Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
361. hozzászólás - 2015.01.29. 23:03:37 (Válasz Azazel #359 hozzászólására.)
Nem érted. A farmkategóriás karaktereknek a pók=csaló. Bár arra még nem sikerült rájönnöm hogy a csaló pók rövidítése mitől lett csinpánz, ez számomra is rejtély. A cs mint csaló és a p mint pók ott van, de mi lehet az in és az ánz?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.06
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
362. hozzászólás - 2015.01.29. 23:13:19 (Válasz Rosten #360 hozzászólására.)
Rendben..mindenki csaló, vagy legalábbis bughuszár, aki 2-3 év alatt, erősebb karaktert hozott össze, mint te, 3,5 hónap alatt. Ezzel a mentalitással nem tudok, és nem is akarok tovább vitatkozni. További kellemes szórakozást kívánok.
Báró Samedi
Pontszám: 8.77
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
363. hozzászólás - 2015.01.30. 00:02:49
Csinpánz szó jelentése semmi és még is mindenki tudja mit jelent.
Nem sértegetés,mivel nincs jelentése.

A Pók nem = csaló pók

Ezért van az,hogy a Pók ellenfele a csaló Pók.

Ezen kívül a PÓK elnevezést a Portya Karakter kifejezésből származtatták.
17.szinten 2000 Nyert csatával PÓK karakternek lehet minősíteni.

Pók csak ott ül a katakombákban és ki se jön évek óta,mivel mint írtam ez már nagyon rég nem így működik.
Azóta jöttek erre a témára szabályzások is

Ami meg a téma volt,hogy MIÉRT NINCS ÚJ JÁTÉKOS.
Te is még néhányan próbáltatok meggyőzni ellenkezőjéről.
Én nem tudlak titeket,ti meg engem.
Senkit nem izgat,nem igaz?

EZ ITT A DÜHÖNGŐ ,ha nem tetszik ne válaszolj,de ha meg teszed előtte gondolkodj el a témán.
Pontszám: 5.37
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
364. hozzászólás - 2015.01.30. 08:25:14 (Válasz Rosten #363 hozzászólására.)
A topik a fáradt gőz kiadásáról szól. Ez részedről megvan. Viszont meg kell hogy mondjam (személy szerint) engem már baromira felhúztál. Már el sem olvasom, hogy miket írsz, de ahogy olvasom a többiek írását, közben rápillantok és felmegy bennem a pumpa. Olyan vagy már mint Utolsó Lovag. Helyesen nem tudsz írni, mondod csak a magadét és fröcsögsz mindenkire aki jobb Nálad (megjegyzem sokan lehetnek, ha annyira értesz a JÁTÉKhoz, amennyire a hozzászólásaid alapján megítélem). Már csak a smiley-k hiányoznak. Illetve nem hiányoznak!

Uff...
Pontszám: 8.58
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
365. hozzászólás - 2015.01.30. 08:30:00 (Válasz Rosten #363 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.01.30. 00:02:49
Csinpánz szó jelentése semmi és még is mindenki tudja mit jelent.
Nem sértegetés,mivel nincs jelentése.

A Pók nem = csaló pók

Ezért van az,hogy a Pók ellenfele a csaló Pók.



Simán bennem van a hiba....

Egy szónak nincs jelentése, mégis mindenki tudja, hogy mi a jelentése. Tehát a semmit mindenki tudja...

Aztán azt írod, hogy nem sértegetés, mivel nincs jelentése... aha... na itt már nem értem a gondolatmenetedet.

A pók nem egyenlő a csaló pókkal, ez világos, még azt is értem, hogy a pók ellenfelel a csaló pók, de akkor most a csaló pók a csimpánz?

Szóval bennem van a hiba.... simán...

Ja én kérek elnézését, de csimpánzt nagyon régóta már "m" betűvel írom....
A hozzászólást Syabo módosította 2015.01.30. 08:31:52-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.57
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
366. hozzászólás - 2015.01.30. 09:29:25
Ne haragudj,de marha béna vagy.

A témához semmit nem tudsz hozzá szólni,de egy szándékosan hibásan írt szón lovagolsz,nem tudom,hány levél óta.
Tökéletesen tisztában vagy miért írtam így és fogom is továbbra is.
Ami jelentését illeti.Úgy válaszolsz,mintha tényleg nem olvasnád mit írok,de akkor mire válaszolsz?

Azzal is tisztában vagy a témából kifolyólag,hogy nem az én karakteremről van szó.
Mivel a témában elfogult vagy,így mint írtam egymást nem tudjuk meggyőzni.
Felesleges ilyen gyenge módon támadnod és védened olyanokat,akikről te is tudod,hogy csal.

Te kedvedért pontosan le írom milyen kategóriákról beszélek:

Építész (Vadász karakter) Azaz kezdő játékos
Portya Karakter ,ez lennék pl. én
Kimondott Pók (Kisnyugdíjas csinpánz)
Csaló Pók (azaz olyan játékos aki ismeri a játékot és tudja,hogy kell kijátszani a szabályokat kiegészítve farm accokkal) Őket nem tartom játékosnak,hisz a fenének játszik,ha csak csalva képes rá.

A csaló,kisnyugdíjas szavak jelzők,nem rövidítések.Nehéz ezt is kitalálnod.

A kisnyugdíjas csinpánz kennelezve játszik.Ezzel válik verhetetlené.Az ő ellenfele a Csaló Pók,hisz Break a kariját nem sokkal a módosítás elöt csinálhatta a Xeno medálokból ítélve.Azaz 2-3 év körüli,de tovább megyek,hisz a profiljában mindezt ki is írta.Le olvasható.
A miért 12.szintű se nehéz kitalálni,hisz hozzá egy csaló accot igazítani 2 órát vehet igénybe.Olvas utána mit jelent az új szabály.
Ha valaki 2000et lop minden rablásán az azt jelenti,hogy olyanokat támad akik legalább 2 szint óta egy huncut LÉt nem költöttek,csak arra vártak,hogy le rabolják őket.Ő csak ilyeneket támad!

Menjen el a TVébe az ezotéria jövedelmező is tud lenni
Én a helyedben nem raknám tűzbe a kezem,különben csúnyán meg égsz.
Pontszám: 5.52
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
367. hozzászólás - 2015.01.30. 09:37:23 (Válasz Yaksee #364 hozzászólására.)
Dear Guests!
Please do NOT feed the troll!
Thank you.


Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.85
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
368. hozzászólás - 2015.01.30. 09:37:49
Gondolom ezt nekem írtad, mivel nem szólítottál meg, oké. Jelzem először írtam neked ( tehát azt, hogy hány levél óta ezen lovagolok, nem tudom hová tenni) és azt hiszem utoljára...

számomra teljesen egyértelmű...

Te vagy az:

Utolsó Lovag...

Üdv újra köztünk....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.86
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
369. hozzászólás - 2015.01.30. 09:47:45
Jelzem,hogy mindenki a csinpánz szót tudja csak kritizálni,tehát nem csak neked.
Az utolsó bejegyzésre reagáltam valóban.


6 évet éltem Angliában,de egy magyar fórumon,ha nem gond magyarul írnék.




Ezzel 2 levélre reagáltam,mielőtt megint hasonló elmés válasz érkezne.
Pontszám: 5.52
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
370. hozzászólás - 2015.01.30. 10:40:24
nos ha v5-ön ismernéd , hogy eddig az inspirációhogy mőködött tudhatnád azt is, hogy ha egy kezdő kari regizik abban a hitben van, hogy mindent meg kell csinálnia , minél több tp szereznie , mivel általában más játékokban a tp jó , egy szóval nyomja , kb 8 óra alatt v5 ös inspirációval (ahogy eddig volt) fel lehetett lépni 8-10 szintet
namost ha a feladatokat is mind megcsinálta mert miért ne tette volna mondjuk , akkor hirtelen annyi le van egy karinál amiből lazán lehet hozni 1-2 ezret egy alkalommal

mi a dolga break- nak pl ha már őt hoztad fel?
semmi extra

regszám alapján kikeresi az aznapi legfrissebb regizett karikat és pár órán keresztül nézi ahogy ütőtávjába érnek , és amennyiben nem sokat költöttek egyszer megüti őket , kész is a hatalmas rablás

nade emelett az ilyen lassú idegőrlő játékhoz te tisztában vagy vele mennyi követ kell elkölts ha pl erős akarsz maradni ? vegyük csak a templomokat
számold már ki mennyi dekrétum kell egy templomba ha minden tp-s feladatot ki akarsz lőni, hogy adott szinten belül maradva csináld meg
Ez a katakombába kennelezett állatos téma meg egy hatalmas baromság
főleg 12 es szinten

katakombából nevezhet bárki bajnokira ehhez nem kell kidugni az orrát onnan , szóval szerintem ha amúgy is erős ez nagyobb táp mint az általad említett kennelben hosszú évek alatt felhizlalt egy darab nyüves kicsi alapszintű állat
hiába van 50-100 lépett szintje egy 2-3-5 ös alapszintű állatnak azzal te még önmagában nem fogsz egy portyát sem meg nyerni mert alig ad elnyelést pluszban , mellé ha katában van valaki nem épít nem növekedik a szerencséje sem , kicsi szinteken akkora random van ha erre nem figyelsz simán becumizhatsz egy biztosra vett portyát .

napi ajánlatokból mit is tud gyűjteni? hőségszilánkot ami neked nagyon fáj , mert a többivel semmire nem megy
le-t ügye nem kap
csp pp megy a levesbe mert ügye katában nem használható kis szinten kivéve ha van alkimista labor legalább egyes szintű , úgy át tudja váltogatni eszenciára
kap még asszonja hmm mit is ? fehr kristály italt hurrá mit kezd azzal is ? egy pok nem kalandozik állateledelt nevezzük sonkának, lehet ezt is gyűjteni tonna számra de ha katakombába vagy nem csökken az állat morálja akkor sem ha éppen elfelejted bedugni kennelbe marad a hűség szilánk mint olyan nagyon értékes táp..

évi 365 db , feltételezvén, hogy napi egyszer belép. 10 db ért válthat 2 azaz 2db őskövet , tehát nyer évente 72 őskövet a te elméleted alapján
nos ez a legdrágább vásárlási móddal is ha nincs kiégetted sem , mindösszesen kő kemény 2000 ft körüli sms ben vett kő
jó reggelt , szerinted önmagában az, hogy vesz követ vagy ingyen szerzi ezzel a módszerrel amit amugy kétlek, mennyiben erősíti meg bárkinek a karakterét?attól még nem fogsz nyerni egy csatát sem hogy tele aggatod magad prémes cuccokkal ha mellette játék hiányában egy fos karaktered van .

Mellesleg az egész hiszti okát nem értem , most tged az zavar hogy neki valamilyen erőforrásból több van raktáron ? az csak egyféleképpen lehet ha költ is követ , mert hiába okoskodsz itt katakombában nem lehet kereket sem pörgetni..
nameg ha nincs köve mit pörget ki keréken ?
havi egy két templom kristályt? mellé meg egy csomo le sok tp vel , halom vadászital pp ital amiket nem fog használni
meg egy csomo egyéb vacak amiket szintén nem fog használni és mellé kap tp is ami neki olyan mint a méreg injekció.

platinán vehet pár dolgot a napi ajánlatokból, de a fontosabb dolgokat csak kőért szerezheti be szóval a ingyen játék megint meg bukott , mellesleg ha havi 30 platinád van , abból két 5 köves napi ajánlat sem futja hisz az kapásból 32 platina mondjuk vegyük ami hasznos lehet ingyen le ahogy te mondod karácsonyi süti , húsvéti tojás, ezekre 12es szinten akkora le jár amiből egy negyed tö-t sem tud fejleszteni egy általad felhozott karakter .

Szerintem ne azzal törődj mások mennyire unalmasan játszanak és ezzel mire mennek , hanem játsz ahogy neked jól esik és ha valaki bármilyen okból erősebb nállad hát legyen az a célod , hogy le nyomod , kerüljön amibe kerül, vagy lépj tovább rajta és kész
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.01.30. 10:44:54-kor
Pontszám: 7.56
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
371. hozzászólás - 2015.01.30. 11:11:32
Break_SOS - 12. szintű végzetúr

jelenleg nem lehet katában és nincs is mivel a szövetségében nincs ilyen épület

a legmagasabb szintű állata 59es a toplista szerint , ami mellékesen szerintem egy kígyó familiáris , most nem lehet látni az állatot nála gondolom mivel kennelben nem lehet gyógyul vagy van annyi szaki összeg , hogy a morál ne csökkenjen ,

4 xeno medálja van vagyis nagy valószínőséggel nem kennelben hízott meg az állata , hanem xeno pp-ból nnyomta EH nélkül ugyanis ha pp ből xenozol nulla le nulla tp jár de az állat attól még hízik

templommal nem foglalkozott a karakter ahogy nézem

2230 nyert csatája van 2,5 év alatt , tehát nem nyomkodja a portyát mindenféle karira aki szembe jön vele

Zsákmányolt lélekenergia: 1.082.739
Elvesztett lélekenergia: 25.649
Helyes kvíz-válaszok: 422

485,5 le a portya átlaga , tehát bőven nyúlt már mellé hiába figyelte a friss regeseket, pl engem is támadott közel két éve de én készültem rá és nem vitt semmit

van neki pár plecsnije amiket lehet keréken nyerni
mind mind akkora táp, hogy már bánom nem lassúztam vagy 30 évet

namost ezeket a plecsniekt vagy vu talin szerezte vagy befizetés mellé jártak illetve pörgethette keréken is de ahhoz , hogy ennyi mindent kipörgessen nem kevés követ kellettvolna költenie és ennyi pörgetésből annyi plusz tp-s vackokat kapott volna, hogy már régen nem 12 es szinten lenne

csatlós bónusz nulla
szövi bonusz jelenleg nulla

nem érzem akkora hude nagy valaminek az említett karaktert , mert azon kívül, hogy begyűjtött pár bajnokit , még ha elkezdene játszani pár szinten belül átlagos karivá fejlődne vissza .

Mellesleg a bajnoki plecsni már nem jutalom, hanem büntetés , hisz csak a hét tö-re ad pluszt , ameddiga szövi medál meg mindenre
mellékesen a szövi medál nem ad negatív módosítást bajnokin , tehát azzal hogy unatkozott és figyet az ujakra , elérte azt amit te minimális játékkal némi minimális kaviccsal pár hét alatt el tudsz érni

neki így volt jó , neked meg máshogy

nem ismerem egyikőtöket sem csupán mint kivülálló én nem látok semmi csalást vagy akkora tápot ebben a dologban , mint te
Pontszám: 7.56
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
372. hozzászólás - 2015.01.30. 11:27:53
V4-es világon nem smakkol valami a kvízolimpiánál.
Egyszerűen nem lehetett megcsinálni mivel ennél a résznél három bugos kérdés díszelgett/eg és nem engedett tovább a kvízolimpiára a rendszer.
0 jó válasz,900 mp alatt viszont ezt kijelezte. Ez már tényleg mindennek a teteje!
A hozzászólást Sandman010 módosította 2015.01.30. 11:28:33-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.63
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
373. hozzászólás - 2015.01.30. 12:02:41
Okés.

Ismerem a v5öt,mint a tenyerem.
Második karim.
Maximalista vagyok,így már ismerem mit hogy kell fejleszteni.
Ha olvastál volna,tudnád,hogy olyat írsz,amit már vagy 6 levéllel ez előtt részben tisztán le írtam.
Te kedvedért most kifejtem szegény elesett csóringer Pókok miért is szálltak el,hisz látom magadtól nem jössz rá,valamint ezzel miért viszik csődbe a játékot.

A Lé a kezdőnél is le lett írva.
A kezdő se annyira ostoba,hogy csak vadásszon és ne költse el több szinten keresztül.Pont a sok Tpés beállítás korlátozza le végkép,hogy mennyire rabolható.Ehhez bizony ezótéria szükséges,hogy ennyire ostobát találjon valaki.Már le írtam.Ő csak ilyet talál
Break igazi Guru a témában
Mi Dolga Breaknak tisztán olvasható már előző leveleimben is.Kb 2 órát vesz neki igénybe más IP címről.

Egy 100.szintű állat hiába alacsony szintű,olyan elnyelést ad,mint a maximum sebzése egy normál nem csaló pók accnak.
Olvas utána
Nekem az 50.szintű 8.alapszintű állatomnak 41es elnyeléssel rendelkezik,csak meg jegyzem.
A katakombákban való kennelezéssel megszüntették a morált,tehát bármekkora állat kinevelhető.
Egy kezdő összesen nem tud ennyit ütni.

A napi rutin.
Hűségszilánk = Ingyen őskő.
Ingyen őskő = napi rutinban is vásárolható templomkristály.
Állateledel = platina,tehát még őskőt se biztos,hogy költ a templomkristályra.Állateledel felesleges,hisz ha le esik a morál csak be vágódik a katakombákba és kennelezik rá egy szintet.
Mindez egy huncut petákjába se kerül,mivel évente lép egy,két szintet.

Ez normális a játék készítők szerint,de a pénz kell,kontra új szerverekre kitalálták a Végzet pajzsát.Egy SMS és 16.szintű pajzzsal indul egy első szintű kari.
Nem a Pókok ingyen ősköveit vették el,hanem a játékot égetik le ezzel.

Őskőért ott a LÉ kút,ha már nem kap LÉt kút
Ingyen LÉnek számolható az,ha valaki Xenón be tankol 4-5-6 állatot amit 1 évig kennelezik.Egy vagyont lehet érte ki sajtolni.A vadászat így baromi jövedelmező.

Alacsony szinten a forgatás jövedelmező LÉvel jár a Tpéhez képest.

Ha napi egy támadása van katakombán kívül,hol érdekli a PP és CSP ?

Az alkimista labor Tpért adja az eszenciát,azt csak ha meg van szorulva a dekrétumokkal
120 CSP +3Tp és egy esszencia.

Fehér kristályital.Fogalmam sincs,nekem is van több mint 100 3,5 hónap alatt.

Gondolkodj,mielőtt úgy érzed szegény Kisnyugdíjas nem kap semmit

Számoljuk csak 60 őskővel szintenként. Valamint a hűségszilánkot forgatni is lehet
A francnak venne,mire költene többet? Nem hogy egy SMSt

Én 17 szint alatt vettem 100+100at és még van.

Templomot csak a csló Pók csinálja rendszeresen,hisz akkora LÉ bevétele van,hogy nem tudja mire költeni
Amint kap egy könnyű templomot meg vesz egy két dekrétumot és lazán meg csinálja.

A hiszti oka,hogy egy kezdő másként éli meg,mint egy sokat próbált profi,mint te meg én.Tehát mind tőről 16.szintig.Csak az újrakezdő marad,akitől Break egy huncut LÉt se tud egyébként lopni
Mivel a Pókok el riasztják a kezdőket "Fizető játékosokat" és a játék ezen veszteségét be akarják hozni,égetik le magukat a Végzet pajzsával.Ahelyett,hogy átgondolnák miért van a játék a szakadékban,inkább végkép bele lökik.
Pontszám: 5.29
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
374. hozzászólás - 2015.01.30. 12:32:25 (Válasz Rosten #373 hozzászólására.)
hülyét találni v5ön még 100 szint felett sem nehéz, nemhogy kezdő szinteken

én sem csaltam mégis voltak igen zsíros fogásaim mikor ujra kezdtem v5-ör , még csak erős karim sem volt 32es szintig , a világ leg egyszerűbb dolgát csináltam , megkerestem a legfrissebb regszámot egész egyszeráen a böngésző címsorában kijavítva a saját számom a linkben kicisvel nagyobbra ameddig azt ki nem írja hogy nincs ilyen karakter
ha egyszer megtalálod a legfrisebb regszámot azután csak azt kell figyelned akik utána regiznek
napjában párszor ráklikkelsz az adatlapukjara 2 adatot megnézel vagy 3at
építés, tö-szö mennyit változott , ha volt kis sütni valód jegyezed saccra mennyi le szerezhető egy szinten ha rohansz vagy ha lassuzol , akkor tudod kinél mennyi van kb , ha nem igen változik a tö és szö akkor bezony azt azonnal meg kell ütni mikor szintet lép és eléred

ennyit csinál break
ez roppant idegfeszítő főleg akkor ha éppen egy szinttel az ütötávja alatt megáll valaki és nem mozdul vagy elkölti és mellé üt , akkor az egész napi unalmas figyelés mehet a kukába

hogy emelett szerez szintenként ingyen követ meg egyebet hát ki sajnálja tőle?

A kezdők azért törölnek, mert nincsenek rendesen felvilágosítva , hogy mit érdemes fejleszteni , de akit érdekel ez a játék ugyis marad és ahogy te vagy én ujra kezdjük mikor felfogtuk mi a lényege .. akit meg nem érdekel vagy unalmasnak találja amugy ezt a nem nagyon izgalmas játékot , az mindegy, hogy 2es szintről töröl vagy 30asrol vagy 100 rol


béna karik meg belesz..ok karik vannak bőven 100 felett is

nos nem hiszem, hogy ők még mindig valaki farm acc jai lennének

nem egyet tudok neked mutatni, aki két három naponta elmegy 100 vadészatra és elfelejt belépni a következő egy napban
és még követ is szórja a játékra

lehet neki így tetszik a játék.


Az érem másik oldala meg a magas szinteken ütközik ki

van az átlagos játékos aki költöget valamennyit a karakterére és van aki minden akciónál max csomagot vesz vagy költ minden plusz pénzért vehető tápot beszerez , , na szerintem ez nagyobb kárt okoz magas szinteken a vastagon fizető és átlagosan fizető karik közt is akkora szakadék keletkezik hogy sose tudja behozni .

ha két maximalista versenyzik egymással magasabb szinteken , akkor kerül ki győztesen akinek vastagabb a pénztárcája , a másik meg vagy elfogadja vagy töröl mert neki idegfeszitő hogy soha nem tud semmiben sem első lenni

nagyobb kár éri ezzel a beho-t ha egy addig jol fizető törli magat mert van nála egy joban tejelő
hisz az nem veszteség ha valaki kis szinten egy év alatt kap 60 követ ingyen az a veszteség ha egy 150 feletti kari aki addig havi 5-10 ezeret betolt majd nem lesz egy olyan miatt aki betol havi 10-20 ezret is
Pontszám: 7.56
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
375. hozzászólás - 2015.01.30. 12:33:29
Fejezd már be a rinyát Rosten nagyon unalmas már
mindenki volt farm,és mindenki farmolhat
ez a játék többrétű,mindenki úgy játsza ahogy akarja
és ha ez neked nem teszik húzd le a rolót és GAME OVER
Pontszám: 7.82
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
376. hozzászólás - 2015.01.30. 12:55:56
A téma,hogy a játék mond Game Overt pár küszködő éven belül.

Te lehet voltál farm én még soha.El tudom költeni a LÉmet.

Évek óta nincs kezdő,tehát az elméleted csak az ezotéria síkján működik.
Pontszám: 5.49
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
377. hozzászólás - 2015.01.30. 13:25:45 (Válasz Rosten #376 hozzászólására.)
ha évek óta nincs kezdő, akkor khmm kik azok akik törölnek mert a pokok agyon rabolják őket a katakombábol kibujva majd gyorsan eltűnve vissza hogy bazi nagy állatokat kennelben hizlaljanak:D

főleg az általad emlegetett kari akinek még knnel sincs a szöviben


hajajj szerintem meg pont le sikerült rabolnia valakinek téged és ezt nem tudod feldolgozni , és ezért mindenki szar aki lassabban halad, mint te

uj játkosok bevonzása:

Te mit teszel azért, hogy legyenek uj játékosok? portyás karit fejlesztve agyon vered a nálad gyengébbeket...
ez mennyiben külömbözik attól, hogy egy pok rabolja le az uj játékost vagy te ? jah, hogy így nem nállad landol egy kezdő első vagy második nagy elbukott le-je
ez valoban idegesítő lehet

ha szeretnél uj játékosokat , reklámozd a játékot te magad is ismerősök körében
alád regisztrálva ajánlásként ha szereznek le-t vagy vesznek követ abból is kaphatsz , és láss csodát lehet lesznek uj játékosok is

ha valaki azért törli magát mert valaki más elveri egy ilyen játékban akkor az mindenképp törölné magét
de nem fogunk ugysem egyet érteni ugyhogy szerintem magam részéről lezárom ezt a témát

am meglepődnél ha tudnád mennyi uj kari van , csak figyeld toplistat, vagyis a regszamok növekedését
Pontszám: 7.56
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
378. hozzászólás - 2015.01.30. 14:04:40
Ne sarkíts,mert nem áll jól.
Ennyire nem vagy idióta,ebben biztos vagyok.

Rablás meg biztos nálad farm statú,de az enyém ez:

Zsákmányolt lélekenergia: 834.469
Elvesztett lélekenergia: 815

Energiahasznosításom 54


-------------------------------------------------------------------------------- --------
-Dühöngésem nem az ÉN karakteremről szól,HÁNYSZÓR ÍRJAM LE!!! -
-------------------------------------------------------------------------------- --------

A játékért agódom,mert az üzletpolitikájuk katasztrófa.

A katakombákból pedig még nem neveztél,mert tudnád,hogy bajnokira csak katakombán kívül lehet nevezni.Illetve a templom feladatokat csak így lehet csinálni.

Csak a ti kedvetekért sajtolok ki 3 állatot a 6ból,hogy fel fogjátok.
Katakomba nélkül 3,5 hónap alatt.

-------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------
Katakombába csak akkor kell mennie,ha az állata morálja 0,akkor is csak egy szintlépésig.-
-------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------
Mi lehet 1 éves ki be ugrált katakombás állatból?


Szánalmas fatty
35. Szint

Alapszint: 12
Elnyelés: 31

Kisajtoltál a lényből 12552 lélekenergiát.

óriás lajhár
30. Szint

Alapszint: 14
Elnyelés: 28

Kisajtoltál a lényből 6446 lélekenergiát.

Doom A Goblin berzerker
24. szint

Alapszint: 17

Kisajtoltál a lényből 7999 lélekenergiát

Kiegészítve az 1 Tp / 10-16LÉs vadászatomat.
Spektrális 10+10 +10a Kvíz.

Remélem értékeled,hogy 3 állatot áldoztam erre.
Pontszám: 5.68
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
379. hozzászólás - 2015.01.30. 14:19:46 (Válasz Rosten #378 hozzászólására.)
De neveztem katakombából , semmi nem akadályozza meg hogy katakombabol nevezz bajnokira sőt külföldi szerón bő fél évig csak katábol neveztem bajnokira , mert azon a szinten voltam esélyes bajnokit nyerni (akkor még azt hittem attol lesz a karim jó ha bajnokit nyerek) ha az üzletpolitikával nem értesz egyet miért nem beszélsz személyesen olyan emberekkel akik az üzletpolitikát csinálják?
biztos nem arra megy ki a dolog akarva vagy akaratlanul, hogy leépítsék a játékot , mert nem értenek hozzá szerinted ..

üszre szépen fogalmazd meg az észrevételed de javaslom a csinpánz meg kisnyugdijas jelzőket hagyd ki.

Persze én egy farm kari vagyok

Zsákmányolt lélekenergia: 187.238.805
Elvesztett lélekenergia: 403.074

kár, hogy max plazmával vernek el 30 szintről , meg sz bajnokin a saját klónom néha lenyom

kár volt csak a mi kedvünkért sajtolnod readásul kapásból hármat is , de értékelem , hülye cselekedet volt , segítek egyet a legutolsót 10 kőért meg a sajtolt le duplájárt visszahozhatsz szerintem áldozz rá és neveld tovább

spekinek nincs köze ahhoz mennyit sajtolsz, sajt szakija egy nem vadász poknak garantáltan nem maxos , aki kis szinten xenozik annak eh ja sincs mert pp-ből nulla tp vel le lehet tudni az egészet közben állata hízik

keress meg v5-ön .. Heimdall vagyok és szívesen segítek rendbe rakni pár dolgot magadban , mert sok mindennel nem vagy teljesen képben attól, hogy újra kezdted

de itt ne folytassuk ezt a semmiről szoló vitát
Pontszám: 7.56
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
380. hozzászólás - 2015.01.30. 14:32:23
A lényeg,hogy mindketten jók vagyunk.
Tudjuk milyen elszállások mennek,ne nézzük egymást hülyének.

Holnap veszem meg első 60.szintű Bajnoki fétises csatlósom,templomra el csesztem a LÉt tegnap.
Sarkítottam,ahogy te is szoktál,mert hamarabb,de csak egy nappal

Medállal meg "csak +1 minden tulajdonságra" elég jó alacsony szinten. 100 fölött értem,hogy nem érzed a súlyát.
Kivéve szerencse.
Van neki templomból,ha ép a tömérdek LÉjét erre sajnálná.
Pontszám: 5.44
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!