Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1021. hozzászólás - 2016.12.18. 18:48:19
Hát a préselő hanyagolható ha elég magas a sárga képesség.
Bár én inkább arra akartam rávilágítani hogy ha 1 fétisnél ki van fejlesztve akkor van esély hogy ebben is fejlődjön.
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7.53
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1022. hozzászólás - 2016.12.20. 12:49:39 (Válasz Gwindor #1020 hozzászólására.)
Semmi nincs ott... nem kaptam követ kinek kell levelet írni és hol?
A csatlósomnak semmilyen képessége nincs csak a TP-je fejlődik és folyton zabál.... de se harcolni se semmit nem tudok vele csinálni.
Ahhoz hogy fejleszteni tudjam mindenképp asztrális útra kell küldenem nincs karakterlapja mint a normál állatoknak a szintlépéskor??

Amnael: Ősi fétist adtam neki. sehol nem találok sárga képességet!
Pontszám: 5.27
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1023. hozzászólás - 2016.12.20. 12:59:19 (Válasz Gelu #1022 hozzászólására.)
Igen. Alapvetően semmilyen képessége nincs és először a szürke képességet kapja meg, ha nagy mázlid van akkor másodjára a sárgát
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.51
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1024. hozzászólás - 2016.12.20. 16:47:32
Várjatok...
Szerintem kezdjük mindjárt az elején
Na miután felszerelted a fétist az állatra és csatlóssá alakítottad utána ez a dolog úgy fog viselkedni mint egy tárgy folyton működik és és veled van.
ennek adhatsz Asztrális követ ami a tárgy listádban találsz (ha egyszer megkapod) amivel el tudod küldeni utazásra (45 óra) ami után kap egy szürke mytokronit képességet (tanulás) ezután random módra dobálja a képességet utazások során.
A sárga azért fontos mert abból van esély rá hogy kapj asztrális kincset (minél több és magasabb ez a képesség annál több kincset szerezhetsz) amiből van esély hogy kapj asztrális követ is...
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7.53
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
904 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1025. hozzászólás - 2016.12.20. 17:56:50 (Válasz Amnael #1024 hozzászólására.)
... amíg csak egy csatlósod van nem tudod elküldeni asztrális utazásra
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.85
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1026. hozzászólás - 2016.12.21. 13:58:46 (Válasz Amnael #1024 hozzászólására.)
Ok kezdem érteni...
A köveket amiket nem kaptam meg hol igényeljem? kinek írjak?
Pontszám: 5.27
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
904 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1027. hozzászólás - 2016.12.21. 14:44:53 (Válasz Gelu #1026 hozzászólására.)
ÜSZ-n próbáld, de ha a karaktert mostanában indítottad akkor nem fogsz kapni.
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.85
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1028. hozzászólás - 2017.01.03. 08:38:51 (Válasz Gwindor #1027 hozzászólására.)
Nos Rákérdeztem.
Alkalmi volt nem kapott mindenki, csak aki akkor igényelte...sajna akkor pont nem voltam fenn így nekem nem jár a kő hiába régi a karakterem...
Pontszám: 5.27
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1029. hozzászólás - 2017.01.04. 10:30:08
Mégis mikor indul az event? Legalább egy kiírás lenne vagy valami. Befrissül az egész piramis, sajtolok, felkenődök 40k LE-vel majd nyomok egy F5öt és látom, hogy kurvára semmi nem történt. ez kezd baromi unalmas lenni. Nem hiszem el, hogy minden egyes alkalommal ennek meg kell történnie és nem tud elindulni normálisan egy nagyobb event. Vagy akkor legyen már valami tájékoztatás. Hányszor akartok még belefutni ebbe a panaszba, de komolyan????

Mód: Főleg úgy, hogy ez egy verseny event LENNE....
A hozzászólást Emishi módosította 2017.01.04. 10:31:49-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.27
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1030. hozzászólás - 2017.01.04. 10:54:22
Kiírás szerint délben indul.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.53
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1031. hozzászólás - 2017.01.04. 11:17:13
Az esemény ma délben fog elindulni...

A kis ikon sincs kint a karakterképed mellett szóval így sanszos,hogy nem indult még el nem?
Egyébként meg írja, hogy délben fog elindulni.
Megyek
Pontszám: 8.48
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1032. hozzászólás - 2017.01.04. 11:42:19
Eddig 10kor indultak az eventek. Volt kb 10 v 15 perc nevezzuk "alfa" allapotnak amikor semmi nem volt kiirva es frissult az egesz. Mivel nekem nincs meg 1masodperc/vadaszatom, gondoltam akkor kezdrm amikor indul, de azt nem tudtam hogy meg kulon ki kell talaljam, hogy csak megint kesik a valos kiiras 15pet.... elnezest kerek! Remelem nem koveztek meg....
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.54
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1033. hozzászólás - 2017.01.04. 11:48:37 (Válasz Megyek #1031 hozzászólására.)
Csak hogy volt jó néhány perc amikor az event nullázódott és nem volt ott az a bizonyos kiírás. Így nem akkora hiba szerintem azt hinni hogy elindult az event csak épp az a bizonyos ikon nem jelent meg még.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.48
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1034. hozzászólás - 2017.01.04. 12:15:12
a kárhozottak vermét nem számolja vadászatnak.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.60
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1035. hozzászólás - 2017.01.04. 12:24:32
eddig is hátrányba voltak a kicsik így még jobban. választhatsz melyikből maradsz ki. ennyi erővel az összes evetet egyszerre el lehet indítani. megfelelő őskő befizetés után korlátlan csp és pp kapsz csak ülj a gép előtt.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.60
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1036. hozzászólás - 2017.01.04. 12:35:48 (Válasz Fubujoci #1035 hozzászólására.)
Ha egy milliót fizetsz be csp akkor se lesz több sehogy
Pontszám: 7.84
népszerűRed DemonNő
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1037. hozzászólás - 2017.01.04. 12:39:45 (Válasz Fsanyi82 #1036 hozzászólására.)
irtóztató csomag, prémium tagság, Memóriaszelence, Kisebb inspirátor...
Pontszám: 6.84
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1038. hozzászólás - 2017.01.04. 13:08:03
Mint mindenre erre is fellehet készülni, tartalékolni kell a vadászat italát. CSP-t fel lehet halmozni. Memória szelence amúgy is kell a BU-hoz.
V5-, 6-on ott van az ingyenes inspirátor.

Aki nem akar áldozni a játékra, annak itt az alkalom.
Meg kell csinálni a BU első piramisának a 6 sorát és az őskő menyiségből már is meg lehet venni a kisebb inspirátort. A teljesíthetetlen feladatokat pedig LE-vel ki kell dekrétumozni. Későbbiekben nem lesz gond a KV sem.
Pontszám: 8.85
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1039. hozzászólás - 2017.01.04. 13:32:19 (Válasz Fubujoci #1035 hozzászólására.)
Van értelme, bizonyos szintig, mert sokaknak a raktárban rogyásig vannak szeméttel... Persze, igazad van, hogy mennyire is értékálló vagy mennyire táp egy ilyen event.
Mindenkinek magának kell meghatározni azt a komfort zónát amiben még tud játszani..Ezt pedig nem szabad átlépni.
Szóval mindenkinek akinek csinálja.
Hajrá!

50 alatt elég nehezen teljesíthető a bu... Szóval kimerem jelenteni, hogy az alacsony szintű karakternek, nem ajánlott...
A hozzászólást Don Firenze módosította 2017.01.04. 13:52:58-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 4.97
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
1040. hozzászólás - 2017.01.04. 14:49:16 (Válasz Don Firenze #1039 hozzászólására.)
igen igazad van. én szerintem 65 szint alatt csak az első kettő sor vagy még plusz egy két szint meglehetett csinálni, de ez a rengeteg csp=tp felesleges. Én egyszerfogom megcsinálni mind a két piramist (ha lesz megfelelő számú őskövem). Ez meg nem igaz, hogy fellehet halmozni csp-t. mivel eventek és mini event rengeteg csp igényelnek amik között már nincs szünet. most bejött a verem. ráadásul sajnos aki nem tud folyamatosan a gép közelébe ülni a tudatturbó és térkapu, sajtolás újra használására is azt használ. és akkor még nem beszéltünk a dukátról, csp-ből gyógyulás és .... Ja és Le-t lehet dekrétumokra költeni, tehát amit gyűjtök LE-t használjam el dektrétumokra. Tehát ha nem áldozok öskővet halmozottan hátrányba leszek, mert amit gyűjtök le-t nem karakter fejlesztésre hanem feladatok megoldására használjam el. A templomot alig tudom megcsinálni úgy hogy 1-2 dektrétumot használok. ráadásul olyan dolgokat kell fejlesztenem amit nem akarok a: szerencsém karakter szint*4, egészség, mágiám lassan megelőzi az iq-mat, mert ugyebár a spec váltásért is őskőkel ha jól időzítesz az erő és a tau között változtatod, de már a mágiát és egészséget simán húzom. Erre mondják, hogy ne csináld a templomot. Akkor viszont lemaradok Relikviakuponokban, teplommedálban... A templom kristályok elmennek öskőre, Hogy áttudjam nevezni az állatom más meg 30 ezer tp ad a csatlósának. Kezdeteknél itt voltam 3-4 év játék után abbahagytam, mert nem tudtam fellépni. most visszajöttem lassan megint két éve játszom ( fél év kellett mire átlátom "normálisan" az egészet) költöttem a játékra, de most nem tudtam venni karácsonykor a talira meg végképp nem tudok elmenni és sajnos azt látom, hogy akár mennyire is igyekszek és számolok olyan brutál karakterek vannak bajnoki szintenként, hogy nem is csodálkozom, hogy nincsenek új karakterek. 37. szinten 600 küldetés, 170 csatlós bónusz. valaki már a 70. templomnál jár... Az életbe nem hozombe őket, ha megfeszülök is. Ráadásul folyamatosan attól tartok mikor rabolnak le és ha még lerabolnak 1 hétig nézem, őket mikor tudok nekik adni egy kis tp a hülye gyűrű végett. Utána írják, hogy ne zavarjuk egymást. 1 hónap múlva megint lerabol, mert miért ne. Úgy hogy 2017-re megfogadom, hogy nem költök többet a játékra. Játszok amikor játszok és csak a szövitársak véget maradok. Ismeretlen ismerősök, akikkel soha nem találkoztam személyesen pedig jó lenne: Akik itt voltak végig, vagy visszajöttek, mint én. persze az új szövi társak is szívesen találkoznék és persze azokkal is akik abbahagyták.
A hozzászólást Fubujoci módosította 2017.01.04. 14:52:26-kor
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!