Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Bajnoki viadal upgrade
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
121. hozzászólás - 2009.04.29. 10:18:06 (Válasz Koplanyk #120 hozzászólására.)
- ez a bajnoki medál elinflálodását okozná
- felül most 5 szintenként van a besorolás. Ha ez 3, vagy akár 2 szintre csökkene ugyanúgy nagy erőkülönbségeket jelentene, ha szűk, az eddigi két napos intervallumban lehet jelentkezni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagKoplanykNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
122. hozzászólás - 2009.04.29. 10:31:21 (Válasz Mortimer #121 hozzászólására.)
Nem igazán értem, hogy ez miért okoz gondot. Mindenki tudja, hogy mikor lesz bajnoki. Azért ezt előre ki lehet sakkozni. Főleg, ha kiírják majd az időpontokat, vagy meghatározzák, hogy minden hónap első péntekjén...stb....

Ezzel tisztában lesz mindenki, akkor készüljön úgy, hogy arra az időpontra olyan helyen legyen, olyan felkészültséggel, amilyet eltervezett.

Legyen meg a kihívás, a küzdés lehetősége. A kitolt határidővel valóban könyebbé válik belőni az időpontot, a kategóriába való benevezést, de elveszik az izgalom, az áldozat, melyet az esetleges győzelemért hozol meg.
V1 - Hilgar
V2 - Lucinda Letifer
Pontszám: 6.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
123. hozzászólás - 2009.04.29. 10:39:37 (Válasz Koplanyk #122 hozzászólására.)
"Mindenki tudja, hogy mikor lesz bajnoki."
Nem, nem tudjuk. Pl. most csak azért van hétfő helyett szerdán, mert páran fórumban problémáztak miatta.

"akkor készüljön úgy, hogy arra az időpontra olyan helyen legyen, olyan felkészültséggel, amilyet eltervezett."
Ez sem igaz. Ha "rosszul jön ki a lépés", akkor nem egy, hanem egymás után több bajnokin is kénytelen vagy a kategória alján nevezni. Lehet, hogy alul megteheted, hogy akár 10 napig katakombában legyél, de felül ez nem így van.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.40
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
124. hozzászólás - 2009.04.29. 10:59:14
inflálódás ide vagy oda az se jobb ha mindig ugyanazon karakterek nyernek érmeket...

igenis lenne haszna akategoriák szűkítésének...nem az erőkülömbségek elsusmusolása a cél hanem hogy több lehetőség legyen...több kategoriában több a lehetőség több a nyertes több a vígaszág...több ember probálkozna...

2 szint az még ami belefér...de az iylen 5 szintes kategoriák erősen lol és nc esetek...asszem...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.67
kedvelt tagKoplanykNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
125. hozzászólás - 2009.04.29. 11:15:55 (Válasz Mortimer #123 hozzászólására.)
"Mindenki tudja, hogy mikor lesz bajnoki."
Nem, nem tudjuk. Pl. most csak azért van hétfő helyett szerdán, mert páran fórumban problémáztak miatta."


Azt azért tegyük hozzá, hogy ez most pont a május elseje miatt csúszott. A jövőben meg semmi akadálya nem lesz annak, hogy előre meghatározott időpontokhoz kelljen igazodni.

"akkor készüljön úgy, hogy arra az időpontra olyan helyen legyen, olyan felkészültséggel, amilyet eltervezett."
Ez sem igaz. Ha "rosszul jön ki a lépés", akkor nem egy, hanem egymás után több bajnokin is kénytelen vagy a kategória alján nevezni. Lehet, hogy alul megteheted, hogy akár 10 napig katakombában legyél, de felül ez nem így van."


Szerintem mindegy, h melyik szinten folyik el a PP-d, CSp-d, a lényeg, h áldozat. Ahhoz, hogy 10 napig katakombában kelljen ülni, ahhoz már nagyon-nagyon rosszul kell kijönnie a lépésnek Velem ilyen még nem volt.
V1 - Hilgar
V2 - Lucinda Letifer
Pontszám: 8.33
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
126. hozzászólás - 2009.05.01. 11:05:17
Mortimer:

Ne haragudj, de érzek némi ellentmondást. Ha saját bevallásod szerint egy jól fejlesztett 42-est elver egy közepesen fejlesztett 46-os, akkor szerinted mi a megoldás?
Szerintem alapvetően uyganaz a kérdéskör áll fent itt is, mint a portyázási hatósugár csökkentésénél. Nem fair összeengedni olyan karaktereket egy súlycsoportba, akik között akár milliós nagyságrendű termelt LE differencia (vadászatok, küldetések) is lehetséges. A te megoldásoddal csak azt érnénk el, hogy mindenki a lehetséges maximálisan szinten nevezne, ami érdekes elképzelés, csak éppen a probléma megoldásának egy igen kitekert megközelítése.

Amely problémákat felvet a nevezési határidő kitolása:
- bebetonozza a bajnokokat. Pl 3 hetes határidőnél szinte azonnal nevezne a jelen bajnok ugyanabba kategóriába (ennyi erővel akár lehetne örökérvényűvé tenni a bajnokik nevezését, mindenki akkor nevez, amikor akar)
- a kategóriákat majdnem értelmetlenné teszi, mivel kijátszhatóak a nevezési feltételek különösebb áldozat nélkül (igenis akinek fontos a bajnoki cím az hozzon ÁLDOZATot érte. Legyen top, vagy kisszintű)
- követhetetlen ki hová nevez (ez mondjuk még annyira nem baj, bár engem igencsak zavarna).
- az unfair lehetőségek elviekben továbbra is fennálnak (lásd saját példád ahol mondjuk 5 szinttel nagyobb kp. szarul fejlesztett kari péppé ver egy sokkal jobban fejlesztett alsólimit közelében nvezettet). Már pedig mindig az ELVI anomáliákat kell megoldani a tökéletes megoldás érdekében és nem nyakatekert módosításokkal áthidalni (pl. egy másik eset kapcsán, ami azért erősen kapcsolódik ide, ami az alapproblémát illeti: sebzéskompenzáció, vesztes állat fejlődése, ami inkább vicc, mintsem megoldás..).
- nem mellesleg Baraty már kitolta a határidőt 1 hétre. Ez sztem mindenkinek elég kell legyen, akinek kicsit is fontos a bajnoki.

Ezzel szemben mi a probléma abban ha csökkentjük a kb. mindenki által egységesen unfairnek titulált nagy szintszakadékokat kategórián belül (én kb a felére csökkenteném, azaz 2 szintes kategóriákat tartok elfogadhatónak):
- Nagyjából ugyanaz mint a portyahatósugár csökkentéssel. Sérti a topjátékosok érdekeit, hiszen ők kevesen vannak., Ezt elfogadom, ezért mondtam, hogy ha bizonyos létszám alatt van a nevezők száma, akkor vonjanak össze kategóriákat automatice. A probléma anno is a toppal volt, hogy kevesen voltak magas szinteken. Most már 50. szint felett járnak, 30. szint felett viszont már bőven feltöltődtek a kategóriák játékosokkal, de maradt a képtelen 4-5 szintes kategória rendszer, ami kb a játéksok 1/2-ét mindenféle sikerélménytől megfoszt.
- leértékelődhet a bajnoki medál (2x ennyi lesz így kb, azaz kb felére). Ez valóban fenn áll, de ez a pár tucat bajnokon kívül sok emberkét nem érint és nem hiszem hogy nekik annyira fájna ez.
- Nephila, Meszy és hasonlóan kiemelkedő játékosok (akik teljesen jogosan nyerik meg a viadalokat és nem is sajnálom tőlük), akik többszáz játékost ajándékoznak meg minden viadal előtt az esélytelenek nyugalmával, ezt a számot kb felére-harmadára csökkentenék a kategóriák szintlimijének csökkentésével együtt (anélkül hogy őket bármiféle kár érné).

Más problémát nem látok. Lehetne simán külön szabályt hozni a kis játékos létszámú szintekre, de továbbra is nonszenszensznek tartom hogy 10% miatt szívjon 90% (és erősen alulkalibrált számot írtam). A probléma ugyanis nem a fix szinteken lévőket érinti (mivel a szinthatár dinamikusan telődik felfelé), hanem mindig is a kisebbségben lévő top50-et fogja. Az alapszabály a tömeghez igazodjon, ehhez kell esetleg top50-et érintő szabálymódosítás. Ez némi objekitvitással és empátiával belátható.

Aurri
A hozzászólást Aurri módosította 2009.05.01. 11:33:27-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.21
népszerűtlenWestcoatRunnerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
127. hozzászólás - 2009.05.01. 18:58:06 (Válasz Dr_Faktor #124 hozzászólására.)
Szerintem igaza van Dr_faktornak,mi lenne ha épp mondjuk TÉGED összeraknának egy tőled 7 szinttel nagyobb végzetúrral?..mit mondanál?:Ez van Sprite? nem hiszem.Te is ideges lennél,hogy csak azért nem nyerhetsz mert X-Y kezdte előbb el a játékot,és erősebb lett ezért mint te...igen,ez nem szint kérdés de akkor is:jobb pajzsok,fegyverek,varázslatok:előny...ha nem is sok,akkor sem kevés...itt egy példa:
14-es szintű,eddig senki nem verte meg,de nem is nagyon támadták.
22-es szintű,eddig ő sem kapott ki...
Szerintetek ki nyerne?





Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

* Válasz erre
* Idézet

Re: Bajnoki viadal upgrade
126. hozzászólás - Ma, 11:05:17
Mortimer:

Ne haragudj, de érzek némi ellentmondást. Ha saját bevallásod szerint egy jól fejlesztett 42-est elver egy közepesen fejlesztett 46-os, akkor szerinted mi a megoldás?
Szerintem alapvetően uyganaz a kérdéskör áll fent itt is, mint a portyázási hatósugár csökkentésénél. Nem fair összeengedni olyan karaktereket egy súlycsoportba, akik között akár milliós nagyságrendű termelt LE differencia (vadászatok, küldetések) is lehetséges. A te megoldásoddal csak azt érnénk el, hogy mindenki a lehetséges maximálisan szinten nevezne, ami érdekes elképzelés, csak éppen a probléma megoldásának egy igen kitekert megközelítése.

Amely problémákat felvet a nevezési határidő kitolása:
- bebetonozza a bajnokokat. Pl 3 hetes határidőnél szinte azonnal nevezne a jelen bajnok ugyanabba kategóriába (ennyi erővel akár lehetne örökérvényűvé tenni a bajnokik nevezését, mindenki akkor nevez, amikor akar)
- a kategóriákat majdnem értelmetlenné teszi, mivel kijátszhatóak a nevezési feltételek különösebb áldozat nélkül (igenis akinek fontos a bajnoki cím az hozzon ÁLDOZATot érte. Legyen top, vagy kisszintű)
- követhetetlen ki hová nevez (ez mondjuk még annyira nem baj, bár engem igencsak zavarna).
- az unfair lehetőségek elviekben továbbra is fennálnak (lásd saját példád ahol mondjuk 5 szinttel nagyobb kp. szarul fejlesztett kari péppé ver egy sokkal jobban fejlesztett alsólimit közelében nvezettet). Már pedig mindig az ELVI anomáliákat kell megoldani a tökéletes megoldás érdekében és nem nyakatekert módosításokkal áthidalni (pl. egy másik eset kapcsán, ami azért erősen kapcsolódik ide, ami az alapproblémát illeti: sebzéskompenzáció, vesztes állat fejlődése, ami inkább vicc, mintsem megoldás..).
- nem mellesleg Baraty már kitolta a határidőt 1 hétre. Ez sztem mindenkinek elég kell legyen, akinek kicsit is fontos a bajnoki.

Ezzel szemben mi a probléma abban ha csökkentjük a kb. mindenki által egységesen unfairnek titulált nagy szintszakadékokat kategórián belül (én kb a felére csökkenteném, azaz 2 szintes kategóriákat tartok elfogadhatónak):
- Nagyjából ugyanaz mint a portyahatósugár csökkentéssel. Sérti a topjátékosok érdekeit, hiszen ők kevesen vannak., Ezt elfogadom, ezért mondtam, hogy ha bizonyos létszám alatt van a nevezők száma, akkor vonjanak össze kategóriákat automatice. A probléma anno is a toppal volt, hogy kevesen voltak magas szinteken. Most már 50. szint felett járnak, 30. szint felett viszont már bőven feltöltődtek a kategóriák játékosokkal, de maradt a képtelen 4-5 szintes kategória rendszer, ami kb a játéksok 1/2-ét mindenféle sikerélménytől megfoszt.
- leértékelődhet a bajnoki medál (2x ennyi lesz így kb, azaz kb felére). Ez valóban fenn áll, de ez a pár tucat bajnokon kívül sok emberkét nem érint és nem hiszem hogy nekik annyira fájna ez.
- Nephila, Meszy és hasonlóan kiemelkedő játékosok (akik teljesen jogosan nyerik meg a viadalokat és nem is sajnálom tőlük), akik többszáz játékost ajándékoznak meg minden viadal előtt az esélytelenek nyugalmával, ezt a számot kb felére-harmadára csökkentenék a kategóriák szintlimijének csökkentésével együtt (anélkül hogy őket bármiféle kár érné).

Más problémát nem látok. Lehetne simán külön szabályt hozni a kis játékos létszámú szintekre, de továbbra is nonszenszensznek tartom hogy 10% miatt szívjon 90% (és erősen alulkalibrált számot írtam). A probléma ugyanis nem a fix szinteken lévőket érinti (mivel a szinthatár dinamikusan telődik felfelé), hanem mindig is a kisebbségben lévő top50-et fogja. Az alapszabály a tömeghez igazodjon, ehhez kell esetleg top50-et érintő szabálymódosítás. Ez némi objekitvitással és empátiával belátható.

Aurri



Igaza van...
A hozzászólást WestcoatRunner módosította 2009.05.01. 19:02:21-kor
Pontszám: 6.25
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
128. hozzászólás - 2009.05.07. 06:54:36
Nagyon jók lettek az ujítások, köszönjük. Külön profi, hogy az esményekben se az áll, hogy x.körben estél ki. És hogy szint függő a LE, nem fordulófüggő, igy abból se látni, meddig jutottál.

Talán 2 kis nüansznyi javaslatom lenne még.
-A "következő csata" gombot nem lehetne a csata alá tenni középre, ahol pl a térkapuban a vissza gomb van. ne a rendszeridőhöz?
-Nem figyeltem meg, de a bajnoki medál rögtön meg lett kapva vagy csak az uccsi csata megnézése után? Mert ez is lelövi a poént, ha valakinek az első. Nekem ugye nem az volt most, és nem akartam megnézni a csaták megnézése elött a darabszámot, pont ezért, hogy ne löjje le a poént.
Pontszám: 5
kedvelt tagPiper1000Nő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
129. hozzászólás - 2009.05.07. 14:00:13
Én csak annyit mondanék, hogy engem 22-es karaktert, összerakott egy 20-assal.
T.Ö.-je 50-nel volt kisebb, cuccairól nem beszélek. Szakértelem összege lényegesen kevés, nem hiszem, hogy onnan csinált volna valamit, mégis levert engem.
Erősíteni kéne a szintek közötti különbséget, de esélyt adni a kicsinek, hogy a nagy ráfázzon (Védelem itala) de nem tudom ezek a bónuszok működnek Viadalon is? Mert engem levert, és az én karakterem egyáltalán nincs rosszul fejlesztve!
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
130. hozzászólás - 2009.05.07. 14:06:17 (Válasz Piper1000 #129 hozzászólására.)
Állatod volt?
Engem egy olyannal rakott össze, akinek 80-nal több TÖ-je volt, 50-nal több SzÖ-je, mégis nyertem (754-750, szóval volt benne mázli is), szinte kizárólag az állataim miatt. Rajtuk 270 sebzés múlt, ami azért nem kevés. Az ellenfelem meg verheti a fejét a falba, hogy miért nem rakott be legalább egy frissen beidomított állatot, azzal ugyanis már biztosan nyert volna. Én voltam 37-es, ő 38-as.
A hozzászólást Mormord módosította 2009.05.07. 14:07:10-kor
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
131. hozzászólás - 2009.05.12. 13:14:19
én még mindig hiányolom az új kategoriákat illetve a kategoriák kevesebb szinten való eloszlását...

örülnék ha ez is ahogy a léé meg a csatákat egyesével való megnézés megvalósulna...

amikor a 4-5 szintintervallumos kategoriák belettek vezetve akkor azé lettek úgy mert akkoriban az volt a csúcs és ott kevesebben voltak...mára azonban már nem ottvan a csúcs tehát indokolatlanul nagyok az iylen 30-40es szinten lévő 4-5 szintet is átfogó kategoriák...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.71
népszerűtlenWestcoatRunnerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
132. hozzászólás - 2009.05.12. 16:51:22
Én csak annyit mondanék, hogy engem 22-es karaktert, összerakott egy 20-assal.
T.Ö.-je 50-nel volt kisebb, cuccairól nem beszélek. Szakértelem összege lényegesen kevés, nem hiszem, hogy onnan csinált volna valamit, mégis levert engem.
Erősíteni kéne a szintek közötti különbséget, de esélyt adni a kicsinek, hogy a nagy ráfázzon (Védelem itala) de nem tudom ezek a bónuszok működnek Viadalon is? Mert engem levert, és az én karakterem egyáltalán nincs rosszul fejlesztve!




Na igen!
Szerintem mindenki észrevette hogy egy nála viszonylag gyengébb végzetúr,pusztán a jobb cuccaival leveri!
itt egy példa:
Az imént portyáztam:
Neki 144-es tulajdonság összege volt,és egy picivel jobb vérte és pajzsa.
nekem:246 tulajdonság összeg,és jobb és fegyverem...+vakító fény (-18 támadás az ellenfél javára)
És ki nyerte a harcot?
Ő!Én olyan keveseket ütöttem rajta (19) ő meg 26-osokat...
Én tünde kardal ő meg vérfarkas agyarral....akkor megéri fejleszteni a szakértelmet + a tulajdonságot,ha még akkor is marad egy jó 35% hogy lever egy ilyen?....elve:
Erő:erősebet kellene hogy üssek...
támadás:2 körön át nem kellene célt téveszteni...
védekezés:ennyit ér...
A hozzászólást WestcoatRunner módosította 2009.05.12. 17:08:09-kor
Pontszám: 4
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
133. hozzászólás - 2009.05.12. 17:13:15 (Válasz WestcoatRunner #132 hozzászólására.)
A tárgyak is csak tulajdonságot adnak, kivétel ez alól persze a sebzés.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
134. hozzászólás - 2009.05.12. 17:32:20 (Válasz WestcoatRunner #132 hozzászólására.)
Betalált a vakító?Hordák?Hogy osztottad el a tulajdonságaidat?Cuccok?
Meg még sokat kérdezhetnék...
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
135. hozzászólás - 2009.05.12. 17:50:35 (Válasz D4vid #134 hozzászólására.)
Felesleges, azon a szinten emlékeim szerint a vakító fény tuti bukás.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
136. hozzászólás - 2009.05.12. 18:06:09 (Válasz Mormord #135 hozzászólására.)
Idézet: Mormord - 2009.05.12. 17:50:35
Felesleges, azon a szinten emlékeim szerint a vakító fény tuti bukás.


Magasabbon is
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
137. hozzászólás - 2009.05.12. 18:24:04 (Válasz Endyr #136 hozzászólására.)
Ó, én már számtalanszor nyertem vakító fénnyel. Igaz, minden alkalommal jobban örültem volna egy döntetlennek
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
138. hozzászólás - 2009.05.13. 08:30:10 (Válasz WestcoatRunner #127 hozzászólására.)
Egyetlen dolgot ragadnák csak ki: Meszy egy kategóriában van Sameed-del lehet még számukra érdekes az a kategória. Még Hollaa, Aurri, Maul is beleszólhat a kategória győzelembe... Ha két szintenként változna a kategória ők akkor biztosabban döntenék el maguk között a sorsát. Valóban csak elinflálódna a bajnoki, biztosabban nyerne aki eddig is nyert, így esetlegesen ha valaki - az adott szint topjai közül- kategória csúcsán van az nyer.
A hozzászólást Darkshade módosította 2009.05.13. 08:39:34-kor
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
139. hozzászólás - 2009.05.17. 08:52:59 (Válasz Darkshade #138 hozzászólására.)
Ebben igazad van, de azért gondolj bele az ő játékukba is. Ők is nagyon szeretnének nyerni, de nem tudnak mert ott vagyok én és mindig egy kicsivel megverem őket. A legutolsó viadalon Maul a döntőbe nagyon megszorított már. Ha több kategória lenne, akkor ők is tudnának arra készülni. Azért ez így kiábrándító lehet, hogy mindig ott van az esély de nem nyerhetnek és eltelik a kis és közép kategóriák ahol nem tudtak nyerni felkerülünk a magasabb szintekre ott meg már nagy a szint különbség a viadalon még kevesebb esélyük lesz, vagy nem játszanak 2 hétig, hogy a kisebb kategóriába legyenek.

A lényeg mindegyik olyan kari aki megérdemelné a bajnoki címet (nem is 1-t) de nem lehet. Mert 5 játékos van 1 bajnoki címre.


Igenis kellenek a több kategóriás Bajnokik.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.75
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bajnoki viadal upgrade
140. hozzászólás - 2009.05.17. 08:53:37 (Válasz Darkshade #138 hozzászólására.)
Ebben igazad van, de azért gondolj bele az ő játékukba is. Ők is nagyon szeretnének nyerni, de nem tudnak mert ott vagyok én és mindig egy kicsivel megverem őket. A legutolsó viadalon Maul a döntőbe nagyon megszorított már. Ha több kategória lenne, akkor ők is tudnának arra készülni. Azért ez így kiábrándító lehet, hogy mindig ott van az esély de nem nyerhetnek és eltelik a kis és közép kategóriák ahol nem tudtak nyerni felkerülünk a magasabb szintekre ott meg már nagy a szint különbség a viadalon még kevesebb esélyük lesz, vagy nem játszanak 2 hétig, hogy a kisebb kategóriába legyenek.

A lényeg mindegyik olyan kari aki megérdemelné a bajnoki címet (nem is 1-t) de nem lehet. Mert 5 játékos van 1 bajnoki címre.


Igenis kellenek a több kategóriás Bajnokik.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 7.20
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője