Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
381. hozzászólás - 2015.01.30. 14:54:37 (Válasz Rosten #380 hozzászólására.)
templomra le-t költeni ?
hmm érdekes felvetés.. én olyat ismerek v1-en aki még 10es szinten sincs és 20 templom megvan neki


nos őt megkérdeztem , és pont, hogy a tö fejlesztős feladatokat dekizi mert baromi sokba van egy tö neki a szintjéhez képest

itt nem azokkal van gond hidd már el akik lassú játék mellett nem költenek és az ingyen tápokbol erősödnek , hanem azokkal akik nem sajnálnak 20 ezreket bele tolni minden lehetséges alkalommal , mert ők lesznek azok akik ellen ésszel is nehéz lesz helyt állni .

és ez teljesen mindegy hányas szintű játékos akinek van ennyi felesleges pénze rendszeresen

még ebben az esetben sem őket hibáztatom, mert ha megteheti meg nincs jobb helyre költeni kisebb vagyonokat (más ennyiből él egy hónapig szegényebb vidékeken ügye) akkor költse bátran a pénzt

a baj akkor indult el mikor a fizető és nem vagy kevesebbet fizető játékosok közt ekkorát nyílt az olló, akkor a szegényebb réteg ha amugy is gyengébb a karija abbahagyja mindegy hányas szinten van és nem az olyanok, mint te vgy én akik javarészt portyaból élünk , szóval nem miattunk, mert ellenünk lehet tenni, pl húz transzcendálist vagy csak odafigyel, hogy ne napokra hagyja ott a karakterét
de azok ellen nem tudsz semmit fejleszteni akik többszörös erő forrást vesznek magyar ft-ért és ebbe fáradnak inkább bele sokan

az hogy valaki kennelezi az állatait egy két évig , hát istenem ha neki ez játék élményt nyújt


amikor elkezdtem játszani a vu-t még nem volt ennyi lehetőség a játékban , most van ez jó
de akkor még nem volt ekkora különbség sem egy full prémes sokat fizető és egy opter jól játszó kari közt
most optolhatsz te világba ha mellé nem tudsz ugyanannyi követ elszórni mint az aki ellen el akarsz érni valamit is.

két dolgot tehetsz ha nincs több pénzed mint az ellennek
elviseled hogy rosszabb a karid , nem vagy mindenben első, vagy lassitva gyüjtögetsz ezt is azt is , és ritkábban de egyben tolod el amid van , vagy egy harmadik dolog eleged van abbol hogy fizetsz is és mégis elvernek vagy eleged van hogy még többet fizess és törölsz

de ez nem szint függő és nem pok függő nem egy pok teszi tönkre a játékot hanem az anyagiasság a megvehető tápok .

Lásd törölt karakterek topic , kik törölnek , régi játékosok és ők sem a kenneles pok karik miatt teszik gondolom , hanem mert már nem tudnak több pénzt bele ölni és romlik a játék élményük
Pontszám: 7.56
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
382. hozzászólás - 2015.01.30. 15:13:53
Nézd ne vitázzunk.

Le írtam,hogy max 3 dolgot kell csak meg venni,de 1-2 elég általában.
4200,12000 + apró.
20.nál többet meg csak 60.szint fölött éri meg.

A 3 dekrétum drágább LÉben, mint az összes tulajdonság amit add.

Ha van köved "Póknak ingyen van" meg tudod csinálni az ősköves dolgokat,gondolok itt az italokra,5 portya szimuláció,stb...
A templomnak az lenne a lényege,hogy költesz rá őskövet.

A Pók válogathat a templomokban,mivel nem siet.Mikor könnyű csinálja.

Kennelezést meg csinálja,de a gond,hogy minden bajnoki szinten ott vannak.Minden kezdőt elmartak.

Hiába vennék prémes alsónadrágot is.Akkor se győzném le a szintemen lévő Pókot.Se a következőt,se a többit.
Nem a kővőn múlik.Pókoknak konfetti.
Pontszám: 5.44
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
383. hozzászólás - 2015.02.04. 06:48:51
Eddig csak bosszantott, most viszont már hátrányt is jelent. Ha alacsony szinten lehetőség van csatlóst csinálni, akkor a zabáltatás mi a fenéért van szinthez kötve?
Pontszám: 9.21
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
384. hozzászólás - 2015.02.04. 09:00:55
Ez nem bonyolult kérdés.
A "Pók" félistenek miatt!!!

17.szintre képesek 100.szintű csatlóst kinevelni."Hála a katakombás kennelezés korlátlan morállal"Ez egy a 4-6 állatukból,amit évekig kenneleznek.
Ez már abnormmális,de ha még a másik 5 állatukat is felzabáltatnák vele akkor képesé válnának szintenként egy maxos csatlóst kiképezni.
Azaz pl 150.szintű bajnoki csatlós szintenként.
Az egyetlen kihívásuk az maradna,hogy hogy szereznek egyetlen szinten fétist.

Az a baromság,hogy az állatok morálját megszüntették,sőt az állateledelt is platinára költhetik gond nélkül.
Pontszám: 5.37
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
385. hozzászólás - 2015.02.04. 09:11:03 (Válasz Rosten #384 hozzászólására.)
Ne haragudj, de neked a vajas kenyérről is ez jut eszedbe?
Pontszám: 9.61
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
386. hozzászólás - 2015.02.04. 09:12:39 (Válasz Artur08 #385 hozzászólására.)
Ez jó
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.90
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
387. hozzászólás - 2015.02.04. 09:13:22
Ne haragudj,de ez az igazság,csak sajnos neked és még sok embernek ez túl bonyolult megérteni!
Pontszám: 5.37
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
388. hozzászólás - 2015.02.04. 09:14:50
Szerintem ez nem jó.
De ki,hogy éli meg.Én nehezen tűröm.
Sőt most még a szintjükön levonás nélkül küzdenek.
Hálla a szerver összevonás BUGjának.
Pontszám: 5.28
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
389. hozzászólás - 2015.02.04. 09:15:18 (Válasz Rosten #387 hozzászólására.)
Igazad van, én kérek elnézést.
Pontszám: 9.25
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
390. hozzászólás - 2015.02.04. 09:21:53 (Válasz Rosten #387 hozzászólására.)
Nem. Neked nehéz megérteni, hogy az amit írsz az erős túlzás. Csak Te annyira el vagy foglalva a saját (ja, bocs, MÁS) vélt/valós bajával, hogy ezt képtelen vagy belátni/felfogni/megérteni...

Megkérnélek, hogy a vélt/valós sérelmeidet az ÜGYFÉLSZOLGÁLATON keresztül intézd. Van olyan opció, hogy
- csalást jelentek
- fejlesztési javaslat
- reklamáció

Ha ezek közül sem sikerül választanod, akkor még mindig ott az "egyéb" opció. Kérlek használd ezeket, és amint választ kaptál, oszd meg velünk. Persze nem árt alaposan felkészülni tényekkel, a mondanivalód összeszedésével, mert ott is csak emberek vannak, akik Nálad jobban ismerik (na jó, van aki kevésbé) a játékot, és nem biztos hogy díjazzák ha komplett hülyének nézed őket.
Pontszám: 9.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
391. hozzászólás - 2015.02.04. 09:33:53 (Válasz Yaksee #390 hozzászólására.)
Könyörgöm, csak ÜSZ-re ne küldd...senkinek nem jó, ha az ottaniakat is sokkolja ezzel a flame-el.

Rosten, aki akart már azonosulhatott a problémáddal. Aki nem, az természetesen azért mert nem ért a játékhoz, de nem is ez a lényeg. Ha intelligens fórumozónak tartod magad, akkor nem ismételgeted többször már ugyanezt. Tedd be aláírásba, ahogy mások is teszik, amit el szeretnél érni, és akkor folyamatosan porondon lesz annak aki fogékony rá. Én is szívesen ütném az epikust 1 percenként valami relikviával, de attól még nem lesz hatékonyabb a kampány, ha minden hozzászólásomban ennek hangot adok, csak hülyét csinálnék magamból, és a fórumozók/játékvezetők sem vennének soha komolyan.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.90
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
392. hozzászólás - 2015.02.04. 09:41:00
A dühöngőbe azt írom,ami nyomja a lelkem.
3 hónapja küzdök Diko úrral.Írtam a fejlesztésbe,stb...

Mint írtam,ez valós probléma.Létezik.
Ha nagyon kíváncsi vagy és fent vagy S5ön,írd a neved és adom,hogy kit kémlelj.
Ha létezik,nem túlzás!!!

Az a túlzás,hogy senki nem fogja fel

Gondolom te is mint minden okostojás 100.szint felett vagy,így lövésed sincs mi van 10.szintől.

Most se írtam volna,ha ezzel nem válaszoltam volna meg egy kérdést.AMIT IDE ÍRTAK

A játékos NEM CSALT A CSATLÓSÁVAL! Becsületes játékost,ezt is írtam már.Ezt becsülöm benne.

"nem árt alaposan felkészülni tényekkel, a mondanivalód összeszedéséve"
Neked nem ártana,úgyanis ha vissza olvasol pengére minden le van írva!

Ha újra ide írsz,készülj fel előbb mondandóddal,főleg ha még ezt reklamálod
Pontszám: 5.28
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
393. hozzászólás - 2015.02.04. 10:05:06 (Válasz Rosten #392 hozzászólására.)
Lusta vagyok kiszámolni, hogy hány TP egy 50-es állat kinevelése/kenneleztetése, majd csatlóssá válása után mennyi TP mire 100+szintű lesz a csatlós, és ezt többször megtenni... DE! Ha nem épít, akkor csak egy részét kapja a szövetségi épületeknek. Kenneleztetni marha jó móka lehet, ha nem 48 órára küldi az állatot... Állandóan nézni, hogy le fog járni, maximalista vagyok, azonnal mehet a következő etap... Fétisből nem tudom mennyi tud cselekvés nélkül kiszedni, bár ha már egynél többet, akkor az már dupla élvezet... Aztán, jön a fránya kérdés, hogy alacsony szintje miatt miatt csak aukciós házban fellelhető állatfelszereléssel nyomulhatna (ami +TP adna), de ez sincs, tehát csak 10 TP csordogál (persze, gondolom maximális az intelligens kedvence, mert élvezi az akadémia szinteket, és pont erre akar költeni...), amivel 50-es szintre felléptetni egy állat nem kis idő. Aztán elértük azt a fránya 50-es szintet. Nosza csináljunk belőle csatlóst... Fog fejlődni a csatlós, hiszen itt már lehet csatlóskristállyal tömni, de nincs zabáltatás, és mivel nem nagyon vesz részt tevékenyen bármiben is (hiszen évek alatt alig lép szintet, ergo nem csinál jóformán semmit), ezért a csatlós fejlődése nem túl jelentős. Ismét itt vagyunk, hogy sem előtte, sem utána nem egyszerű csatlóst fejleszteni, aki megteszi, az csak szenvedés árán. Van akinek ez jelent örömöt. Nem játszik, hanem ezt az izét csinálja.

Mi ebben neked a gond? Az, hogy nem játszik? Ez téged miért zavar? Azért, mert elver? Csináld Te is ezt. Adott a lehetőség, hiszen létezik, Te magad írtad.

Az, hogy Te mindenkit lecsalózól, mert több esze/affinitása van ehhez, az viszont szerintem Téged jellemez.
Pontszám: 8.59
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
394. hozzászólás - 2015.02.04. 10:44:27
Nem is kell.
17.szintig 1200 nyert csatája volt.
Csak nyomkodta a kennelt.
Nem 50est alakított át,hanem 200ast.
Az utolsó 20-30 szintet templomkristályból kiképzéssel.Tehát ne is erőltezsd a számtant,mert nem mérvadó.

Ezt akár szintenként megteheti.

Bug volt S5ön,nem volt építési átlag,most is még 3 hónapig nincs jelentősége.

24 órára elég el küldenie,így meg kapja a napi rutint egyet támad és forgat.

Minek nézze,hogy le jár e kennel,ha le esik a morál be pattan a katakombákba és felkennelezi egy szintet.Mint írtam,semmi jelentősége a morálnak.
17.szinten akár 500.szintű állatok is kinevelhetők.

Minek adna neki állatfelszerelést?
Ki a faranc tud ellen állni 17.szinten mondjuk "csak" 70-100.szintű állatnak?
De kérdésedre válaszolva őskőből "Ingyen van neki" vesz neki felszerelést,bár tök felesleges.

Nekem az inteligens kedvenc 15.szinten már turbózva maxos volt.A kenneles póknak szerinted?

A pók kaszt hagyja,hogy más építsen,ettől Pók
3 év alatt a szövetsége szépen ki épült nélküle is.

Hogy fog e fejlődni a csatlósa?
Semmit nem csinál csak kennelezik és nevez a viadalra.
Mikor meg lépi ezt a fránya utolsó Tpét,újra jár neki a forgatás.
Minek fejlődjön a csatlós,ha vegetál?

Mikor be unja lép egy szintet és ki gyúr 18.szintre egy új 100as szintű csatlóst,addigra 110.szintű a másik,majd újra vegetál.
18.szinten nem elég +21 tulajdonság mindenre,csak a csatlósokból?
+1 100.szintű csatlós szintenként.
+a bajnoki összes medál,amire csak nevez.
Ehhez nem kell zabáltatás,az a balek aki fel zabáltatja szét kennelezett állatát,ahelyett hogy ki sajtolná.1 állaton annyit keres,mint egy béna játékos 5 SZINT ALATT!

A szenvedés tény,de ő ezt élvezi,akár az összes többi PÓK minden bajnoki szinten.

A gond,hogy nincs új játékos ezeknek a félisteneknek köszönhetően.Nem lehet becsületesen "ám játszva ezt a játékot" bajnokságot nyerni.
Tehát a bajnokság arról szól KI A NAGYOBB NYUGDÍJAS!
Az egyetlen ellenfelük az ezotérikus képességgel rendelkező PÓK játékosok,akik ki látnak az IP síkra és érezvén a LÉ áramlását egy vagyont tudnak rabólni MINDEN RABLÁSUKKAL.

"Csináld Te is ezt" ez alapján a VILÁG LEG UNALMASABB ÉS LEG VONTATOTTABB ONLINE JÁTÉKÁVAL JÁTSZAK?
Ez szinplán egy játék hiba,amit senki nem fog fel.A játék pedig emiatt csődöl be,hisz,ha nincs ember,nincs fizetés.Pók egy huncut petákot se költ a játékra.

Csak azt csalózom le,aki ezotérikus képességgel rendelkezik.
Sok esze és affinitása van valóban."Kennelezni egy Csimpánz is tud."

Minden bajnoki szinten lévő Póknak.

Remélem mindent meg válaszoltam.
Pontszám: 5.28
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
395. hozzászólás - 2015.02.04. 10:50:40
Igen, kimerítően, önmagadnak ellentmondva.
Viszont, te se "erőltezsd", mert ha lebalekozod azt, aki sajtolás helyett zabáltat, akkor nincs több kérdés.
Pontszám: 9.29
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
396. hozzászólás - 2015.02.04. 11:02:06
17.szinten hogy zabáltasson?
Ne fárasz légyszíves.

200.szintű csatlósnak adsz fétist.Minek zabáltatná fel azt a vagyont érő istálóját?
Mindezt szintenként új csatlóssal meg tudja csinálni.
A csatlós neki 51000LÉbe kerűlt.Sajtólva 2 állatból meg van neki.
Ha te meg tennéd,már bocs,de tényleg balek vagy!
Pontszám: 5.28
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
397. hozzászólás - 2015.02.04. 14:30:26 (Válasz Rosten #396 hozzászólására.)
Azt nem érted, hogy a kenneleztetéssel, mennyi idő 200 szintet léptetni az állattal.

Amennyiben maxon van az intelligens kedvenc szakértelme, és elérhető számára a minimum 24. szintű kennel, akkor 24 óra gyakorlás 369 TP-t jelent.

Ez évi 134.685 TP, ha folyamatosan gyakoroltatja az állatokat. Ahhoz, hogy egy állat 200. szintre lépjen 922.400 TP szükséges. Tehát 6,84 év alatt lehet összehozni.

Tudod mit mondok? Akinek van erre türelme és utána beáldozza csatlósnak az meg is érdemli.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 9.13
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
398. hozzászólás - 2015.02.04. 15:01:25
Néz ki a napi ajánlatba.
Fel fog tűnni 10 templom kristály 33 platináért.
33 platina = 33 állateledel
Mivel nincs morál,így csak másként hívják,nem platina néven fut.
Évi 12 szint állatoknak,az összesnek!
Nem nyomja el évente,csak másfél két évente.

Forgatva szerezhet évi xyz újabb templomkristályt.

Nem fárasztom magam.
A hozzászólást Rosten módosította 2015.02.04. 15:03:06-kor
Pontszám: 5.28
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
399. hozzászólás - 2015.02.04. 15:22:14 (Válasz Rosten #398 hozzászólására.)
A kennelről és a kisnyugdíjasokról írogattál főleg arra válaszoltam.

Viszont a számításodba hiba van, mert 33 platina = 66 állateledel. Évi 12*10 templomkristály az 396 platina, ami 792 állateledel ami két év alatt sem termelődik ki.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 8.71
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
400. hozzászólás - 2015.02.04. 15:31:20
Ezért az egyetlen mondatért, megérte végigolvasnom az egészet


Az egyetlen ellenfelük az ezotérikus képességgel rendelkező PÓK játékosok,akik ki látnak az IP síkra és érezvén a LÉ áramlását egy vagyont tudnak rabólni MINDEN RABLÁSUKKAL.

Vizuális típus vagyok.

Break lehunyt szemmel, becsatlakozva a Mátrixba.... "Ne ellenkezzen,Mr.Anderson.Adja át önként a nyugdíját, ne kényszerítsen rá, hogy 3 éve nevelgetett szolgáim a szxrt is kitapossák önből..."
Báró Samedi
Pontszám: 9.08
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője