Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
321. hozzászólás - 2015.01.14. 18:21:50
"Lépj öt szintet" küldetést csinálom. Háromnál járok, harmadszor teszik be a feladatok közé a teljesíts egy küldetést című feladatot. Most majd szét vet az ideg, de káromkodás helyett inkább azt kérdezném, hogy ilyen esetekben nagy meló lenne beépíteni egy szűrőt, hogy ez a feladat ne jöhessen? Tudom, költői, a jv részéről a kutya sem fogja elolvasni. Főleg ilyenkor, amikor olyan iszonyatosan fontos és égető problémák állnak fent, mint az SZB harmadlagos pontjainak kiszámítási módja.
Pontszám: 9.67
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
322. hozzászólás - 2015.01.14. 18:42:31 (Válasz Artur08 #321 hozzászólására.)
Mi a sz@rnak csinálod meg azt a küldetést???
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.11
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
323. hozzászólás - 2015.01.14. 18:42:47 (Válasz Artur08 #321 hozzászólására.)
Nyugodj meg, végig bent lesz, ötből ötször. Tapasztalat. A válasz pedig a reklamációra : Őskőből kiváltható.
Báró Samedi
Pontszám: 8.15
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
324. hozzászólás - 2015.01.14. 19:06:44 (Válasz Alendaar #322 hozzászólására.)
Mert a másik kettő fényévekre van szintben.
Pontszám: 9.33
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
325. hozzászólás - 2015.01.14. 22:02:50 (Válasz Artur08 #324 hozzászólására.)
Ezért kell megtartani rá a császári tekercset
Kiképző - v3
Pontszám: 8.52
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
326. hozzászólás - 2015.01.14. 22:12:09 (Válasz Hanspeter #325 hozzászólására.)
Az nagyon jó volt döntetlenre.
Most meg úgysem tudnék mást csinálni. Hat szint a következő küldetés, ennél meg ötből három letudva. Még két szintlépés, néhány reszli küldetés és indulhatnak az ismételhetők.
A hozzászólást Artur08 módosította 2015.01.14. 22:16:20-kor
Pontszám: 9.38
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
327. hozzászólás - 2015.01.14. 22:48:40 (Válasz Artur08 #326 hozzászólására.)
Viszont ha a döntetlent megcsinálod izomból, 3 szinttel ezelőtt kilőhetted volna ezt a küldit, a felszabaduló helyen megcsinálod a néhány reszli küldetést, és már két szinttel ezelőtt elkezdhetted volna az ismétlőzést.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.52
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
328. hozzászólás - 2015.01.16. 11:10:24
Hosszabítsd meg a prémium tagságod egy héttel.

Ennek muszáj mindíg bent lennie a templomban? Komolyan az kell, hogy hetente veszegessem? Rohadtul elegem van belőle...Decemberben megvettem fél évre, az miért nem elég? Legyen akkor már nbyílt a dolog, a rohadt életbe....írjátok ki, hogy ha kell a templom, meg a feladatok, az x forint havonta. Cserébe nem kell szarakodni a feladatokkal....újgazdag kölkök előre.
Báró Samedi
Pontszám: 7.72
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
329. hozzászólás - 2015.01.16. 11:28:42
Amúgy meg, hol a kompenzcsomag v5-ről? Miért nem jó a kvízolimpia? Miért nem jó a bajnoki? Miért áll le hol ez, hol az a szerver? Miért az javul meg mindíg a leghamarabb, ami rohadtul nem hiányzott? Miért nem lehet lassan egy hónapja normálisan játszani?
Báró Samedi
Pontszám: 9.26
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
330. hozzászólás - 2015.01.16. 11:33:36
Mert mindezek ellenére toljuk bele a pénzt... Nem érzik a hiba súllyát.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.31
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
331. hozzászólás - 2015.01.16. 11:49:29 (Válasz Azazel #328 hozzászólására.)
Na mi van? Kinek nem tetszett? Írd ide bátran, ne lapulj !!!!!
Báró Samedi
Pontszám: 8.77
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
332. hozzászólás - 2015.01.17. 02:02:24
Erről beszéltem. Szar a kvíz?
Jól van, akkor vegyétek kavicsért a Kvízmedált!
Gratulálok
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.27
kedvelt tagPifuFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
333. hozzászólás - 2015.01.17. 08:37:31
Amúgy gond van a V5ön a Szövetségi építések körül. Valószínűleg újra számolódtak az építések. Mert alaposan megváltozott a klánokban az építési átlag és jelentősen felfelé. Így a kapott bónuszokban is bekavar ( Térkapu, szintlépésnél kapott dolgok, +védekezés, + támadás, stb.) Szóval senkit ne érjen meglepi! Én már szívtam 2szer ma mire észtre vettem.
Pontszám: 6.18
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
334. hozzászólás - 2015.01.22. 00:13:57
A nyereményed: Epikus kincsesláda, 214 TP
Ládát ládáért. Nem is én lennék.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.59
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
335. hozzászólás - 2015.01.22. 17:52:00 (Válasz Offsboy #334 hozzászólására.)
Dettó!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.95
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
336. hozzászólás - 2015.01.28. 11:28:20
Sziasztok
S4el kapcsolatban osztanám meg tapasztalataim.
A normál szerverekhez képest végre egy szerver,ahol balanszot lehetne hozni."Kisnyugdíjas játékstílus (kennelezek a katakombában évekig,mert úgy jó játszani egy játékot,hogy nem játszom),tehát okos és ügyes vagyok,igaz erre egy csimpánz is képes,így meg spórolom a gondolkodás nehézségeit"
Itt nem működik.
Normál szerverek ezzel vannak elcseszve.

Ám a játékkészítők itt is gondoskodtak arról,hogy még véletlen se legyen SPORTSZERŰ A JÁTÉK!

A végzet pajzsának behozása első szinttől meghatározza a játékosok nyerési esélyét.

Ez alatt azt értem,hogy nem kicsit túlzás,hogy első szinten 16.szintű tárgyat kapnak prémium tagok.Mindezt a vásárlásért.Ezzel minden létező nyereményért ezek a játékosok vívnak.
Miklós miért nem egyből egy szettet kapnak?
Mondjuk 100 őskőért 1es szinttől 6 relikvia,20.szintű fegyver,20.szintű vért,pajzs maradhat és mondjuk egy gyenge villámot.Megérdemelnék nem?

SENKINEK NEM AJÁNLOM A 4es szervert aki nem kíván rákölteni.
Ki van csinálva az egész szerver feladatkőr.

Az egyetlen elérhető jutalom a kvíz kérdések,de az meg annyira unalmas,hogy képtelen vagyok 2-3 hónapi napi 500at kitölteni.

Szövetségek közül pedig egyértelműen az viszi,ahol több a prémes.

Lefordítva a TOP 1 klán 3-4 prémes tagja visz mindent,illetve a mellettük harcoló,építő pár játékos a szövetségi bónuszt.

A dühöm nem abból adódik,hogy nem költök mások pedig igen,szinplán a szokásos SPORTSZERŰ JÁTÉK HIÁNYA.Soha nem fogom megérteni,miért kell a játékészítőknek állandóan azon törni a fejüket,hogy hogy tudjanak elszállt karaktereket alkotni,de mindez ne intelligencián,odafigyelésen múljon.Ezzel esélytelené téve a játékot.

Senki ne írja nekem azt,hogy nem kívánnak "egyen karaktereket",mert az nincs balanszban sem "A karakterek 1000 féle kép fejleszthetők",de mindenki esélyt kapna!

Esély azonban szerverenként változik.
Azaz a lassú szerveren csak a nyugdíjasok "pár kiló banán és félisten a karakterük,ész nem kell hozzá" illetve az őskőre kihegyezett 4es szerver ahol szintén elég ha csak pénzt költenek,gondolkodni továbbra se szükséges.

Egyszer alkothatnának egy szervert ahol gondolkodni is kellene.Pl a két szerverstílust összevonva.Ne érje meg katakombába csücsülve napi 1-2* alkalommal "teleportálva" kennelezni állataink,illetve rá költve előnyt élvezzenek a karakterek,de ezzel még Sportszerű kereteken belül maradva.
Pontszám: 6.67
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
337. hozzászólás - 2015.01.29. 09:28:28
Hát tegnap óta lett is változás.
A szerver érdektelensége már ki ütközött.
Aki nem prémes egyszerűen senkit se tud támadni,hála a Végzett pajzsának.

Miklós erre annyit tudok mondani:
"Éhes disznó makkal álmodik"

Azaz,ha csak a vásárlásért 1 Tszen 16.szintű pajzsot kapnak a prémesek és aki nem prémes az nem tud vásárólni LÉjért hasonló cuccot,bizony következményként a tőrlést választja.
Ha lett volna egy hangyányi teszt,ezt előre tudhattátok volna,de ezt nem szeretitek,ez látszik a kennelezésen is.
3.nap már nincs támadható ellenfél.
Inkább adtatok volna 2 Relikvia kupont,azzal vonzóvá tettétek volna a vásárlást és a balansz is megmaradt volna.
1-2 hét és összesen 2 klán fogja nyomni a szervert.Abból is csak néhány aktív prémes játékos.
Ennek oka pl az,hogy 2 TOP klán vonzó,mert esélyt kap a nyereményre építéssel.A többi klánból meg ugye a nem prémes játékosok sorra törőönek,amiért a klánjuk kap büntetést,ezzel mégjoban el véve a megmaradt játékosok ambicióit.

A vadász karaktereknek meg semmi értelme,hisz egyetlen feladatot se tud meg csinálni,hisz minden feladatban ott a portya.Se küldetést,stb...
Ez a húzásotok semmivel se volt különb,mint a kisnyugdíjas kennelezés a katakombában.
A játék jó,csak ami baki benne van az általában a játszhatóságot 0za,mivel a kiskapuk nem kicsik,hanem óriásiak.Aki átlép rajta istené válik.
Pontszám: 9
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
338. hozzászólás - 2015.01.29. 10:50:55 (Válasz Rosten #337 hozzászólására.)
1. A Behó pénzből él.
2. A játékosállomány folyamatosan zuhan tapasztalataim szerint.
3. A bevételkiesés megoldását a VÚ gyűjtögetős játékká formázásában látják (a'la HKK) ha nem vonok le téves következtetést az eddigi fejlesztési irányokból.
4. Fizetni csak megérős dolgokért fognak a fizetni hajlandók.
5. A fizetők "elhúznak" - pay to win.
6. Régen többé-kevésbé elég volt az opt egy erős karihoz, vagy legalábbis nem került sokba.
7. Ma sem, mert nincs nagyobb méretű versenyhelyzet. Max egy új szerveren. :-x

Hogy ez mennyire optos megoldás, hozzáállás, mennyire öngól az ilyen irányú "fejlődés" arról sokszor sok helyen elmerengtünk már - évről évre. A jövő meg majd jóóól eldönti. Azért egy sokéves játék (fizető és nem fizető) játékosállományának és bevételének alakulása a fejlesztések tükrében sok mindenről árulkodhat - ám ez az adat a Behó kezében van. LEHET, hogy pöpecül csinálják a rendelkezésükre álló adatok alapján.

SZUBJEKTÍV vélemény következik:
Unalmas a játék egyre jobban számomra, mert se időt, se energiát nem szívesen szánok MILLIÓ bizbaz optos elhasználására, megszerzésére.
Jobban meggondolva még opt nélkül sem érdekel. Nekem ez sok. (Remélem a varázslói mágia ötletelésem már SOHA nem kerül elő, mert akkor végképp beadom a kulcsot - TOTÁL igaza volt Viszoknak: túlkomplikálódik, egyre időigényesebb kezd lenni a játék - ha komolyan veszi valaki).
Marad a közösségi oldal, mint elsődleges szórakozás (esetemben a vállalható kihívásérték elveszett - ez részben "önhiba", erősen csökkent a "szabadidőm").

Talán az SzB-t tudnám 5*-os fejlesztésnek nevezni számtalan pozitív oldala miatt, de amióta zuhan a KOMOLYAN rákoncentrálók száma, azóta merő káosz a dolog az ész nélkül párat alkalmanként beütögető szövik miatt. Kicsit úgy érzem, mintha egy futóversenyre a nézők is beugorhatnának kedvük szerint gáncsolgatni a versenyzőket - csökken a taktikai oldal, egyre erősebb a "fortunahatás".
Talán ha nevezéshez is lenne kötve, vagy nem lenne folyamatos. No de ez sem megoldás a PP ellövő, küldipörgető, vagy célponthiányos oldalú játékosállomány korlátozása miatt. :S
Passz. Főleg, hogy nem múlik egy SzB eredményen semmi.
Csak az a kihívásérték...
A Behó kezében van minden - ők formálják a játékot és reméljük a játékélményt nem akarják végképp megölni pont a játékmenettel.

NE feledjük, hogy a Behó a fizetőképes keresletet szolgálja ki.
/Pl. én szeptember óta nem számítok annak - amúgy is kisebbségi voltam-vagyok az igényeimmel. /

Kieg.: pici helyesírás + ...
Ha kipróbálja valaki alacsony szint felett a prémfüggő kényelmi funkciók nélküli aktívabb játékot, akkor TALÁN hasonlóképp gondolja: nem ismerek önelidegenítőbb játékot a VÚ-nál.
Kényelem? Neeeeem. Itt játszhatósági (idő, hatásfok, stb.) kérdésekről van szó inkább szerintem HA valaki nem csak elmarháskodni szeretne a VÚ-val ideig-óráig. :-x .
Szerintem ez a jelmondat illik ide: "Komolyan gondolod? Akkor fizess érte ......... és indíts új karaktert fiatal világon a fokozott játékélményért /PvP/."
A hozzászólást McMad módosította 2015.01.29. 14:57:02-kor
Pontszám: 8.12
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
339. hozzászólás - 2015.01.29. 11:17:16
Hát mit mondjak.
Meg próbálom körbe írni,mert a szokásos választ kaptam

Ha van versenyhejzet,de a fizető játékosok kapnak egy közepes bónuszt "Egy két relikvia vagy kupon",ami még egy játszható játékot jelent nem prémesek számára,akkor nem zuhanna a játék népszerűsége.
Mit ér egy szerver amin 20an játszanak?

Erre írtam,hogy "Éhes disznó makkal álmodik"

Oka,hogy ha valaki nem csak a pénzt látja,úgy tudja,hogy a reklám bevételek gyakorlatilag 0zva vannak a zuhanó népszerűségnek köszönhetően.Ez az évek alatt már 0zodott a kennel általi félisteneknek köszönhetően.
Aki be reggel max 16.szintig jut,ott feladja.Ezt már kifejtettem a fejlesztéseknél.
Most meg szintén fel rugták a pénzért a SPORTSZERŰSÉGET.
Aki nem prémes töről.Azaz aki prémes az is fog,hisz nincs kit ütni.

20 emberért akik általában vesznek egy SMSt futtat egy egész szervert.BIZTOS MEG ÉRI!
Vagy inkább játszaná 100 emberrel,ahol 50 néha vesz aranyat?
Igaz ez gazdaságtan ami nem erőssége Miklóséknak

Az egész játék azzal van tönkre téve,hogy nem kell benne GONDOLKODNI nem kell benne AKTÍVNAK LENNI! Vagy pénzt nyomj bele vagy játszd úgy,hogy nem csinálsz semmit.
Miklósék totta haza vágták ezzel a játékot és ezért zuhan a népszerűség évek óta.

Minden böngészős játék balanszot tart,kivéve a Végzetúr!!!

"A dühöm nem abból adódik,hogy nem költök mások pedig igen,szinplán a szokásos SPORTSZERŰ JÁTÉK HIÁNYA.Soha nem fogom megérteni,miért kell a játékészítőknek állandóan azon törni a fejüket,hogy hogy tudjanak elszállt karaktereket alkotni,de mindez ne intelligencián,odafigyelésen múljon.Ezzel esélytelené téve a játékot."
Pontszám: 8.33
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
340. hozzászólás - 2015.01.29. 11:29:00 (Válasz Rosten #339 hozzászólására.)
Akkor én mit szóljak? Az előző V4-ről 3500 követ hoztam erre a V4-re. Most meg még vásárolnom kellett volna követ, hogy meg kapjam a pajzsot és a relikviát. Köszönöm, inkább nem kell.
Pontszám: 7.89
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!