Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Dühöngő
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
781. hozzászólás - 2016.01.13. 10:01:08 (Válasz Bpetya75 #778 hozzászólására.)
Rendben vegyél és támogatom hogy írj üsz-re miatta

Bpetya, bocsi nem neked szántam.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.01.13. 10:17:43-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.63
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
782. hozzászólás - 2016.01.13. 10:31:04
Na ezért nincs értelme ide be írni
Meg értem a kis csajt

Honnan a francból tudna arról,hogy ez külön gomb?
Írjátok még ide 100*
Lord Domi
S1
Pontszám: 7.28
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
783. hozzászólás - 2016.01.13. 10:34:43 (Válasz Lord Domi #782 hozzászólására.)
Figyi, írták neki hogy írjon üsz-re és szinte biztosan kártalanítják. Ez már régen nem erről szól.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.63
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
784. hozzászólás - 2016.01.13. 10:48:31
Nekem úgy tűnik,hogy nem alamizsnára vágyik.
Elismerte,hogy nem olvasta át az egész Wikit.Azt is írta sokat szív,de ez fel bosszantotta,mert igazságtalan.
Meg értem.

Nem játszhat mindenki 8 éve,így aki be regisztrál,annak annyi olvasni valója van,hogy bizony hibázhat.Ezek a hibák viszont javíthatók,így másoknak nem kellene ugyan azt a hibát elkövetniük.Azt inkább hadjuk,miért vannak az ilyen jellegű hibák,bár ő azért ezt is le írta
A Fórum részben azért jött létre,hogy a hibákat jelezzük.Az ÜSZ Dikó semmit nem változtat.Hiába megy a panasz,ha csak nem megy egy nap 100 egyforma panasz akkor meg se fordúl Dikó fejében,hogy ez nem stimmel.Így lehetséges az,hogy sorra szívják be a kezdők,mert ez a gond,csak hébe hóba jön elő,mivel kevés az utánpótlás játékos.Kontra Dikó tojik rá,mint mindig.Leküldi azt a Wikit,amire hiba esetnén azt írja,az nem hivatalos oldal,csak "LELKES AMATŐRÖK ÍRJÁK".
Lord Domi
S1
Pontszám: 7.28
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
785. hozzászólás - 2016.01.13. 10:54:49 (Válasz Mortal55 #781 hozzászólására.)
Akkor oké. Hirtelen nem vágtam, hogy mi merre hány méter
Pontszám: 7.15
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
786. hozzászólás - 2016.01.13. 10:57:45 (Válasz Lord Domi #784 hozzászólására.)
Nem bírom megállni. Lord Domi neked mennyi éned van itt a fórumon? BeeChe is hozzád tartozik, hiszen elég a korábbi hsz-eit elolvasni. Arról nem is beszélve, amikor az egyikőtök jelen van, addig a másik eltűnik a fórumról. Már tegnap felfigyeltem rá. Megmosolyogtattál és még most is, amikor magadnak igazat adsz, és udvarolsz.

Egyébként abban igazad van, hogy egy kis kiegészítés elkelne a csatlóseledelnél. Az Zabálás AF-et is meg kellene említeni. Anno én is belefutottam, abba, de nem sajtoltam az állatomat, mert az nem zabálás(!). Szépen utána olvastam.
Ha pedig valamelyik játékos veszi a fáradtságot a "Kérdezz, és mi válaszolunk" c. topicban felteszi a kérdését, a válasz sem marad el.
Amit nemért ill. nem tud az ember annak utána jár és nem fejest ugrik bele.
A wiki-t nem kell végig olvasni, hiszen ott a kereső, valamint elég jól csoportosítva vannak az infók a menüpontokban.

Kérlek, kímélj meg bennünket, hogy több felhasználóról írogatsz. ( )
Pontszám: 9.15
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
787. hozzászólás - 2016.01.13. 10:59:48
Amúgy meg engem 500 őskővel le húzott Dikó,azt se adta vissza.Tőrlés után Miklós vette a fárdatságot,mikor Facén ezt el kezdtem hirdetni.Miklós legalább vissza hívta volna a karim és a köveket vissza adta volna.Csak ép hallani se akartam róla,de a szándék után már nem írogattam erről Facebookon.
Nem vagyok benne bíztos,hogy HAJLANDÓ LENNE BÁRMIT IS TENNI ILYEN ESETBEN Dikó úr!
Elküldené a francba egy Wiki oldalal,ahogy EZT MEG IS TETTE.
Tehát az állatainak visszaszerzése is azon múlik,melyik operátor olvassa el.
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.71
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
788. hozzászólás - 2016.01.13. 11:01:56 (Válasz Lord Domi #784 hozzászólására.)
Az a nagy helyzet, hogy mindenki hibázik. Például a csatlósozás elején én is benéztem egy fétis szintjét, és túl magas szintű állatot emeltem fel vele. Írtam az ÜSZ-re, hogy elqrtam, légyszi csináljátok vissza, és megtették. Lehet a fórumon dühöngeni, de ha valami változást akarsz elérni, arra az ÜSZ szolgál. Nem mondom, hogy István könnyű eset, de vele is szót lehet érteni. Persze van egy minimális szint, amit meg kell ugrani. Értelmesen le kell tudnod írni a problémádat. Ez a minimum. Én 80% fölötti arányban elégedett vagyok azzal, ahogy az ÜSZ kezelte a problémáimat.
Pontszám: 7.86
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
789. hozzászólás - 2016.01.13. 11:02:25
Nem az enyém.
Egy barátom acca,de tudom a kódját.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.93
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
790. hozzászólás - 2016.01.13. 11:03:04 (Válasz Lord Domi #784 hozzászólására.)
Ír űsz-re, külön megemlíti hogy Baraty-nak szánta a panaszt és az ő válaszát kéri plusz megírja hogy szeretné ha az eledelen ott lenne hogy zabálás af kell hozzá, szerintem napokon belül változik a helyzet.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.95
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
791. hozzászólás - 2016.01.13. 12:34:51
Elismerte,hogy nem olvasta át az egész Wikit.Azt is írta sokat szív


Mondjuk, ha beszívok, úgy én sem szeretek olvasgatni, inkább rajzfilmeket nézek...
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.69
kedvelt tagBeeCheNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
792. hozzászólás - 2016.01.13. 13:38:26
Ki dühöngtem magam.Ma be írtam újra az ügyfél szolgálatra.Címnek jelöltem,hogy ne Dikó István olvassa,mint azt páran írtátok is.Talán több kezdő nem fog szívni,hanem inkább tudja élvezni a rajzfilmeket

"Szia
Lenne egy nagy kérésem a csatlós eledellel kapcsolatban.
Írjátok rá,hogy AF képességhez kötött!!!

Napokban 2 legjobb állatomat sajtoltam ki egy igen könnyen félre érthető hiba miatt.

A csatlós eledel 50.szintű tárgy. 50.szinttől a csatlós kijelölhető zabálásra,mivel a tárgy szintje 50.Magára a csatlós eledelre mindössze annyi van írva,hogy a sajtolás oldalon tudod használni.Rá kattintva le dob a sajtoló oldalra,mivel a csatlós már ki jelöltem zabálónak,így számomra egyértelmű volt,hogy csak sajtolnom kell az állatot.
Kisajtolva 2 féltve őrizgetett,nevelgetett állatomat,de mindezt feleslegesen tettem,mert csak LÉ és eszencia jött érte.
Fórumon a játékosok 99% profi.Ők át olvasták a játékot 77*,azonban egy fél éve se játszó játékosnak,erre se ideje,se energiája.NEKIK egyértelmű,hogy ott kell lennie egy zabáltató gombnak.Nekem ez nem volt egyértelmű.

Az alap információkat használom,ha nem egyértelmű utána nézek,kérdezek,de ha egyértelműnek tűnik,be szívom.

Szerintem,mint Fórumon is jeleztem ez az 50.szint egy nagy butaság.Csak félre vezetitek a magam fajta új játékost.Nem mondom,hogy írjátok át az egészet,de azt minden kép jó lenne kijavítanotok,hogy az eledelen jelöljétek,hogy feltétele van!!!
Így az ifjú titán már magától is rá jöhet,hogy a kellő feltételek nélkül,nem fog TPét kapni a csatlós.Így sajtolás előtt utána néz.

Dikó Istvánnak írtam erről kissé haragosan "NEM CSODA",de csak a wikit kaptam meg.Az ötletem el se bagózta.Küldte a Wikit,így ő mindent meg tett.Akár az összes többi játékosnak,ugyan ezzel a gonddal.
Egy apró problémán viszont könnyedén át csúszott.Fórumon Lord Domi fejtette ki a probléma lényegét.Ha ezen nem változtattok a kezdők 80% ezt meg szívja,ahogy eddig is.Az,hogy ez a probléma nem 100 számra van naponta,az nem azt jelenti,hogy a játék hibátlan.Ha 100 számra lennének kezdők,a problémát is 100 számra jeleznék.

Köszönöm.
Üdvüzlettel BeeChe"
---
Pontszám: 6.56
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
793. hozzászólás - 2016.01.13. 13:55:56 (Válasz BeeChe #792 hozzászólására.)
Bocs hogy megint fikázlak, az egyetlen bajom ezzel hogy túl sokat írtál egyszerre, ez nem épp hatásos módszer, a sok infó között elvész a lényeg, a fele szöveg is elég lett volna. Meg persze több körös forduló lett volna, de hatékomyabb, de azért sok sikert.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.95
kedvelt tagBeeCheNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
794. hozzászólás - 2016.01.13. 14:11:14
Mindent le írtam,ezen nem siklik át.Ha nem érti meg akkor hiába is írok neki bármit.

Nem a Wiki érdekel.Mint írtam,ez a 2. levelem volt.Elsőbe is bele írtam,hogy írják rá az eledelre feltételhez kötött.Kaptam érte Wikit.

A gondom,hogy Dikó olvasta,gyanítom semmi nem fog változni
Viszont most azt írta átgondolják
---
Pontszám: 6.56
kedvelt tagBeeCheNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
795. hozzászólás - 2016.01.13. 14:18:42
Fikázni meg nem kell.
Nem lehet mindenki vér profi.
---
Pontszám: 6.56
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
796. hozzászólás - 2016.01.13. 14:23:34 (Válasz BeeChe #795 hozzászólására.)
Ez tény

Igazából szerintem már az is siker, hogy a kezdeti "dühöngésből" megfogalmazott igény lett Nice.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
797. hozzászólás - 2016.01.13. 14:36:18 (Válasz BeeChe #794 hozzászólására.)
Nagyon ádgondolni való nincs rajta, szerintem max negyed óra munka átírni, ebbe esetleg egy kávé vagy cigi is bere fér
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.95
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
798. hozzászólás - 2016.01.13. 18:28:39 (Válasz Lord Domi #789 hozzászólására.)
Majd multizásêrt felfüggesztenek mindkettőtöket...

Nem tudom, más észrevette-e, de szinte csak az "ÁTBASZÁS" szónál tudtad eddig helyesen egybeírni az igét az igekötővel. Tudnál esetleg erről is írni? Nagyon érdekelne az ok. Lehet, hogy a caps lock benyomása után tudod csak helyesen írni az igéket?
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 8.33
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
799. hozzászólás - 2016.01.13. 19:08:36
Nézd,látom nagyon tetszik a téma.
Én S1en vagyok.Ő S5őn.
Azért szurkolok,hogy zároltatni tudj 2 egymástól független játékost,független szerveren.
Egyéb gondod?
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.02
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Dühöngő
800. hozzászólás - 2016.01.13. 19:13:15
77.szintig:
Zsákmányolt lélekenergia: 67.955.264
Elvesztett lélekenergia: 162.804
Első szintől kezdve átlag portya LÉd 3800 körül.
A múltizásba nagy a tapasztalatod

Írtam,hogy van kódom hozzá,mivel tanítványom és állandóan kérdezgetett,de így egyszerűbb volt.Ez nem szabály ellenes,mivel nincs helyettesítés és nem azonos szerver.

S6on látványosan lusta voltál multizni

Én a helyedbe ilyet be se írnék,még véletlen utánad néznek
A hozzászólást Lord Domi módosította 2016.01.13. 19:21:49-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.68
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!