Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
481. hozzászólás - 2015.02.23. 15:56:04 (Válasz Miklós #480 hozzászólására.)
Azért nem jelent megoldást, mert a fennálló probléma megoldása helyett azt írtad, hogy mit kellett volna, meg hogy te mit tudsz most gond nélkül, és nem azt, hogy MOST én mit tegyek. Vagy azt, hogy ti MOST mit tudtok tenni azért, hogy rendben legyenek a karaktereim. Nem most akarok v6-ra regisztrálni, hanem a "rosszul" regisztrált karaktereimet kellene rendbe tenni. Azt, hogy a regisztrációt elrontottam-e vagy nem, már nem is akarom firtatni, rendben, én rontottam el. A kérdés az, hogy ezt hajlandóak vagytok-e megoldani, nem csak nekem, hanem másoknak is. Attól, hogy nálatok csak az email cím van tárolva a karakterekhez, nem csak ez az egyetlen adat bizonyíthatja, hogy ugyanaz a felhasználó áll mögötte. Arra gyanakodtok, hogy más is megadhatja az én címemet, ezért nem lehet reliket csak így bemondásra átírni. Viszont, hogyha én megadom mindkét karim userét, jelszavát, sőt ugyan arról a teloszámról kapjátok a befizető sms-t, akkor ez miért nem elég ahhoz, hogy közös email címre hozzátok a két karaktert? Van még 18 szint hátra az ötvenhez, remélem lesz megoldás, mert az 50 őskő ráfordítás számomra nem az.
Pontszám: 8.04
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
482. hozzászólás - 2015.02.23. 16:17:23 (Válasz Artur08 #481 hozzászólására.)
Oké, akkor először is légyszivess válaszolj arra, amit fent kértem, hogy melyik a karaktered a V6-on, hogy lássam, hogy néz ki a konkrét probléma.
Pontszám: 7.66
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
483. hozzászólás - 2015.02.23. 16:22:01 (Válasz Miklós #482 hozzászólására.)
V6: Artur, 32. szint smaragd, Domini Mortis szövetség tagja, rövid, barna, balról jobbra fésült haj.
Pontszám: 7.98
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
484. hozzászólás - 2015.02.23. 16:38:20 (Válasz Artur08 #483 hozzászólására.)
Oké, meg is néztem. A te esetedben az őskő törlés nem lenne probléma, mivel nincs ősköved, az 50 őskő költséggel van a gondod.

Csakhogy itt sajnos egy elég paradox helyzet van.

Azt nem tehetjük meg, hogy bárki költség nélkül pakolássza ide-oda a karaktereket (pld. korábbi posztom, 1.1-1.3 és 2. pontok)

Ha egyénenként megvizsgáljuk, hogy tényleg csak arról van szó, hogy elrontottad a regisztrációt, és ezért más email címmel regisztráltál be, akkor bekérjük az adatokat (karakterek, email címek, befizetések, IP címek) ezeknek manuálisan utánanézünk, és ha úgy tűnik, tényleg ugyanarról van szó, akkor ingyen átrakjuk a karakteredet: az már munkaidőben már jóval nagyobb költség, mint az az 50 őskő, amiért a beépített rendszer ezt teljesen automatikusan elvégzi neked
Pontszám: 7.66
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
485. hozzászólás - 2015.02.23. 17:17:56
Vicces ez Artur. Először is regisztrálsz, de nem olvasod el rendesen a hibaüzenetet, hanem regisztrálsz új címmel. Aztán elmész sokadik szintig, mire rájössz, hogy jajj, mégis kéne fétis. Aztán ahelyett, hogy megpróbálnád kikönyörögni az átrakást, elkezdesz vergődni meg bicskázni. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hány ember lehet még hasonló cipőben. Szerintem ha találsz vagy fél tucatot, akkor Miklósék biztos rászánják az időt és megoldják valahogy, de persze nem azonnal.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.38
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
486. hozzászólás - 2015.02.23. 19:28:04 (Válasz LanMaffia #485 hozzászólására.)
Lehet viccesen és lekezelően minősíteni, de összefoglalom neked a lényeget, mert ezek szerint nem jött le.
Az alap probláma Mancinál jött elő, mert nem kapta meg a relikviákat. Erre jöttek hozzászólások, amire Miklós ma délelőtt írt egy hosszú indoklást, hogy miért is kell azonnak plusz költséget bevállalni, akik nem azonos címen futtatják a karaktereiket. Erre kezdtem el "vergőni", és nem arra, hogy jajj most nekem írjanak jóvá bármit is. Nem most csaptam a homlokomra, hogy nekem fétis kell, főleg, mivel nem is járok még ott. Az a lényeg, hogy x játékosnál gond van, amit meg kéne oldani. Nem azonnal azt a rohadt őskövet kérni mindenért. Főleg nem ilyen összeesküvés elméletekre hivatkozva, mint az 1.1-1.3 és 2. pontok. Tehát nem magamnak akarok bármit kikönyörögni, hanem több ember problémájára szeretnék megoldást. Neked erre nincs szükséged, légy boldog, de kibicként, ha nem teljesen egyértelmű a szándékom, akkor ne minősíts, legyél szíves. Lehet, hogy hibáztam, hibáztunk a regisztrációnál, de adtunk a játékért már annyit, hogy esetleg a mi hibánkat is jóvá lehetne tenni. Elég sokszor elviseltük már a játék és a játékvezetés hibáit is, én úgy gondolom. Elég egyértelműen beazonosítható egy karakter ahhoz, hogy el lehessen dönteni, hogy ki a gazdája. A feleségem sem hívja ki a rendőrséget, hogy idegen járkál a házban, csak azért, mert fodrásznál voltam, és rövid lett a hajam.
Pontszám: 7.76
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
487. hozzászólás - 2015.02.23. 19:52:22 (Válasz Artur08 #486 hozzászólására.)
Bármilyen rendszer csak akkor működőképes, ha vannak szabályok, és ezeket betartjuk. A szabályok pedig mindkét fél érdekeit szolgálják.

A szabályok a következők:
A V6 indításakor kiemeltük, hogy a fétist más világon levő karaktereidnek kérheted.
A regisztrációkor van egy rikító piros gomb, hogy ha van karaktered más világon, akkor ezt a gombot nyomd meg.
Ha az adatokat rosszul töltöd ki, hibajelzést adunk, tudod őket korrigálni.
Ha mindezek ellenére mégis más email címmel regisztrálsz be, a hibát még korrigálhatod a fétis átvétele előtt úgy, hogy a karakteredet átrakod az eredeti email címedre, de ennek van egy őskő költsége - azért, hogy a korábban vázolt visszaéléseket kivédjük.
Pontszám: 7.66
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
488. hozzászólás - 2015.02.23. 20:03:54 (Válasz Miklós #487 hozzászólására.)
Utolsó hozzászólás, mert ennyi erővel a falnak is beszélhetek.
Ha hibázok, akkor a hibát őskőért korrigálhatom, a visszaélések kivédése végett. Döntsük már el, vagy hibázok, vagy vissza akarok élni. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
De tényleg befejeztem. Remélem, akkor is ilyen következetesek lesztek, Miklós, amikor ti hibáztok.
Pontszám: 7.76
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
489. hozzászólás - 2015.02.23. 21:01:19 (Válasz Artur08 #488 hozzászólására.)
Idézet: Artur08 - 2015.02.23. 20:03:54
.Döntsük már el, vagy hibázok, vagy vissza akarok élni. A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Már hogyne lenne! Pontosan e kettő közötti különbséget nem lehet megállapítani a másik oldalról. A csakmostazegyszer esetekkel meg az a baj, hogy precedenst teremtenek ilyenkor, és onnan már nem nagyon van visszaút.Te lelkiismeretes játékos vagy, viszont a másik nem az.


A dolog margójára: no offense, de így is több tiszteletet kaptál a párbeszéd során, mint amit adtál. Lehet rosszul láttam, vagy alapjáraton magasabb a vémérsékleted, de kívülről úgy tűnik a stílusodon lenne mit csiszolni, ha már kérsz. Az emberek értékelik ha megkapják a tiszteletet, és úgy vettem észre szinte mindig mindent meg lehet oldani. A nehezén túl voltál, mert eljutott a problémád Miklósig, ha nem jön össze a dolog, akkor az a stíluson megy el.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.97
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
490. hozzászólás - 2015.02.23. 21:05:19
Megkaptam ma a választ, ugyan nincs már jelentősége, megígértem, hát itt van :



ma, 09:45István
Szia.

Ez nem probléma, ez egy szabály, ami a játék kezdete óta igy működik. Miklós figyelmébe ajánlom a topikot, hátha ir majd valamit erről.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Báró Samedi
Pontszám: 8.20
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
491. hozzászólás - 2015.02.23. 22:27:38
Ez tulajdonképpen a sírós-topic, ugye? Mert akkor nyafogok kicsit én is.... Nem lehetne, hogy valami normális tárgyakat is dobáljon végre az AH v6-on, amíg még értéke van a dukátnak, és nem inflálódik el mint az összes többi szerveren?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.09
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
492. hozzászólás - 2015.02.23. 22:46:47 (Válasz Lanmandragoran #491 hozzászólására.)
Minden topic sírós...
Itten dühöngeni kéne.

A kérdésedre egyértelmű a válasz.
Lehetne, de nem!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.31
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
493. hozzászólás - 2015.02.23. 23:18:22 (Válasz Tigrisnyul #492 hozzászólására.)
Akkor vedd úgy hogy dühöngök amiért csupa szemét van AH-n...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.09
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
494. hozzászólás - 2015.02.23. 23:46:52
Õöö...ekkora az infláció? A reflexek könyve már a szemét kategória?? Kukázás szakit szeretnék akkor, de gyorsan...
Báró Samedi
Pontszám: 8.80
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
495. hozzászólás - 2015.02.24. 08:37:30
Tegnap azt írtam, hogy az az utolsó hozzászólásom, tévedtem, ez az.
Nem további reagálást, uram bocsá' vergődést akarok írni, hanem lezárni ezt az egészet. A kezdetektől fogva itt voltam, fizető játékosként játszottam, úgy gondolom, leróttam az árát a szerverhasználatnak. Az én nézetem szerint ez a játék egy szolgáltatás, Miklósék szolgáltatok, én pedig fogyasztó vagyok, fizetek a szolgáltatásért. Tegnap világossá vált számomra, hogy ez bizony nem így van. Mi nem fogyasztók vagyunk Miklósék szemében, hanem eszközök, amik bevételt generálnak. És ez így nem jó. Többen tegnap azt hitték, hogy magam miatt, meg az ötvenedik szint után kapható fétis miatt vergődök, pedig nem. Én a szolgáltatói hozzáállás miatt vergődtem. Ha a kocsmában kiborítom az italt, akkor elnézést kérek, a pincér csúnyán rám néz, de azt mondja, semmi gond, és letörli az asztalt. ÉS NEM KÉR EZÉRT PLUSZ ÖTSZÁZ FORINTOT. Éveken keresztül elviseltem a játék minden nyűgjét, híbáját, áremelését. Azt is, hogy a hetek óta tartó szerverleállásokról Miklós még csak annyit sem mondott, hogy böff. Viszont ezt, ami most történt, ezt már nem akarom elviselni. Ha valaki most azt gondolja, hogy szaros ötven őskő miatt kinlódok, akkor azt is meg tudom nyugtatni, hogy nem. Négy karaktert törlök, akiknél együtt közel 3500 őskő van. Nem havi egy sms-ért játszottam.
Este már nem akartam Offs írására reagálni, több okból sem. Most sem csak az övére írom, hanem úgy általában. Amikor egy probléma vagy vita van terítéken, a lényeg nem akadhat fel a stílus szűrőjén. Nyilván adott határon belül. Igen, van amikor hevesebb a vérmérsékletem, viszont ha a mondandómból a lényeg helyett a stílus fog meg valakit, akkor megette a fene az egészet. De ezzel együtt elfogadom a véleményed, tudok bocsánatot kérni, ha valakit megbántottam, most is megteszem. Senkit sem akartam megbántani, elérni szerettem volna valamit, valami olyat, ami többeket érint. Hogy lesz-e eredménye, nem tudom, remélem igen. Engem már nem fog érinteni.
Tudom, hogy van egy megunt karakterek topik, de azért itt írom, mert nem untam meg a karaktereimet. A játékot sem. Biztos hiányozni fog. De ez a szolgáltatói hozzáállás, ahogy a problémák kezelve vannak, nem tetszik, így befejezem. Plusz a folyamat is ebben a topicban kezdődött, ami eljuttatott a törléshez, így fejeződjön is be itt.
Minden jót Nektek, élvezzétek a játékot! Örülök, hogy itt lehettem.
Sziasztok!
Pontszám: 7.68
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
496. hozzászólás - 2015.02.24. 09:01:51 (Válasz Artur08 #495 hozzászólására.)
Hát én még csak rontanék a drámai hatáson egy kicsit és nem hagynám ezt szó nélkül, ha nem baj.
3500 őskőnyi karaktert törölsz most hirtelen, tehát nyilván nem arról volt szó, hogy vérpistike nem hajlandó egyszer sem befizetni, csak verni az asztalt. Ez jó hír, mert ezzel lehet kezdeni valamit.
Én kívülről teljesen azt látom, hogy 50 őskőbe kerülne most neked az a saját hibád, hogy regisztrációkor nem jól adtad meg a régi karaktered hivatkozásait (mail, azonosító, jelszó). Ehelyett - szerintem tök értelmetlen módon - befeszülsz, hogy mivel úgyis egyértelmű, hogy tiéd mindkét kari, szolgáltató oldja meg ezt, pedig te is könnyen a kezedbe vehetnéd a megoldást. De azt kell megérteni, hogy ha erre most rábólintanak, akkor holnaptól jönnek az ilyen kérések tömegével, hogy "látjátok IP alapján úgyis, hogy enyém mindkét kari, a múltkor át lehetett másnak írni, nekem miért nem??" Elhiheted Miklós is nem azért áll ellen, mert annyira vágyik az 50 őskövedre, hanem ha egyszer ő nem tartja magát a saját szabályaihoz, akkor utána igen szar helyzetben lesz. Ez a szolgáltató-igénybevevő viszony meg csak részben igaz, mert nem az Emirates légitársaság járatát vesszük igénybe 1.5 milláért, a nagyságrendekkel azért legyünk tisztában.
A kocsmás metaforádra pedig; a pincér itt még csak csúnyán sem néz, szimplán nem hoz neked egy új italt ingyen. De te tudsz venni másikat. Az 50 őskő itt az a tanulópénz, hogy legközelebb a regisztrációt tényleg úgy csináld meg, ahogy a nagy piros gomb is mondja. A látszattal ellentétben ez az ügy egyáltalán nem rólad vagy a karaktereidről szól, sajnos a rendszerszemléletű vezetési stílus egyszerűen nem engedi meg az ilyen kivételeket. Ez a saját objektív véleményem.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.31
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
497. hozzászólás - 2015.02.24. 09:40:28 (Válasz Artur08 #495 hozzászólására.)
Sajnálom, Artur, hogy így érzed, tényleg semmi másról nincs itt szó, csak arról, hogy vannak szabályok, amiket muszáj betartanunk, különben elszabadul a káosz. A következetesség mellett másik fő törekvésünk, hogy segítsünk megoldani a problémákat, és a játék olyan irányba haladjon, ahogy a játékosok szeretnék. A fenti postokat csak és kizárólag azért írtam le, mert segíteni akartam, és szerettem volna, ha megértitek, hogy a döntéseknek mi áll a hátterében.
Pontszám: 8.44
népszerűAmon ReFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
498. hozzászólás - 2015.02.26. 21:14:48
Egy kis dühöngés más témában:

7 térkapus tárgy 47 csatából. Ez az eddigi rekordom.
A szerencse / szint arányom 4,4.
Pontszám: 7.67
közkedveltDaraknaihFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
499. hozzászólás - 2015.02.28. 09:51:34
Ha már dühöngő...
A vacak megaesszenciám képzési szintje ott van, hogy kellenek a sárgák is hozzá. Az utóbbi 3 napban aktívan használgattam a szürkéket mondván, kell még egyfajta a sárgákból, és meglenne végre mind az 5, de semmi.
Ma bedühödtem és gondoltam úgyis van egy csomó, a haszontalanabbakat ellövöm, így kb. ma 13-15-tel végeztem 5perc alatt, és még így is ez az eredmény van mindig:
2 db felejtés (+40)
4 db ultraspecializáció (+3)
4 db spektrális manipuláció (+5)
transzplantáció (+5)

Az utóbbi 2-3 napban összesen vagy 20-25öt használtam el és ebből 3db ultraspec, és 2 spektrális esett, a maradék pár darabot meg kb 1,5 hónap alatt kapartam össze, mióta elértem a 15-ös szintet!

Mennyit kell elhasználni, hogy végre kijöjjön az a ... 5.???? Miért ilyen piszkos nagy ebben a játékban a random értéke???
Ha ezt tudom, h ilyen nehezen jön össze rááldozom azt a kb 2M LÉ-t 2 dekrétumra és azzal csinálom meg a BU maradékát és benne maradok a top15ben.

És hogy igazi dühöngés legyen: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Pontszám: 8.75
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
500. hozzászólás - 2015.02.28. 10:40:56 (Válasz Daraknaih #499 hozzászólására.)
Ha nincs annyi sárgád ami több mint elég, akkor ez a feladat azonnal LEből dekrétumozós. Bár lehet eső után köpönyeg, de legalább legközelebbre tudod.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.94
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője