Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal upgrade
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
281. hozzászólás - 2009.07.08. 16:16:12 (Válasz Bolsevik #274 hozzászólására.)
Szerintem nem agyon szívatás, hanem kihívás! Persze jó ülni a tutiban és beváltogatni a medálokat, de ezek szerint az új kihívás elé már nem lenne jó odaállítani a bajnokot, mert félő, hogy alulmaradna. Ahogy mondtad, gyúrjon és legyen ismét bajnok. De nem hinném az hogy a kihívás az szívatás lenne. De mindegy! Mert azt is tudom, hogy a bajnokoknak nem fog tetszeni mert nem mernek egy újabb kihívás elé nézni. A játéknak az lenne a lényege, hogy mindig újabb és újabb kihívások el állítsa a játékost és nem az hogy ültessen a tutiba.

De mindegy kár erre több szót ezek szerint pazarolni. Nekem jó úgyis ahogy most van!

Ja arról nem is beszélve, hogy azt is írtam, ha 2-3 bajnokin nem jutna előrébb akkor ismét vissza kerülne a saját kategóriájába.
A másik meg, hogy így sem lenne több a bajnok mint a kategória szűkítéssel.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.07.08. 16:49:17-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.17
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
282. hozzászólás - 2009.07.08. 16:28:01 (Válasz Mortimer #267 hozzászólására.)
Mortimer, ezt nagyon szépen levezetted három szintre, csakhogy hatnál járunk. És ezt semmi nem indokolja. Hogy fel tudsz rohanni három szintet, ha nagyon akarsz a tetejéről nevezni, annak igensok értelme van, jó izmos lesz tőle a kari.
Attól, ha két szintenként lenne bajnok, még nem értéktelenedne el az érem, vagy ha igen, akkor alsóbb szinteken mitől is nem értékelődik le?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
283. hozzászólás - 2009.07.08. 23:17:19 (Válasz BlackSheep77HUN #281 hozzászólására.)
A többi bajnok nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem személy szerint valóban nem tetszik. Pár karaktert leszámítva (ők még a pókokon belül is a legerősebbek) magasabb szintű kategóriában elindulni nem kihívás, hanem az esélytelenek nyugalmával való részvétel. Ez majdnem ugyanaz mintha valaki azért loholna a szintlépéssel, hogy a nevezési határidő vége előtt még éppen be tudjon kerülni a magasabb kategóriába. Ugye, azért ez nem annyira jellemző.

De ha elég nagy vagy hozzá hogy legalább 5-6 szintről tudjanak ütni, ilyen kihívást bármikor kipróbálhatsz te is, egyszerűen felejtsd magad sok-sok hpn, és rögtön látni fogod hogy nemhogy egy bajnok, de egy full átlagos vagy inkább annál rosszabb karakter is simán rommá ver.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 7.20
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
284. hozzászólás - 2009.07.09. 17:09:39 (Válasz Bolsevik #283 hozzászólására.)
Ok. átgondoltam még egyszer igazad van!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.86
irritálóVMagicFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
285. hozzászólás - 2009.07.10. 14:11:04
Sztem jó ez úgy ahogy van.Most pl. az 5. körig mentem, a legyőzőtt 4 ellenfélből 2 jóval erősebb volt, bajnok v2ön nem leszek soha, v3on már esélyesebb uh nem para.
Jó felkészüléssel szép eredményeket lehet elérni, a bajnoki medált meg nem érdemes gyengíteni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
286. hozzászólás - 2009.07.10. 14:12:58
A kvízmedál a bajnoki medálnál sokkal hasznosabb. Ha át lehetne váltani mondjuk 3 kvízmedálra, gondolkozás nélkül megtenném.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
287. hozzászólás - 2009.07.10. 14:24:22
Én azért összefoglalnám megint ide röviden milyen javaslatok merültek fel eddig:

- Saját kategória "faágszerű" lebontása, melyet a mérkőzések lejátszása után dobna ki a rendszer és a bajnoki meccsekhez hasonlóan véglegesen eltárolna. Így midnenki láthatná, hogy milyen ágon játszott, a bajnok kiken küzdötte ki amgát, hol véreztek el a nagy esélyesek, stb. Mindenképpen emelné a viadal nívóját, és sztem amegvalósítás sem egy ördöngösség, TF-en simán meg tudták oldani.

- Kategóriák szinthatárainak szűkítése. Voltak érvek pro-kontra, de midneképpen átgondolásra érdemes. Én kb felére szűkíteném jelen kategóriákat. Létszámhiány esetén kategóriaösszevonás (=eredeti verzió).

- Ne csak a bajnokot hanem a dobogósokat is jutalmazhatná jelképesen a rendszer (bornzmeccs is kellene ez esetben). Nem kell nagy táp, de legalább egy emlék lenne, hogy igen x alkalommal második voltam (ezüst, bronzérem, stb, ami vagy nmem csinál semmit, vagy jelképes akármit ad). Ne csak a bajnokokról szóljon a megmérettetés, hanem a legjobbakról (lásd TF olimpia megintcsak). Adhatna mondjuk aranydukátot a dobogós helyezés (elsőnek 3, másodiknak 2, hamradiknak 1...)

- Annyit megérdemelne a bajnoki is, hogy mint a kvízolimpiában itt is közzétennék a bajnokok neveit kategóriánként, legalább a világeseményekbe. Van olyan hírértéke mint annak hogy a Szinthuszárok Szövetsége békeszerződést kötött az Oszlopos Mozgalom Tagjaival (a nevek fantázianevek, mindennemű hjasonlóság csak a véletlen szüleménye)

Jó lenne tovább menni a konstruktív vonalon, hogy a topic eredeti célja újra értelmet nyerjen és ne alakuljon "leendő bajnokok megszívatása" mozgalommá.
A hozzászólást Aurri módosította 2009.07.10. 14:27:04-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
288. hozzászólás - 2009.07.10. 14:28:21 (Válasz Aurri #287 hozzászólására.)
"mint a kvízolimpiában itt is közzétennék a bajnokok neveit kategóriánként"

Ezek szerint sose nézted a világeseményeket. Még a fertőzés leküzdése is benne van.

Inkább azt lobbizd ki, hogy abban is lehessen visszalapozni, mint az eddigi csatáknál.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
289. hozzászólás - 2009.07.10. 14:31:39
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
290. hozzászólás - 2009.07.10. 14:39:18 (Válasz Aurri #287 hozzászólására.)
Még jó hogy csak röviden...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2.33
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
291. hozzászólás - 2009.07.10. 15:07:00
Még jó hogy megindult a konstruktív vita
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
292. hozzászólás - 2009.07.12. 10:46:16 (Válasz Mortimer #288 hozzászólására.)
Hopp hopp, és ha az lenne, hogy külön fülön van a háboru kitörése meg kapitulációk? a másikon meg többi már az is jó lenne. Mert azok telespammolják mindig és alig érdekel valakit szerintem, mig azok amik mindenkit érdekelnek pár orán belül eltünnek.

amolyan hasznos és nem hasznos fül.

aukció, bajnoki, kvizolimpia, fertőzés. van még valami ami világeseményekbe megy és hasznos vagy nem hasznos?
Pontszám: 9
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
293. hozzászólás - 2009.07.12. 10:51:18 (Válasz Kundi #292 hozzászólására.)
Egyetértek, a háborúk kitörése baromi unalmas, kb. senkit nem érdekel, nem is nézem. Viszont a hatalom tornyát minden nap.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
294. hozzászólás - 2009.07.12. 12:04:21 (Válasz Mortimer #293 hozzászólására.)
jó ötlet, könnyen megvalósítható, gyors meló, rúgdosni az illetékest.

megjegyzem a menüpontot tényleg fel lehetne dobni egy-két érdekességgel, aká olyannal, hogy (névvel vagy név nélkül) valaki először ért el valami szakértelem vagy tulajdonság mérföldkövet. (nem rekordot, mert az repetitív lenne.)
Pontszám: 5
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
295. hozzászólás - 2009.07.29. 23:54:40
Üdv!

Engem érdekelne, hogy mi értelme van ennek a bajnoki viadalnak? Ugyanis:

-minden szint tetején ott van (legalább) egy emberke, aki köré építettek egy fincsi kis birodalmat a haverok. Na ő(k) fogják megnyerni a viadalt. Alacsonyabb szinten (8-12 mondjuk) 90-100%-ban, magasabb szinten már talán lesz kicsit több ellenfelük (mondjuk már vagy 5-6 is akár...). A többi pár száz játékos szemét pedig kiszúrják egy kis "aprópénzzel", hogy elinduljon ezen a "nagyonizgalmas" viadalon, és aszisztáljon ezen emberkék győzelméhez! Van ám versenyszellem, ez igen!

-Ja és persze, mivel még nem elég erősek ezek az emberkék egyébként is, dobjuk meg őket még egy kis "táppal", hogy még portyában se tudjanak velük mit csinálni a többiek!!

-szóval miért nem valami szinbólikus medált kapnak a győztesek? vagy pl miért nem lehet mindenkinek "csak" egy ilyen medálja?

Mert megmondom őszintén, hogy ha valaki nem ilyen karakter (a játékosok kb 95%-a), akkor sok izgalmat, versenyszellemet és "elérhető" célt nem talál a játékban!! (hacsak nem várja meg mondjuk a 20. szintet, ahol állítólag ez az előnyük kiegyenlítődik... Remek, akkor fél évig dög unalom a játék, és aztán már talán lesz esély ellenük!)

Kéne egy kis változás!!!
Pontszám: 3.60
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
296. hozzászólás - 2009.07.30. 00:48:25 (Válasz Zantetsuken #295 hozzászólására.)
van nem egy olyan bajnok a játékban aki keményen küzdve és rengeteg időt áldozva komoly bónuszok nélkül verte halomra a mezőnyét. és itt nem csak arról van szó hogy valaki jó pók, volt aki okosan és effektíven optimalizált és medál(ok) ütötték a markát. persze valakinek frusztráló ha mindíg ugyanaz kapja a medált, én nem törődöm vele hanem hajtok, és ha jól csinálom akkor 1 nap nekem is lesz bajnoki medálom.

te meg lassan abbahagyhatnád a sírást. ha zavar hogy van akinek a fenek alá toltak egy kiépített szövetséget, küzdj és vagy építs egy erős szövetséget, vagy csatlakozz egyhez.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.25
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
297. hozzászólás - 2009.07.30. 08:14:26
akkor miért nem mondjuk csak 16. szinttől vannak viadalok? akkor már kiegyenlítettebb a mezőny, és nem áll meg pár emberke 8-11. szint körül, hogy havonta begyűjtse a "jól megérdemelt" medállját! Nyerjen ott ahol van ellenfele, ne ott, ahol senki még a közelébe se érhet! Nem értem, hogy az utóbbi esetben miért kap ezért még jutalmat is? egy igazi bajnoki medálért egy izgalmas és kiszámíthatatlan harcsorozatot képzelek el, nem egy előre lefutottat!!
én is hajtok a bajnoki medálra, csak szomorú tény, hogy csak 20. szint körül lesz rá (egy kis) esélyem, hogy megnyerjem, ahhoz képest, hogy már 8. szinttől vannak viadalok...
ez elég lehangoló...
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
298. hozzászólás - 2009.07.30. 08:39:56 (Válasz Zantetsuken #297 hozzászólására.)
Nehogy már a 8-11. szint zavarjon. Ha nagyon ott szeretnél nyerni akkor indíts egy új karaktert és két hónap sem kell hozzá, hogy elérj ugyanarra a szintre egy erősebb karakterrel, mint a mostani győztesek. Nem nagy ördöngősség ez, csak portyázni kell.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűtlenmedvigFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
299. hozzászólás - 2009.07.30. 09:29:22
és vki tud valamit arról hogy v4-en mikor lesz bajnoki viadal?
Pontszám: 3
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
300. hozzászólás - 2009.07.30. 10:58:45 (Válasz Zantetsuken #297 hozzászólására.)
egy átlagos pókot jó karifejlesztéssel kb 30-35-ös szinten be lehet hozni. egy extrém jó pókot 50 felett is nehéz. ha nem tudsz sikeres pók tatktikát alkalmazni alacsonyabb szinten, már most szólok hogy esélytelen leszel 20 felett is.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!