Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
közkedveltInKalFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1281. hozzászólás - 2019.04.29. 12:02:16 (Válasz Mortal55 #1279 hozzászólására.)
Miért nem lehet ezt, emberi "hangnemben" közölni? Neki hiányosságai vannak, te pedig paraszt vagy... Ha a kettő közül kellene választanom, inkább az előbbire voksolnék.
Pontszám: 9.22
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1282. hozzászólás - 2019.04.29. 12:07:28 (Válasz Mortal55 #1279 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2019.04.29. 11:32:30
Erősen gyanítom hogy fingod sincs a vu-hoz, már csak az a kérdés, hogy akkor meg miért nem maradsz csendben.


A fórumnak nem az a lényege, hogy MINDENKI elmondhassa a véleményét? Csodálkoznuk, hogy sokunk már csak Miklós és Baraty híreit jár ide olvasni. Hosszútávon jobbat tenne a fórumnak ha pl. te maradnál csöndben.
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.35
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1283. hozzászólás - 2019.04.29. 12:09:58 (Válasz InKal #1281 hozzászólására.)
Marha egyszerű, mert nem célom megfelelni neked és senki másnak sem. Sajnos elég szép sértésnek vettem a kijelentését, pláne hogy olyan régen kezdte mint én, mégis fingja sincs a dolgokhoz, de legalább dobálózik azzal hogy mindenki csal. Nem hogy kérdezne, hogyan is lehet ennyi portya győzelmet összehozni, á minek is ezt, úgyis csaló mindenki aki jobb mint ő. Zárásképpen, "amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten" (vagy még rosszabb)
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.04.29. 14:59:46-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.24
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1284. hozzászólás - 2019.04.29. 12:12:11 (Válasz Iceman_96 #1282 hozzászólására.)
Jah persze jobban, szinte csak akkor megy a fórum, ha kinyitom a számat.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.24
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1285. hozzászólás - 2019.04.29. 12:21:48
Ajánlom mindenki figyelmébe a topik címét (Dühöngő, nem pedig segítség vagy hasonlók), tessék elviselni a modoromat mert ezt itt "szabad".
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.24
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1286. hozzászólás - 2019.04.29. 12:50:50 (Válasz Mortal55 #1285 hozzászólására.)
Pont mert ez a " Dühöngő ", ő is nyugodtan dühönghet, csalózhat, balhézhat nem ?
Báró Samedi
Pontszám: 7.20
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1287. hozzászólás - 2019.04.29. 13:05:40 (Válasz Azazel #1286 hozzászólására.)
Igen de ez a dühöngő és nem a "csalót fogtam" topik. Nem mellékesen kijelentettem hogy dúrva leszek így ne olvassa el csak ha nem érzékeny, jelezte hogy nem érzékeny, ergo dúrvulhatok.

Kieg: dühöngeni csak olyan miatt lehet ami már biztos, olyan miatt amit csak hisz, azon mérgelődni lehet, az a gond hogy azt hiszi hogy tudja azt, hogy csak csalással lehet összehozni 60000 győzelmet 3000 vereségre, de ez még közel sem bizonyított. Normál helyzetbem az ember előbb tájékozódik és megfigyel, majd ha biztos a dolgában, akkor megy a "hatóságokhoz", nem is olyan régen volt itt pár csaló büntetve, érdekes módon nem zengett előtte a dühöngő. Ha előbb az üsz-re írt volna, talán nem kellett volna "dühöngnie", bár ha Dikó urat kapta volna, a helyében én is jöttem volna dühöngeni.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.04.29. 13:18:37-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.25
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1288. hozzászólás - 2019.04.29. 13:11:31 (Válasz Mortal55 #1287 hozzászólására.)
" Topic neve: Dühöngő
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester

3095 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése
Válasz erreIdézetMódosítás
Dühöngő
1. hozzászólás - 2014.04.07. 13:42:46
Úgy érzem, szükség van erre a topicra. Ide írhatja majd mindenki, ami leginkább a torkán akadt, bár nem mondható hibának.

(...) "

Szerintem belefér Hogy igaza van, avagy sem, az már egy másik kérdés.
Báró Samedi
Pontszám: 7.20
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1289. hozzászólás - 2019.04.29. 13:24:10 (Válasz Azazel #1288 hozzászólására.)
"bár nem mondható hibának"

Na itt a lényeg, megvan győződve arról hogy csalás van, ergó valami hiba van a gépezetben, hiszen csalni csak hibát használva lehet, így a hiba jelző topikban egy nem dühöngő stílusban írt hsz-el nagyobb sikere lett volna.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.04.29. 13:25:00-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.25
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1290. hozzászólás - 2019.04.29. 13:33:08
Na de szembesítettem a v6 top karakterét hogy kiderült, hogy mekkora egy piszok csaló, szegény nem tudta mire vélni a dolgot, pláne hogy nem néz fórumot.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.25
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1291. hozzászólás - 2019.04.29. 13:59:59
Kicsit túl van dimenzionálva ez dolog.Mindig is volt olyan, hogy akit rendszeresen agyonvertek stb...annak elgurult a gyógyszere néha, aki pedig kiemelkedő volt, az megkapta, hogy csaló. Ezeket a dolgokat tudni kell kezelni. A megoldás az, hogy ne legyen érdemes az embert folyamatosan támadni.Makró vagy sem, ha csak az EH-s LÉ jön, ráfizetés a portya.Én is voltam vagy 1 évet boxzsák, tudom, hogy ki lehet mászni belőle.Ha meg valakit nem érdekel, hogy van-e LÉ, vagy nincs, mindenképp támad, csak hogy kárt okozzon, szi..sson, az bizony tényleg mezei bunkóság, hacsak nem korábbi ügyeket törleszt vele.
Báró Samedi
Pontszám: 7.20
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1292. hozzászólás - 2019.04.29. 14:10:07
Nos, látható, hogy a topicnak van létjogosultsága

A scriptek témájában nem tudok okos dolgot mondani. Őszintén szólva én vagyok a hülye, hogy még nincs beélesítve. Ugyanazt a 6-7 kattintást csinálom mindig. Most azért 1000 PP-t elkattintgatni nem játék. Mármint tényleg, semmi élvezet nincs benne
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.85
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1293. hozzászólás - 2019.04.29. 14:14:21 (Válasz Azazel #1291 hozzászólására.)
Ez még szép és jó is lenne, csak hát mi köze van több tucat játékosnak hozzá, hogy őt valaki elpicsázza? Gyakorlatilag lecsalózott minden top1 karaktert és mindenkit akinek 60000+ győzelemre csak 3000 vereség jut, mivel szerinte ez csak csalással megy (lan majd úgyis kijavít ha félre értettem valamit). Aztán meg bele keveri a pénzvonalat mintha az is csalás lenne, ergó még te is csaló vagy ám. Ha egyvalaki szúrja a szemét, akkor jelentse Miklóséknak és azok ellenőrzik, aztán nekem ne akarja beadni, hogy úgysem csinálnak semmit, pont nem is olyan rég kellett lerendezni pár csalót, még csak el sem kezdtek rendesen bomlani a vírtuális tetemeik.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.25
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
904 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1294. hozzászólás - 2019.04.29. 14:32:34 (Válasz Laszlo27 #1268 hozzászólására.)
V1 gyökér LUIS imacro-t használva szerzi a napi betevőt.Mikor lesznek végre a buzi scriptek meg nyomorék macro-k letiltva?Ez rühes minden áldott napomat tönkre teszi a buzi támadásaival.


Kedves Vazze (Laszlo27)!

Gondolkoztam válaszoljak-e a megszólításodra, megteszem. Tudod én vagyok a gyökér, rühes, plusz amit privátba írtál:
feljelentelek a faszomba te retek.hát fogsz te engem minden nap támadni te nyomorék cheater faszopó

- A napi egyszeri kamrázás nem hinném, hogy tönkre teszi a játékodat ráadásul gyengítő varázslattal, állat sebzés nélkül.
- Nem csalok.
- Ha kérdeznél sokkal jobban állnál, mint most. Pl. elmondanám miért és hogyan csináld a KV-t, mert a játék egyik legtáposabb eleme. Hogyan tudnál több küldit csinálni mert Te 8000-es karakterszámmal 570 küldinél tartasz, én 74.000 - vel lassan elérem a 10.000-t. Elmondanám, hogy mennyi karakternek tudtam segíteni fejlesztésben, hogy hiába nem vagy prémes mégis megérné VT-t csinálnod, mert az a 3 elég sovány, én olyan 70-nél tartok, stb.
- Nálad a 42.000 győztes portyádból 26.000 PvP (másik játékos elleni támadás), nekem az 55.000 - ből 7865 PvP Akkor most, hogy is van ez?
- Rajtam kívül még vagy három szintem környékiről tudok aki gondolkozás nélkül válaszolna a kérdéseidre és brutális erős karaktert építettek

Ha kulturáltan nem tudsz akkor kérlek ne is válaszolj.
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.32
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1295. hozzászólás - 2019.04.29. 14:41:55 (Válasz Gwindor #1294 hozzászólására.)
És még engem illettek paraszt jelzővel pont miatta.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.25
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1296. hozzászólás - 2019.04.29. 16:10:23
Napi egy támadáson van kiakadva a kolléga úr ? Hát minden jólneveltségem dacára, körbe kell hogy röhögjem.
Báró Samedi
Pontszám: 8.13
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1297. hozzászólás - 2019.04.29. 16:26:23 (Válasz Azazel #1296 hozzászólására.)
Ne legyél már paraszt, elég vagyok ide egymagam is.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.17
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1298. hozzászólás - 2019.04.29. 16:31:48 (Válasz Mortal55 #1293 hozzászólására.)
Ó, hát én nem akarlak itt kijavítgatni Te érzéseid, te szavaid, te rendelkezel velük. Maximum olyat tudok mondani, hogy én mit csinálnék. Én pl. fel se venném. Ezek a dühöngős oldalak arra jók, hogy az ember beleordítson egyet az éterbe, aztán fél óra múlva már ne is emlékezzen rá
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.85
kedvelt tagLaszlo27Férfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1299. hozzászólás - 2019.04.29. 16:34:52
Nos hogy akkor szépen kifejezzem magam nehogy a sok mimóza lelkű játékos megsértődjön.Több izom karaktert megkérdeztem a lehető legkulturáltabban már vagy 100 ha nem 150 alkalommal ill tanácsot kértem hogy mit mikor merre javíthatnák esetleg tanácsolna valamit.
Válaszok miket leggyakrabban hallok.
1,Töröld a picsába
2,ezen nem tudsz javítani
3,Tanulj magadtól én is így tanultam.
Na akkor hol az a sok segítség?????????????
Mióta regisztráltam sosem voltam gyökér mániás aki rászopja magát 1 karakterre és ha kell akkor még éjjel 1-kor is rámegy mert ettől van orgazmusa.Igaz luis?
Alpári bunkó a stílusom?Nos ez van.Nem vagyok nyomorult sablon ember.
Több mint sok olyan barátom volt ebben a játékban főleg V1-n aki csak azért hagyta abba a játékot mert annyira elszaporodtak a macró-s scriptes játékosok hogy olyan a mesében nincs.(ezeknek száma csökkenhetett de nem szüntek meg.)Köztudott minden játékban az van előnyben aki támogatja a játékot.
Gwindor kedves.A játékos elleni jelenlegi portyáim kb 85%-a még a kb 2018 évig szedtem össze.Nem értem mi itt a gond?(Ebben minden event benne van ahol játékosok ellen kell csatázni)
Nem tegnap kezdtem és nem is egyszer hagytam abba vagy fogom ideiglenesen a játékot mert sok volt a sok álszent játékosból.a jelen hozzászólok között is van minimum 2-3 aki ezt magára veszi és hisztizik.
Most a másik fele.
A stílusom néha ilyen néha olyan.A topic dühöngő tehát leszarom hogy kinek tetszik ez a stílus.majd ha kulturált dühöngő lesz akkor kulturáltan fogok dühöngeni.tudom hogy sokaknak bassza a csőrét hogy igazság van abban amiket írok de magasról ....rá.
Most majd jöttök az ilyen olyan megjegyzésekkel de majd elolvasom és ha úgy érzem fogok rá válaszolni.Kaptam itt már tiltást meg figyelmeztetést de kb 0-val konvergál az érdeklődésem iránta.
Pontszám: 6.16
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1300. hozzászólás - 2019.04.29. 17:05:08 (Válasz LanMaffia #1298 hozzászólására.)
Ráéreztél a lényegre, pont ezért nyitottam ezt a topicot
Báró Samedi
Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!