Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal upgrade
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
461. hozzászólás - 2010.03.08. 15:53:37 (Válasz Craslorg #460 hozzászólására.)
ezt én értem de akkor ezek szerint a bajnoki csak arrol szol hogy a top karakterek még erösebbek legyenek és egy átlag karakternek a játék során akár meddig játszik, egyszer sem lesz esélye gyözni, vagyis egy bajnokin az átlag karakterek csak tölteléknek kellenek a harci körökbe
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5.11
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
462. hozzászólás - 2010.03.08. 16:51:26 (Válasz Junior0 #461 hozzászólására.)
Mondjuk erre én azt tudnám mondani, nem véletlenül BAJNOKI viadal az esemény neve. Nyilván csak a legjobb játékosoknak elérhető ez a kitüntetés, ezért egy átlagos karival ne is álmodj ilyen címről. Amivel én léptem fel, az az igazságtalanság valamilyen mértékű csökkentése. Hisz sok esetben nem azért nyer valaki bajnokit mert jobb játékos, hanem azért mert jobb szövetségben van. (köszi nem kérek a "neked is adott a lehetőség" dumából, mert ez nem mindenkinek elérhető) A legjobb megoldás az lenne, ha a szövetségeket 100%ig kizárnák a bajnokikból, de természetesen ez lehetetlen.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 8.20
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
463. hozzászólás - 2010.03.22. 11:46:21 (Válasz Razz #462 hozzászólására.)
Mondjuk tényleg mókás azt elképzelni, h benevezek a bajnoki viadalra, s a csata megkezdése előtt kipakolom a hátizsákomból a védőfalat, gyakorlóteret és a fókuszt. Vagy ez amolyan nyakba akasztható piacon vett műanyag másolat? Ha ezt a kínaiak megsejtik, lesz itt tömeggyártás a másolatokból: Djakorlótér, Vádőfal, Nefrokun fókusz.
A hozzászólást Ddyy módosította 2010.03.22. 11:47:58-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.31
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
464. hozzászólás - 2010.03.22. 12:03:30 (Válasz Ddyy #463 hozzászólására.)
Miert, amikor elmesz portyazni, akkor hova pakolod a fokuszt es a gyakteret?
Pontszám: 7.61
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
465. hozzászólás - 2010.03.22. 12:22:21 (Válasz Endyr #464 hozzászólására.)
Tudom-tudom, csak olyan mókás elképzelni.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 7.47
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
466. hozzászólás - 2010.03.22. 19:41:30 (Válasz Razz #457 hozzászólására.)
Idézet: Razz - 2010.03.08. 13:19:03
És a 8-10-12. szinten, max épületbónuszokat élvező játékosok ellen mégis hogy taktikázol? Lehetsz te akármilyen jó játékos, az ilyenek ellen ígyis úgyis kikapsz.


Az ellen sehogy, mert annak már szinte semmit sem számít az épületbónusz. Az ilyen karakterek általában a pókok, amiről van némi sejtésem. Törlés után két hónappal már elárulhatom, hogy 10. szinten már 100 felett volt a kivégzésem (turbóval), ami ellen nem hiszem, hogy azon a környéken lehetett volna védekezni.

Egyébként a legjobb megoldás az lenne, ha mondjuk most lenne bejelentve a változás, hogy innentől számítva három hónappal későbbi időponttól kezdve a viadalon nem számítana a szövetségi épületek nyújtotta bónusz egyáltalán.
Pontszám: 7.07
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
467. hozzászólás - 2010.03.22. 20:28:08 (Válasz Ywgarrd #466 hozzászólására.)
Mindig ezt a választ kapom a pókoktól, és én megint csak azt tudom leírni amit eddig is. Biztos vagyok benne, hogy nem a karaktered csúcspontján kaptad meg ezeket a bónuszokat, ahol mint azt te is írtad, már nem számítanak (bár vannak kételyeim), hanem már viszonylag alacson szinten, és onnantól szinteken keresztül élvezted a hasznát. Elhiszem hogy egy jól kifejlesztett erős pók, már vígan hozná a bajnokikat szövibónuszok nélkül is, de vajon amikor belevágtál a játékba, akkor is ugyanolyan eredményes lettél volna bónuszok nélkül? Itt már nem a jó játékosokról beszélünk, hanem a nagyon jókról, mert a játék arra a szintre jutott, ahol már csak ők nyerhetnek bajnokit. A megoldási javaslatoddal is csak részben értek egyet, ugyanis szerintem nem csak a viadalra kéne elvenni a bónuszokat, hanem az egész játéka során. A Miklósék által felhozott szint x 2 bónuszokkal teljesen más lenne a nemrég regelt játékosállomány játéka.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 7.77
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
468. hozzászólás - 2010.03.22. 21:05:20 (Válasz Razz #467 hozzászólására.)
Igen, mert akkor nem támadtam volna -60%-ig naponta 2*. Viadal pedig csak 8. szint- van. Ha kételyeid vannak, akkor nézd meg NoFear-t V1-en, vagy Hype-ot pl. Szövi bónusz nélkül kezdték, rengeteg LE-t kellett tölteniük a bónuszokhoz.
Pontszám: 7.07
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
469. hozzászólás - 2010.03.22. 21:05:21 (Válasz Razz #467 hozzászólására.)
...Kétszer ua. hsz...
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2010.03.23. 10:15:46-kor
Pontszám: 7.07
népszerűTomsojer04Férfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
470. hozzászólás - 2010.08.03. 14:44:29
Hali!

A következő ötletem volt a bajnoki viadalokkal kapcsolatban (akit játékost kérdeztem annak igazán tetszett, a játékvezetés csupán érdekes ötletnek tartotta)

Szóval az ötlet a következő: A viadalra való jelentkezési határidő lejárta után, látható lenne az első forduló sorsolása. Az első forduló után, megtekinthető lenne az összes csata eredménye, illetve a második forduló sorsolása. A második forduló csatái egy órával később történnének meg, ugyan úgy ismertetésre kerülnének az eredmények, sorsolás, stb. amíg véget nem ér a viadal.

Értem én, hogy meg lehet most is részletekben, vagy egyszerre egészében is nézni a saját csaták eredményeit, de úgy gondolom sokan szívesen izgulnának az azonos szövetségben, vagy hordában lévő ismerősökért, vagy épp ellenségekért is.

Továbbá lehetne fogadni is KIÉGETT ŐSKŐBEN! Akár egy adott csata győztesére, akár az egész bajnokság győztesére. Gondolom elég sokan olvasták a Magic the Gatheringes Aréna című könyvet. Valahogy annak a mintájára képzelem el a dolgot. Azért gondolok kiégett őskőre, mint pénzre, mert azokat úgy is csak találni lehet a játékban, így talán az azokban történő fogadás jogi problémákat sem vet fel. Fogadni természetesen egymással lehetne, nem a ház (Beholder) ellen.
A hozzászólást Tomsojer04 módosította 2010.08.03. 18:16:43-kor
Pontszám: 8.33
népszerűDubiFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
471. hozzászólás - 2010.09.30. 17:07:37
Tomsojer04 nekem tetszik az ötleted modjuk lehetne LE-is fogadni akár szövetségek is fogadhatnának játékosokra és aki nyer szövetség annak a Le kútja nő aki veszt azé pedig csökken.

És talán lehetne közelebb is a szinthatárok mert 5-6 szinttel magasabbat képtelenség elverni hiába vagy erős.És akkor még több emberne lehetne bajnokia aminek sokan örülnek de akkor is csak a legjobbaknak lenne és kisebb szinten meg lehetne szintenként 20-as szint körenyékén.
Pontszám: 5.88
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
472. hozzászólás - 2010.10.04. 09:00:29 (Válasz Dubi #471 hozzászólására.)
El lehet verni 5-6 szinttel magasabbat is.
Épp az a cél, hogy minél kevesebb embernek legyen minél kevesebb medálja. Így értékes a medál. Ha "mindenkinek" van, akkor elveszik az értéke. Ezért lett bevezetve például a medálok utáni levonás a bajnokin.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.85
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
473. hozzászólás - 2010.10.04. 09:03:46 (Válasz LoWs #472 hozzászólására.)
Idézet: LoWs - 2010.10.04. 09:00:29
El lehet verni 5-6 szinttel magasabbat is.
Épp az a cél, hogy minél kevesebb embernek legyen minél kevesebb medálja. Így értékes a medál. Ha "mindenkinek" van, akkor elveszik az értéke. Ezért lett bevezetve például a medálok utáni levonás a bajnokin.


Logika vb aranyerem

A levonas a medalok utan pont azert volt, h tobb embernek is legyen eselye bajnokit nyerni ne csak a kivalasztott par tapernek.
Pontszám: 5.52
kedvelt tagNagylábFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
474. hozzászólás - 2010.10.04. 09:39:31 (Válasz Endyr #473 hozzászólására.)
Szerintem máshogy értette...
A hozzászólást Nagyláb módosította 2010.10.04. 09:41:03-kor
Pontszám: 6.25
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
475. hozzászólás - 2010.10.04. 09:41:43 (Válasz Endyr #473 hozzászólására.)
Akkor neked is jár a logikai aranyérem!
A MEDÁLHALMOZÁS ELLEN LETT BEVEZETVE!
Tehát: Kevés embernek legyen KEVÉS (tehát csak pár darab) medálja. Ne nagyon kevésnek K*rvasok!

Bocs, ha bonyolult voltam. Nem tudom mindenki IQ-jához igazítani a hozzászólásaimat.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 3.60
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
476. hozzászólás - 2011.02.25. 17:41:26
Csak emlékeztetőül...

"Bajnoki viadal upgrade
1. hozzászólás - 2009.04.09. 11:12:22
Régebben felmerült pár ötlet, mivel lehetne a bajnoki viadalt feldobni. Akkor ígértem, hogy foglalkozni fogok vele, egyelőre megnyitottam ezt a topicot, brainstorming céllal.

Ezekre a javaslatokra emlékszem:
- A csaták ne egyszerre jelenjenek meg, hanem mondjuk 5 perces késéssel (tehát ha 14-kor kezdődik a viadal, akkor 14:00, 14:05, 14:10-kor, stb). Persze ezt csak annak aki ezt választja.
- Fastruktúrába rendezve meg lehessen nézni a saját (és esetleg mások) eredményeit. (esetleg a viadal összes csatáját meg is lehessen nézni így)

Főleg olyan ötleteket várunk, ami a viadal eddigi rendszerét nem borítja fel (tehát marad a kieséses rendszer, stb)"



Azóta szolíd 22 hónap telt el és semmi nem történt annak ellenére hogy rengetegszer leírtuk, hogy a TF olimpia féle fa-struktúra nem csak hogy látványos, egyszerű, és nem borít semmit, (csak egy plusz táblázatról van szó kategóriánként amit legenerál a viadal sorsolása és kimenetel alapján), ráadásul kb 2 nagyságrenddel emeli a jelenleg halál prosztó bajnoki színvonalát. Tényleg ennyire nehéz szakítani rá egy kis időt hogy megvalósuljon?
A hozzászólást Aurri módosította 2011.02.25. 17:43:40-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.69
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
477. hozzászólás - 2011.02.25. 19:29:32
" Fastruktúrába rendezve meg lehessen nézni a saját (és esetleg mások) eredményeit. (esetleg a viadal összes csatáját meg is lehessen nézni így) "

Ez az ötlet valóban nagyon jó lenne ha meg lenne valósítva. Szerintem elég sok embert érdekelne a többi viadal csatáinak megnézése, főleg, ha fastruktúrában el is van rendezve. Szóval hajrá Baraty! xD

(Mellékesen megjegyzem Aurri, szerintem mostanában aligha lesz ilyesmi irányú fejlesztés, hiszen az új gém (MM) valószínüleg leköti őket fejlesztés-szerver és minden egyéb ügyileg sajnos :S.)
NoFear - V1
Pontszám: 7.62
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
478. hozzászólás - 2011.02.26. 13:02:36
a bajnoki medálok ugye a szerencsét is csökkentik a viadalon?
Pontszám: 5.21
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
479. hozzászólás - 2011.02.26. 13:32:12 (Válasz Ricskosz #478 hozzászólására.)
Nagyon remélem, hogy nem, mert növelésnek sincs nyoma: nincs mögötte a (+X) a karakterlapon.
(Szerintem ebből a szempontból ugyanúgy külön kategória a szerencse, mint a költségcsökkentésnél.)
V1 Mordred
Pontszám: 7.58
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
480. hozzászólás - 2011.02.26. 15:34:59 (Válasz Zimi #479 hozzászólására.)
épp ezért kérdeztem...
Pontszám: 5.21
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!