Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal upgrade
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
401. hozzászólás - 2009.08.05. 14:42:03
nagyon meglepő, de kb ugyanaz a 15-20 név nyerte a mostani viadalt, aki egy hónapja... az jutott eszembe, h sztem nem egy jó dolog, hogy egyféle taktika kell ahhoz, h bajnokit nyerj. mi van a másik oldallal?
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
402. hozzászólás - 2009.08.05. 14:44:58 (Válasz Blazek #401 hozzászólására.)
mint már korábban kifejtettem, egy harci karakter kifejlesztése (egy egyébként harci játékban) mindenki számára adott
aki a vadászatot választja és arra specializálódik az ne csodálkozzon azon, hogy nem nyer bajnokit
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
403. hozzászólás - 2009.08.05. 14:48:56
pedig elvileg úgy lenne egyensúlyban a dolog nem? persze te mi mást mondanál...
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
404. hozzászólás - 2009.08.05. 14:56:03 (Válasz Blazek #403 hozzászólására.)
kicsit reménytelennek tűnik a dolog...
ha valaki hobbiból úszik de egyébként profin teniszezik, akkor miért csodálkozik, hogy az úszóbajnokságon kikap?
(teniszbajnokság meg nincs...)
A hozzászólást Anababa módosította 2009.08.05. 14:56:43-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
405. hozzászólás - 2009.08.05. 15:06:16
Nem csak a karakter számít, hanem az is, hogy milyen szövetség áll a háta mögött. Mekkorák az épületbonuszai, hányas szintű az Akadémiájuk stb. Nem panaszkodni akarok, tényleg győzzön a jobb, mert hát a verseny lényege az, hogy kiderüljön ki a legerősebb. Én inkább azt nem értem, hogy miért indul valaki a 4.-5. bajnoki éremért?
Rutinszerűen begyűjti ami jár és lehet eladni 30 dukátért. De hol van ebben a verseny izgalma? Unalmas annak aki sokadszorra nyer és annak is aki az esélytelenek nyugalmával indul el a viadalon. Felesleges a szervert terhelni vele, elég volna havonta a medálokat kiosztani aztoknak, akikről előre lehet tudni, hogy nyerni fognak.
Pontszám: 4.20
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
406. hozzászólás - 2009.08.05. 15:07:10 (Válasz Anababa #404 hozzászólására.)
Azthiszem mondhatom, hogy profin úsztam, de egyáltalán nem volt biztos sosem hogy én nyerem a bajnokságot... Amugy én ezen nem akarok vitatkozni, most se voltam esélyes, nem is bánkódom, szerintem jó a rendszer, de azzal kiegyeznék ha magasabb szinten is 2-3 szintenként lennének a kategóriák...
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
407. hozzászólás - 2009.08.05. 15:08:54 (Válasz Silverado #405 hozzászólására.)
Ne mond már, hogyha Nephila helyében lennél, nem indulnál el ujra és újra...teljesen megértme, még ha papirforma is, azért jó érzés lehet neki látni hogy újra és újra nyer...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
408. hozzászólás - 2009.08.05. 15:09:08 (Válasz Silverado #405 hozzászólására.)
ezért most nagyon le leszel pontozva...
azért gyűjti be, h ülhessen vigyorogva a gép előtt, h megint ő lett az überkirály. hiszen emberek vagyunk, ez az egész játék erre épül.
csak az a vicc, h ha egyszer már összekaparsz magadnak egy megfelelő mennyiségű rabolt LE-t, akkor a köv bajnokiig akár malmozhatsz is...
módosítás: azért nekem nem biztos, h nagy öröm lenne a dolog, pláne, h semmi erőfeszítésébe nem kerül a dolog (már)
A hozzászólást Blazek módosította 2009.08.05. 15:10:02-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
409. hozzászólás - 2009.08.05. 15:25:56 (Válasz Silverado #405 hozzászólására.)
Szerintem semeddig nem tartana elmenni egy erősebb szövibe, ha már nyerni akarsz!

Ha pedig nem vennének be örök tagnak, akkor is el lehetett volna menni turistának egy klánba és ott nevezni! Nevezés után pedig beépíteni egy szép adag LE-t és visszamenni az eredeti szövetséghez!
Pontszám: 8.33
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
410. hozzászólás - 2009.08.05. 15:33:22
nevezés előtt, hiszen ha már jobb épületekért mész át máshova, akkor ott nyilván nagyobb a kút, és tölteni kell, h megkapd az épületeket.
Pontszám: 5
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
411. hozzászólás - 2009.08.05. 16:49:50 (Válasz Blazek #408 hozzászólására.)
Idézet: Blazek - 2009.08.05. 15:09:08
ezért most nagyon le leszel pontozva...
azért gyűjti be, h ülhessen vigyorogva a gép előtt, h megint ő lett az überkirály. hiszen emberek vagyunk, ez az egész játék erre épül.
csak az a vicc, h ha egyszer már összekaparsz magadnak egy megfelelő mennyiségű rabolt LE-t, akkor a köv bajnokiig akár malmozhatsz is...
módosítás: azért nekem nem biztos, h nagy öröm lenne a dolog, pláne, h semmi erőfeszítésébe nem kerül a dolog (már)


Az hogy minek örülök, minek nem, magánügyem, felesleges rajta gúnyolódj. Úgy indulok a Bajnokin, ahogy nekem tetszik, és ahogy mindenki másnak is joga. A Bajnoki rendszere szar, egyszer leírtam, többször nem fogom: ha Miklósnak így jó, akkor nekem is.
Amúgy a mostani bajnokit szinte kivétel nélkül mind olyanok nyerték, akik már nyertesek voltak... talán le kellene vonni ebből a következtetéseket.
Pontszám: 6.25
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
412. hozzászólás - 2009.08.05. 16:52:21 (Válasz Spider #411 hozzászólására.)
Ő Silverado hsz-ére válaszolt. Mielőtt írsz, nézz körül hogy ki kinek írt, ne hőzöngj egyből.
Hiéna-ZP

Pontszám: 3
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
413. hozzászólás - 2009.08.05. 17:38:28
Aki nem fektet bele iszonyatsokat nem lesz bajnok.

Adott egy szabályrendszer, adott keretek közt. abból mindnkeinek ugyannyi esélye van kihozni a maximumot.

Ha valaki erősebb ki kell kerülni. én kétszer is 2 hétig nem csináltam semmit csak malmoztam, hogy elhaladjanak azok akik esetleg lenyomnak viadalon.

Meglehet ideologizálni azt hogy a túl erőseket kizárjuk meg azt is hogy ne. Pont ezért ez nem lesz változtatva. A kezdő hszben Baraty olyan ötleteket kért, ami nem módósítja a rendszert.

Csaták egyesével megnézhetősége, ami megvalósult. Ilyen javaslatok.

A legujabban ami érdemben passzol ehhez az, hogy lehessen megnáézni az összes csatát vagya csaták fa struktúráját megnézni.

A kategória túl erősei nem lesznek kizárva!

És a VF-el mindneki lehet bajnok, csak ügyesen kell kivárni, kategóriát választani. Nem kell a rinya, be lett téve egy szakértelem külön azért, hogy aki akar idővel bajnok lehessen.
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
414. hozzászólás - 2009.08.05. 18:59:15
Na errol beszeltem, amikor irtam, hogy a topon nincs boritekolhato gyozelem.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
415. hozzászólás - 2009.08.05. 19:08:50 (Válasz Anababa #402 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.08.05. 14:44:58
mint már korábban kifejtettem, egy harci karakter kifejlesztése (egy egyébként harci játékban) mindenki számára adott
aki a vadászatot választja és arra specializálódik az ne csodálkozzon azon, hogy nem nyer bajnokit


És ez még csak nem is feltétlenül így van. Hosszú távon egy vadász is nyerhet. A visszafogott fejlődés, és a vadászatok fix LE-ének maximalizálása versenyképessé teszi a vadászokat is a pókokkal. Van a bajnokok között akinek alig félmillió a rabolt LE-je, vesztett is normális mennyiséget, abszolút nem pók taktikán van. Tény hogy ilyen csak magasabb szinteken lesz. De hosszú távon most már a vadász behozhatja a legtöbb vagy simán szintben otthagyhatja az összes pókot.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
416. hozzászólás - 2009.08.05. 19:40:46 (Válasz Szabinho #412 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.08.05. 16:52:21
Ő Silverado hsz-ére válaszolt. Mielőtt írsz, nézz körül hogy ki kinek írt, ne hőzöngj egyből.


Ő írt gúnyosan rólam, nem Silverado.
Amúgy nem hőzöngtem, amit leírtam, az mind tény. A szabályok mindenkire egyformán vonatkoznak. Ha valakinek gondja van a Bajnokival, ne egy-egy karaktert pécézzen ki magának, hanem azon gondolkozzon, mik lennének a jó szabályok.
Pontszám: 4.25
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
417. hozzászólás - 2009.08.05. 20:00:58 (Válasz Spider #416 hozzászólására.)
nem én említettem meg a neved. én általánosságban írtam amit írtam, bár tény, h olyan volt, mintha elítélnélek. senkivel nincs semmi bajom, veled sem. általában azért játszik VU-ban valaki, h leverjen másokat. teljesen mindegy, h szint, tárgy, időráfordítás vagy bármi másért erősebb. az a lélektana, h jobb vagy vmiben másoknál. engem spec az zavar, h ugyanaz a 20 név van hónapok óta mindenhol, meg az, h csak portyakari nyer bajnokit egy bizonyos szint alatt.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
418. hozzászólás - 2009.08.05. 20:16:29 (Válasz Blazek #417 hozzászólására.)
Azért valljuk be, vicces lett volna a Colosseumban is, ha mondjuk egy egyszerű halász simán legyőzte volna a torna összes harcedzett, napi szinten a fegyverforgatást gyakorló gladiátorát.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
419. hozzászólás - 2009.08.05. 20:17:56 (Válasz Byzon #415 hozzászólására.)
sok pók nyúl VF-hez amikor kezd a pók taktika deficites lenni. ez az egyik oka hogy felfele portyázom minden nap, hogy lehagyjam őket.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
420. hozzászólás - 2009.08.05. 20:47:25 (Válasz Lanmandragoran #418 hozzászólására.)
jah igen, a gladiátor meg éhen döglik, ha a halász nem fog halat. ne keverjük már...
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője