Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Lélekszivás
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
401. hozzászólás - 2010.02.02. 16:37:57 (Válasz Kocos #400 hozzászólására.)
Is-is. Azért a top alatti kategóriának meg a többieknek is szerintem elég dühítő, hogy fix erőforrás lett odafenn a PP-ből(amit persze Miklós sosem akart), mert azt megértem, hogy NPC-k kellenek meg minden. De az, hogy több milkós raboltja lett a legtöbb embernek a topban(és ebbe még nincs beleszámolva a LE szívás!!!) és ezek mellett csak úgy forgatja rajtuk az ismételhetőt, mert mondjuk halnajban olyan rendes a KH, hogy megcsinálja a kábítósat nektek és arra még PP-t sem kell költeni, az azért idegesítő. Igen volt szavazás arról, hogy kiterjesszék-e a KH-t és valóban nem lett a vége. Miért? Mert így is kevés az ÉP és van elég célpont. Csak az a rengeteg ingyen LE böki a kisebbek szemét.

szvsz
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.06
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
402. hozzászólás - 2010.02.02. 16:50:31
Miklós,
Köszönjük szépen, hogy szóra sem méltattad a hozzászólások 90%-át. Ha lehetne tippelnem, akkor azt mondanám, hogy ilyen dolgok miatt fog elnéptelenedni a játékod fél éven belül. Nem tudom mennyire követhető a trend a bevételeidből, de a fórumra érkezett hozzászólások száma havi lebontásban már jelez valamit.
Kár érte, mert az ötlet nagyon jó volt, sok embert gép elé tudtál kötni.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.09
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
403. hozzászólás - 2010.02.02. 16:56:36
Aki nem ért egyet, az legyen olyan tökös gyerek, és írja már le, hogy mi az ami nem felel meg a valóságnak!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.19
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
404. hozzászólás - 2010.02.02. 21:54:58
Csak tudnám hogy a rákos nyavajába sikerült a LE szívás butítás mellé még a kábítást is belevinni?!

A szerencsétlen púpos nem elég béna, tegyünk a jobb vállára egy 20 kilós súlyt... ja hogy így féloldalasan jár, akkor tegyünk a bal vállára is!

A kábítás alapból nehéz, mert béna felszerelést kell felvenni (vajon miért nincs 93. szint után egyetlen használható kábítós fegyver sem?!), e mellé jön a mostanában 10-esével büntető kábítás ellenállásos felszerelések tömkelege.
Ha a KH felveszi a kristálycsizmát, már alapból értelmetlen őket ütni, de hogy a 20%-ot 35%-ra növeled az már tulajdonképpen halottnak a csók.
Miért nem mindjárt 70%-ra? Oly mind1 lenne...

Ez már nem is baltás módszer, hanem erdőirtás...
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.73
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
405. hozzászólás - 2010.02.02. 23:21:58
Idézet: Kocos - 2010.02.02. 15:13:39
Mas: szamomra nem egyertelmu, hogy a LE szivas felfele utve no, tehat +5 szintre utve 50% is lehet?


Igy van.

Idézet: Butchman - 2010.02.02. 16:50:31
Miklós,
Köszönjük szépen, hogy szóra sem méltattad a hozzászólások 90%-át.


Még mindig inkább ez, mint hogy mindre egyenként válaszoljak.. a fórumban cirka 130ezer hozzászólás van, ha csak a felére válaszolok, és ezzel egyenként 10 percet eltöltök, akkor az 650ezer perc, 677 nap, ha feltesszük, hogy naponta 8 órát töltök evéssel és alvással, és a maradék 16 órában nonstop válaszolok a postokra. Namármost a VU összesen nem megy 677 napja... Szerintem már az is szép teljesitmény hogy a fontosabb topicocat végigolvasom, az ÉRTELMES hozzászólásokat átgondolom summázom és ezek alapján ha kell változtatok...
Pontszám: 8.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
406. hozzászólás - 2010.02.03. 01:35:22 (Válasz Butchman #402 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2010.02.02. 16:50:31
Miklós,
Köszönjük szépen, hogy szóra sem méltattad a hozzászólások 90%-át. Ha lehetne tippelnem, akkor azt mondanám, hogy ilyen dolgok miatt fog elnéptelenedni a játékod fél éven belül. Nem tudom mennyire követhető a trend a bevételeidből,


valahol szánalmas, hogy neked szinte minden gondolatod a pénz körül forog. nem először, nem másodjára írsz ilyesmit.
Pontszám: 4.42
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
407. hozzászólás - 2010.02.03. 01:40:16 (Válasz Eliteninja #401 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.02.02. 16:37:57
Is-is. Azért a top alatti kategóriának meg a többieknek is szerintem elég dühítő, hogy fix erőforrás lett odafenn a PP-bő


komolyan úgy véled, hogy a 60. szintű karakter irányítóját (vagy 70., vagy 80.) annyira érdekli, hogy mi van a 100. szinten azoknál a játékosoknál, akiket ő sosem fog utolérni, hogy negatív érzelmeket váltson ki belőle? ez olyan abszurditásnak tűnik, mintha engem "dühítene" az, hogy valaki az első szinttől kezdve szénné optimalizálja magát és a játék ura lesz odalent. szép meg minden, de miért érdekeljen, főleg: miért dühítsen?
Pontszám: 6.68
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
408. hozzászólás - 2010.02.03. 07:30:12 (Válasz winnie #407 hozzászólására.)
Ha ennyire különbözik a két kategória játéka akkor minek vagyunk mi még egy szerveren? Azért dühít, mert ugyanazon a világon vagyunk. És ilyen feltápolás mellett nem hiszem, hogy bárki mégcsak próbálkozna is felzárkózni a tophoz(első sorban szintben). Mert, ha felmegy mi lesz? Szétverik a pici pofiját a pókok nevében nem nyilatkozom, de szerintem őket is zavarja, hogy amiért ott ülnek és nyomják az F5-öt azért más csak kattint és fixen kap. Ennyi erővel az egész KH-t és a toppot át lehet tenni egy másik "dimenzióba" és ott úgy játszhatnak ahogy akarnak
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.58
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
409. hozzászólás - 2010.02.03. 07:54:19 (Válasz Eliteninja #408 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.02.03. 07:30:12
Ha ennyire különbözik a két kategória játéka akkor minek vagyunk mi még egy szerveren? Azért dühít, mert ugyanazon a világon vagyunk. És ilyen feltápolás mellett nem hiszem, hogy bárki mégcsak próbálkozna is felzárkózni a tophoz(első sorban szintben). Mert, ha felmegy mi lesz? Szétverik a pici pofiját a pókok nevében nem nyilatkozom, de szerintem őket is zavarja, hogy amiért ott ülnek és nyomják az F5-öt azért más csak kattint és fixen kap. Ennyi erővel az egész KH-t és a toppot át lehet tenni egy másik "dimenzióba" és ott úgy játszhatnak ahogy akarnak


Tehát Te is azt mondod, hogy KH-t a népnek, azaz mindenkinek!
Ne csak a TOP-é legyen a KH kiváltságos joga!

Mivel a KH leterheli a szervert, oldjuk meg a manó szisztémával amit már párszor írtam korábban is.

(ja aki úgy gondolja hogy nincs kihívás legyőzni a klónodat, az még nem harcolt igazán a KH-val ).
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 3.27
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
410. hozzászólás - 2010.02.03. 07:58:07 (Válasz Cyron #409 hozzászólására.)
Én hol mondok ilyet? Ne forgasd ki a szavaim légyszi

Nem az a bajom, hogy a top kapott célpontokat, hanem az, hogy milyet? Több milliós raboltja lett mindenkinek amióta bejött a KH. Fix erőforrás lett a PP a topnak. Nem kell lejjebb KH, mert van elég célpont és az ÉP is kevés. Ha meg jönnének azok a majmok(KH..) akkor tuti "öngyilkos" lenne 1-2 ember
A hozzászólást Eliteninja módosította 2010.02.03. 07:58:41-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.92
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
411. hozzászólás - 2010.02.03. 08:02:36 (Válasz Eliteninja #410 hozzászólására.)
1. A sima karaktert elviheted kínzókamrába, ami könnyedén lehet minden nap több tízezer LE is, főleg ha szintben felfelé, vagy hatalom tornyás célpontot viszel el. Ez a bevétel sehol nem jelenik meg. A KH nem vihető el kamrába, náluk LE van, ami megjelenik a toplistán.

2. Az energiahasznosítás szakértelem által a PP fix erőforrást jelent BÁRKINEK. A lélekszívás butítása óta egyenesen nem is éri meg KH-t ütni, hiszen a szakértelemből és a kínzókamrából biztosan több jön, mint a szinte folyamatosan 20-40%-on álló KH-ból.
A hozzászólást Mortimer módosította 2010.02.03. 08:05:13-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.25
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
412. hozzászólás - 2010.02.03. 08:05:18 (Válasz Mortimer #411 hozzászólására.)
A kamra random. Ha megtöltöd akkor sem tőled függ, hogy mennyit fogsz másnap kapni. Persze függ attól, hogy kit viszel el, de, ha nem HT-seket akkor nehéz megmondani, hogy ki fog ellőni másnap 200+ csp-t Szerintem meg nem kéne a kamrát egy kalap alá venni a KH-val. Kamrázhatsz te is, ha annyira megéri...és még mindig marad 10 pp-d a KH-ra. Ja és a LE diffbe nem számít bele a LE szívás, ami szeritnem szintén nem elenyésző mennyiség és az eddig végigforgatott ismételhtők rajta? Az sem látszik.
V1:Eliteninja
Pontszám: 6.49
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
413. hozzászólás - 2010.02.03. 08:06:12 (Válasz Mortimer #411 hozzászólására.)
2. pont. Ha ez így van akkor miért megy a sírás, hogy miért lett butítva a KH?
V1:Eliteninja
Pontszám: 6.49
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
414. hozzászólás - 2010.02.03. 08:11:58 (Válasz Eliteninja #412 hozzászólására.)
Ismételhetőt sima karaktereken SOKKAL egyszerűbb megcsinálni, mint a KH-n. Nekik mindig egy-több állatuk van, és baromi nagyot tudnak sebezni, míg 6-8 szintet leütve, egy manás cuccban pihenő karaktert elkapva könnyedén összejön 4-5 kábítás is. Tudod milyen sok 35% kábítás elhárítás? Nagyon. És nekik alapból van ilyen, amire még rájön a páncélból, pajzsból adódó plusz. Ezekből felül már szinte mindenen van ilyen bónusz.

"Szerintem meg nem kéne a kamrát egy kalap alá venni a KH-val."
Hát pedig muszáj odaszámolni a teljes bevételhez. Attól még, hogy nem látod pontosan kitől mennyi jött, a napi akár több tízezer LE bevétel tény.

"Ja és a LE diffbe nem számít bele a LE szívás, ami szeritnem szintén nem elenyésző mennyiség"
Ezt felesleges volt mondanod, mert ez senkinél nem látszik: Ráadásul most már a KH általában többet szív tőled, mint te tőle, szóval ez a mérleg erősen negatívba fordult át.
A hozzászólást Mortimer módosította 2010.02.03. 08:14:14-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.06
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
415. hozzászólás - 2010.02.03. 09:07:51 (Válasz Eliteninja #413 hozzászólására.)
Azért mert Miklós nem teljesen ismeri mélységében a saját játékát! És ez már nem az első játékánál bizonyosodott be.

Igazából engem ez a pálfordulás lepett meg. Mikor arról volt szó hogy legyen KH mindenkinek Miklós azt írta, hogy az tök szívás egyébként, mert nem viheted kamrába, elégeti a manád, stb. Most meg lekorlátozza mert az olyan táp. Az világosan látszik, hogy nem a lélekszívással van gondja, mert KIZÁRÓLAG a KH esetében korlátozza le, valamint ad 35%-os csizmát majd nekik. Most akkor mit is gondol? Táp vagy antitáp szerinte? Szerintem fogalma sincs. Talán megcsinálhatta volna hogy visz egy TOP, egy VF-es és egy pók karit, hogy tudjon IGAZI tapasztalatokon alapuló véleményt kialakítani.
Új tulajdonos
Pontszám: 6.19
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
416. hozzászólás - 2010.02.03. 10:02:18
Nem tudom, hogy Miklós mi alapján módosítgat folyamatosan a KH-n, de egyértelműen látszik, hogy csak vagdalkozik.
Csökkenteni kell a LE szívást, mert nem marad bennük LE, és akinek nincs, az megszívja. Eközben van aki állítólag 7k-t hoz belőlük csatánként.
Mellette 35% védelmet ad nekik a kábításra, holott eddig is sokkal nehezebb volt rajtuk megcsinálni a küldetést, mint a többi játékoson. Ha túl könnyű volt a bénítós küldetés, akkor miért nem lehet azt módosítani, és csak az indított portyák bénítása számítson. Miért az szívjon vele, akinek nincs más célpontja és csak a KH-t tudja ütni?

Már tényleg nem tudok mit mondani, mint hogy folyamatosan megy a top szopatása, egyszerűen azért, mert nincsenek a dolgok magas szintre letesztelve. Én is épp úgy fizetek a játékért mint bárki más, szerintem elvárhatom, hogy ne hetente változzanak a dolgok, nem vagyok béta teszter.
Le lett korlátozva a kereskedelem, az erőbónusz, hónapokig szívtam a kalandokkal az irreálisan magas próbák miatt, miközben Miklós állította, hogy jó ez így. Másodszor lett lebutítva a LE szívás, már nem tudom hányadszorra lett módosítva a KH, nincsenek új fókuszkristályok, nincs új manaital, a gyógyitalért is rimánkodni kellett, ki lett golyózva a bajnoki viadal, és még sorolhatnám a dolgot. Örülnék, ha valami végre úgy kerülne a játékba, hogy elsőre is működik, és nem csak a középmezőnyben, hanem mindenkinél...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.07
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
417. hozzászólás - 2010.02.03. 10:50:55 (Válasz Ariel #416 hozzászólására.)
kiborult a bili, de igazad van. béta teszt

TOPként nincs túl sok ellenfél (csak a KH), lentebbi szinteken csekély/nulla LE a portyák zöme. a PvP játék, ahol egymás gyepálása lenne a cél, ezáltal erősödni teljesen PvE lett, azaz minden, ami nem portya egy másik játékos irányába. oké, de nem erre regisztráltunk, nem ezért fizettek páran kisebb összeget.

ez itt már erősen OFF topic, de lassan be kellene látnia Miklósnak, hogy ez a TPre alapuló rendszer nem jött be. az elején szép és jó volt, talán ő sem láthatta előre, hogy ilyen hibák fognak becsúszni. de ugye kijelentette, hogy a játék gyökeres változtatására nincs lehetőség (pl. arra, hogy a "szintek" az alapján legyenek, hogy ki mennyi LE-t költött a karakterére), úgyhogy marad ez, ami eddig volt.

és mielőtt winnie-bot belém kötne és megmondaná a tutit: sajnálom én is, mert jó kis játék lenne ez, kipróbáltam magam anno a TOPon is, másik karakterrel VFesként is. TOPként unalmas robotjáték, lentebb meg tulajdonképpen sima vadászgatós. valahogy a szinteken kellene megváltoztatni, hogy mindenkinek legyen kihívás a játék. a sorrendet a tényleges erősség határozza meg, ne a TP. de hát ez csak egy álom
Pontszám: 6.99
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
418. hozzászólás - 2010.02.03. 10:53:52 (Válasz winnie #407 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2010.02.03. 01:40:16
Idézet: Eliteninja - 2010.02.02. 16:37:57
Is-is. Azért a top alatti kategóriának meg a többieknek is szerintem elég dühítő, hogy fix erőforrás lett odafenn a PP-bő


komolyan úgy véled, hogy a 60. szintű karakter irányítóját (vagy 70., vagy 80.) annyira érdekli, hogy mi van a 100. szinten azoknál a játékosoknál, akiket ő sosem fog utolérni, hogy negatív érzelmeket váltson ki belőle? ez olyan abszurditásnak tűnik, mintha engem "dühítene" az, hogy valaki az első szinttől kezdve szénné optimalizálja magát és a játék ura lesz odalent. szép meg minden, de miért érdekeljen, főleg: miért dühítsen?


Winnie. Egy dolog: ugyanazon a toplistan szerepelunk.
Pontszám: 7.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
419. hozzászólás - 2010.02.03. 10:56:42 (Válasz Eliteninja #413 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.02.03. 08:06:12
2. pont. Ha ez így van akkor miért megy a sírás, hogy miért lett butítva a KH?


Azert baratom, mert van akinek nincs alternativa.
Pontszám: 7.75
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
420. hozzászólás - 2010.02.03. 12:27:06
.
A hozzászólást Birka módosította 2010.02.03. 18:31:02-kor
Pontszám: 5.90
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!