Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal upgrade
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
221. hozzászólás - 2009.05.18. 20:18:23 (Válasz Snitt #219 hozzászólására.)
Igazad van, a V3 életveszélyes terepe nem nekem való.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
222. hozzászólás - 2009.05.18. 20:18:52 (Válasz Crimson #221 hozzászólására.)
Én ott is létezem Top 25-ben
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
223. hozzászólás - 2009.05.18. 20:21:42 (Válasz Snitt #219 hozzászólására.)
Gratulálok, most aztán megmondtad a frankót, csupa ész-érvvel alátámasztva
(Megsúgom, hogy a pókok azok játékát ba.... el akik hagyják, hogy jól lerabolják)
A hozzászólást Gyulas84 módosította 2009.05.18. 20:22:55-kor




Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
224. hozzászólás - 2009.05.18. 20:44:08 (Válasz Snitt #219 hozzászólására.)
vagy nézzük egy másik nézőpontból: igyekszünk megtanítani őket játszani
Pontszám: 6.50
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
225. hozzászólás - 2009.05.18. 20:57:40 (Válasz Snitt #219 hozzászólására.)
Idézet: Snitt - 2009.05.18. 20:07:30
tessék odaengedni az új pókokat:D


Minden új pók "oda van engedve". Regelj egy szép új karaktert, nyomd a pókozást, és mivel az új pókoknak sokkal jobb lehetőségeik vannak mint akár az első, akár a második-harmadik generációnak, tuti halálra fogod nyerni magad medálokkal
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 6
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
226. hozzászólás - 2009.05.22. 10:35:37
Nem lehetne olyan szabályt bevezetni, hogy ugyanabban a kategóriában ne indulhasson még egyszer ugyanaz a végzetúr?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
227. hozzászólás - 2009.05.22. 13:41:41
az jólenne...de ahoz is szűkiteni kell a szinteket merugye egy kategoria magsabban átfed 4-5 szintet annyit meg nemfeltételen lép az ember 2 viadal között...

bááár...felőlem induljon nyugodtan én továbbra is a kategoriák szűkítésében látom a megoldást...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.22. 13:42:25-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.33
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
228. hozzászólás - 2009.05.22. 15:02:07
S miért nem lehet szintenként csinálni?
Biztos kérdezte már valaki
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
229. hozzászólás - 2009.05.22. 17:59:03
Egyszer remélem majd eljut mindenki addig a szenzációs felismerésig, hogy itt is ugyanaz a probléma, mint a nagy üthetőségi hatósugárral...
(extrém kis létszám -top- esetén kategóriaösszevonás)

Aurri
(a csökkentsük a bajnoki és üthetőségi hatósugarat mozgalom oszlopos tagja )
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.33
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
230. hozzászólás - 2009.05.25. 03:05:19
Ha már a bajnoki címek és medálok a fő probléma, akkor itt is lehetne kumulatív a dolog. Az 1. csak -1-et ad mindenre, a 2. már -2, a 3. -3, stb. negatív módosítót. Az 5.-6. után már Sharpán kívül senki nem indulhat eséllyel(bár valószínű, akkor inkább eladja aukciós házban).
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 5.33
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
231. hozzászólás - 2009.05.25. 10:48:17 (Válasz Rius #230 hozzászólására.)
Idézet: Rius - 2009.05.25. 03:05:19
Ha már a bajnoki címek és medálok a fő probléma, akkor itt is lehetne kumulatív a dolog. Az 1. csak -1-et ad mindenre, a 2. már -2, a 3. -3, stb. negatív módosítót. Az 5.-6. után már Sharpán kívül senki nem indulhat eséllyel(bár valószínű, akkor inkább eladja aukciós házban).


Miért, most nem így van?
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
232. hozzászólás - 2009.05.25. 11:03:46 (Válasz bonca #231 hozzászólására.)
Azt hiszem a számok mögötti pontok felett elsiklottál.
Ahogy én értelmezem a javaslatot:
2. -2-t => 2 db = -3
3. -3-t => 3 db = -6
...
A hozzászólást Zimi módosította 2009.05.25. 11:06:06-kor
V1 Mordred
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
233. hozzászólás - 2009.05.25. 14:51:15 (Válasz Zimi #232 hozzászólására.)
Igen, a kumulatív fölött is.
Köszi!
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
fórumozóLazarantalFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
234. hozzászólás - 2009.06.03. 14:10:52
Az elöző bajnoki meccsen a kategoriámban a 2. szinten helyezkedtem el (mindig felülről fogom mondani, azaz van legmagasabb szint, 2.szint; 3. szint...). Azóta eltelt egy hónap kategóriát váltottam, és most az 5 szint közül pont a 3., azaz középső szinten helyezkedem el. Egy hónap múlva szintén kategóriaváltás lesz, akkor sejtésem szerint a 4. szinten leszek a 6-ból, ha nem változik a helyzet. Mindezeket folytatva kb 3-4 hónap mire a legmagasabb, v 2. szinten tudok újra csatába szállni.
Azt már leírták előttem, hogy 4-5 szint különbségnél mennyi szerzett LEdif van két ember között.

Kiváncsian várom vajon mikor fognak változtatni ezen, v lesz e változtatás egyáltalán.

Sharpa egy idő után már 10-15 medállal fog harcba szállni, amiért nagy gratu neki! Így egyre erősebb lesz. Szerintem érdemes lenne kitalálni vmi örökös bajnoki címet amit akkor kap ha elér egy bizonyos mennyiségű medált. Ez a cím természetesen szintén adna plusz elönyöket neki, mint a +1all medál is. A lényeg az lenne, ha vki eléri ezt az örökös bajnoki címet nem szerezhetne több medált. Természetesen indulhat a viadalon, és ha megnyeri annyi különbség lenne, hogy nem kapná meg az 30xedik medállját, de természetesen a 2. helyezett sem kaphatna medállt. Ezzel megtarthatná az előnyét, és lenne egy rang egy cím a játékban amivel csak a legjobbak rendelkezhetnének. Egyelőre medáll rengeteg embernél van kiosztva, de ez a cím ténylegesen megkülönböztetné őt, ill másokat akik idővel megszerzik ezt a Címet.

Azt se tartom kizártnak, hogy azok akik szert tesznek ezen Címre, azok neve bekerüljön a Legendába vmilyen eset kapcsán. Én tuti büszke lennék, ha ott olvashatnám a nevem!

Elnézést, ha sokak szerint butaság az általam felvetett ötlet, nem akarok senkit megfosztani a medáloktól, de ez talán vmi kis szint vinne az élbolyba ha nem is sokat. Kiváncsian várom ki hogy veszi az írásomat!

JAJJ! Kicsit furcsán fogalmaztam, de remélem érthető mit is akartam nyekegni! Lehet kevesebbet kellene dolgoznom egy kicsit!
A hozzászólást Lazarantal módosította 2009.06.03. 14:13:11-kor
Pontszám: 4.67
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
235. hozzászólás - 2009.07.03. 20:07:37 (Válasz Lazarantal #234 hozzászólására.)
A medálok dukátokra válthatóak, úgyhogy sokan elleneznék a limitálást. De ettől függetlenül az x bajnoki címmel rendelkezők kaphatnának a kiemelt címet.

A V2 az én kategóriámban bajnokiról-bajnokira általában 3 jutunk el a elődöntő/döntőig az első két játékos a toplista első két helyezettje 750-800 TÖ-vel aztán jövök én és a többi játékos átlagosan 550 körüli TÖ-vel. Látható a különbség. Így nem sok esélyem(ünk) van ellenük. Biztos valamit jobban csináltak mint mi ezért nem sajnálom tőlük a címet, de egy kicsit idegesítő hogy teljesen esélytelenek vagyunk a bajnoki címre.

Ezért jó ötletnek tartom a kiemelt díjazást x medál felett, valamint azt hogy a kiemelt medállal rendelkezők ne kapjanak több bajnoki medált a győzelemért, hanem kapjanak dukátokat. A bajnokit meg az kapja meg aki a második lett.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
236. hozzászólás - 2009.07.07. 09:54:38
Egy hanygyányit lehetne szűkíteni szerintem a kategória besorolást, mondjuk egy szinttel a felső kategóriákat.

A bajnoki medálok ne számítsanak a bajnoki viadalokon. Elég plusszt hoznak azok a napi életben.

Ha valakinek van 5 bajnoki medálja, nem valószínű, hogy a kategóriájában nem lesz ismét bajnok, csak ha a random közbeszól, de ilyen helyzetekben nem szokott. Nem kis túlzás a bajnoki öv sem.. Pláne ha ezt egy top karakter kaparintja meg 10 bajnoki medál mellé.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
237. hozzászólás - 2009.07.07. 09:58:06 (Válasz Impopo #236 hozzászólására.)
A bajnokin a medál nem pluszt, hanem mínuszt ad.

Persze ez szerintem elég kevés, simán tripláznám a büntetést.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
238. hozzászólás - 2009.07.07. 10:03:15
Nem is tudtam... én azt hittem minden esetben plusszt ad. Akkor viszont a bajnokok ennyivel jobbak lennének mindenkinél, hogy behozhatatlan az előnyük?!

Most néztem a wikit, nem én vagyok figyelmetlen, csak ez a minuszos dolog nincs leírva sehol.
A hozzászólást Impopo módosította 2009.07.07. 10:05:18-kor
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
239. hozzászólás - 2009.07.07. 13:38:23 (Válasz Mortimer #237 hozzászólására.)
Mortimer azt nem lehetne hogy a bajnoki rendszerét nem a szintekhez hanem a TÖ-höz és a SZÖ kéne valahogy kötni? Így több játékosnak lenne esélye és nem mindig ugyanazok a kiugró játékosok nyernék meg a bajnokikat.

Így lehet, hogy egy 20. szintű játékos összekerül egy 30. szintűvel, de a TÖ alapján van esélye legyőzni hisz a tudása megvan hozzá. Viszont, ha a mostani rendszert nézzük akkor vannak olyan kategóriák ahol az kategória első 150-300 TÖ-vel többel rendelkezik mint az utána következők. Így értelemszerű, hogy mindig Ő fogja megnyerni, a bajnokit. és akármennyi lehet a címre a módosító 150-300 TÖ-t sosem fogja lehúzni annyira hogy a többiek legyőzzék.

Persze ez a saját példámból kiindulva, de biztos vannak akik még hasonló cípőben járnak mint én!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
240. hozzászólás - 2009.07.07. 13:51:20 (Válasz BlackSheep77HUN #239 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.07. 13:38:23
Mortimer azt nem lehetne hogy a bajnoki rendszerét nem a szintekhez hanem a TÖ-höz és a SZÖ kéne valahogy kötni? Így több játékosnak lenne esélye és nem mindig ugyanazok a kiugró játékosok nyernék meg a bajnokikat.

Így lehet, hogy egy 20. szintű játékos összekerül egy 30. szintűvel, de a TÖ alapján van esélye legyőzni hisz a tudása megvan hozzá. Viszont, ha a mostani rendszert nézzük akkor vannak olyan kategóriák ahol az kategória első 150-300 TÖ-vel többel rendelkezik mint az utána következők. Így értelemszerű, hogy mindig Ő fogja megnyerni, a bajnokit. és akármennyi lehet a címre a módosító 150-300 TÖ-t sosem fogja lehúzni annyira hogy a többiek legyőzzék.

Persze ez a saját példámból kiindulva, de biztos vannak akik még hasonló cípőben járnak mint én!


Igen ám, de egy kis TÖ nem kompenzálja a 10 szinttel magasabb felszerelést... Szóval aki jól csinálja a karakterét az szívjon? Nem értem a logikádat...
A hozzászólást Cavalorn módosította 2009.07.07. 13:53:04-kor
Pontszám: 7.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!