Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
41. hozzászólás - 2014.04.29. 12:15:38
Nem ok
Minden tulajdonságnövelés panel nyitás után ctrl+r kell most
persze haladás
köszi
Pontszám: 7.56
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1028 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
42. hozzászólás - 2014.04.29. 12:18:59 (Válasz IceCold #40 hozzászólására.)
Kösz, javítottam, az érintett karakterekkel felvettem a kapcsolatot.
Pontszám: 8.16
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
43. hozzászólás - 2014.05.16. 09:58:33
Sziasztok!

Én nem szoktam dühöngeni de most fogok. Az a b..i bajnoki viadal. Ez most komoly? Mesélje már el valaki mennyi esélye van a 641/500 karakteremnek a 1129/860 karakter ellen? He? Ez a rendszer nem jó, nagyon nem. Ráadásul van egy másik megfigyelésem is. Nagyon érdekes hogy én aki nem nyert bajnoki viadalt egyszer sem, folyamatosan ilyet kapok 2x esetenként 3x duvább karakterek. Akik levernek meg mit ad isten mind bajnokok! Összegezve: Nem bajnokként gyakorlatilag esélyem sincs azzá válni ezzel szemben a kedves bajnokok jóóó gyenge ellenfeleket kapnak hadd maradjanak azok. Biztos lenne nagy sírás ha nem kapnának egyszer medálkát. Összeesküvés elmélet: ez lehet a Beholder titkos projektje: Bajnokok az örrökkévalóságnak. Szép nevet adtam neki igaz? Kár, hogy ez rohadtul nem szép. Szeretném ha a következő bajnoki viadal így lenne: nekem adjanak fele, meg harmad akkora ellenfeleket ők meg kapjanak 2x 3x 4x durvább ellenfeleket. Ha így is bajnokok tudnak lenni akkor őszinte elismerésem. ( bár ennek kicsi a esélye). Mielőt félre ért valaki: nem ez az első eset, nem egy eset után "sírok". Folyamatosan ez van az első körben kiesek...ö ja nem egyszer a második körben estem ki. Ami azért is érdekes mert mióta játszom folyamatosan a saját szintem élmezőnyében vagyok. Kicsit hosszú lett bocs... irgumburgum.
Pontszám: 6.67
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
44. hozzászólás - 2014.05.16. 10:03:08
Heh!

Az ellenfelem 6x-os bajnok volt mindkét bajnokságban. Következő alkalommal kéretik az urat 3500/2000 karakterrel összerakni azt hajrá. Rohadt kiváncsi vagyok így is bajnok lesz-e.
Pontszám: 6.67
kedvencSmaragd HollóFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
45. hozzászólás - 2014.05.16. 10:14:28 (Válasz Griffith #44 hozzászólására.)
A bajnoki viadalon a szint alapján kategorizálnak. A pók játékot játszó (célpontok napirendjét figyelő, szinte csak portyázó karakterek) sokkal jobb LE/TP arányt érnek el, így azonos szinten jóval magasabbak a tulajdonságaik/szakértelmeik. Cserébe rendkívül lassan haladnak, nem kicsit időigényes és monoton számukra a játék, a gondolataik csak az optimalizálás körül forognak, ilyen szempontok alapján sokszor teljes eventeken nem vesznek részt. Normál játékkal nem tudod velük felvenni a versenyt, de egyáltalán nem biztos hogy nem Te jársz jobban a játékélmény miatt. 56 medálos karakterrel ez az őszinte véleményem...
V5 - Smaragd Holló
Pontszám: 7.22
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
46. hozzászólás - 2014.05.16. 10:23:40 (Válasz Griffith #44 hozzászólására.)
A játékerő különbségeket igensok tényező befolyásolja (relikek, prém, kavicsos felszerelés, játéktaktika, szövetségi háttér, játékaktivitási lehetőség, stb.).
Aki bajnok lett 1x az messze sem biztos, hogy az lesz még sokszor (alacsony szinten könnyebb hozzá férni, de feljebb...).
Viszont aki többszörös bajnok, az olyan szinten használja ki a játék sok-sok apró táptényezőjét (az átlaghoz képest is), hogy azzal még a bevezetett új büntirendszer sem tud nagyon mit kezdeni. :S
Szintről szintre nőnek a különbségek a karik között - ez talán nem csak VÚ "sajátosság" - az más tészta, hogy kitörési pont az új karin kívül... :-x
Régi fejlesztési téma egy alternatív bajnoki (a BVUV pöpec - több tényezőt vesz figyelembe a karierőben, kisebb az RND hatás, részemről azt tartom többre), de ha lenne egy általad felvetett bajnoki rendszer (TÖ szerinti kategóriák) az pl. nekem igen tetszene (TÖ felépítések mérkőznének meg némi felszerelés oldallal), de kérdés, hogy mi módon lehetne ezt ésszerűen, működőképesen és közmegelégedéssel megoldani.
A harcrendszer figyelembe veszi a szintet (kikapcsolás vagy állandó érték?), a felszerelés különbségek erősek nagy szintkülönbség esetén (fix fegyverzet a legkisebb szintű nevező szerint adott TÖ kategóriában?), az állat és AF képesség különbségek még izmosabb kérdés (ezen a típusú bajnokin pl. nem számítana?)... Nehez-nehez.
Kieg.: No de ez inkább fejlesztési téma, mint "Dühöngő".
A hozzászólást McMad módosította 2014.05.16. 10:30:25-kor
Pontszám: 7.31
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
47. hozzászólás - 2014.05.16. 10:38:26 (Válasz Griffith #43 hozzászólására.)
Elárulok egy titkot, akinek 2x akkora a tul összege, az nem úgy született, hanem jobban játszik. Senki nem fog helyetted jó karaktert csinálni a tiédből, hajrá!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.74
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
48. hozzászólás - 2014.05.16. 10:40:18
Hehe mit ad isten újra ő lett a bajnok. Már csak kínomban nevetek. Ami pedig a viadalt illeti, jobb lenne egy olyan rendszer ami TÖ/SZÖ arányát+ felszerelést veszi figyelembe. Ez, hogy a szintet nézi ez egy vicc a legrosszabból. Így a pókok küzdhetnének egymással.
Pontszám: 6.25
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
49. hozzászólás - 2014.05.16. 10:44:08 (Válasz Griffith #48 hozzászólására.)
És ha te lennél olyan erős több évnyi kemény munkával, te is azt mondád hogy jóóóóólvan, akkor gyengítsetek le lol
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.52
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
50. hozzászólás - 2014.05.16. 10:46:31
Kedves Offsboy nem árultál el titkot. Nem azzal van baj, hogy vannak erősek hanem azzal,hogy esélyed sincs nyerni. Nyerni? még a közelébe se kerülsz ez az igazi probléma: ha a 250-ik körbe esem ki akkor így jártam. Ezenkívül erős karakterem van előbb írtam szintenem míndig élbojban vagyok. Volt, hogy én voltam legjobb szintenem. Kicsinyes csipkelődésedet tarsd meg magadnak.
Pontszám: 6.67
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
51. hozzászólás - 2014.05.16. 10:49:27
Gyengíteni? Nem kell gyengíteni vagy szerinted az az erő, hogy gyengébbek ellen nyerek? He? Én nem AKARNÉK ÍGY NYERNI. Csak azt akarom, hogy igazságos legyen küzdjenek egymás ellem hasonló erősségüek.
Pontszám: 6.67
kedvencSmaragd HollóFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
52. hozzászólás - 2014.05.16. 10:51:11
Az hogy a szinteden te vagy a legerősebb semmit nem jelent, a bajnoki szerinti szintsávokban mérd fel az erődet. A pókok szépen berétegződnek sávokba, te a pókhálók között szlalomozol
V5 - Smaragd Holló
Pontszám: 7.22
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
53. hozzászólás - 2014.05.16. 10:54:59
Ezt értem S. Holló ezér rossz ez a rendszer.
Pontszám: 6.67
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
54. hozzászólás - 2014.05.16. 11:10:14 (Válasz Griffith #53 hozzászólására.)
Nem "rossz", csak egy bizonyos szempontból hangsúlyos rendszer (LE/TP különbség összemérés). Minimális a taktikai oldal benne nagy különbségek esetén - akár 0 kihívás, 0 remény.
Pontszám: 7.31
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
55. hozzászólás - 2014.05.16. 12:37:46
És akkor jöjjön a fekete leves. Kicsit utána néztem. Ez a kedves örökös bajnok aki levert és megint bajnok lett nem is pók. A szerzett LE- m magasabb az övénél még a szerzet LE diferenciám is jobb. Szóval amit mondtatok a pókokról lehet igaz csak nem ebben a konkrét esetben. Kőkemény vadász karakter közel 10k helyes kvíz válasszal. Na erről ennyit. Fejétől büzlik a hal.
Pontszám: 6.67
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
56. hozzászólás - 2014.05.16. 12:42:06 (Válasz Griffith #55 hozzászólására.)
Most már áruld el kiről van szó, igazán kíváncsi lettem.
Pontszám: 7.36
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
57. hozzászólás - 2014.05.16. 12:46:09
Melyik világon játszol Kondor76?
Pontszám: 6.67
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
58. hozzászólás - 2014.05.16. 12:46:53 (Válasz Griffith #55 hozzászólására.)
A POK karik erősek, de nem ez az egyetlen út az izmos LE/TP-hez.
Láttál nála Sztázisbubit? Lehet, hogy bubihuszár.
Vagy ha 36+ szintű, akkor akár 1szerűen küldipörgivel tudja már tolni a LE-TP-jét. Ez pláne hangsúlyos, ha viszont te nem.
Pontszám: 7.30
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
59. hozzászólás - 2014.05.16. 12:51:37 (Válasz Griffith #57 hozzászólására.)
V3 és 5.
Pontszám: 8.54
kedvencGriffithFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
60. hozzászólás - 2014.05.16. 12:52:21
Ő 34- es szintű. Nem akarok nevesíteni nem vele van bajom. A lényeg neki: Zsákmányolt lélekenergia: 802.405
Elvesztett lélekenergia: 16.652 Összesen: 1605 1728 győzelem vereség arány.

Nekem: Zsákmányolt lélekenergia: 956.490
Elvesztett lélekenergia: 5.701
Összesen: 1916 199 Győzelem vereség arány.

McMad: tényleg rengeteg küldeést megcsinált. (93) Nekem csak 52.
Pontszám: 6.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője