Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal upgrade
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
141. hozzászólás - 2009.05.17. 09:02:43 (Válasz Meszy86 #140 hozzászólására.)
Meszy, ha ilyen együtt érző vagy pl. Maullal akkor ne indulj a következő bajnokin.
Vagy csináld amit én fogok: mivel esélytelen vagyok, döntetlenes cuccban benyomom majd Morroch-ot a LE-ért.

Ha nem tetszik az ötlet, akkor fogd fel viccnek.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
142. hozzászólás - 2009.05.17. 09:46:32 (Válasz Morroch #141 hozzászólására.)
Figyu Én már beszéltem vele erről...hajthatatlan, de igazat is adok NEki!
:"Ammeddig lesz esélyem nyerni, addig mindent megis teszek ezért..."-mondta Meszy

Volt mikor már fogadás is született belőle, de aztán visszaléptem... Én már indultam döntetlenes cuccban , meg mikor ugyanez volt csak állatok...az elsőnél az 1. körben kinyomtak, a 2.ban a 3 körben estem ki.

Jah és csak szólok, engem már vert el nem is 1* h én full cuccban voltam Ő meg állat+döntetlenes és megvert, persze csak 10 el, de akkor is, ott döntöttem el komolyabban nem indulok a bajnokin.

Mielőtt még nem volt Meszy is ua-ban a kategóriában 3* ejtettek ki a 7. körben, utána már csak asszisztáltam, de tudni kell hol a 6ár...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2.33
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
143. hozzászólás - 2009.05.17. 10:00:49 (Válasz Viszok009 #142 hozzászólására.)
Én okt.13-án indultam, novemberben és decemberben részt vettem a bajnokin, a csatát ami kiejtett már töröltem ezért igazolni nem tudom, de szó szerint mindenben 2 szinttel alacsonyabb felszerelése, állata volt és TÖ-SZÖ-re is jelentősen gyengébb volt. Azóta nem indultam, "ekkora randommal nem szivatom magam" felkiáltással. Előző-n megnéztem mennyi LE jár az új rendszerben, köv-re benyomom LE-ért az eredmény pedig nem érdekel. Talán majd egyszer részt veszek komolyan is.
Meszy meg akkor és úgy indul ahogy szeretne, de szintenként külön rendezni? Mindeig lesz akinek pont nem jó a rendszer, ha szintenként rendeznék, akkor mit mondhatna a szintjén második?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
144. hozzászólás - 2009.05.17. 10:03:54 (Válasz Morroch #143 hozzászólására.)
Azért Morroch valljuk be, 20. szint környékén már elég húzós kezd lenni a dolog... alapból is tág a portyahatár és bajnokin sem sokkal szűkebb
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
145. hozzászólás - 2009.05.17. 10:12:14 (Válasz Anababa #144 hozzászólására.)
Azért szerintem Te nem az a játékos vagy, akinek rágnia kell izgalmában a körmeit, hogy "hú most megnyerem-e a bajnokit, vagy közbeszól a random"




Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
146. hozzászólás - 2009.05.17. 10:15:37 (Válasz Anababa #144 hozzászólására.)
Ana nekem sem vidámabb a helyzetem ugye és más magasabb szintűeknek?
Ha a szintem legerősebbjére tudnám küzdeni magam, fentebbről akkor is agyonverhetnének. Bajnokin akkor lenne esélyem, ha kitaktikáznám a szintlépést, hogy a kategóriám csúcsa legyek (és persze már a legerősebb is) és akkor is a random beleszólhat.
A bajnoki nem az én asztalom, ezért nem is szomorkodom.

Erről lehet korábban volt már szó: miért számítanak az épületbónuszok viadalon? Szerintem az lenne a korrekt, ha semmi épület nem számítana. Ha ezt már megtárgyaltátok, kérnék linket.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
147. hozzászólás - 2009.05.17. 10:15:44 (Válasz Gyulas84 #145 hozzászólására.)
Hát azért volt, hogy kikaptam - a csata alapján a hordabónusz döntött... szóval izgalom mindig van, csak nem kell túl komolyan venni
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
148. hozzászólás - 2009.05.17. 10:38:14
Random kell a bajnokiba, hiszen ha nem lenne, mindig a legerősebb nyerne, valljuk be , ez egy picit unalmas lenne.

Maul döntő csatájában is a papírforma szerint ellenfelének kellett volna nagyon nagy különbséggel nyernie, mégis csak 30-40 életponton múlt, ha jól emlékszem...

Szerintem gáz lenne 50 szintre külön kategóriát csinálni...

Ki lehet sakkozni, hogy a kategóriád tetejéről indulj. Persze oda kell figyelni, hogy lépsz szintet.
Természetesen vannak kevésbé rutinos játékosok, akik ezzel nem különösebben foglalkoznak, de ők kevesebb eredményre is számíthatnak...
Pontszám: 8.44
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
149. hozzászólás - 2009.05.17. 10:58:32
Szervusztok!

Ez a játékosbosszantó helyzet feloldható lenne, ha a legfelső kategóriánál betennénk azt, hogy számolja a játékosokat, és ha talál 32 nevezőt, akkor húzza meg a határt. Ez azt is jelentheti, hogy négy-öt szint együtt lesz, de Sharpáéknak lesz ellenfele. Alattuk pedig kétszintenként lehetne a csoport úgy, hogy10-11, 12-13, és így tovább, a Sharpáék alatti kategória pedig lehetne két, avagy három szintes, attól függően, hogy hol húzta meg a létszám a határt. Természetesen, ha mondjuk az 54. szinten valaki volt a 32., akkor a teljes 54. szint legyen Sharpáék csoportjában. Így több lenne a bajnoki medál, és talán egy kicsit több esélye lenne a kevesebb idővel rendelkező játékosoknak is, a random szerepének növekedése miatt.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
150. hozzászólás - 2009.05.17. 11:02:49
Ha nem is 2 szintenként, de 3 szintenként is jó lenne. Legalább nem kéne menekülnie embereknek annyira. A pókok úgy is minél több címet akarnak.

Maci emlékeztetőül itt a csata:


Maul idomított állatai, Goblinka, egy 36. szintű goblin védőmágus és Dinkaszaurusz, egy 27. szintű pterodaktilusz is részt vesznek a csatában. Idomított állatod, Mega Man, egy 39. szintű vyarg harcos is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Ajkad hangtalanul mozog, egy kinetikus detonáció igéjét mondja. (-145 VP). Maul félrevetődik. Csak 152 életpontot vesztett. Ellenfeled állatai 15 életpontot sebződtek.
Maul rohanás közben megidéz egy hideg tűz varázslatot. 245 pontnyit sebzett.
Oldalt szökkenve, a Gramagan csontpálcájával Maul feje irányába ütsz. Eltaláltad, 70 sebzés! Ellenfeled állatai 3 életpontot sebződtek. Mega Man is támad. 18 sebzést okozott.
Egy gyors csel után Maul a hasadat támadja. 44 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 1 életpontot sebződött. Goblinka és Dinkaszaurusz is támadnak. 1 támadással 8 életpontot sebeztek.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Gramagan csontpálcájával. Nem találtál! Mega Man az oldaladon harcol. 5 életpontot sebzett
Maul egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 31 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. Goblinka és Dinkaszaurusz is rádtámadnak. 2 támadással 14 sebzést okoztak.
Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 8 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 1 életpontot sebződtek. Mega Man is támad. 2 sebzés!
Maul lesújt rád a Legendás tőrrel. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Goblinka és Dinkaszaurusz is támadnak. 2 támadással 14 sebzés!
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Gramagan csontpálcájával gyorsan alulról támadsz. Talált, 60 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 3 életpontot sebződtek. Mega Man acsarogva támad. 15 sebzés!
Maul egy gyors támadást intéz feléd. 32 pontnyit sebzett rajtad. Goblinka és Dinkaszaurusz is rádtámadnak. 1 támadással 6 sebzést okoztak.
Lesújtasz a Gramagan csontpálcájával. 134 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 5 életpontot sebződtek. Mega Man is ellenfeledre veti magát. 34 sebzés!
Maul lesújt rád a Legendás tőrrel. Könnyedén félrehajolsz. Goblinka és Dinkaszaurusz is rád vetik magukat. Mellé!
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Gramagan csontpálcájával gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 76 sebzés! Ellenfeled állatai 3 életpontot sebződtek. Mega Man is támad. 19 életpontot sebzett
Maul pihenés nélkül támad. 93 életpontot vesztettél. Az állatod 2 életpontot sebződött. Goblinka és Dinkaszaurusz is rád vetik magukat. 1 támadással 18 sebzés!
A csatában összesen 593 sebzést okoztál, és 505 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.


Annyiból örülök neki, hogy egy igazán izgalmas csata lett a Döntő. Remélem hasonlóan jó lesz a következő összefutásunk is Maul és a többiek.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 7
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
151. hozzászólás - 2009.05.17. 11:03:55 (Válasz Awenhai #149 hozzászólására.)
A randomot szerintem pont hogy nem szabad előtérbe helyezni. Aki pedig bajnokit szeretne, az nyugodtan töltsön több időt a játékkal.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
152. hozzászólás - 2009.05.17. 11:14:47
Van amit nem lehet pénzért megvenni minden másra ott van a ...
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.33
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
153. hozzászólás - 2009.05.17. 11:24:48 (Válasz Awenhai #149 hozzászólására.)
Már megint oda akarsz kilyukadni, hogy osztogassunk már bajnoki medált szolidaritás alapon...
Mivel a VU alapvetően egy harcra épülő játék, igenis az kapja meg a bajnoki medált aki jó harcos, vagyis megdolgozott érte, azért ne azon játékosok kapják már meg akik még a portyázás gombra is félve kattintanak rá...
Az ellen semmi kifogásom, hogy valaki abban leli örömét, hogy vadászik valamint építget, nekik is van lehetőség megmérettetniük magukat a kvízolimpián




Pontszám: 6.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
154. hozzászólás - 2009.05.17. 11:35:57
azé az igaz hogy a kategoriákat jobban Darabolhatnák...én 39es vok...ezen a szinten már az összes kategoria 4-5 szinteket ölel át...Meszy most 40es Crimson 35s...tehát igazából ha valki most kitalálja azt hogy megpróbál lemaradni Meszytől egy kategoriányit az nagyeséllyel Crimsonba fut majd bele a következőn...és az azutánin nahmeg majd az azutánin is...tehát innentől kezdve nem nagy fless az egész viadal...

az a baj hogy akkor lett belőve itt 30-40es szinten ez a 4-5 szint/kategoria amikor itt voltak a legnagyobbak tehát a játékban ez volt akkoriban a csúcs szint ám azóta már eltelt pár hónap és mostmár nem ez a csúcsrészleg mégis a szinthatárok megmaradtak mintha még mindig ez lenne és fentebb is uyganilyne 4-5 szintet ölelnek át a kategoriák...

1-2 szint bőven jobb volna...lehet több volna a bajnok de biztos vagyok benne hogy olyan bajnokok volnának azok is akiknek a karilapján elférne a medál és jól is mutatatna mer erősek azok a karik is...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
155. hozzászólás - 2009.05.17. 11:38:06
Nyugi Begginer aki nem nyert bajnokit mindig ideges lesz, hogy ő miért nyert és nem én. Amúgy a több kategória ezeken az embereken nem segíteni.

Nézzük az esetemet: Maul, Hollaa, Éjvirág, Sameed mindegyik bajnok.

Ők a legerősebbek mellemet Ha külön kategória lenne tuti, hogy ők nyernék.

A több kategória lényege nem lenne összehúzva 5-6 nagyon erős kari, hanem 1-2 lenne csak sokkal jobban nézne ki ráadásul a random miatt több esélye lenne a gyengébbeknek is. 1 karit bármikor megverhet de 5 ellen már nem segít a random.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
156. hozzászólás - 2009.05.17. 12:00:45 (Válasz Awenhai #149 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.05.17. 10:58:32
Ez a játékosbosszantó helyzet feloldható lenne, ha a legfelső kategóriánál betennénk azt, hogy számolja a játékosokat, és ha talál 32 nevezőt, akkor húzza meg a határt. Ez azt is jelentheti, hogy négy-öt szint együtt lesz, de Sharpáéknak lesz ellenfele.


Sharpanak teljesen mind1, hany olyan kraktert raksz vele egy kategoriaba, akiket 3000-300 aranyban lerendez. Ezek eki nem ellenfelek.
Sajnos en se.
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
157. hozzászólás - 2009.05.17. 12:01:33
Szervusztok!

Én nem fogok nyerni, csak ha angyalok fogják a kezem... de az valóban zavar, hogy a bajnokik olyan szintig húzódnak szét, hogy a felső szint építője leverheti a legalsó szint pókját is. Ez semmiképp nem jó. Az sem jó elgondolás, hogy fixen mondjuk tíz kategória van, a fejlődéssel együtt a kategóriák száma nőni fog.

Szerintem az nem pálya, hogy szinte biztosra lehet mondani, hogy ki fogja megnyerni a viadalt, jelenleg tudtommal nincsen minden egyes szinten egy atomerős pók, tehát lehetnek majd olyan kategóriák, ahol nem lesz levajazva a meccs. Lesz olyan, ahol igen, ezt a jelenlegi rendszer gyökeres megváltoztatása nélkül nem lehet megoldani. Viszont több bajnok lesz, hogy ki, azt a szerencse is segít eldönteni.

Meszynek igaza van, bár ő is bajnok. :-D

Kócos megjegyzésére: A darabszám végülis változtatható, én egy kiindulási pontot mondtam. Sharpa, meg a többiek miatt tolom magam erősen visszafelé. :-D Egyre inkább kifizetődő lesz nem rohanni. Sharpa ellenfelei pedig így jártak, ezen nehezen lehet segíteni. Sharpa erős, mint a hurrikán.
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.05.17. 12:05:32-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
158. hozzászólás - 2009.05.17. 12:07:32
Most nincs minden szinten "atomerős pók", mert mindig a határ tetején érdemes lenni. Ha több szint lenne, szépen eloszlanának a pókok és minden szinten legalább 1-2 lenne, akiknek a legyőzéséhez még mindig random kellene - ahogy Meszy is írta korábban. Nem hiszem, hogy nőne az esélye a "gyengébbeknek", mert most viszont jöhet olyan sorsolás, hogy a pókok kiejtik egymást (pl egy hónapja a második körben kiestem Palacsinta jóvoltából). Azt pedig kizártnak tartom, hogy lenne szint ahová ne jutna legalább egy favorit.
Példa a szintem környéke: Begginer, Endoria, és jómagam, csak hogy a LE top 11-ből mondjak.
Hogy újat is mondjak: én személy szerint nem látom szükségesnek változtatást, hogy még több bajnok szaladgáljon. (Bár akkor lehet, hogy nekem is jutna egy kategória vagyok, ahol én lehetnék a favorit. ) Persze én még csak a 3 szintes résznél járok, de ahogy fentebb szélesedik, majd csak minden második bajnokin fogok izgulni, hogy hátha a random mellém szegődik. Úgyhogy nem látom ezt - egyelőre - problémának.
(Szerkesztgettem.)
A hozzászólást Zimi módosította 2009.05.17. 12:24:58-kor
V1 Mordred
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
159. hozzászólás - 2009.05.17. 12:19:50
Szervusztok!

Zimi: Egyszer, vagy kétszer beinthet a póknak is a random... de ha van hat pók, akkor nincs esélye a kis kariknak. Egy pókot a kiskarik is bemákolhatnak. Tehát a pókoknak nem lesz értelme annyira élesen beállni, mert elég gyorsan lehet akár a következő kategóriába erősödni.

Egyelőre a random szinte mindenkihez kell, ha legalább három szinttel magasabb, mint a játékos. Így lehetne néhány olyan csata is, ahol esélye van az átlagos (nem hanyagolt) karinak is, akinek a gazdája esetleg nem időmilliomos.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
160. hozzászólás - 2009.05.17. 12:26:23
hagyukmár ezt a Pókosdi dolgot...Pókok 30as szint alatt vannak egyelőre...azon felül már nicsenek póókok mer aki uyganazt a taktikát alklmazza magasabb szinten amivel alacsonyan megtudta magát szedni az nem pók lesz hanem halott...

fentebb már vadász mindenki leginkább...néminemű pók beütéssel és vagy lappangó génnel...

a baj továbbra is az hogy a Kategoriák iylen mértékű széthúzása miatt mindig ugyanazok fognak nyerni...illetve jóideig...pl had hozzam megint magmat példának én most olyan 4-5 viadalon keresztül még Meszyvel fogok indulni(vagy több) ha meg lemaradok akkor Crimsonnal...nincsen turbó táp karakterem dejazé nahh nem is vagyok gyenge...engem az zavar hogy míg régebben hetekig mütyürésztem azzal hogy edzek a bajnokira addig az utobbi 1-2 viadal már csak ilyen plam plam cucc volt...merhát minek vásároljak be jobbnál jobb cuccokból minek verjem el a léémet statokra amikor úgyis kettéfognak törni...

nah mind1...majd végülis ennek akkor lesznek látható nyomai amikor 4-5 karaktermár a 10edik érmét is zsebeli befele mások megmajd lesnek ki a fejükből...akkor majd tényleg szűkitik a kategoriákat ám akkor azmár engem nem fog vígasztalni mer addig legalább lemegy még 4-5 viadal...

nekem nem érem kell(nem csak) hanem az hogy eséllyel kalkulálhassak hogy elhiggyem megéri keccölgetni a karimmal mer ha nem is nagy de egy minimális esélyem van...maga az érzés kell...mer oké jódolog az esélytelenek nyugalma is dehát nahh egy idő után az eléggé egysikú hozzállás

a Random meg az oylan hogy egy Gyenge kari nem fog magas szinten kiütni egy erőset(kicsin talán igen) erős karaktert csak egy másik szintén az erősebbek közül való kari randomolhat ki(de arra nem lehet építeni hoyg majd talán a random segít)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.83
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!