Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Lélekszivás
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
121. hozzászólás - 2009.10.23. 23:15:45 (Válasz Gyulas84 #120 hozzászólására.)
Abban van valami, de az összeset a kristályokra nem tudják elpörkölni talán. Nem is ez a vita tárgya viszont, hanem az, hogy vinne-e izgalmat a fix LE a portyákba vagy nem? Szerintem nem. Adott esetben nem sajnálnám a fix LE-t hidd el, sem Csatitól sem mástól.
De hogy izgalomba jönne-e bárki mondjuk portyánkánt 500...1000...1500 LE-től, hogy nicsak megint nyertem ennyit, azt vitatom.

Ami szerintem a véleményünkben közös, legyen szó Arielről, Begginerről, vagy Csatiról, az az hogy portyareformra van szükség. Csak szerintem nem így...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.29
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
122. hozzászólás - 2009.10.24. 06:56:30 (Válasz Ösvényjáró #121 hozzászólására.)
És akkor mégis hogyan? (mármint a Portyareform)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.11
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
123. hozzászólás - 2009.10.24. 08:20:32 (Válasz Viszok009 #122 hozzászólására.)
Passz, de a fix LE-nél még az is sokkal jobb lenne, ha pl az Ép regenerálódás gyorsulna fel...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.71
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
124. hozzászólás - 2009.10.24. 08:36:47 (Válasz Ösvényjáró #123 hozzászólására.)
Az akkor is gyorsul ha kiváltod az egyik gyorsítást:Emellet az ÉP regenerációd is nőni fog kis mértékben

Bár nekem megvan dusztom sincs mennyivel nőtt ez meg...
Pontszám: 5.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
125. hozzászólás - 2009.10.24. 08:38:37 (Válasz D4vid #124 hozzászólására.)
2:27-ről 2:05-re. Marginális.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.42
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
126. hozzászólás - 2009.10.24. 09:30:11
Máshol már írtam, de lehet ide vágna:

A portyában lévő LE-t lehetne azzal növelni, hogy ha 15%-os ép határ felett vadászol, 5%-ként kaphatna az ember +0.5%-t a csapdaállításra. Ezzel nem fix összeget kapna a támadó, hanem több 15% feletti célpont lehetne, akiknél van is LE. Valamint nem lenne kötelező senkire, csak aki vállalja a rizikót.
Persze van hátránya is, az toplista élen állók valószínűleg jobban ki tudnák használni mert nem támadja őket sok ember, de lehet erre is ki lehetne találni valamit!
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 6.56
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
127. hozzászólás - 2009.10.24. 09:34:38 (Válasz Cofee #126 hozzászólására.)
Ez csak azokat tápolja, akik olyan brutálisan erősek már most is, hogy egyébként sem támadja őket senki még magasabb szintekről sem.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.63
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
128. hozzászólás - 2009.10.24. 09:41:54 (Válasz Mortimer #127 hozzászólására.)
Az ilyen alacsonyabb szintűek nem is vadásznak. Magasabb szinten meg csak pár ilyen van. Rosszul gondolom? Nekem tetszik AzZaZeL ötlete. És a fenti régiónak is vannak vámszedői, mint pl Galmuszk, ott sem lennének biztonságban.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.71
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
129. hozzászólás - 2009.10.24. 11:23:49 (Válasz Cofee #126 hozzászólására.)
Ez csak akkor lenne jó, ha a jutalom nagyobb lenne mint az esetleges lerablás.
Ami magas szinten talán meg is valósítható (lélelpajzs, transzcendáli proj., lélekvéső tárgy, de alul senki sem játszaná meg)

A lélekszívásra visszatérve: szerintem is abszurdum, hogy a lélekszívás után nem éri meg LE-vel a tarsolyodban elmenni portyázni, mert többet vesztesz mint a várható nyereség.
Ez egy óriási zsákutca, vagy lehessen egy olyan megvehető épület-tárgy-szaki ami negálja az ellenfél lélekszívását ha te támadsz, vagy tényleg el lehet felejteni a LE-t magas szinten a portyában.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.58
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
130. hozzászólás - 2009.10.24. 11:43:14
Én ezt az ötletet már régen feldobtam. Ez a +%-nyi csapdakészítés még kevésbé direkt mintha több LE-t érne a bátrabb vadászat.
/Másik ötletem (ez nem volt túl népszerű) kicsit fordítva közelítette meg a dolgot: 15% alatt arányosan csökkenne a vadászható LE (esetleg csökken a csapdaállítás%?), de ez még jobban szívatná a kicsiket, így ténylegjobb az előző verza. /

Hasonló lehetőség mellett sokkal többen kockáztatnák meg a 15% feletti vadászatot, ezzel nőne a portyacélpontok száma, nem mindig csak bevált farmokat ütné a nép. Ráadásul nem feltétlenül a leggyengébbek közül élnének ezzel a lehetőséggel, szvsz ez is jótékony hatás lenne, talán még a legerősebbeknek is megnövekednének a kellemetlen támadóik/próbálkozóik.
Lehetne akár szakihoz is kötni. Minden szintje 0,1%-al növeli a csapdaállítás esélyét ( max 2-3%-ig), DE csak akkor ha 15-20-25-30-stb %-ok felett vadászik (+0,1-04% befogási esély 15-19% ÉP között, +0,5-0,9% 20-24% Ép között, stb..., persze ennél lehet egyszerűbb képlet is, talán az sem baj ha nem publikus, a léyneg hogy az aktuális ÉP-dtől függjön a +befogási esély)
Na de nagyon elkanyarodtunkk a lélekszívástól...
A hozzászólást Aurri módosította 2009.10.24. 11:46:19-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.16
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
131. hozzászólás - 2009.10.24. 12:05:06
érzésem szerint az a baj, hogyha 15% felett extra LÉ-t kapnánk, az erősek tovább erősödnének.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
132. hozzászólás - 2009.10.24. 12:53:16 (Válasz S0laris #131 hozzászólására.)
azt mondjuk még nem írta, hogy miért baj, ha az erősek tovább erősödnek? így is erősek, erősebbek, mint te vagy én, akkor még erősebbek lesznek. nem oszt, nem szoroz a dolog, nem?
Pontszám: 4.22
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
133. hozzászólás - 2009.10.24. 18:22:42 (Válasz winnie #132 hozzászólására.)
nagyon is számít, rengetegszer verek meg olyan embereket akik nálam lényegesen erősebbek, de a random mellém áll. ha valaki a szintemen elver -40-60%-on is, az szerinted miért jó? marhára rossz szájízem lenne ha tudnám hogy esélyem sincs beérni az erősebb embereket. a 30-as szintjeim óta küzdök mint az állat hogy bekerüljek az ütőtávom legjobbjai közé, ha ezek a bizonyos legjobbak kapnak ingyen tápot én meg semmit, akkor lehúzhatom a rolót. már bocsi de semmi kedvem még abbahagyni a játékot.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.33
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
134. hozzászólás - 2009.11.02. 07:33:26
Szerintem a lélekszívásra is mehetne valami büntető % ha alacsonyabb szintű ellenfelet támad az illető. Azzal semmi gondom nincs hogy egy hasonló erősségű karakter elver, lélekszív én is lélekszívom oké. Azzal megint nincs gondom hogy jön egy 8 szinttel nagyobb melák, jól kilapít aztán elvisz 200LE-t. Ez van. Azzal viszont azt hiszem nagyon nagy baj van hogy jön egy 8 szintel magasabb szintű melák és 80%-os lélekszívással velémver 8000-et! Semmiféle motiváció nincs hogy a hasonszűrűeket támadja, sőt ellenkezőleg. Én semmilyen téren nem tudom felvenni vele a versenyt (IQ, védelem, támadás, lélekszívás stb) és így tőlem még több LE-t is elvisz mintha hasonló szintűt támadott volna. Jól átgondolt része ez ismét a játéknak. Remek remek.
Pontszám: 7.37
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
135. hozzászólás - 2009.11.02. 08:04:42 (Válasz Sun13 #134 hozzászólására.)
Csak egyetérteni tudok. Maradt nálam éjszakára ~3500 LE, amiből 60%-os támadhatóságnál (már két támadást kaptam előtte) 7 szinttel magasabbról 750 LE-t szívtak el. (Pedig még projekció is védte egy részét ennek a lének.) A tétel maga nem nagy, de bosszantó, hogy azért jutalmazzák a játékost, minél gyengébb karaktert ver agyon.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.91
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
136. hozzászólás - 2009.11.02. 09:10:07
En ezt hajtogatom mar 1 honapja, csak gondolom Miklos le volt foglalva a kalandokkal.

Remelem most mar lesz ideje ezt is kicsit megreformalni.
Pontszám: 8.78
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
137. hozzászólás - 2009.11.02. 09:25:49 (Válasz Sun13 #134 hozzászólására.)
Próféta, egyszerűen azért ütlek, mert csak te vagy üthető. Galmuszkot is ugyan úgy megtámadom, mint téged. A LE szívás ellen legalább van védelem, több fajta is. De az ellen nem tudok védekezni, hogy dacára annak, hogy tudod, hogy elverlek, megtámadsz, természetesen LE nélkül (mert tudod hogy kell védekezni a LE szívás ellen), ezzel hozol rajtam 5 bénítást, és így 2k LE-t nyersz rajtam.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.89
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
138. hozzászólás - 2009.11.02. 10:15:53 (Válasz Endyr #136 hozzászólására.)
Igazán nem értelek titeket. Van néhány karakter, aki erősebb nálatok és megver. Na és akkor mi van. Ti meg támadtok ugyanúgy lefelé, mert nincs KH.

A sírást pedig Ricardotól vártam volna legkevésbé néhány száz LE miatt, aki karakterenként 20-30k-t visz el a kivégzésével!
Új tulajdonos
Pontszám: 5.41
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
139. hozzászólás - 2009.11.02. 10:42:08
A lélekszívás ellen ugyan úgy lehet védekezni, mint a sima rablás ellen. Egyesek elkényelmesedtek az élen és jól tudják, hogy akik elverik őket, azok sokkal magasabb szintűek, így nem kell védeniük a LE-t mert úgyis minimális mennyiséget visznek tőlük. Prófétától az elmúlt hónapban elszívtam kb 5-6k LE-t, köszönhetően az elkényelmesedéséért, amiért ennyi LE-t tart magánál. Hozzászokott, hogy nem tudnak tőle sokat rabolni, mert nagy a szintkülönbség. A LE szívással megint jött némi rizikó, és már védenie kellene a LE-t. De nem szakit fejleszt, hogy védje, nem elkölti, hogy ne lehessen vinni tőle, hanem olyasmivel jön elő, hogy ezután nem éri meg azonos szintűt támadni, stb. és kell a védelem az alacsonyabb szintűeknek.
Nagyon jól tudja, hogyan védekezhet a LE szívás ellen, ahogy mindenki más is aki találkozott már vele. Ha én el tudom rejteni Galmuszk elől a LE-t úgy, hogy ő már 15%-on tud támadni, akkor Próféta is el tudná rejteni ha akarná. De kényelmesebb itt panaszkodni azon, hogy bukott 1500 LE-t mint elrejteni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.35
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
140. hozzászólás - 2009.11.02. 11:29:51 (Válasz Ariel #137 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.11.02. 09:25:49
Próféta, egyszerűen azért ütlek, mert csak te vagy üthető. Galmuszkot is ugyan úgy megtámadom, mint téged. A LE szívás ellen legalább van védelem, több fajta is. De az ellen nem tudok védekezni, hogy dacára annak, hogy tudod, hogy elverlek, megtámadsz, természetesen LE nélkül (mert tudod hogy kell védekezni a LE szívás ellen), ezzel hozol rajtam 5 bénítást, és így 2k LE-t nyersz rajtam.


Ha szerinted lélekszívás ellen az a játékba szánt védelem, hogy ne tarts magadnál LE-t, akkor bénítás ellen is van, miszerint ne menj 15% fölé, és akkor nem üthet meg egyszer sem.

Ugyanolyan baromság mindkét állítás.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.42
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!