Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
kedvelt tagBeeCheNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
741. hozzászólás - 2016.01.12. 16:56:41
814 TP 48 óra kennelezés 50.szintű inteligens kedvenccel.

Azért 50.szint,mert azt sajtoltam ki
Amúgy meg azért,mert a TP felét kapja meg,tehát mindegy,hogy 20-50,de LÉben, nem mindegy,hogy heti 8 állatot idomítok be vagy egyet.Gondolom sejted,hogy 50.szinten az idomításom nem xyz 1000.szintű.Herótot kapnék heti 8 állat idomításától
---
Pontszám: 5
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
742. hozzászólás - 2016.01.12. 17:46:59 (Válasz BeeChe #741 hozzászólására.)
Később rájössz hogy nem mindegy hogy 2 hónap alatt kinevelsz 4 50es állatot zabáltatni vagy teszem azt 30 20-as szintűt. Most hiába magyarázom, úgyse hiszed el.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.34
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
743. hozzászólás - 2016.01.12. 18:05:54 (Válasz BeeChe #729 hozzászólására.)
Ebben a pillanatban néztem meg, ha van csatlósod, de nincs zabálás AF képesség, a sajtolásnál csak sajtolás gomb van, zabáltatás nincs. Meggyőződésem, hogy kb. 10 mondatot kellett volna elolvasnod, és/vagy egy hangyányit gondolkodnod.
Nagyon-nagyon-nagyon engedékenyen esetleg elfogadható, hogy talán lehetne több információ - de ezt úgy kivetíteni, hogy ez Miklósék szándékos átvágása lenne, már több, mint sarkítás.
De ettől még állok a lepontozásod elé
Pontszám: 9.71
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
744. hozzászólás - 2016.01.12. 18:08:05
Nem nagyon vágom mi a téma,de én se nagyon értem miért jó 20 szintenként zabáltatni állatot.
1 eszencia az stimmel.Viszont állateledelben és idomítás LÉ költség meg éri az 1db eszenciát? + macera idomítani.
Tapasztalati pontot ugyan annyit kap a csatlós
Szerintem te ősköből képzed az állataid Beche meg gondolom nem sokat költ.Így értem,hogy sokáig tart a kennelezés neki,nekem is

Abba igazad van 200 szint fölött már más mint 100 alatt
Mivel ő alacsony szintű,te meg magas,szerintem nem fogjátok meg érteni egymást
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.94
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
745. hozzászólás - 2016.01.12. 18:13:44 (Válasz Lord Domi #744 hozzászólására.)
Több ponton tévedsz, 82 a szintem, őskő mentesen számoltam, 25%-kal olcsóbb nekem idomítani idomítás 15 perc ez is őskő nélkül, plusz minden 20-as állat hozhat 1,25 ismételős küldibevételt, az őskő csak gyorsítja a 20-as szint elérését.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.19
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
746. hozzászólás - 2016.01.12. 18:15:17
Ja vágom mi a téma
Az én klánomban is egy srác ugyan erre panaszkodott pár héten

Nem a Beche az egyetlen.Honnan vágná egy kezdő a zabáltató gombot,ha a csatlós kijelölhető zabálónak,majd a csatlóseledelre kattintva,ledobja a sajtoló oldalra.

Nem lenne egyszerűbb kicsit bőven kifejteni pár szóval azt,hogy mi a csatlós eledel? "Az állatok-sajtolás oldalon tudod használni" ez után mit csinál a kezdő,ha a sajtoló oldalra dobja? Keresi szerinted a zabáltatást,ha nincs ott
Ez akkora baromság tényleg,hogy 50.szinttől szopatják a kezdőket.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.94
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
747. hozzászólás - 2016.01.12. 18:17:37 (Válasz Mortal55 #745 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.01.12. 18:13:44
Több ponton tévedsz, 82 a szintem, őskő mentesen számoltam, 25%-kal olcsóbb nekem idomítani idomítás 15 perc ez is őskő nélkül, plusz minden 20-as állat hozhat 1,25 ismételős küldibevételt, az őskő csak gyorsítja a 20-as szint elérését.


Nézd azt,hogy neked idomításra vannak extráid,ne úgy álízsd be,hogy a másik béna,hogy nem ért meg,mert neki nincs.
Beche meg gondolom,nem is küldizik.
A hozzászólást Lord Domi módosította 2016.01.12. 18:18:51-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.63
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
748. hozzászólás - 2016.01.12. 18:18:29 (Válasz mist #743 hozzászólására.)
Na ha ez igaz, akkor én segget csináltam a számból, itt meg van pár logikus gondolkodásra képtelen ember.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.46
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
749. hozzászólás - 2016.01.12. 18:26:55 (Válasz Lord Domi #747 hozzászólására.)
Nem az mondtam hogy ő béna mert nincs neki és nem ért meg, hanem hogy nem akar megérteni. A szavaival élve, nem én írok "butaságot", hozzád hasonlóan ide jön panaszkodni, hogy milyen rosszúl van kis szintre összerakva a játék de "magasabb" szinten nem tudja mi van és persze mindenki más mondandójára úgy reagál mintha az ember "butaságot" beszépne, vagy csak hülyét akar csinálni belölle.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.46
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
750. hozzászólás - 2016.01.12. 18:52:54
Addig nem csinálnak semmit,míg nem jelez több ember hibát.Pl most a csatlós eledel lett a téma.

Az,hogy ő be írt a dühöngőbe ezért "hozzád hasonlóan ide jön panaszkodni" nem pedig a szövetségi fórumra,mint egy két klántársam.A klántársaim ezzel nem segítik a gond meg oldását.Beche legalább ennyit meg tett.
Hova menjen? A klán társaim is mentek Dikó úrhoz.Nekik is le kűdlte a Wikit olvassák el Változott valami azóta? Beche szerint nem.

Én annak idején ezt a PÓK baromságot az ÜSZen kezdtem,ők küldtek ide.
Most meg,ha valaki reklamál jogosan,az a hisztis?

A kezdő nem érti a játékot.Te is,ha nem az eszed játszanád,inkább ajánlanál neki ereklyéket,ami segíti őt,ahogy téged mindenki jobban járna!
A hozzászólást Lord Domi módosította 2016.01.12. 18:54:30-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.63
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
751. hozzászólás - 2016.01.12. 18:57:07 (Válasz LanMaffia #748 hozzászólására.)
Ha "új" a ticket státusza, akkor törölheted
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
752. hozzászólás - 2016.01.12. 19:06:42 (Válasz Lord Domi #750 hozzászólására.)
Nem gondoltam volna hogy játszom az eszem, akkor hiába is olvasgatom a mai napig a vu wikit. Hiába mondom el neki most, ha teszem azt 2 hónap múlva jut oda, ha oda jut egyáltalán, ráadásul vagy nem érti meg míg nem látja, vagy nem akarja esetleg elfelejti. Nem mellékesen, nem panaszkodott hogy miért nem magyarázom el neki, ha kéri, elfogom. A te problémádba is azért igyekeztem minimálisat beleszólni, mert marhára nem érintett, magyarázatot meg nem kértél kifelyezetten tőllem, de ha kell, akkor ne off-oljunk, privátban megbeszéljük. Sőt, vele is megbeszélem privátban ha problémája van. Nem is olyan rég hangoztattam hogy hülye vagyok a játékhoz, de vallom, a hülyét is meg kell hallgatni, hátha mond okosat, mégha pont úgy játsza az eszét mint én.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.46
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
753. hozzászólás - 2016.01.12. 20:37:21
Szerény véleményem szerint:

1., Mindegy mit jelölget az emberefialánya, amíg nincs meg a zabálás af. addig NINCS ZABÁLÁS GOMB a sajtolós oldalon. Aki mégis rányom a SAJTOLÁS gombra, mondván "biztos így kell", az rizikózott, feleslegesen.Mert, ha a dühöngőbe tud írni UTÁNA, írhatott volna a Kérdezz-felekbe is, ELŐTTE.

2., Valóban oda lehetett volna biggyeszteni azt a plusz rövid mondatot a csatlóseledel leírásába.

3., Ez a Dühöngő, itt lehet hisztizni, azért nyitottam, viszont bármiféle változást elérni, csak az Üfszolg.-on lehet, itt nem.

A dühöngés, és a hiszti pedig nem egyenlő a személyeskedéssel.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.01.12. 22:03:27-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.86
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
754. hozzászólás - 2016.01.12. 21:44:45 (Válasz Offsboy #751 hozzászólására.)
És töröltem is. Köszi az infót!

A probléma most már "csak" a nem megfelelő tájékoztatás játékon belül. Ez probléma, igen, viszont valahol meg kell húzni határt. Az sincs szájba rágva, hogy húzni kell az esszenciákat, pedig húzni kell. Az sincs, hogy minél előbb csökkentsd a vadászat időt, pedig kell. 1000%-al növeli a játékélményt, ha 50 vadászat lefut 1-2 perc alatt. Stb, stb, stb

Emellett hozzáteszem, hogy nagyon szívesen válaszolok bárkinek akár itt, akár játékon belül, bármilyen játékkal kapcsolatos kérdésére, és segítek megoldani a problémáját. Mint ahogy ezt hozzám hasonlóan több kolléga is teszi, olyanok is, akik nem játszanak olyan régen, nem fullextrás a tudásuk, de amit megtapasztaltak nagy szívesen megosztják.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
755. hozzászólás - 2016.01.12. 22:23:54 (Válasz LanMaffia #754 hozzászólására.)
A határ helyén lehetne vitatkozni, én inkább a "stb, stb, stb" kapcsán javasolnék valamit.
Mi lenne,ha az "Öreg rókák",leporolnák az emlékeiket, és egy direkt erre a célra nyitott topicban leírnák az általuk fontosnak gondolt dolgokat, főbb csapásirányokat, amelyek mentén a kezdők haladhatnának a lehető legnagyobb játékélmény, és siker irányába ?

Csak szépen, komótosan, nem egyszerre a nyakukba zúdítva, VU szlengtől, rövidítésektől mentesen, nem megfeledkezve róla, hogy nekik még semmi sem evidens, és kézenfekvő.
Nem szájbarágásra gondolok, hanem hosszútávú stratégiák bemutatására, illetve a mindenképp fontos dolgokra(szakikat nem elhanyagolni, nem ücsörögni tonnányi LÉ-n, nem vadászni max. ÉP-n, ilyesmik), kiemelve a lehetséges buktatókat is.

A tisztelt játékvezetést pedig megkérnénk, hogy a karlapokon helyezzen el egy gombot, ami erre a bizonyos topicra hozná a delikvenst.
Báró Samedi
Pontszám: 8.86
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
756. hozzászólás - 2016.01.12. 22:27:53 (Válasz Azazel #755 hozzászólására.)
Na igen, valahogy reklámozni lehetne hogy figyu, ha nem értesz valamit, vagy csak okosodnál, itt megteheted. Jó ötlet!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.46
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
757. hozzászólás - 2016.01.12. 22:48:53 (Válasz LanMaffia #754 hozzászólására.)
Ha már az 1 másodperces vadászatnál tartunk. Alapból fél percre lehet levinni a vadászat időigényét, és innen kell a bronz végzetmedálokkal operálni?
Pontszám: 8.21
kedvelt tagBeeCheNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
758. hozzászólás - 2016.01.12. 22:50:11
Sokan nem értitek.
Annyi dolgot kérdezhetnék az ÜSZbe,hogy csak velem foglalkoznának.Sokat szívtam rossz informáláson,de itt a szitu alapjába véve értelmetlen dolgon múlik,így volt képem be írni ide.
Azért dühöngök,mert az hagyján,hogy rossz az informálás,de azért -10 szintre raknak egy ősköves dolgot,hogy többet vegyünk.Mindezt félre tájékoztatva "3 pontba szedtem érthetően",így aki még ezzel nem találkozott 80%,hogy meg szívja.Kisajtolja értékes állatát,állatait.

Változtatni ezen nem akarnak.Lord Domi legalább értette,hogy mit érek egy Wiki oldallal,ha már ki sajtoltam állataim.Jól írta,nem én vagyok az első,nem akarnak ezen változtatni.

Bocsánatot kérek dühömért,én ide többet nem írok semmit.

Ti meg vásároljatok nagy tételbe 50.szinttől.
---
Pontszám: 6.19
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
759. hozzászólás - 2016.01.12. 22:52:17 (Válasz Azazel #755 hozzászólására.)
Nem biztos, hogy olyan játékosok, akik 3-5 éve voltak 10-30-60-as szintűek, a mostani játékra vonatkozóan teljes körűen hasznos tanácsokat tudnak adni. Amiket példaként hoztál, azok persze most is fontos infók, de közben kiegészült a játék egy halom olyan dologgal, aminek a hasznosságáról maximum úgy tudna nyilatkozni egy rutinróka, ha indít egy kiskarit. Szerintem. Ja, és hogy topikba illő legyek:
Pontszám: 8.81
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
760. hozzászólás - 2016.01.12. 22:58:37 (Válasz Bpetya75 #759 hozzászólására.)
Szerintem igen sok rutinróka indított kiskarit a v6 miatt
Persze, ami ott megy,az csak ott igaz, meg esetleg v5-n, de biztos vagyok benne, hogy nagyon sok,ma is helytálló, általános érvényű infó lapul bennük, amik már bőven többet segítenének, mint a tündérke..
A hozzászólást Azazel módosította 2016.01.12. 22:59:19-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.30
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!