Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Lélekszivás
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
441. hozzászólás - 2010.02.03. 19:05:56 (Válasz Miklós #439 hozzászólására.)
Miklós, a LE szívás annyira korlátozott, hogy gyakorlatilag hiába van több mint 80%-om tárgyakból, még ha 10 szintet lefelé ütök, akkor is teljesen semlegesíti a KH LE szívása az enyémet... Ha pedig a saját klónomat ütöm, akkor gyakorlatilag kétszer annyi LE-t szív tőlem, mint én tőle...
A hozzászólást Ariel módosította 2010.02.03. 19:09:07-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.79
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
442. hozzászólás - 2010.02.03. 21:18:42 (Válasz Miklós #435 hozzászólására.)
Elárulhatnád a karaktered nevét
Gondolom megnőne a beérkező támadások száma
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.19
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
443. hozzászólás - 2010.02.03. 21:46:36 (Válasz Mortimer #436 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2010.02.03. 16:04:50
Egyszerűen a jövőben a kábítós küldetés szempontjából nem léteznek, hanem azt 8 szinttel leütve fogom megcsinálni, egy sima karaktert rommá verve.


így is kell. inkább botok ellen harcolsz, mint játékosok ellen? eszembe nem jutna KH-t ütni (oké, nem is tudnék sokat nyerési eséllyel), de itt már annyian érveltek azzal, hogy a játék pvp. de persze, ha valakinek jobb játékélményeileg egy NPC-t ütögetni csak mert több benne a LE, mint egy másik karaktert, akkor nyugodtan. (a fenti megállapítás persze csak akkor áll, ha van támadható ellenfél. akinek nincs, természetes, hogy alapból is KH-t üt(
Pontszám: 2.62
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
444. hozzászólás - 2010.02.03. 21:57:11
Látod de ha lejjebb vinnék még legalább 15-el, vagyis a top 50-ig te is tudnál tápolni belőle.
Mondjuk én értem, hogy neked van elég ellenfeled örülök is neki,de nézz körül a zafíroknak mennyi van ezen a szinten, a büntiseket is számold le.
Hallod. Nemár.
Pontszám: 5.67
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
445. hozzászólás - 2010.02.03. 22:26:53 (Válasz winnie #443 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2010.02.03. 21:46:36
Idézet: Mortimer - 2010.02.03. 16:04:50
Egyszerűen a jövőben a kábítós küldetés szempontjából nem léteznek, hanem azt 8 szinttel leütve fogom megcsinálni, egy sima karaktert rommá verve.


így is kell. inkább botok ellen harcolsz, mint játékosok ellen?


Az még hagyján, de a fórumon is botokkal vitatkozik
Pontszám: 8.44
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
446. hozzászólás - 2010.02.03. 22:39:29
Látom még a statisztikámat is lepontozta valaki - gondolom nincs rá igény. Vettem.
Pontszám: 6.07
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
447. hozzászólás - 2010.02.03. 22:42:04
Adtam egy tizest csak történnyen már valami Vagy unalom ellen küldjetek egy rekesz sört
Hallod. Nemár.
Pontszám: 5.04
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
448. hozzászólás - 2010.02.03. 23:17:32 (Válasz winnie #443 hozzászólására.)
Nezd, Te azt elvezed, hogy mondjuk 2 orankent osszeversz egy jatekos karit folyamatosan.. En nem szeretem ezt, megha ez a jatek pvp is, van egy szint, ami mar unfair.. En sokkal jobban szeretem a KH-t utni, mogottuk nincs ember, akinek szarul esik, ha letarolom.. KH-s idoszakban lehetoleg kerulom is a normal jatekosokat, ha lehet... Mondjuk foleg a kabitos kuldinel azert nagyon necces, mert jol helyben tudnak hagyni, es jonehanyon eleg nehezen is jon be.. Meg 35% ellenalas rajuk, azt fogja eredmenyezni, hogy valtani kell a meg lathato jatekos karakterekre.. Ok fognak kemeny terhelest kapni...
Pontszám: 6.09
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
449. hozzászólás - 2010.02.03. 23:59:20 (Válasz Solina #448 hozzászólására.)
nem élvezem, még csak most ízlelgetem, de muszáj, ha sok a LE és csak az erősebben van LE. inkább azt élvezem, ha mindenkit lehet ütni. megvan a lehetőségem, hogy válasszak, de inkább a nem bot mellett döntök, még ha fel is lépek a játékosok játékának tönkretétele ellen. de a top környékén nem hiszem, hogy valaki is besérülne valami miatt.
Pontszám: 3.31
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
450. hozzászólás - 2010.02.04. 03:03:40 (Válasz Solina #448 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2010.02.03. 23:17:32
En nem szeretem ezt, megha ez a jatek pvp is, van egy szint, ami mar unfair.. En sokkal jobban szeretem a KH-t utni, mogottuk nincs ember, akinek szarul esik, ha letarolom.. KH-s idoszakban lehetoleg kerulom is a normal jatekosokat


LOOOOL it szakadok a röhögéstől hajnal háromkor. Nézz föl néha, mert nagyon repedezik a plafon, nehogy rádszakadjon. Szövitársamat, Maatkare-t volt hogy napi kétszer látogattad max ütőtávból anno, te beszélsz unfair dolgokról?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.92
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
451. hozzászólás - 2010.02.04. 08:02:09 (Válasz Miklós #364 hozzászólására.)
"Köszönöm, itt közben elhangzott még egy érv is a korlátozás mellett: nemcsak arról van szó, hogy a LE szívó karakterek széttápolják magukat a KH-ból, hanem arról is, hogy a többieknek nem marad semmi. Ergó ha minden igy marad, akkor hamarosan jön ugyanaz a siráshullám, mint korábban volt a Rubin Triásznál és Zafit csillagnál, hogy mindenkinek elérhető legyen a szuper LE szivó cucc. Méghozzá ne 45-60 entitás leölése után, hanem most azonnal, különben mindenki óriási hátrányba kerül. Sőt, a KH-nál legyen még több LE, hogy jusson belőle mindenkinek..."

Miklos, ne haragudj, de egyaltalan nem ertelek! A lehetoseg mar megvan. MIndenki kiszedhette volna, ahogy en. OKTOBER OTA FOLOSLEGESEN OLOM AZ ENTITASOKAT? Az elsobol vampirfokuszt szedtem ki, most pedig iszonyat eroforrasokbol gyurtam a szurke lelekrablora. Eddig minimalisat lelekszivtam, most indult volna be a szeker. Minimum 10*annyi LE-t koltottem italokra, mint amit a vampirfokusszal kiszedtem.

Az erdemi jatekot ezzel befejeztem....

Viszlat!
Pontszám: 6.42
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
452. hozzászólás - 2010.02.04. 08:21:36
Nem a szigorítás mellett, vagy ellene beszélek, csak halkan megjegyzem, hogy pontosan ugyanilyen érzés, amikor hónapok hosszas fejlesztése, rákészülése, ahhozöltözése után érkeznek olyan fejlesztések, mint kivégzésnerf, kreanerf, portyagömbnerf és még sorolhatnám...

Nem lehet alkalmazkodni, mert hirtelen a nyakatokba borult, akár egy jóltelt éjjeli?

Hát valóban...

Talán eztán ti is ehhez képest ötleteltek, mi legyen a kisebbekkel.

Ezt tényleg minden rosszmáj és TOPellenesség nélkül.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.91
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
453. hozzászólás - 2010.02.04. 10:06:48 (Válasz S0laris #450 hozzászólására.)
Az marha regen lehetett, mert olyan szintu karit mar eleg regota nem latok, masfelol altalaban egyszer portyaztam naponta ejjel... De elofordulhatott, nem kizart.. Dehogy nem rendszeresen, az valoszinu.. Amugy elobb Traveller kapott a kabitos kuldi miatt, mivel ejjel elfogytak a verheto kristalyok.. Az utolso 3 kabitos csatam mar igy kamikaze modban volt.. Fejjel a verhetetlen kristalyoknak...
Pontszám: 7.30
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
454. hozzászólás - 2010.02.04. 10:27:28 (Válasz Grelnar #451 hozzászólására.)
Hát egy vonalon mozgok veled, annyi eltéréssel, hogy 2-3 entitással kevesebbet gyűrtem le, a többi egyforma.
Új tulajdonos
Pontszám: 7.18
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
455. hozzászólás - 2010.02.04. 12:56:13 (Válasz Grelnar #451 hozzászólására.)
Idézet: Grelnar - 2010.02.04. 08:02:09
Az erdemi jatekot ezzel befejeztem....


Sajnaljuk, de valahol ertheto.
Pontszám: 6.85
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
456. hozzászólás - 2010.02.04. 14:23:16 (Válasz Kocos #455 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.02.04. 12:56:13
Idézet: Grelnar - 2010.02.04. 08:02:09
Az erdemi jatekot ezzel befejeztem....


Sajnaljuk, de valahol ertheto.


hogy lenne már érthető? oké, sz-r, ha nem jön össze valami, főleg, ha költött is rá, de akkor is lehet próbálkozni másfele, nem? milyen játékos az, aki egy csalódás után feladja? nehogymár... azt még meg is értem, ha olyan nagyon durva gyomros érné a játékost, de az, hogy elesik némi (sok) LE-től az ekkora katasztrófa lenne? főleg, hogy a játékosokon vissza lehet szerezni az elköltött LE-t és így is, úgy is pozitívban marad az ember. (átérzem a helyzetet, nekem is megvannak ezek a tárgyak, de nem bánom a rájuk szánt sok ezer kincspontot. hiszen csak hozzák a LE-t, veszíteni nem veszítek.)

ergó most az a baj, hogy nem "nagyon sok", hanem csak "sok" LE-t fog szerezni a tárggyal?

ui: ennek a kommentnek annyi haszna azért volt, hogy eszembe juttatta az entitások létét, mindig elfelejtem őket, ehh. reszkess második epikus tárgy, már csak 8 entitás.

ui2: nem mellesleg grelnar kommentjének az (is) a célja, hogy elérje, hogy mégse változtasson miklós? mert akkor a sírás fogalmét is kimeríti és nem fog tetszeni a többi játékosnak.
A hozzászólást winnie módosította 2010.02.04. 14:51:43-kor
Pontszám: 3.01
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
457. hozzászólás - 2010.02.04. 15:21:51 (Válasz winnie #456 hozzászólására.)
Winnie: szavaid jol mutatjak, hogy soha nem talaltal ki tobb honapon ativelo, komoly aldozatokkal jaro, igazi hosszu tavu fejlesztest. Nem baj ez, de igy ne akard megerteni azt, aki meg igy jatszik.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.02.04. 17:13:05-kor
Pontszám: 7.54
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
458. hozzászólás - 2010.02.05. 22:11:16
Deja vu. Emlékszem anno amikor megnerfelték a kivégzést, jött a sírás néhányak szájából (akik szanaszéjjel tápolták magukat belőle), hogy micsoda igazságtalanság. Kb ugyanilyen hiteles volt ez, mint a 8. szintű aki siratta a vámpírfókuszát. És most az is ugyanilyen vicces, aki mélységesen fájlalja, hogy bár eddig dőlt a LE a lélekszívásból, most kevésbé fog.
Egyrészt megértem a dolgot, mert baromi idegesítő egy állandóan változó játékban játszani és folyton alkalmazkondi (bár pont ez az alkalmazkodókészség emel egyes játékosokat a többiek fölé), másrészt lássuk be valami ami nagyon kevesek kezébe ad nagyon nagy előnyt az rossz egy ilyen játékban. Ezért kerülendő (a legjobb persze az lenne ha ilyen broken dolog soha ki sem jönne). Bármily fájdalmas valamit elveszíteni, ami eddig tök jó volt, tudni kell objektivizálni, örülni annak, hogy azon kiváltságos kevesek közé tartoztunk, akiknek megadatott egy kiskapu kihasználása, és méltósággal lemondani róla, ha kell.

Solina: megható. Lenne ha ezt a játékot Tevefarmnak hívnák és nem Végzetúrnak. Ez egy pvp játék, valós (értsd: nem robot) ellenfelek ellen. Mint ilyen arról is szól, hogy harcolj a többiekkel és lehetőleg győzd le őket. Nem csak a toplistán. A veszetesnek ez néha fáj. A player vs player rész minden online játék mozgatórugója és motorja. Ezért játszunk vele annyian. Ha az rossz, előbb utóbb egysíkuvá és monotonná válik. Jelzem a 8 szinttel lefelé ütéssel én sem értek egyet. Már régóta hangoztatom a szinthatósugár szűkítésének a fontosságát. A lélekszívás emellett egy hatalmas érv, de vannak érdekek, amelyek ennél erősebnek bizonyultak (pl. bizonyos játékosok kevés üthető ellenfele). De ha úgy gondolod jobb KH-t ütni, mint hús-vér ellenfelet (és ezzel többen így vannak akik eddig az üthető ellenfelek hiányáról panaszkodtak), azt jó tudni, mert ez esetben talán elgördülhet végre a legnagyobb akadály a szinthatósugár csökkentése elől (gyk. nincs egy rétegnek valós ellenfele). Ha viszont nem is kell valós ellenfél, mert jobb a robot, akkor ez nem érv többé. (Megint más kérdés, hogy robotok ellen játszhat bárki ennél sokkal jobb és összetetebb játékokkal is, bármikor otthon a PC-jén. )

Grelnar: Micsoda pech! Azt a vacak fókuszt meg még bénább szürke lélekrablót most aztán valóban dobhatod a kukába. :sajnálkozik:
A hozzászólást Aurri módosította 2010.02.05. 22:36:07-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.62
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
459. hozzászólás - 2010.02.06. 00:13:36 (Válasz Aurri #458 hozzászólására.)
Aurri, itt nem kiskapuról volt szó. A változtatásból kiderült, hogy nem magával a LE szívással volt problémája Miklósnak, hanem azzal, hogy a KH-tól többet lehetett szívni. Noha a statisztikák is jól mutatják, hogy a KH-ból kevesebb LE jön, mint ha EH-t használna az ember. Emellett a LE szívó tárgyakat bárki megszerezheti, nem relikviák, egyszerű entitás öléssel is hozzájuk lehet férni.

Még ha el is fogadjuk, hogy változtatni kell a LE szíváson, akkor sem úgy, ahogy ez megtörtént. Ha lefelé ütök, akkor többet szív a KH belőlem, mint én belőlük, mert az én LE szívásom korlátozva van, az övéké nincs. Ha pedig a saját klónomat ütöm, akkor kétszer annyi LE-t szív a klónom mint én belőle, mert míg én csak 40%-ot szívhatok, addig a klónom 80% fölött. Tehát nem hogy korlátozva lett a LE szívás, de egyenesen büntetés ha ilyen tárgyaim vannak a klónozás pillanatában.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.99
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekszivás
460. hozzászólás - 2010.02.06. 02:28:42 (Válasz Aurri #458 hozzászólására.)
Rosszul veszed le a dolgot sztem. Itt arrol van szo, hogy van A ut meg B ut. (Meg C meg D meg mittudomen.) Van aki az egyik uton indul el, van aki a masikon, mindenki az alapjan, hogy szerinte mi az idealis. Most kepzeld el, hogy kalkulalsz szamolgatsz, es valasztasz. Elindulsz uton, es amikor karnyujtasnyira vagy a celodtol, amikor latod a gyonyoru arany serleget, akkor valaki hopp kicsereli egy ezustre. Hovatovabb eszreveszed, hogy a masik ut vegen ami levagott a volgyon keresztul es nem jott fel a hegyre, ott is ugyanezt osztjak mar.
Amit alahuznek, hogy ez a lehetoseg valoban MINDENKI elott nyitva volt a topban, a top35 karakterbol gyakorlatilag barki rauszhatott volna a vampirfokusz + szurke lelekrablo targyakra. Es megsem tette ezt mindenki. En sem.
Pontszám: 8.31
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője