Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal upgrade
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
161. hozzászólás - 2009.05.17. 12:31:29
"Pókok 30as szint alatt vannak egyelőre" - Ehelyett én azt mondanám, hogy Meszy alatt. Tehát Meszytől, te csak felfelé menekülhetsz. Ha viszont felfelé menekülsz, akkor fönt pedig azért nem lesz esélyed, mert ott meg pislognak a visszafogott fejlődésesek. Úgyhogy neked ennyi.
V1 Mordred
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
162. hozzászólás - 2009.05.17. 12:37:04
bőven jobbak volnának a kilátásaim ha kissebb szintintervallumban oszlanának el a kategoriák...mer amig 2 szinten belül mondjuk van 6 erős kari addig 5 szinten belül van 14...és ugye a nagyszámok törvénye alapján ha kevesebb a potenciális rivális nagyobb az esély is...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
163. hozzászólás - 2009.05.17. 12:50:49
Máshogy mondom: igen a te esélyed mondjuk 1-ről 2%-ra nőne. Az enyém Begginer és Endoria nélkül pedig az eddigi 20-ról 90-re. Azaz minden póknak lenne egy nagy kupac medálja, cserébe 5 bajnoki után Dr_Faktor is nyerne egyet.
V1 Mordred
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
164. hozzászólás - 2009.05.17. 12:56:57
ohh én már azzal is elégedett lennék ha egyet nyernék...nem vagyok nagyigényű...

itt azzal van a baj hogy van aki egyet se nyer más meg 10et is és mivel 4-5 szintet fognak át a kategoriák így eléggé egysikú lesz a móka...te ott kisszinten ahol vagy még kényelemsen eléldegélhetsz...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
165. hozzászólás - 2009.05.17. 14:30:00
Nem akarok bunkó lenni Dr_Faktor de ha 2 szintenként lenne a viadal is akkor elosztanánk ugyanúgy a viadal címeket. Lennének akik jobban visszamaradnának valaki előrébb menne. 2. szintenként lennének a pók karik. Tehát az esélyed nem lenne több.

Vagy például melyiket vernéd meg ezek közül: Nephila, Crimson, Éjvirág, Sameed, meg én. 34-40 ig. (elnézést kérek még azoktól akiket nem írtam fel és megvernétek.)

40 felett: Cdertgbv, Warlock csak hogy a legkisebbek szintűeket mondjam.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
166. hozzászólás - 2009.05.17. 14:36:32
itt nem arrol van szó hogy legyen olyan a viadal hogy én is nyerjek...hanem arrol hogy legyen több esélye az embereknek...elhiszem hogy neked ez így kényelmes Meszy mer erős a karid de igazából nemtom téged mé zavarna ha jobban darbolnák a kategoriákat te így is úgyis sanszos lennél...nekm meg lenne egy kicsit több flessem illetve lehetőségem...ahogy másoknak is...

mer mint mondottam volt vala...anno azé lettek itt 39es szintkörnyékén annyira szétrántva a kategoriák mer akkoriban ezen szinteken volt a top és kevés volt az ellenfél...ám azóta már eltelt jópár hónap...változtak a dolgok...több játékos van itt a kategoriák mégis úgyvannak belőve mintha még mindig csak összevisz 20 karakter lenne 38-42 között...

arrol nem is beszélve hogy ha kissebbek lennének a kategoriák többször lenne oylan hogy eséyles játékosok más más helyekn indulnának és nemaz lenne hogy mostantól jóformán az idők végezetéig egykategoriában induljak veled...majd ez még a Crimsonos generációnál is kifog jönni...amikor Crimson sorra fogja nyerni a 4-5 szintintervallumos kategoriákat és folymatosan jóformán hónapról hónapra uyganazon karakterek fognak indulni ugyanazon kategoriákban...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.17. 14:40:19-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
167. hozzászólás - 2009.05.17. 14:40:24
Nekem nincs bajom azzal, hogy darabolt legyen a viadal sőt örülnék is neki. De azt mondom az olyan karikon mint te nem segítene az sem. Ezért mondtam "nem akarok bunkó leni". Úgy látszik rosszul értelmezted az üzenetem lényegét.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
168. hozzászólás - 2009.05.17. 14:43:06
ohh hidd el az én Karakterem még az eséylesek között van...amiatt ne fájjon a fejed...itt nem arrol van szó msot hogy xy karaktere szar és akkor nem lehet véleménye a viadlról...tehát nekeverd a szezont a fazonnal =)

nekem nagyon is pöpec karakterem van és kissebb szintintervallumos kategoriákkal egész jól lavírozhatnék és nemaz lenne hogy úgyis tökmind1 kit verek le vagy kit nem mer a végén tied a trófea...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
169. hozzászólás - 2009.05.17. 14:47:00
Végül is abban igazad van, hogy lenne esélyed nyerni viadalt eltelik fél év mindenkinek lesz 6-10 bajnokija akkora mínuszt kap már, hogy mindenki esélyes lesz rá.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 6.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
170. hozzászólás - 2009.05.17. 14:49:41
Szervusztok!

Meszy, te már talán tudod... A meglévő bajnoki medálok után számolja a negatívumokat, vagy az összesen nyert medálok szerint? Lényeges a dolog, mert ha a nálad levők alapján, akkor az idők végeztéig elég lesz az az előny, amit a bajnoki medálokkal, és azok eladásával szerezhetsz, nagyon sokért veszik meg az AH-ban.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
171. hozzászólás - 2009.05.17. 14:52:22
bár annyit számítana az a pár minusz...megjegyzem szerintem téged -10 minden tulajdonságodból se vágna földhöz...

én nem sajnálom tőled a Viadal nyerését csak azt hogy 5 szinten belül rajtad kívül más nem nyerhetne és akik ottvannak azok nagyeséllyel félév múlva is még a te szinteden lesznek...de nem csak veled van ez hanem van még pár iylne kiugróan erős játékos...akiknek elhiszem hogy jóérzés ha nyernek csakhogy közben oly mértékben leárnyékolják mások eséyleit amik nemfeltélen tesznek jót a viadaloknak...

aki erős az nyerjen...de emelett azé maradjonmár esély arra hogy mások is sanszosak legynek...meglehet nézni alacsoynabb szinten mennyi emberkének van a viadalokból érme...ha ott is ez a 4-5 szintesen menne a dolog lenne kb 4-5 játékos akiknek van a többinek meg nincs elvétve itt ott 1-2t...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
172. hozzászólás - 2009.05.17. 15:02:09 (Válasz Awenhai #170 hozzászólására.)
Ahány érmed van annyi mínuszt ad nekem most van 5 tehát mindenből -5-tel indulok a következőn. Amúgy beadni az AU-ba nem hiszem, hogy megérné. nem láttam még olyan tárgyat ami megérne ennyit. Ha igazán pók kari vagy akkor nem vadászol valami sokat tehát a napi 5csp beadása nem nagy áldozat, és még ott vannak a térkapuból szerzett tárgyak is, esetleg epikus tárgy.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
173. hozzászólás - 2009.05.17. 15:11:26
Faktor, mondok én ennél sokkal egyszerübbet: ha a kvízmedál fixálva van 12-re (asszem), akkor a bajnoki is legyen fixálva 5-re. Ennél többet ne lehessen szerezni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
174. hozzászólás - 2009.05.17. 15:19:21
nahjóvan de ettöl függetlenül nem oldódna meg a Gubanc...mer most akkor hogy lesz ha így lesz? 2 dolog lehetséges vagy akinek van 5 az uccsót dobja aukcióba és indul ugyanúgy vagy ha meg van neki az 5 és nem dobja aukcióba akkor is elindul és valszeg megnyeri a kategoriáját...és akkor nem kap semmit? vagy akkor a második kapja a medált? hmm nemtom én eztet...csak azt hogy a kategoriák darabolásával többen jutnának esélyhez...ha én most kiakrnék kerülni Meszy hatósugarából akkor vagy nagyon rákell gyúrnom a tpre és rohanni mint a mérgezett előre bele a halálba vagy behúzom a kéziféket és várok(ám 4-5 szintet átvárakozni igen bonyolult és mondom Crimson is már robog fölfele) az esélyekkel van bajom nem azzal hogy nekm nincs nekik meg van medáljuk...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
175. hozzászólás - 2009.05.17. 15:27:05
A kvízmedál túlgyűjtése ellen a fix határ lett megadva, a bajnokinál pedig az, hogy negatívan számít. Az, hogy melyik mennyire működik/igazságos az egy dolog, de az biztos, hogy a bajnoki számát korlátozni, meg még negatívnak számítson az szerintem már túlzás. Másrészt a bajnokinál azért egyértelmű kapcsolat fedezhető fel a játékba fektetett idő és az eredmények között, míg a kvíznél nem. Harmadrészt a szokásos kérdés, hogy ha egy bajnoki definíció szerint a legjobbak küzdelme, akkor miért baj, ha tényleg a legjobb nyer annyiszor ahányszor bír.
V1 Mordred
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
176. hozzászólás - 2009.05.17. 15:28:11 (Válasz Mortimer #173 hozzászólására.)
Azért Sharpa morcos lenne, hogy elvesztek tőle egy Bajnoki címet. A viccet félre téve a Bajnokok megvannak most is és vannak akik nagyon jók nem egy felsorolást tettem a változás úgy is nekik adná a bajnoki címeket. De nem akarok vitatkozni többet már. Ha szintenként lenne a viadal biztos nyernél 4-5t te is Faktor.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
177. hozzászólás - 2009.05.17. 15:32:03 (Válasz Zimi #175 hozzászólására.)
"Harmadrészt a szokásos kérdés, hogy ha egy bajnoki definíció szerint a legjobbak küzdelme, akkor miért baj, ha tényleg a legjobb nyer annyiszor ahányszor bír."

Mert unalmas.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
178. hozzászólás - 2009.05.17. 15:39:01
Egyel talán nem unalmas nem kevés idő van benne, hogy valaki ennyiszer bajnok legyen.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 6.75
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
179. hozzászólás - 2009.05.17. 15:42:30
nem is az hogy unalmas...mert nyerjen ha jó és über mer fullfejlesztett...de ne fedhessen le annyi szintet lassan már az lesz hogy 10 szintes hatósugárban majd Meszy és Crimson fogja hozni foylmatosan a viadalok után a dolgokat...10 szint...az kb két kategoria de lazán elférne 10 szinten belül 4 is vagy akár 5...és ettöl aki valóban full rideg az uyganúgy hozhatná a éremit...

nemértem mér kell ezen ennyit vitatkozni...ez egy tök eccerű dolog amire mindenkinek egyformán kéne rábólintania és aztmondani..."Miklós bizony mondjuk tenéked daraboljad azokat a kategoriákat mer ez így már nem járja" ennyi lenne és mindenki örülhetne...lehet hogy több érem lenne kb ha kivetítjük az egész Világra akkor egy 20al több karinak jutna így érem...de nemhiszem hogy ettöl a Bajnoki Medál ázsiója vagy státusza komolyabban csorbát szenvedne...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
180. hozzászólás - 2009.05.17. 15:47:22 (Válasz Dr_Faktor #179 hozzászólására.)
Akkor csak annyit érnél el, hogy több embernek lenne 5 medálja.

Nagyobb mínuszt kell adni érte, nem 1-et, hanem hármat, darabonként.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője