Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal upgrade
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Bajnoki viadal upgrade
1. hozzászólás - 2009.04.09. 11:12:22
Régebben felmerült pár ötlet, mivel lehetne a bajnoki viadalt feldobni. Akkor ígértem, hogy foglalkozni fogok vele, egyelőre megnyitottam ezt a topicot, brainstorming céllal.

Ezekre a javaslatokra emlékszem:
- A csaták ne egyszerre jelenjenek meg, hanem mondjuk 5 perces késéssel (tehát ha 14-kor kezdődik a viadal, akkor 14:00, 14:05, 14:10-kor, stb). Persze ezt csak annak aki ezt választja.
- Fastruktúrába rendezve meg lehessen nézni a saját (és esetleg mások) eredményeit. (esetleg a viadal összes csatáját meg is lehessen nézni így)

Főleg olyan ötleteket várunk, ami a viadal eddigi rendszerét nem borítja fel (tehát marad a kieséses rendszer, stb)
Pontszám: 9.55
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
2. hozzászólás - 2009.04.09. 11:15:14 (Válasz Baraty #1 hozzászólására.)
Esetleg a parviadalok tartsanak 2-3 gyoztes csataig. Valamilyen aranyban szamitson a megmaradt EP is.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
3. hozzászólás - 2009.04.09. 11:17:04 (Válasz Baraty #1 hozzászólására.)
A bajnoki viadalos topikban már leírtam a nevezési időszak meghosszabbításának szükségességét, részletes indoklással.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,57.580#hsz584
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.04.09. 11:18:45-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
4. hozzászólás - 2009.04.09. 11:21:31
szerintem nincs semmi gond a jelenlegi viadallal(azt leszámítva hogy még egyet se nyertem xD ) talán azt lehetne hogy a kategoriák menjenek szintenként már ha van annyi játékos hogy ez kivitelezhető lenne...vagy lenne ebben ráció hogy így oldják meg

és esetleg valmi kis profitjóváírás lehetne adni mittomén ahogy a kvízolimpián is van hogy kapsz a végén valmi kis összeget...

vagy oylat is lehetne hogy győztescsatánként jóváírodna valamennyi lééé így aki több kört bír az a végén kap egy ehez mért összeget...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.09. 11:27:24-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
5. hozzászólás - 2009.04.09. 11:29:01
Legyen oda-vissza meccs.Így kicsit kevésbé számítana a random de még mindig van esélye nyerni nem fullextrás karinak is ha szerencséje van
Pontszám: 5
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
6. hozzászólás - 2009.04.09. 11:32:19 (Válasz D4vid #5 hozzászólására.)
Jah, és számítana a(z idegenbeli) gólkülönbség?

Viccet félretéve sokaknak tetszene, ha több körös lenne.
[Mindent mérlegelve én inkább ellene lennék.]
A hozzászólást Semelyik módosította 2009.04.09. 18:11:12-kor
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
7. hozzászólás - 2009.04.09. 11:45:26
szerintem nincs semmi gond a jelenlegi viadallal(azt leszámítva hogy még egyet se nyertem xD ) talán azt lehetne hogy a kategoriák menjenek szintenként már ha van annyi játékos hogy ez kivitelezhető lenne...vagy lenne ebben ráció hogy így oldják meg

és esetleg valmi kis profitjóváírás lehetne adni mittomén ahogy a kvízolimpián is van hogy kapsz a végén valmi kis összeget...

vagy oylat is lehetne hogy győztescsatánként jóváírodna valamennyi lééé így aki több kört bír az a végén kap egy ehez mért összeget...

beírtam ezt én mégeccer mer szerintem nem mondtam hülyeséget hanem viszont megint lepontozzátok...ami nem baj de legalább indokoljatok is...

mi a rossz abban ha szintenként menne? és mi azzal a gond ha kapnánk valmi kis léét a részvétel és vagy a viadalon nyújtott teljesítmény függvényében?

kezdem aztérezni tökmind1 mit írok így is úgyis lepontoznak...hehhe...de akkor beírom újra =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
8. hozzászólás - 2009.04.09. 11:47:14
Az egészség tulajdonság nagymértékű elhanyagolása miatt esetleg valamilyen szerepet kaphatna a bajnoki viadalban. Mivel egy csata alatt nem fogy el a max. ép és a mostani rendszerben teljesen felgyógyulnak a karakterek, egyáltalán nincs szerepe a viadalban. Ha a két csata között csak részleges lenne a gyógyulás máris érdemes lenne növelni az egészséget, hisz ellenkező esetben idő előtt elfogy az ép. Így hiába ver laposra egy végzetúr egyenként mindenkit, az ötödik csatájában lehet hogy már egy varázslattól is kiterül, ha kevés az ép-je. Ez újabb taktikázásra adna lehetőséget a bajnokin, és nem mellesleg egy újabb jó oka lenne az egészség fejlesztésének.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.90
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
9. hozzászólás - 2009.04.09. 11:48:44
Nekem semmi bajom nincs a bajnoki viadallal, (főleg, hogy egyet nyertem XD).

Ezekre a javaslatokra emlékszem:
- A csaták ne egyszerre jelenjenek meg, hanem mondjuk 5 perces késéssel (tehát ha 14-kor kezdődik a viadal, akkor 14:00, 14:05, 14:10-kor, stb). Persze ezt csak annak aki ezt választja.
- Fastruktúrába rendezve meg lehessen nézni a saját (és esetleg mások) eredményeit. (esetleg a viadal összes csatáját meg is lehessen nézni így)


Viszont ezek jöhetnek, jó ötletnek tartom!!!
Pontszám: 5
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
10. hozzászólás - 2009.04.09. 11:48:56
Idézet: Viharfelho - 2009.02.03. 21:38:16
Üdv mindenki

Csak 1 javaslatom lenne viadal témában. Nos, röviden egy viadal a földi halandóknak:)
Ha a viadal előtt vki végigfutja a kategóriájának toplistáit, talál 4-5 öt akik esélyesek a díjra. Nagy valószínőséggel ők nyertek az előző viadalon is. Ha esetleg lenne egy vagy több kategória, akár Le jutalommal, vagy szép plecsnivel vagy akár jutalom nélkül, amin a "kicsik" is elindulhatnának, sokat dobna a játékon. Akinek meg bajnoki medálra fáj a foga, az meg indul a hagyományoson.
Én személy szerint szint-Top20 ba vagyok többnyire, de esélyem nincs nyerni egy viadalt.

Köszi előre is



Ezt már elég régen írtam, azóta a top 20-at messzire elkerülöm . Tehát magyarul legyen több kategória, amiken indulnak a többiek is. Legyen ami "megmozgatja" kicsit a gyengébb játékosokat is. Futhatna akár párhuzamosan a főviadallal, vagy akár előtte-utána 1 héttel, amikor van kapacitás:)
Smaragd 4 life
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
11. hozzászólás - 2009.04.09. 12:06:04
Valahogy úgy kéne, hogy ne lássam előre, hogy nyertem-e a csatákat, amikor megynitom a bajnoki viadalt. Ez hogy 5 percenként van forduló nem segít, ha valaki nem folyamatosan online.

Lehet ez kevés embernek próbléma, de mondjuk én eddig megnyertem a többségét a viadaloknak amin indultam. És beklikkelek a menübe ott világit hogy nyertem, semmi csaták egyesével végig izgulása.

A legutolsón pl a tenyeremmel probáltam eltakarni, hogy ne lássam, hogy nyertem-e mielött kinyitom a csatát. De nagyon nehéz mert vastagon zöldel ki van irva hogy te nyertél és csak az utána hogy csata leírása. Nem is sikerült a tenyerem alatt megtalálni a csata leírást és ráklikkelni, igy aztán idő elött láttam, hogy nyertem.

Itt már talán az is egyszerűen kivitelezhető, hogy ebbe a menübe (Egyéb/bajnoki viadal) ne látszódjon, hogy nyerted-e a csatát, csak szürkén van a csata leírása gomb. És akkor kis finomítás innét, hogy csak miután beleklikkelsz jelenik meg a kövi. Vagy valami hasonló.

Az egész mezőny fastrutúráját megnézni azt gigajó ötletnek tartom.
Pontszám: 8.83
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
12. hozzászólás - 2009.04.09. 12:32:19
az elottem szolokat ismetelve:
-legyen 3 nyert meccsig jatszava egy merkozes, ezzel csokkenne a random eselye
-ha csak a sebzes bizonyos %at gyogyulod vissza az uj teret nyitna a strategiazasnak (egeszseg, elnyeles). lehetne mondjuk a sebgyogyitashoz kotni a dolgot (szakertelemszintx2% plul)

uj otletek:
-legyen masodik es harmadik dij is. Igazabol nem is a dij a lenyeg, de legyen kiirva a nevuk a gyoztes ala, igy legalabb jobb ralatasa lesz az embereknek kik is a legjobbak a kategoriajukban. A dij lehetne 2 ill. 1 kvizkerdes jutalom (2. ill. 3. hely) (fastrukturas nezegetes eseten ez a pont ertelmetlenne valik)

Hirtelen ennyi, majd meg irok ha eszembe jut vmi.
Pontszám: 7.20
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
13. hozzászólás - 2009.04.09. 13:23:12
- 3 nyert meccset nem támogatom
- mágia, egészség képbe hozását igen.
- sebgyógyításét is, ami az alapja lehetne az automatikus gyógyulásnak, állatokra vonatkozóan is.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.67
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
14. hozzászólás - 2009.04.09. 13:42:02 (Válasz CaveMaN #13 hozzászólására.)
Legsurgetobb ujitas egyszeruen az legyen, hogy ne lehessen belepeskor latni a vegeredmenyeket. Itt azt is figyelembe kell venni, hogy nem mindenki fogja 14:00 orakor ezt megtenni, tehat az 5 perces javaslat nem fog mukodni. Eddigi csataknal lehet latni osszesitve az osszes csatat, tehat leginkabb arra a screenre kell koncentralni, ami a bajnoki viadal [Egyeb] menubol nyilik.

Ott az tunik megfelelonek, hogy ne lehessen latni egybol, hogy gyozott/veszitett-e az illete, es hogy minden csata vegen legyen egy kovetkezo csata gomb (mar ha nyert az illeto). Vagy pedig, a csata megtekintese utan jelenne meg a kovetkezo csata valamint az elozo csata eredmenye.

Magia/egeszseg beszamitasa erdekes, de valami ertelmes dolgot kell kitalalni. Van amelyik szinten 10 csatabol all a viadal, van ahol csak 2-4. Valoszinuleg ez egyebkent is eleg nagy valtozas lenne, hiszen jelenleg a lementett ertekkekel futtatja az osszes csatat (max EP/max VP). Ez a valtozas pedig azt jelentene, hogy nyilvan kellene tartaniuk a valtozasokat. Erzesem szerint erre keves esely van. Egyebkent is, akkor mi ertelme van annak, hogy max EP/ max VP-rol indulunk.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
15. hozzászólás - 2009.04.09. 13:48:51
a legnagyobb butaság lenne a 3 nyert meccs. 1 meccsen bárkinek lehet esélye és többször az életében nem lesz. 3 nyert meccs esetében tényleg ugyanaza pár ember nyerne mindig. itt olykor ott a random, de attól még, ha valaki mellé egyszer odaáll random isten, többször nem fog. nyilván nulla karakter sosem nyerhet, viszont egy "százas" sem fog mindig nyerni, mert egyszer kelhet bal lábbal.
Pontszám: 4
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
16. hozzászólás - 2009.04.09. 13:53:14
Nem teljesen értem azokat, akik szerint egy bajnoki viadalt nem a legjobbaknak kell nyerniük... Ezért bajnoki viadal a neve, nem? Miért szeretnétek büntetni azokat, akik jó játékosok, jól fejlesztették a tulajdonságaikat, sokat foglalkoznak a játékkal? Miért jobb nektek, ha nem azok nyernek, akik eredményeik, tulajdonságaik, munkájuk alapján _megérdemlik_, hanem egy kockadobás?

Nagyon fura számomra ez a hozzáállás.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.04.09. 13:53:52-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.70
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
17. hozzászólás - 2009.04.09. 14:06:21 (Válasz winnie #15 hozzászólására.)
Mért nyerne mindig ugyanaz a pár ember?Most is olyan hajmeresztő randomokat látni hogy a hajamat tépem...Különben is nem mindig ugyanaz a legerősebb egy szinten,mit gondolsz Galmuszk örökké vezetni fogja a TÖ toplistát?
u.i.:Kundi ötletét támogatom.
A hozzászólást D4vid módosította 2009.04.09. 14:07:03-kor
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
18. hozzászólás - 2009.04.09. 14:09:38
és kidönti el hogy ki a legrátermettebb egyébként pont ezé van 1 körös és ezé indul midnenki full életről...álltalában így is oylan viszi a pálmát aki megérdmli az hogy van a szintjén még hozzá hasonló játékos aki kiesett egy random okán hát nahh...ez így korrekt ez a hadiszerncse...ma neked holnap nekem...

szerintem se kell növleni se a csaták számát se pedig nemkell megbabrálni az életerő dolgot...

persze az hogy szintenként legyen kategorizálva az ökörség...vagy hogy kapjanak a játékosok egy kis léét ahogy a kvízolimpián is az is hüyleség...de átmahinálni az életerő dolgot meg többkörösre csinálni áhhh az nem hülyeség az nagyon jó...lol...(ironikusan mondom)

az edidgi felvetésekből nekm az teccik még hogy netudjuk azonnal az eredményeket...én a mai napig ha portyázok odateszem a kezem a bal felső sarokba a karakterem képéhez hogy ne lássam meg a lééből meg az életerőből hogy mi törpénhetett a csata alatt...tehát ezt én támogatom =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
19. hozzászólás - 2009.04.09. 14:21:05 (Válasz D4vid #17 hozzászólására.)
"mit gondolsz Galmuszk örökké vezetni fogja a TÖ toplistát?": Lehet nem mindig lesz elso TO-ben, de a top 3-bol csak akkor fog kicsuszni, ha abbahagyja a jatekot.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
20. hozzászólás - 2009.04.09. 14:21:36 (Válasz Endyr #12 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.04.09. 12:32:19
az elottem szolokat ismetelve:
-legyen 3 nyert meccsig jatszava egy merkozes, ezzel csokkenne a random eselye


Két egymásutáni győzelem szerintem elég lenne ebből a szempontból.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője