negatív, csak a tp-t veszi figyelembe. Ha magasabb a szinted, tehát több a tp-d, akkor kevesebbet tudsz rabolni az ellenfeledtől, még akkor is ha az ő karakterében 2x annyi LE van mint a tiédben. Ha magasabb a szinted, nem tudsz lefelé támadni ha ellenfeled 15%-on van, ami megint független a LE-től. Mindenhol csak a tp van figyelembevéve, holott az már rég nem tükrözi a karakter erejét. Ha az újabb negatív visszacsatolásokat megint csak a tp alapján tenné Miklós a játékba, azzal nem oldaná meg a problémát. Azt ugyan megszüntetné, hogy a magasabb szintű ne üsse az alacsonyabb szintűt, de azt nem, hogy az erős ne üsse a gyengét. Lehet, hogy nem éri majd meg egyáltalán lefelé ütni ha újabb korlátokat vezetünk be, de ez nem fogja meggátolni Galmuszkot, hogy engem elverjen, noha legalább 2 szinttel magasabbnak kellene lennie mint én, ha nem fékezett volna be az utóbbi időben. És nem fogja a pókokat és vf-es karikat sem visszatartani abban, hogy a 4-500 tulösszeggel gyengébb, de 1-2 szinttel magasabb karikat verjék laposra. Itt már rég nem arról van szó, hogy a magasabb szintű elveri az alacsonyabbat, hanem arról, hogy az erős elveri a gyengét. A kettő pedig már jó ideje nem ugyanaz.

Az élen a tulajdonságösszekek sokkal kisebb szórást mutatnak mint a középmezőnyben. Hiába vagyok sokkal magasabb szintű nálad, a tulajdonságaink és szakértelmeink között nincs akkora különbség. A magas szint előnyét portyában a jobb felszerelés adja. Ez még egy darabig így lesz, de 100-ik szinttől ez az előny feleződik. Mire meg tudod venni az első 100-as tárgyadat, a köztünk levő 8 szint különbség már csak 4 lesz a tárgyakat illetően.

A középmezőnyben viszont 3-400 tulajdonságpont különbség is előfordul azonos szinten, vagy akár 4-5 szinttel lefelé a kisebb karakter javára. Rájuk az égvilágon semmilyen hatással nincs egy olyan korlátozás ami a szintet veszi figyelembe. Nekik az is tökéletesen megfelel, ha 5 szinttel fölfelé elverik a 15%-on álló karaktert.

Attól kell elszakadni hogy a karakter erőssége a karakter szintjével egyenlő, mert ez nem igaz. A szint is számít, de legalább ennyire számít az, hogy mennyi LE van a karakterben (emlékezz csak TrueBlood-ra).
Ez a két jellemző az, ami alapján a negatív visszacsatolásokat a játékba lehetne vinni, egyik sem elhanyagolható.

Megoldás viszont nem csak az lehet, hogy a gyengébb ütését büntetjük, ezzel egyenértékű, ha az erősebb ütését jutalmazzuk.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.52
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
154. hozzászólás - 2009.11.06. 11:02:48
Ebbol lesz valami, Miklos?
Pontszám: 7.57
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
155. hozzászólás - 2009.11.06. 11:09:08 (Válasz Endyr #154 hozzászólására.)
Endyr, néha úgy érzem nekünk semmi nem elég.
Most kaptuk meg a kalandokat, mint nem kis fejlesztés, erre jöhetne a köv.

Ne értsd félre, nem neked szól alapvetően. Pl én sokkal jobban verem a vasat...
Egy várható fejlesztések topic frissítéssel kellene kezdeni
Pontszám: 6.44
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
156. hozzászólás - 2009.11.06. 11:09:46 (Válasz Endyr #154 hozzászólására.)
Én még múlt hónap közepén, Ariel egy brutál beütése után rákérdeztem nála levélben, ez az álláspontja:

Dátum: 2009. október 19., hétfő, 15:03:56
Feladó: Tihor Miklós <info@vegzetur.hu>
Címzett: Mortimer

Tárgy: Re: [Fwd: Mortimer üzenete a Végzetúr fórumról: lelekszivas]

Szia,

A lélekszivás hamarosan változni fog, csak akkor szivhat, ha neki is van
LE-je. Illetve sorban rakjuk be az ellene védő tárgyakat (lesznek
nyakláncok gyürük ill. bizonyos lélekgyémánt jutalmak is).

Üdv,
Miklós
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.59
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
157. hozzászólás - 2009.11.06. 11:13:32 (Válasz Birka #155 hozzászólására.)
Szerintem azért került most be gyorsan a kaland és a gyorsítás, hogy a találkozón ennyivel kevesebbet tudjunk az orra alá dörgölni

Már csak olyan apróságok maradtak, mint a szövetségi háborúk megreformálása, az épületek hiánya, az ismételhető küldetések pörgetésének monotonitása, szövetségi küldetések, fix hatások reformja (pl. bénítás, citadella)...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.59
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
158. hozzászólás - 2009.11.06. 11:19:35 (Válasz Mortimer #157 hozzászólására.)
Morti tudnád mi listát lehetne írni azokról a dolgokról, amikkel piszkálom őket folyton...

Pl.:
Kalandban mostmár azt írja ki, hogy nincs kellő szintű gyógyitalod (vagy valami hasonló)
Nirdatar gyémántgyűrű: Bármilyen fókuszkristály belehelyezhető
Sikeresen elmagyaráztam, hogy +3 szaki egy maxal rendelkező szakinál olyan, mintha nem is adna semmit a tárgy (a fertőzés +5-ös ugye) stb...

És le a kalappal Miklós előtt, mint egy márványszobor Olyan szinten pattognak le a vélemények az ő masszív elképzeléséről, csuklóból tud mondnai ellenérvet stb... (És természetesen nagyritkán meg lehet győzni arról is, hogy user friendly is lehet 1-1 dolog )
Pontszám: 6.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
159. hozzászólás - 2009.11.11. 10:33:34
Lesz ezzel valami? Vagy meg kell várnunk a találkozót és ott verni az asztalt?

Mivel a lélekszívásra semmilyen szintből eredő büntetés nincsen brutálisan feltápolja magát a TOP10 a kristály hordán. Míg elméletben nem érné meg számukra 8-9 szintet lefelé ütni, a lélekszívás miatt maximálisan jövedelmező: egyébként semmi LE-t nem vinnének, de mivel beléjükcsapnak nyolcezret, és annak legalább negyedét kapásból viszik (aki ráfeküdt az akár 85%-ot is), a maguknál jóval gyengébb kristály hordásokat is csontszárazra szívják.

Nem az a baj hogy ők többet kaszálnak, hanem hogy ők 100%-ot kaszálnak, az alul lévők pedig semmit.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.59
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
160. hozzászólás - 2009.11.11. 10:41:25
Lehet itt vitatkozni hogy de nem is olyan táp ez a lélekszívás ugyan már stb, de az a helyzet hogy amióta néhány ember hatalmas lélekszívással rendelkezik a KH egyszerűen szárazra van szívva. Eredeti funkcióját így már nem tudja betölteni. Nem az fáj hogy ők páran többet kaszálnak, de az igenis fáj hogy nekem már semmi nem jut. A KH mára gyakorlatilag pár ember tápforrása lett és ez a kör ötödére szűkült az utóbbi 2 hónapban. Ha mindíg ki lehet nyerni egy adott %-ot, akkor mindíg van valami nyeremény, és nem egy nagy büdös 0-t vihetnék haza 10-ből 9X. Szerintem legegyszerűbb lenne ha a KH-t egyszerűen nem lehetne lélekszívni és kész.
Pontszám: 4.98
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője