Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
61. hozzászólás - 2014.05.16. 12:55:24 (Válasz Griffith #60 hozzászólására.)
"Összesen: 1605 1728 győzelem vereség arány."

Láthatatlanul vadászó bubis karakter.
Pontszám: 8.54
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
62. hozzászólás - 2014.05.16. 12:55:51
Az. Van neki.
Pontszám: 6.67
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
63. hozzászólás - 2014.05.16. 12:56:47 (Válasz Griffith #60 hozzászólására.)
Nem küldipörgi méretű diff, de erősen számít ez is.
Pl. mert ő hozzád képest sok szinttel hamarabb oda fog érni az ismétlőkhöz (100 db 1x teljesíthető elérésénél) és akkor már tényleg nehéz lesz mit kezdened vele...
Mód.: Közben látom, hogy meglett a megfejtés.
A hozzászólást McMad módosította 2014.05.16. 13:14:10-kor
Pontszám: 7.30
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
64. hozzászólás - 2014.05.16. 14:12:25 (Válasz Griffith #50 hozzászólására.)
Esetleg egy olimpiai aranyat nem akarnál magadnak hasonló logika alapján?
Mondjuk te csak olyan súlyemelőkkel állnál le, akik nem bírnak felemelni egy müzlivel teli teszkós szatyrot sem, mivel te sem vagy túl erős... Aki meg arra tette fel életét és egészségét, hogy 200 kilót szakítson, az egy szemét nyaller, aki küzdjön csak a többi hasonszőrűvel!
A hozzászólást Kuzma.f.t módosította 2014.05.16. 14:38:50-kor
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 7.89
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
65. hozzászólás - 2014.05.16. 15:34:19
Te valamit rohadtul félreértettél Kuzma. Én nem szeretnék nálam gyengébekkel bajnokizni és nyerni. ÉN ÍGY NEM AKAROK NYERNI!!!! De ezt már leírtam. Én hasonló erősségüekkel akarak harcolni ahol vagy nyerek vagy nem. A hasonló erősségű alatt kicsit gyengébbeket vagy kicsit erőssebeket értek. A kicsin van hangsúly. Ezt a szöveget nem nekem kéne írni hanem a bajnokoknak akik fele, harmad akkora karaktereket ütnek ki. Most azt akarod bemagyarázni nekem, hogy az a Bajnok aki nála sokkal gyengébbet ver meg. Hát szerintem meg az a Bajnok aki hasonló erősségüeket ill. erősebbeket meg tud verni. Tudod a boxban sem raknak össze pehelysúlyút meg szupernehéz súlyut. Pontosan mindenki hasonszörüvel harcoljon. Ez olyan mintha MMO-ban egy 60-as leverné a 10-es karakteremet te meg megvéded mer én vagyok a szemét amiér csak 10-e vagyok. Te vagy az aki szereti a könnyű győzelmet. Ami meg a medált llleti amúgy rohadtul nem érdekel. Már ezt is leírtam az zavar de nagyon, hogy még a győzelem közelébe se jutottam soha. Olvass vissza.
A hozzászólást Griffith módosította 2014.05.16. 15:34:50-kor
Pontszám: 7.50
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
66. hozzászólás - 2014.05.16. 15:39:15 (Válasz Griffith #65 hozzászólására.)
Örülj neki, hogy csak ennyi!
Mi lenne, ha összeakadtál volna anno a V2 Pingvinekkel?!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.46
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
67. hozzászólás - 2014.05.16. 15:42:51
Öhh... Alendaar asszem nem értelek.Ezt mire írtad?
Pontszám: 6.67
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
68. hozzászólás - 2014.05.16. 15:46:09 (Válasz Griffith #67 hozzászólására.)
Anno V2-n volt egy pókokból álló szövetség, elég durva karikkal.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.46
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
69. hozzászólás - 2014.05.16. 15:46:52 (Válasz Griffith #65 hozzászólására.)
Egy dolgot egészen pontosan fogalmaztál meg: az a bajnok, aki a nála gyengébbeket megveri. Tudod, a bajnok a legjobb, ezért mindenki más nála gyengébb;)

Azon lehet variálni, hogyan legyen kitalálva a "súlycsoportok", illetve mit vihessünk magunkkal az olimpiára, de abba ne menjünk bele, hogy mindenki hozzá hasonló jelöltekkel versenyezhessen! Mindenki megteheti, hogy kiszemezgeti a portyalistáról azokat, akik neki kihívást nyújtanak, majd statisztikát gyártanak az eredményekből.

Itt sem ver le egy 60. szintű egy 10. szintűt, tehát az analógia nem jött be. v5-ön olyan karakterek ellen is nyerek már bajnokin, akiknek több medálja van, mint nekem és legalább egy évvel előbb regelt. v1-en - bár nagyon alacsony szinten - még jobb a helyzetem: ott én vagyok a pók a kategóriában. Kiszorítottam az elődöket:P

Mindezt persze nem szabályvariálással értem el, esetleg a fórumon rinyálással, T. Miklós családtagja sem vagyok, bár azt bevallom, pénzt költök a játékra.
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 7.91
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
70. hozzászólás - 2014.05.16. 16:03:06
Az analógia bejött ugyanis egy MMO-ban egy 60-asnak magasabb minden skillje egy 10-eshez viszonyítva. Ennek a játéknak más a rendszere ezért lehetséges, hogy azonos szintüeknél nagy külömbség lehet TÖ/SZÖ között. De ha lever valaki aki sokkal erősebb az olyan mintha MMO-ban egy sokkal magasabb szintű verne le. Azér mert neki minden magasabb nam csak a skilljei hanem a felszerelés stb.stb. Ami meg a bajnokot illeti ha neked ez a kihívás, hogy gyengébbeket versz le lelked rajta. Nekem sem rokonom semmilyen T. Miklós, ezenkívül nem rinyáltam hanem dühögtem ez pedig a Dühöngő topic.
Pontszám: 6.67
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
71. hozzászólás - 2014.05.16. 16:05:41
A Bajnok nem attól a legerősebb, hogy gyengék között nyer hanem attól, hogy hasonlók között tud nyerni. Ta is nagy királynak érzed magad egy csoport ovis között.
Pontszám: 6
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
72. hozzászólás - 2014.05.16. 16:22:28 (Válasz Griffith #71 hozzászólására.)
Igazad van, ez a dühöngő: dühöngj csak! Legalább feldühítettelek egy kicsit én is...

Eljutottál oda, hogy kitalálsz rólam dolgokat, majd ezt egyből tényként beállítva a fejemhez vágod. Vicces vagy.

Ma hajnalban v5-ön egy 8 körös kemény csatában nyertem egy olyan játékossal szemben, akinek több bajnoki medálja van, mint nekem. Kemény volt. Előtte persze 2 körös meccsekben elkalapáltam 3 hozzád hasonló szájhőst is:)
És igen: nagy királyság volt a reggeli kávé közben végigmenni a 8 körös, izgalmas csatán.

Dühöngj tovább! Én átmegyek egy másik topikba, ahol nem akarnak Bajnoki Olimpia névvel egy teazsúrt összehozni, kompenzálva egyik-másik tehetetlen játékos személyes sérelmét. Ott inkább arról van szó, hogyan lehetne még élvezetesebbé tenni a meglévő eventet.
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 7.32
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
73. hozzászólás - 2014.05.16. 16:34:47
"Eljutottál oda, hogy kitalálsz rólam dolgokat, majd ezt egyből tényként beállítva a fejemhez vágod. Vicces vagy." Ez rád is igaz.
Pontszám: 6.25
kedvelt taghulidzaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
74. hozzászólás - 2014.05.17. 15:20:59
Hajrá gyors világ.Így lehet aztán remekül fejlődni.

682:29:09 idő múlva csatázhatsz legközelebb az entitással.
Eddig 45 entitást győztél le, az utoljára kihívott 94. szintű volt.

Mire újra csatázhatnék eredményhirdetés és viszont lángos köszönjük a részvételt.Tegnap óta áll így a helyzet.Kár volt ennyire sietnem elpüfölni ezeket a nyavalyásokat.
Pontszám: 6.36
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
75. hozzászólás - 2014.06.05. 10:34:00
Nóóóóóóóóóóóóó itt van ami igen dühitő

A feladat miatt---Átváltottál 18000 lélekenergiát 1 aranydukátra.

idejét múlt feladat ami csak az ember idegét borzolja.

Miklós miért nem lehet élvezetessé tenni s ezekhez hasónlókat ki venni ??????????????????
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.06.05. 10:35:11-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.57
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
76. hozzászólás - 2014.06.05. 10:44:19 (Válasz Utolsó_Lovag #75 hozzászólására.)
31000 lélekenergia árán
(1 aranydukát)

neked van olyan része a játéknak amibe nem tudsz belekötni?

Kérdezem én így hetek hónapok óta olvasva téged, hogy egyáltallán minek játszol még ha ennyire szar szerinted az egész VU és ekkora szemetek Miklósék szerinted?

Ha a játékban semmi örömöd nincs pénzt sem öltél bele eddig több tízezret a hozzászólásaid alapján , akkor legyél már oly kedves aztán nézz már másik játék után vagy maradj csendben legalább itta fórumon , mert mostanában igen ritkán érek rá elolvasgatni mindent , de a te hozzászólásaid már rohadt unalmasak

Ne vedd a szívedre csak ki..szott fárasztó vagy már
Ja és szerintem ha valami kép szerkesztővel készítenéd a hozzászólásaid nagy vörös betűkkel hatvanhat aláhúzással meg vagy 10 sor kérdőjellel, meg egyéb cicomával, képként beillesztve, hogy jól kibökje mindenki szemét , lehet hatásosabb lenne, amit írsz
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2014.06.05. 10:47:05-kor
Pontszám: 8.43
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
77. hozzászólás - 2014.06.05. 10:55:27 (Válasz Fsanyi82 #76 hozzászólására.)
Na, most az egyszer igaza van. Pár hete írtam az ÜSZ-re emiatt, többszöri levélváltás Dikó úrral, aminek a vége az lett, hogy továbbítja a fejlesztőknek. Kíváncsi vagyok, lépnek-e. Szerintem is rohadt frusztráló ez a feladat. (szintén 31000 lé / 1 dukát)
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 7.08
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
78. hozzászólás - 2014.06.05. 11:02:56
Nekem 38000, de egyszer sem jutott még eszembe, hogy ezzel tesznek tönkre. Sokkal zavaróbbak (nekem) a VT tul növelős, rejtett ősköves küldijei, ahol nem 30ezrekről beszélünk, hanem százezrekről, milliókról; ha nem akarsz őskövet szórni spec váltásra.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.67
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
79. hozzászólás - 2014.06.05. 15:13:59
33.000, de szerintem ez 97. szinten elég jelentéktelen tétel.

Vannak sokkal érthetetlenebb feladatok is. Pl. a 3 kristályital. Szinte minden szinten megkapom, közben a kristálypontom: 23851 italok: 24 db Zöld kristályital, 144 db Fehér kristályital és kb. 50 kalandonként egyszer van, hogy kristálypontot keljen használnom.

Másik feladat alacsony szinten az állat idomítás. Kíváncsiságból indítottam egy új karit V1-re. A 5-6-7-8 szinten ott volt a feladatok között az idomítás. Nem tudom ki az akinek érdemes alacsony szinten mindig másikat idomítani. Magas szinten ahol már lehet az ismétlős küldiket pörgetni, ott rendben van, de alacsony szinten csak LE pazarlás elvégezni ezt a feladatot.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 9.15
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
80. hozzászólás - 2014.06.05. 15:17:15 (Válasz IceCold #79 hozzászólására.)
Az új karakterek "feladatok" kiosztásának finomítását már én is kértem a fejlesztőktől.
Pontszám: 7.70
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője