Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
621. hozzászólás - 2015.10.30. 17:58:39 (Válasz Miklós #617 hozzászólására.)
Igen, nagyobb figyelmet érdemelt volna, értem én hogy nem volt nyílvánvaló hogy ez lesz, viszont így utólag jó lenne ha lemodelleznétek hogy mi mivel jár ezzekkel a feladatokkal kapcsolatban, kell egy rakás af, egy rakál le gyémánt, egy rakás le és egy kis kupac őskő. 75. szintig halvány lila gőze sincs a végzetúrnak hogy "kötelező" megvenni a detektorokat, avagy legalább 4-5 szintet húzni a robbansá af-en és mihamarabb beszerezni egy mito affinitást, betárazni csatlóskristályból, feltétlenül szerezni 6 szintnyi kincskeresést minimum. Így nagy esélyel úszik 1-2 templomja az illetőnek, ha egyáltalán el nem megy a kedve a templomozástól. Sok 100 követ nyomtam el hogy magas legyen a kincskeresésem hogy egy csomó af, le gyémánt és le kiadást megspóróljak, de most meg lettem szívatva, bevallom emiatt is ellenkampányolok, de nem ez a fő ok.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.50
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
622. hozzászólás - 2015.10.30. 22:23:09 (Válasz Miklós #617 hozzászólására.)
Nagyon kevés sajnos. Eddig soha nem volt szükséges dekrétumot használnom, csak saját döntés alapján. Ezt nem nevezhetitek kavics spórolásnak, hiszen épp az egyéb megvásárolt mindenféle miatt vagyok képes teljesíteni az összes feladatot. Most már azonban közel sem vagyok képes, az új feladatok közül jónéhányat lehetetlen teljesíteni. Asztrális állomás még iszonyat messze van, de még vörös és narancs mytokronitot sem tudok gyűjteni pusztán az épületek hiánya miatt. A csatlósos feladatokkal még nem találkoztam, feltehetőleg azok nekem nem fognak gondot okozni, de nem tartom jónak egy cseppet sem, hogy sokak számára teljesíthetetlen feladatok legyenek a templomban. Valahogy eddig úgy éreztem, hogy a végzet temploma egy olyan játékelem, amit bárki meg tud csinálni ha nem kényeskedik. Ha jól emlékszem régen még arról volt szó, hogy a három dekrétum arra kiváló, hogy az ősköves feladatokat ki lehessen váltani LE-ből, így még követ sem feltétlen muszáj rá költeni. Ebben nem vagyok egészen biztos, de így rémlik. Minden esetre ez mostanra már egyáltalán nem igaz, őskő mindenképp kötelező, de a dekrétumok száma sem lesz így elég. Az ősi templomi pálca erre nem megoldás, annak az kéne hogy legyen a célja, hogy akik akarnak több dekrétumot használni azok tudjanak.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.11
kedvencRiskaFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
623. hozzászólás - 2015.10.30. 22:27:10
A párokba összevonás egész jó ötlet. Valami logikus párosítást kéne alkalmazni. Például Asztrális kincs- Csomagnyitás.
Pontszám: 8.60
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
624. hozzászólás - 2015.10.31. 08:03:32
az asztrális kincshez is sok kő kell,mivel ahhoz hogy legyen olyan kincsed előtte el kell utaztatnod csatlósod,hogy tudd neki a sárga és akármilyen bigyót adni ami természetesen lutri hanyadik utazás után dobja be a sárgát
egy utazáshoz kell asztrális kő amit ne felejtsünk el,hogy 10 őskő az ára ,azaz ahhoz hogy tudj kincset gyűjtögetni 20-70 őskőt előtte el kell költened rá,hogy vadászatból eshessen
lehet 1-2 helyen őskő nélkül kapni de az annyira minimális,hogy ki lehet vele törölni
mindegy,hogy ezt meddig tárgyaljuk tovább a v akkor is még fiatal ezekhez a feladatokhoz,túl sok minden kell még hozzá,és ezt a Behonak be kellene látni,amit nem igen hiszem,hogy fog
annak idején az építés átlagot is megreformálták,sok háborgás volt,hogy a kissebb karakterek szívnak ezzel,akkor kitalálták a jó megoldást és kaptunk időt,hogy meg legyenek a kisebb karik átlag épitése is egy nagyobb szövibe
most is ki kellene a határt tólni 100 szintig,mert például sok v6-os szövi és kari csak úgy elvan,nem érdekli őket,hogy minden klappoljon,csak játszogálnak
a 75-ös szint kevés miután nagyrészt aki aktiv már 70 es szintet elérte,és becumizta új feladatokat,nameg a többiek is,és esélytelen felhüzni inden szükséges épületet,szakit ennyi idő alatt,mert az kuva sok
Pontszám: 8.78
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
625. hozzászólás - 2015.10.31. 18:51:36 (Válasz Miklós #617 hozzászólására.)
Mytós faladatokkal amúgy nincs bajom csak az alacsony szinten való erőltetéssel.
100.szint alatt berakni nagyon rossz ötlet.Univerzum piramisos feladatként elment oda tényleg ötletes dolog volt, de pl. zöldet ott se kellett szerezni .Ezt templomba se kellene erőltetni.
Kék meg jó legyen max dekizem mint a kavicsosokat álltalában ahogy az átlag játékosok zöme.

Mellékesen bónusznak megkaptam a 15szintes csatlós.
Ezzel viszont semmilyen formában nem értek eggyet.
Ugyan úgy ahogy nincs lépjen állatod x szintet sem a templomba sem a feladatoknál így csatlós szintes miért van ?Logika?
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.75
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
626. hozzászólás - 2015.10.31. 19:03:01 (Válasz Dnamax #625 hozzászólására.)
Idézet: Dnamax - 2015.10.31. 18:51:36

Mellékesen bónusznak megkaptam a 15szintes csatlós.
Ezzel viszont semmilyen formában nem értek eggyet.
Ugyan úgy ahogy nincs lépjen állatod x szintet sem a templomba sem a feladatoknál így csatlós szintes miért van ?Logika?

Nem mintha látnám a logikát az érvelésben, de arra nem is kitérve: a feladatok között és a VT-ben is van állatszintlépős.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
627. hozzászólás - 2015.11.01. 10:00:01 (Válasz Offsboy #626 hozzászólására.)
Ok, tévedni emberi dolog
Pedig már megtanulhatnám igazán sörözés közben ne akarjak méllyen szántó gondolatokat megosztani
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 9.29
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
628. hozzászólás - 2015.11.01. 11:41:05 (Válasz Dnamax #627 hozzászólására.)
Idézet: Dnamax - 2015.11.01. 10:00:01

Pedig már megtanulhatnám igazán sörözés közben ne akarjak méllyen szántó gondolatokat megosztani


Én ezt már rutinszerűen csinálom, hiányolják ha nem így van
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.44
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
629. hozzászólás - 2015.11.01. 17:20:18 (Válasz Dnamax #627 hozzászólására.)
Enyhítő körülmény!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
630. hozzászólás - 2015.11.29. 21:00:58
Ha már bele rakjátok a templomba a 30 fehér mytokronitot kalandból akkor találjak már hozzá kalandot is bakker.
Pontszám: 6.97
fórumozóDoomlord109517Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
631. hozzászólás - 2015.12.04. 23:08:41
Ez már fura:
Tulajdonságösszeg: 188 (188)
Szakértelemösszeg: 35

lezuzza a:
Tulajdonságösszeg: 350 (385)
Szakértelemösszeg: 73

tulajdonságokkal rendelkező játékost.

(nem az első)
---
Pontszám: 5
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
632. hozzászólás - 2015.12.11. 10:58:54
Hogy a f..zba lehetseges, hogy a szerver kiugroan legmagasabb szerencsejevel rendszerint +100/120-as probakat kapok kalandokban hetek-honapok ota?
Pontszám: 9.04
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
633. hozzászólás - 2015.12.16. 08:49:34
Tulajdonképpen inkább kiábrándult vagyok, mint dühös. Tray, V5, nem tudom van-e aki nála többször volt bajnok, elvonult katakombákba. Már nem hozott újabb izgalmakat neki sem a játék. ÉS ez nekem nagyon szomorú. Régebb óta játszik, mint én. Szép lassan pedig mindenki lemorzsolódik, és ez szomorú....
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.91
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
634. hozzászólás - 2015.12.16. 10:01:05 (Válasz Tigrisnyul #633 hozzászólására.)
Ha katába ment, akkor talán csak pihenteti a játékot egy időre. Időnként jól jön pár hét, vagy hónap szünet.
Pontszám: 8.20
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
635. hozzászólás - 2015.12.16. 10:56:12 (Válasz Tigrisnyul #633 hozzászólására.)
Új játékosok
Új kihívások

Ezek nagyon kellenének, sajnos már kezd egy farmosállatnevelgetősjósokpénzbeidőbekerülő játékká válni.
Lőjenek agyon amit most mondok de szb és a fétisek megölték az egész játékot.
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 9
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
636. hozzászólás - 2015.12.16. 11:12:10
SZB nélkül,már semmi értelme nem lenne a játéknak.Ha megnézel egy PÓKot és egy SZB játékost,rablásban a PÓKok mindig kiemelkedőek.Nevezzük szerencsének
A másik,hogy ha a klasszikus PPből lehetne csak feladatokat nyomni,az nem lenne egészséges gyengébb képességű játékosoknak,mert gyorsan törőlnének,hisz a játék egyik mozgató rugója,hogy a gyengét bántod.Azaz ha minden aktív tag egy szinten 1-5 játékosra koncentrálna,azok bizony semmit nem tudnának csinálni,hisz életerejük,mindig 15% alatt lenne.Rutinos játékosok ilyen esetben naponta többször kémlelnek.Amint felugrik 15%nál feljebb,azonnal ütnek,így a siker biztos,kivégzés biztos,azaz nagyobb LÉ.Mindezt megspékelve az átkozással.
A kicsiknek reménytelen lenne.Ettől független lennének,vannak.Oka a multizás.

A csatlósban részben igazat adok.Pénzzel undorítóan el lehet tápolni a karikat és ezt a tendenciát mindig fejlesztik.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.47
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
637. hozzászólás - 2015.12.16. 11:31:05 (Válasz Dnamax #635 hozzászólására.)
Az SZB szerintem jó fejlesztés volt. A csatlósokkal lett piszkosul elbillentve a játék pay to win irányba.
Pontszám: 8.80
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
638. hozzászólás - 2015.12.16. 11:38:23 (Válasz Lord Domi #636 hozzászólására.)
SZBvel kvazi meghalt a pvp ami a jatek majdnem 50%a.... igaza van szerintem is. A fetis meg oke mert nagy nehezen be lehet oket gyujteni, de mar csak a farmolas van. Interakcio a jatekosok kozott a minimumra csokkent.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.56
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
639. hozzászólás - 2015.12.16. 11:40:24 (Válasz Lord Domi #636 hozzászólására.)
Hú te aztán maga vagy a megtestesűlt sötét oldal

Pókok vannak, voltak , lesznek.
Figyelj, tanulj tőlük ha úgy állsz hozzá akkor jó motiválók, én pl. mindig kiválaztok eggyet és hozzá próbálok felérni.Ez ugye lehetetlen de legalább teszek étte. Ha pedig normális hangvételben rájuk írsz még válaszolnak és segítenek is, sok ilyen játékosban csalódtam kellemeset

Multiról annyit hogy van a játéknak egy inteligens szűrője amit azért nehéz átvágni,de nem lehetetlen.Hidd el rohadt nehéz megváltoztatni bizonyos játékbeli szokásokat ami lebuktathat és ezekből rengeteg ösztönös, nevezzük digitális ujjlenyomatnak.

Szb előtt minden játékosra a szinteden volt külön taktikád-öltözeted stb. és izgalmas volt .Most meg nem éri meg portyázni mert az szb többet nyújt.

Fizetéssel meg nincs igazán sok bajom.Aki fizet többet akar és belőlük van fenntartva a játék.
De azért had morgolódjak néha ezen én is
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.50
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
640. hozzászólás - 2015.12.16. 11:51:25
Ennek oka nem az SZB,hanem,hogy nem éri meg a Klasszikus portya,valamint a játékos állomány hipper gyér felhozatala.Ezt 3 levéllel följebb meg is magyaráztam.
Ha az SZB meg szűnik,az 0ra redukálná a játékélményt.

Ha csak klasszikus PP lenne,visszajönne a régi trend.Multi acc vagy 3,mint régen.Lásd PÓKok jelentős része.Azaz évi egy két szint fejlesztés,így a farm accok hozzá igazítása és újra kezdése pofon egyszerű.
Mái napig észrevehető,hogy bizonyos PÓK (szintjükhöz képes brutális rablással rendelkezők) játékosok alatti szinteken lehet rabólni klasszikus portyából.
Ez tény.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.47
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője