Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
681. hozzászólás - 2015.12.26. 13:55:09 (Válasz Offsboy #679 hozzászólására.)
En ezt ertem, de az akademia szinteket ugyanugy szamolja. Es az a legfontosabb.

Mellesleg nezd meg az epuleteinket....ezek igazan nem mondhatoak magasnak a 10/10es vedofal/gyakter sincs meg, milyen magas epuletekrl beszelsz?

Ha az akademiara nem vonatkozna egy szavam nem lenne, de gondolkozz mar egy kicsit realisan
A hozzászólást Emishi módosította 2015.12.26. 13:56:55-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.21
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
682. hozzászólás - 2015.12.26. 13:57:17 (Válasz Emishi #680 hozzászólására.)
Idézet: Emishi - 2015.12.26. 13:54:20
(A szövetség építési átlaga: 7470150)

Ennek a felét kell beépítened a teljes bónuszhoz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
683. hozzászólás - 2015.12.26. 13:58:33 (Válasz barbarabee #677 hozzászólására.)
Atlag kell,hogy maxosan hasznalhassam az epuleteket, nemde? Ha a felet is az is 3.7milla.....ennyi erovel kezdhettem volna epito karaktert is, minek aldozni meg szamolni???
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.21
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
684. hozzászólás - 2015.12.26. 13:59:55 (Válasz Emishi #681 hozzászólására.)
Idézet: Emishi - 2015.12.26. 13:55:09
Mellesleg nezd meg az epuleteinket....ezek igazan nem mondhatoak magasnak a 10/10es vedofal/gyakter sincs meg, milyen magas epuletekrl beszelsz?
Ez ugyebár relatív. A 3/3-ashoz képest magasak.
Ha az akademiara nem vonatkozna egy szavam nem lenne, de gondolkozz mar egy kicsit realisan

Az én realitáslátásomnak ehhez semmi köze, csak elmagyarázom mi hogy működik, mert rákérdeztél. Az, hogy ez hogy meg miért így lett kitalálva, az engem nem túlzottan érdekelt sosem, úgyhogy ha nem tetszik, ne rajtam verd el a port légy szíves.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
685. hozzászólás - 2015.12.26. 14:03:30 (Válasz Offsboy #684 hozzászólására.)
Igaz, sorry....
Csak nem ertem, ezt senki nem latta elore amikor kitalaltak ezt??
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.21
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
686. hozzászólás - 2015.12.26. 14:08:01
De...de nagyon kevés az építésed (a szeró még hagyján..gondolom csak a szakival spóroltál nem a LE-vel). Abba a szövibe meg igen sok malter van már belepakolva. Ennyi az egész.
Time in a bottle
Pontszám: 5.15
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
687. hozzászólás - 2015.12.26. 14:09:55 (Válasz Faust0ne #686 hozzászólására.)
30%al nagyobb a kutjuk es nekem tobb mint 2* annyit kell epiteni, hogy szazalekosan ugyanazt a bonuszt megkapjam.

"Please tell me more"
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.21
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
688. hozzászólás - 2015.12.26. 14:17:01 (Válasz Emishi #687 hozzászólására.)
Felejtsd el ezt a kútmérethez ragaszkodást. Ez a rendszer azt hivatott levédeni, hogy manázó rabszolgákkal feltápolj egy szövit. Mert ugye annak nincs kútméret vonzata, a kútméret régóta nem lineáris mérőszáma az épületbónuszoknak.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
689. hozzászólás - 2015.12.26. 14:19:42 (Válasz Offsboy #688 hozzászólására.)
De ezzel szet van szivatva az aki nem akkor indult amikor a szerver. Ertem en hogy toltsem be koncival de megis hogy az anyamba, ha ki sem tudom fejleszteni a szakit?

Nem azzal van a bajom, h kapok 6 statot vagy 2 terkapu pontot, hanem a szakik....hatalmas handicap.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.21
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
690. hozzászólás - 2015.12.26. 14:20:14
Többen vannak. Ti keveseben és több épülettel. Kevesebb felé oszlik. Ennyi csak.
Time in a bottle
Pontszám: 5.15
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
691. hozzászólás - 2015.12.26. 14:22:13
Mellesleg ha sok jatekos lenne sok szovivel lenne alternativa, de igy nem igazan...ha lekerulne az akademia errol a listarol szerintem realis lenne.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.21
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
692. hozzászólás - 2015.12.26. 14:29:16
Akad ott gyémánt kompánia még. Próbáljatok toborozni! Ám pont azért lett kitalálva, hogy ne építsenek mások segge alá akadémiát még manával se. A mozgás kötelező! Hiába kezdjük a kezdetén.
Time in a bottle
Pontszám: 5.15
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
693. hozzászólás - 2015.12.26. 14:34:16 (Válasz Faust0ne #692 hozzászólására.)
Nem csokken az atlag, hiaba lepnek be.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.21
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
694. hozzászólás - 2015.12.26. 14:49:50
Nem is fog! De lassabban növekszik. Amikor épül a szövi (tehát építik a tagok az épületeket), akkor emelkedik az átlagépítés annak függvényében, hogy hány tag van és "mennyi" az építés.
Time in a bottle
Pontszám: 5.15
közkedveltDeep ShadowFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
695. hozzászólás - 2015.12.26. 14:58:06 (Válasz Emishi #693 hozzászólására.)
Az építési átlag semmilyen formában nem csökken. V5-ön korábban volt egy hiba az átlagszámolásnál, azt helyrehozták. Kísérte némi felhördülés, de az elcsendesedett (volt némi átmeneti időszak a 'normál' átlag eléréséig).
Azóta ez ügyben még egy lépés történ a JV részéről: méghozzá a Lélekenergia tároló nevű szövetségi épület csatasorba állítása.
Azért neked válaszolok, mert kissé hasonló cipőben járok. Ugyanis a fent nevezett épület szerintem semmiképpen nem érte el a hatását. Ugyanis az is csak a kút betöltéséig segít. Hiába tudnék akár a TOP1 szövetséghez is csatlakozni - akár önerőből is! - tökéletesen esélytelen, hogy az átlagépítést utolérjem. Még a játékstílusom feladásával, agyatlan előrerohanással sem. Persze nem tudom pontosan megítélni, hogy mennyire extrém a karakterem helyzete; amennyiben ez csak rám érvényes, akkor a sírást nem kell figyelembe venni
Pontszám: 9.26
népszerűTivornyaFérfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
696. hozzászólás - 2015.12.26. 15:06:58
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek (és egyvalakinek hanukát), sajnos elfogyott a pálinka
Ui.: Nem célja és nem érdeke a vezetésnek és a szekértolóknak, hogy az újoncok is élvezzék a játékot, ezért senki ne várjon pozitív változást a játékba! Ezennel kötél általi halálra ítélem azt az illetőt, aki az építési átlagról merészel fantáziálni...
https://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY

„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Pontszám: 6.25
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
697. hozzászólás - 2015.12.26. 15:07:58 (Válasz Emishi #683 hozzászólására.)
Fele kell a max.-hoz.
És arányosan kapod. Ha most 13-as az akadémia, kb 2.5M építésre van szükséged a 9-es eléréséhez.
Mivel ez is sok, nézned kéne egy kisebb építési átlaggal rendelkező szövit, ahol 9-es akadémia van, ott beépíted, megvan a manakonst., aztán visszamész...
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.38
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
698. hozzászólás - 2015.12.26. 15:21:47 (Válasz barbarabee #697 hozzászólására.)
Oke, de ez egy f....sag.
Meguntam, elerem az 50et es beleszarok. Egyebkent is a fetis miatt kezdtem aztan utkozben meggondoltam es ugy voltam vele ha mar jatszom itt is akkor rendesen, de errol ennyit, ha nem kell az utanpotlas akkor nem kell.

Deep: nem nem csak rad ervenyes, azert irtam. Es nem, meg mindig nem az epuletbonuszokert megy a siras, egyedul a szakertelmek miatt....
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.21
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
699. hozzászólás - 2015.12.26. 17:10:52
Azt azert nem szabad elfelejteni, hogy a szerver regebbi jatekosainak is ugyanugy a semmibol kellett felhuzni az epuleteket, jo esellyel nehezebb volt nekik megszerezni barmelyik epuletbonuszt vagy epulet altal nyujtott elonyt. V6-on es kulonosen V5-on az inspiracio (plane az uj) es az energiateglak miatt 5M alatti epitesmennyiseget par nap alatt ossze lehet hozni konnyeden, megeroltetes nelkul.
En anno az osszes epuletet egyedul epitettem fel sajat magam szamara a kezdo szovetsegemben, ennek ellenere is inkabb elonyben voltam a fentiek miatt a regebben indultakkal szemben. Mostanra pedig erosebbe valtam, mint a legtobb karakter a koernyezetemben (es egy ici-pici meg maradt is az inspiraciobol).

Egy uj karakter ezeken a szervereken sokkal-sokkal kevesebb epitessel es konnyebben el tudja erni ugyanazokat az epuletbonuszokat amiket a regi karakterek. Batran ki lehet szamolni.
Pontszám: 9.27
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
530 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
700. hozzászólás - 2015.12.26. 17:30:32 (Válasz Buildermann #699 hozzászólására.)
Kerlek vezesd le.

*no offense
A hozzászólást Emishi módosította 2015.12.26. 17:35:26-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.21
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője