Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal upgrade
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
241. hozzászólás - 2009.07.07. 13:53:21 (Válasz BlackSheep77HUN #239 hozzászólására.)
Ez jó nagy baromság-.- nézd meg a portyakarikat. Ugye nekik jó magas a TÖ-jük és mondjuk össze kerülnek egy 10 szinttel magasabb játékossal, akinek ugyanannyi a TÖ-je, de a tárgyai jóval magasabbak...meg ez tök hülyeség. Építő karik is lehetnének bajnokok? Hogyne....szerintem az alapvető gond az, hogy magasabb szinten túl nagy a szórás és kevés a kategória.
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
242. hozzászólás - 2009.07.07. 13:55:24
Illetve, az aki ennyivel erősebb, mint szinttársai nem véletlenül áldozott pénzt és még több időt a karakterére. Azért mert megérdemli, még meg is kaphatja a jutalmat, nem kell úgy módosítani, hogy az esélytelen is nyerjen. Akkor már nem bajnokság lesz, hanem tombola.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.40
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
243. hozzászólás - 2009.07.07. 13:55:34
Az alapvető gond a random iszonyatos szórásából, és a karakterek szerencséjének mérhetetlen külömbségén, és skatulyázódásából adódik szerintem. Korábban mikor sokat sírt a szám, elkezdtük írni hogy ki mennyit vadászik nálunk. Igaz ez régen volt már, de a velem azonos szintű szövetségi társaim ugyanolyan szerencsével és spektrálissal kvízezés nélkül minden esetben több LE-t vadásztak össze mint én és ezt nem 20 vadászatnál néztük meg. Ahogy most is ha ránézek a toplistára, a velem egy szinten lévők között a szintet vezetők 200 szakértelem és majd 200 tulajdonsággal vannak előttem. Tény, hogy 10 küldetéssel is előttem járnak de az csak 200k különbség. tegyünk még mellé mondjuk 500-al több helyes kvízválaszt, meg hogy kb egy szinttel hamarabb maxolták a spektrálist mint én, de ekkora különbség akkor sem reális.
Pontszám: 2.33
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
244. hozzászólás - 2009.07.07. 13:57:10
Random, random....óó te csodás random....
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.60
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
245. hozzászólás - 2009.07.07. 15:30:04
Jó, ha hülyeség akkor hülyeség. Csak egy ötlet volt. De akkor mondjon valaki egy épkézláb ötletet arra, hogy ne csak a kockák nyerjék meg a bajnokságokat. Mert azt azért mindenki beláthatja hogy a többség nem a kockákból áll. A bajnokságon a jelen szabályozás szerint meg csak neki van esélyük és csak egymással versenyeznek, mert a többieknek nincs esélyük.

Megint csak az én kategóriámat tudom felhozni példának. Van két játékos, 750 és 800 TÖ-vel és ugyanennyi SZÖ-vel. Rendre egymással vívják a döntőket. Őket követik a többiek, 550 körüli TÖ-vel és 300-tól változó SZÖ-vel ezek a játékosok kb. 20-an 30-an vannak.

Most az a kérdés a bajnoki kinek kéne, hogy szóljon az első két kiugróan jó játékosnak vagy a másik 30+ játékosnak.

Én nem azt mondom, hogy Őket kell agyonbüntetni vagy kizárni vagy bármi módon hátráltatni. Én azt mondom, hogy őket már egy másik kategóriába kéne sorolni. Erre kéne szerintem egy elfogadható megoldást találni, úgy hogy senkit ne érjen hátrány, de ugyanakkor több embernek legyen élvezhető a játék.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.75
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
246. hozzászólás - 2009.07.07. 15:34:41 (Válasz BlackSheep77HUN #245 hozzászólására.)
Igenis a "kockák" nyerjék a bajnokikat...ha már annyi időt és pénzt belefeccöltek a játékba, és tényleg egész nap a gép előtt ül, akkor igenis több esélye lesz, és legyen is, mint annak aki 3 naponta egyszer benéz. És ez így is van jól...
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.17
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
247. hozzászólás - 2009.07.07. 15:50:01 (Válasz Szabinho #246 hozzászólására.)
Tudod nagyon jól én is itt ülök állandóan. Ezért mondtam azt, hogy nem Őket kell büntetni, vagy hátrányba hozni, negatív módosítókkal bombázni. Egyszerűen játszhatóbbá kell tenni a bajnokit. Nekem jó úgyis ahogy van én már elkönyveltem, hogy nem nyerhetek ellenük. Nekem muszály dolgoznom is néha meg eltartanom a családomat. Így nekem és sok más játékosnak nincs ideje számolgatni, meg táblázatokat vezetni.

Vannak a szinteken kiugróan jó játékosok és vannak a kockák. Ez előbbiek vannak többen az utóbbiak kevesebben kinek kéne hogy szóljon a játék? Szerintem mindenkinek, de most csak a kockáknak van csak esélyük a bajnokikon.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 1.44
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
248. hozzászólás - 2009.07.07. 15:51:15
Nemtudom mennyire örülnék egy olyan bajnoki medálnak amit úgy szereztem, hogy a kategóriám összes lehetséges győztesét "félreállították". Így maradok én, sima átlag egyáltalán nem kitűnő játékos( magamat minősítem) és Jóska78 aki regelés óta csak épít és TÖ-je csak szerencséből van, egy szál buzogányban álldogál, nah őt legyőzöm. Mekkora dicsőség. Direkt sarkítottam.

A bajnoki az bajnoki. A legjobbak győzzenek. Fel lehet venni velük a versenyt, de azért "büntetni" őket mert a legjobbak, azt ne.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
249. hozzászólás - 2009.07.07. 16:14:32 (Válasz Cavalorn #240 hozzászólására.)
Igaz a felszerelésekre nem gondoltam, de biztos lehetne megoldást találni a felszerelésekre is.

De mivel már többen írták, hogy nem jó ötlet a TÖ/SZÖ rendszer így hagyjuk is!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
250. hozzászólás - 2009.07.07. 16:16:58
Én eljárok hetente úszni kétszer, de imádok és világ és olimpiai bajnok akarok lenni, viszont ott van egy Cseh Laci nevezetű krapek, aki nap 4-5-8 órákat edz. A következő VB-re benevezek és megkérem a szervezőket, hogy a 200 méter vegyesben legyen két kategória, hogy én is nyerhessek, vagy a Cseh Lacinak, mivel neki már van VB címe kelljen +100 métert úsznia...

Ő ugyan megdolgozott érte, jobban, mint én, de mégis, had legyen már esélyem nekem is egy VB címre...
Pontszám: 9.22
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
251. hozzászólás - 2009.07.07. 16:44:46 (Válasz Craslorg #250 hozzászólására.)
Ne lovagoljunk már ezen! Mondtátok, hogy szar ötlet beláttam. Miért kell még mindig ezen lovagolni.

Viszont ha jó a rendszer akkor minek a kategória szűkítés és minek ez a topik.

Épkézláb ötletekkel álljatok elő mert azt még egyet sem olvastam. Viszont a másikat olyan könnyen lefikázzátok.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
252. hozzászólás - 2009.07.07. 16:46:40 (Válasz BlackSheep77HUN #251 hozzászólására.)
Bocs, de az utolsó hsz-edet még nem láttam, mert írtam. Én kérek elnézést...
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
253. hozzászólás - 2009.07.07. 16:52:07 (Válasz Craslorg #250 hozzászólására.)
Ismerem Cseh Lacit, beszéljek vele?
Úgyis nemsokára itt van a Római vb...de szerintem 200m előnyt kérjél
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.07. 16:54:21-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
254. hozzászólás - 2009.07.07. 17:09:11 (Válasz Szabinho #253 hozzászólására.)
Nem kell, köszi, beszélek én vele, majd leugrok egy edzésére. Vagy kiugrok Rómába Amúgy 3 perc környékén leúszom a 200-at, így egy izgalmas verseny lenne a végén.
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
255. hozzászólás - 2009.07.07. 17:20:28
De az is hülyeség szerintem, hogy a medálok számával arányosan gyengítik és negatív bónuszokat kapnak a bajnok.

Laci sem fog ólomnehezékkel úszni a következő vb.-n avgy olimpián mert már van vb. vagy olimpiai címe. Azért ez is abszurd! Azért büntetni mert jobb.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.25
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
256. hozzászólás - 2009.07.07. 17:20:49 (Válasz Craslorg #254 hozzászólására.)
Ja, kőbányás, egyszer 2 pályával mellette edzettem a 3 perc nem is rossz, főleg úgy hogy gondolom nem vagy úszó...én 2:17-t úsztam 200gyorson, még 13 évesen.
Najó, off vége
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
257. hozzászólás - 2009.07.07. 17:44:57
Hát, bizonyos túraautó bajnokságokban a megszerzett pontok függvényében plusz súlyokat kell a kocsiba tenni, illetve lóversenyben is van hendikep, szóval ez sem újdonság. Kb 1 %-kal így közelebb kerülhetnek a többiek az előző bajnokhoz medálonként.

2:17? Menj a fenébe
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.07.07. 17:45:18-kor
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
258. hozzászólás - 2009.07.07. 17:53:25 (Válasz Craslorg #257 hozzászólására.)
Persze mindenre van példa és ellenpélda, ahogy írtam a Pü-ben is. De az úszós példát te hoztad fel.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
259. hozzászólás - 2009.07.07. 18:45:15
szerintem nem kéne piszkálni a bajnokit. az aki többszörös bajnok az valszeg nem az előző bajnokijaiból adódó bónuszok miatt kap egy új plecsnit. ráérünk aggódni akkor ha valakinek lesz 15-20 bajnoki győzelme.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
260. hozzászólás - 2009.07.07. 19:11:23
A probléma pedig ugyanaz maradt: az 5-6-7 szintes kategóriák. Nem ólomnehezék kell meg 200 méter előny, erről kellene inkább beszélni szerintem. Egy Crimson vagy Nephila 3, 6 sőt 9 szinten belül is képes bajnok lenni (teljesen megérdemelten). Nekik gyanítom mindegy, de a többieknek nem.
Másrészről (bár ez kissé ellentmondásos a fentiekkel, de újabb érv a kategóriaszűkítés mellett): ha valaki nem extrém optimalizált módon fejleszti a kariját (mint pl. a fenti urak), akkor a szintek között termelt többmillió LE különbséget gyakorlatilg lehetetlen ledolgozni.
Továbbra is kb. felezném a jelenlegi kategóriás szinthatárokat. Kevés induló esetén (mely a topot érinthetné ez esetben) meg összevonnám a kategóriákat (ami kb megegyezne a jelenlegi felállással) és kész.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!