Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
641. hozzászólás - 2015.12.16. 12:08:03 (Válasz Bpetya75 #637 hozzászólására.)
Lehet rosszul fogalmaztam az szb jó dolog csak nagyon tömény és arra hajt mindenki.
Csak egy feltevés de mi lenne ha egy hónapban csak 1 hetet lenne és azon az összes szövi részt venne vagy valami hasonló.
Máris van értéke szerintem
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.50
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
642. hozzászólás - 2015.12.16. 12:30:54
Nézd.
Multi acc gyártása pofon egyszerű.
Más IP címről kell regelni és futtatni.Minden tapasztalt játékos tudja.
Ezt segíti szintén a PÓK kaszt kitalálása,azaz a ne csinálj semmit,így nem lépsz szintet,könnyű a multi acc igazítás.

1000 írányból támadható a PÓK kaszt.Csak meg kellene ezt érteni.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.37
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
643. hozzászólás - 2015.12.16. 12:42:55 (Válasz Lord Domi #642 hozzászólására.)
Nem védeni akarok senkit ez most leszögezném.
Hiába regelsz más IP címről ha az ösztönös cselekedeteid ugyan úgy megmaradnak . A mostani szűrök meg rohadtul kemények.
Pár éve egy informatikus ismerősöm megkért hogy segítség egy ilyen rendszert tesztelni többed magammal.
Még ha oda is figyelsz arra hogy megváltoztasd a szokásaidat , más időben lépj be ... de vannak olyan dolgok amiket nem tudsz befolyásolni hiába vagy annak a tudatában hogy igen is megtudom.
Egyik ilyen pl.: a billentyű leütés vagy a játék stílus és még sok minden amire nem is gondolnál

Amúgy meg nm hiszem hogy aki ezreket fizet megkockáztatna egy végleges kitiltást.Engem biztos ideg kerülgetne mikor bukok le .

U.i.: azért már nekem is megfordult a felyemben a multizás mert hát valamennyire én is ember vagyok, aki meg azt mondja ő még csak rá se gondolt az hazudik, de a fentebb említett miat eleve elvetélt ötlet volt
A hozzászólást Dnamax módosította 2015.12.16. 12:47:48-kor
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.50
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
644. hozzászólás - 2015.12.16. 13:03:50 (Válasz Dnamax #643 hozzászólására.)
Idézet: Dnamax - 2015.12.16. 12:42:55
Nem védeni akarok senkit ez most leszögezném.
Hiába regelsz más IP címről ha az ösztönös cselekedeteid ugyan úgy megmaradnak . A mostani szűrök meg rohadtul kemények.
Pár éve egy informatikus ismerősöm megkért hogy segítség egy ilyen rendszert tesztelni többed magammal.
Még ha oda is figyelsz arra hogy megváltoztasd a szokásaidat , más időben lépj be ... de vannak olyan dolgok amiket nem tudsz befolyásolni hiába vagy annak a tudatában hogy igen is megtudom.
Egyik ilyen pl.: a billentyű leütés vagy a játék stílus és még sok minden amire nem is gondolnál

Amúgy meg nm hiszem hogy aki ezreket fizet megkockáztatna egy végleges kitiltást.Engem biztos ideg kerülgetne mikor bukok le .

U.i.: azért már nekem is megfordult a felyemben a multizás mert hát valamennyire én is ember vagyok, aki meg azt mondja ő még csak rá se gondolt az hazudik, de a fentebb említett miat eleve elvetélt ötlet volt


Nem értelek.
pl.Van egy gépem otthon,meg van egy melóba,sőt van telefon nettem is.De multi accot annyit pergetsz azonos IPről,amennyit csak akarsz,max zárólják őket.
Csak egy kodot mentesz mindenhol,így nem tudsz máshova be lépni.Nem lehet IP cím egyezés.
Te érintetlen maradsz,mivel nincs IP egyezés.

Időbe teljesen mindegy mikor lépsz be.Ezért nem lehet záróltatni,mert közel azonos időkben lépet fel az is akit raboltak és az is aki rabolt.

Sok van amúgy,de azoknak nincs szükségük 1000 költésére,hisz nekik dől a LÉ.

A másik,ha valaki költ,az nem használ multi accokat állandóra.Multi acc igazából játék elején szükséges,míg el éri azt a szintet,hogy bárkit,bármikor le nyom.Az eleje a játéknak szabályos barkóba.A karakterek közt kicsi a különbség,így a nyerés rizikos.Azonban ha csinálsz egy harcost,hozzá egy csicska multi accot a nyerés esélye sokszorosára nő.Pl te fejleszted az IQ,VÉt a multi acc meg az egészséget és mágiát.
Tehát van aki sokat költ,de még is ott vigyorog a profiljában,hogy:
1TP 11000LÉ rablás.

Én már mindent le teszteltem,de becsületem van.Multis karim 8.szinten törőltem.

Egyébként meg az ŐSSZES KIRÍVÓ RABLÁSÚ PÓK multizik,vagy multizott.Ha cáfolják,hazudnak.
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.14
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
645. hozzászólás - 2015.12.16. 13:14:31 (Válasz Lord Domi #644 hozzászólására.)
Jó rád hagyom semmit nem akarsz vagy tudsz megérteni az egészből,még mindig ott tartasz ahol hónapokkal ezelőtt vita így értelmetlen akinek van egy kis informatikai háttere de még az se kell hozzá, az értette .
Témát zártam

U.i.: papagájt ne vegyél otthonra ennyi ismétléstől még ő is mehülyűlne
A hozzászólást Dnamax módosította 2015.12.16. 13:17:21-kor
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 9.25
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
646. hozzászólás - 2015.12.16. 13:19:18 (Válasz Dnamax #635 hozzászólására.)
Idézet: Dnamax - 2015.12.16. 10:56:12
Új játékosok
Új kihívások

Ezek nagyon kellenének, sajnos már kezd egy farmosállatnevelgetősjósokpénzbeidőbekerülő játékká válni.
Lőjenek agyon amit most mondok de szb és a fétisek megölték az egész játékot.


Teljesen egyetértek. Nem is hasonlít a néhány évvel ezelőttire. Biztos jó így is, de aki szerette azt, annak hiányzik.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.81
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
647. hozzászólás - 2015.12.16. 13:32:28 (Válasz Lord Domi #644 hozzászólására.)
Nem akartam, már reagálni az irományodra, de még is megteszem. Te csináltál farmkaraktert, aki nem, az meg hazudik. Én nem csináltam egy ilyen karaktert sem. Életembe egy játékba sem csaltam, mert ha a valamilyen kimagasló eredményt elér az ember, akkor tudja, hogy magának köszönheti.
Az, hogy csalással legyek valakitől jobb nem nyújt semmi örömöt. Egy pc játékban sem használtam semmilyen cheat kódot sem, hisz az már nem én teljesítményem lenne. Hidd el, akik a csaláshoz vetemednek, sokkal kevesebb örömöt nyújt bármelyik játék. Valamint akik ehhez folyamodnak, nem tudják elviselni, hogy mások jobbak.
Az a bajod, hogy még farm karakterrel sem tudsz, olyan ütős karaktert sem össze hozni, mint aki normálisan játszik. Nekem az jut erről eszembe, hogy bagoly mondja verébnek, hogy ...

Mivel ez dühöngő.
Pontszám: 8.56
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
648. hozzászólás - 2015.12.16. 14:53:57
Sajnos az ehhez hasonló játékok játékos állománya nem szokott nőni, max. a hanyatlását lehet lassítani fejlesztésekkel, akciókkal, odafigyeléssel a JV részéről. Nagy mennyiségű új játékost bevonzani költséges reklámokkal lehet, ami egy "kis" cégnek nem éri meg (a nagy nemzetközi cégek "ugyanúgy ingyenes" játékai majd minden netes kattintásnál ott szugerálnak folyamatosan).
1-2 új játékos arra elég, hogy az 1-2 törlőt pótolja. Ez a pár száz/ezer megmaradt játékos persze még sok évig játszhat, hisz egy jó póker partihoz sem kell 200 ember, akár 6-8 ember is jól szórakozhat.
A régi "feeling" sose jön már vissza, ezt el kell fogadni, ezért kellenének olyan fejlesztések, ami valamilyen módon összehozza a megmaradt embereket, csapatversenyt ad, világok közötti eseményeket hoz létre, így növelve játékosok közötti interakciót.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.54
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
649. hozzászólás - 2015.12.16. 15:05:39
Szerintem meg össze kéne vonni a világokat (nyilván az azonos szabályrendszerűeket). Lehet reklámozni, nincs azzal semmi baj. Szerintem még az sem lenne probléma, ha esetleg külfödi szerverekkel összevonni a magyar szerókat(már feltéve, ha van ilyen régen ha jól emlékszem indult angol szerver, nem tudom ez a szál hová ért el azóta)
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.40
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
650. hozzászólás - 2015.12.16. 15:09:55 (Válasz barbarabee #648 hozzászólására.)
Annyi a panasz az utóbbi időben a játékra, hogy kipróbáltam egy másikat, amivel évekkel ezelőtt már játszottam kicsit. 3 hete regeltem a Gladiatus gyors világán. Két hét alatt kategória bajnok lettem, mostanra pedig már elkezdtem erőst unni a játékot. A VU tagadhatatlan hibáival együtt annyira sokrétű, hogy sokkal nagyobb játékélményt nyújt (nekem legalább is) annál a gameforge-os cuccnál.

Játszottam már elég sok online játékkal, egyik se tudott lekötni évekig, ezzel ellentétben. Az is igaz, hogy 2 éve változtattam a játékhoz való hozzáállásomon, ami jelentősen növelte az élvezeti értéket.
Pontszám: 8.81
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
651. hozzászólás - 2015.12.16. 15:23:08
A Beholdernek minden 3.-4. játéka sikerjáték. Csalódnék, ha nem lenne fejlesztés alatt lévő játékuk, amit, ha kell (ha egy bizonyos létszám/fizetési hajlandóság/nyereségesség alá esik a VU) beizzítanak.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.30
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
904 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
652. hozzászólás - 2015.12.16. 15:28:23 (Válasz Bpetya75 #650 hozzászólására.)
Szerintem oszd meg, mit változtattál. Lehet másnak is jó alapot adsz
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.85
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
653. hozzászólás - 2015.12.16. 16:18:03 (Válasz Bíborhold #647 hozzászólására.)
Idézet: Bíborhold - 2015.12.16. 13:32:28
Nem akartam, már reagálni az irományodra, de még is megteszem. Te csináltál farmkaraktert, aki nem, az meg hazudik. Én nem csináltam egy ilyen karaktert sem. Életembe egy játékba sem csaltam, mert ha a valamilyen kimagasló eredményt elér az ember, akkor tudja, hogy magának köszönheti.
Az, hogy csalással legyek valakitől jobb nem nyújt semmi örömöt. Egy pc játékban sem használtam semmilyen cheat kódot sem, hisz az már nem én teljesítményem lenne. Hidd el, akik a csaláshoz vetemednek, sokkal kevesebb örömöt nyújt bármelyik játék. Valamint akik ehhez folyamodnak, nem tudják elviselni, hogy mások jobbak.
Az a bajod, hogy még farm karakterrel sem tudsz, olyan ütős karaktert sem össze hozni, mint aki normálisan játszik. Nekem az jut erről eszembe, hogy bagoly mondja verébnek, hogy ...

Mivel ez dühöngő.


Kipróbáltam mindent,de nem csalok.
A mindenbe a csalás kipróbálás is benne,mert érdekeltek ezek a kismilliárd rablások,hogy csinálják.
Pofon egyszerű volt.Semmi bukás nem "NEM VAGYOK INFORMATIKUS" volt és nem nevezett a karakter bajnokira! Ahogy elértem a 8.szintet közel 700'000 rablással töröltem és vertem a segítségbe az asztalt,hogy vegyék észre.
Ugyan így vagyok a PÓK kaszttal is.
Az egyetlen dolog amibe egyet értünk,sok csaló élvezze,vannak egy sárgatálal (PÓKok 99%).S5 van olyan Talpig becsületes PÓK acc ami buzogánnyal vívja a bajnokságokat,mert unja a medálokat.

Végeredmény a harci szervereken a rablást TPvel párosítják.Végeredmény alacsony szinten az állatok elnyelésének csökkentése.

Az,hogy bármit írok unszimpátia kíséri az látszik.Ebben én is hibás vagyok,mert képtelen vagyok higadtan válaszolni azoknak,akik egy feszt belém rugnak.
Semmit át nem gondoltok.
Ennyit fogtok fel az egészből,megszoktam.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.61
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
654. hozzászólás - 2015.12.16. 16:18:10 (Válasz Gwindor #652 hozzászólására.)
Én a magam részéről az összes létező kényelmi funkció kimaxolásával kezdtem. Szakik maxra, turbó nem kell, stb.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.68
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
904 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
655. hozzászólás - 2015.12.16. 16:49:26 (Válasz LanMaffia #654 hozzászólására.)
Az OK, hogy hogyan építsünk karaktert, van rá pár módszer
Arra gondoltam:
Hogyan motiváljam magam, hogy a sikerélmény meg legyen, bajnoki medálok nélkül és ne unjak bele a játékba?
Erre reagálva:
Idézet: Bpetya75 - 2015.12.16. 15:09:55
Az is igaz, hogy 2 éve változtattam a játékhoz való hozzáállásomon, ami jelentősen növelte az élvezeti értéket.
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.85
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
656. hozzászólás - 2015.12.16. 21:34:22 (Válasz Gwindor #655 hozzászólására.)
Az is hozzá tartozik, amit Lan írt. Nem szarakodok turbóval, a szükséges szakikat kimaxoltam.

De inkább arról van szó, hogy nem görcsölök rá olyan dolgokra, mint egy érthetetlennek tűnő vereség. Vagy olyan apróság, hogy nem csinálom a 7 kincses küldit, csak a 25 térkapust, mert emlékszem, hogy hányszor felhúztam magam, amikor 30+-ból lett meg a 7 fux. Másrészt nem optolok, kedvem szerint játszom. Ha épp nincs időm küldire optimalizáltan kenneleztetni a vágóállatokat, akkor vagy elhalasztom az egészet, ha épp nincs időm/kedvem annyit foglalkozni a játékkal, vagy benyelem, hogy 3* megy egymás után a 12 szintes küldi. Csak lazán, meg ilyenek. Persze az sem elhanyagolható szempont, hogy kellően lökött szövetségi társakkal vagyok megáldva, akik miatt ennyi idő után is érdemes olvasni a fórumot

Ez a legeslegelső karakterem, amit '10 októberében indítottam a V5-ön nulla tudással. Két éve belazultam vele, mégis idén jutottam el odáig, hogy megszerezzem az első bajnoki plecsnit. A folytatáshoz már 4 játékost kell elkerülnöm, de így legalább van valami extra élvezet a játékban. Röviden ennyi.

Ja, és igen, költök a játékra.
Pontszám: 9.11
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
657. hozzászólás - 2015.12.17. 10:44:38
Napi ajánlat
Unobtánium fókusz
Unobtánium fókusz
Megveszem 120 őskőért

Nooooormáááális!???
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.43
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
658. hozzászólás - 2015.12.17. 10:45:15 (Válasz Alendaar #657 hozzászólására.)
Tegnapi sem volt piskóta
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.40
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
659. hozzászólás - 2015.12.17. 11:24:11
Ellenben meg lehet platináért is Igaz hogy horribilis mennyiségért, de akkor is
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.68
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
660. hozzászólás - 2015.12.17. 11:42:54 (Válasz LanMaffia #659 hozzászólására.)
Én speciel relikviakuponnak(meg talán a többi low lvl)jobban örülne. Még meg is venném...vagy lehetne legalább választani
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője