Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
fórumozóPetking5Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
801. hozzászólás - 2010.01.03. 18:01:38 (Válasz Rodriguez #800 hozzászólására.)
Most mit érsz vele.
Tessék Pzkinferó.
Petking
Pontszám: 6.77
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
802. hozzászólás - 2010.01.03. 18:06:04 (Válasz Petking5 #799 hozzászólására.)
Szia!

Látom a 2010-es divat a "szánalmas" szó használata. A citadella ha tönkretenné a játékot, akkor nem lenne benne, ez csak egy eszköz, amit állszentek és pacifisták nem használnak Nem tiltott a használata, de ha az lesz, igérem nem fogunk senkire se lőni. A kornak pedig semmi köze a játékhoz, szerintem bárki játszhat, aki regisztrál. Képzeld, 16 évesen még a matchboxokat tologattam, mert akkor az okozott örömet

Köszi, hogy bemutatkoztál, annyit érek vele, hogy nem tartalak "2010esdivatszó"-nak, hogy egy nick mögül dobálózol mindenfélével.

Jó játékot.
Pontszám: 4.01
fórumozóPetking5Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
803. hozzászólás - 2010.01.03. 18:15:21 (Válasz Rodriguez #802 hozzászólására.)
Egyébként Péter vagyok.
És nem azzal teszed tönkre hogy használod, hanem azzal hogy indokolatlanul dobálod.
Mit ártott a kod neked hogy rá kellet dobnod, megmondanád?
Nem toltuk ki a ht hogy ti is tudjátok használni, szépen sorban jönnek a szövik.
Hálából reggelente Citáztál egyfolytában.Ez amivel tönkre teszed a játékot.
Petking
Pontszám: 6.00
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
804. hozzászólás - 2010.01.03. 18:20:19 (Válasz Rodriguez #796 hozzászólására.)
*CENZORED*
A hozzászólást Viskos módosította 2010.01.03. 19:14:54-kor
Pontszám: 4.68
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
805. hozzászólás - 2010.01.03. 18:21:07 (Válasz Petking5 #803 hozzászólására.)
Amikor inditom a citadellát nem kell beírni az okot, éppúgy nem, ahogy a portyánál se kell megindokolni, hogy miért támadok. Lehet portyázni, lehet citadellázni, semmi se tiltja. Ha nagyon szeretnéd kreálok valami okot, ha csak ez zavar, hogy szerinted indokolatlan, amúgy egyszer se kérdezte tőletek senki, hogy miért megy a rakéta és a konfetti. A 160k LE, meg szerintem egy nap alatt megterem a kutatokban, így nem hiszem, hogy tönkretenné a játékotokat. Felőlem meg felhúzhatjátok a tornyot, nem érdekel, nehogy már az egész v3 benyaljon nektek nagy kegyesen, hogy másnak is engeditek, hogy használja a tornyot Ezt azért te se gondolod komolyan
Pontszám: 4.68
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
806. hozzászólás - 2010.01.03. 18:40:08
Furik vagytok. Az fel sem merül senkiben, h a citadellaszövetség létrehozása úgy ahogy történt felesleges volt. Az egész ott kezdődött, h megtiltottátok a citadella használatát. Most h bebizonyosodott h ez hiba volt, a Camorra a csoportos önkielégítő szánalomemberek hadává degradálódott.
Mert hibásnak mindig lennie kell valakinek. Az nem számít h fenyegetettségérzetet generáltok, h létrehoztatok valamit, ami a ti döntéseteknek a következménye.

Nem vagyunk egyformák. Mindennek van másik oldala is. Hibáztunk? Lehet. Hibáztatok? Lehet. Vedd úgy, mintha ez is egy esemény lett volna, mint pl. Zarknod. Az életben is akadnak nehézségek, itt is
A citadella egy iszonyat túlreagált dolog.
De benne van a játékban. Ismétlem: a játékban!

És Viskos, ez azért több, mint amit a normális reagálásként még el lehet fogadni. Miért kevered a magánéletet a játékkal?

Idézet: Viskos - 2010.01.03. 18:20:19
Censored lett tehát itt sincs helye


Szerk: idézetet átalakítottam
A hozzászólást Ddyy módosította 2010.01.04. 23:31:34-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 5.55
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
807. hozzászólás - 2010.01.03. 18:41:30 (Válasz Ddyy #806 hozzászólására.)
S igazában az a kínos Viskos, h erre 7.79 a pontszámod.
A hozzászólást Ddyy módosította 2010.01.03. 18:48:12-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 7.34
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
808. hozzászólás - 2010.01.03. 18:58:59 (Válasz Ddyy #806 hozzászólására.)
Idézet: Ddyy - 2010.01.03. 18:40:08
Az egész ott kezdődött, h megtiltottátok a citadella használatát.
Az nem számít h fenyegetettségérzetet generáltok, h létrehoztatok valamit, ami a ti döntéseteknek a következménye.


Szeretném, ha megmutatnád:
-Hol tiltottunk meg bárkinek bármit. Pont te mondtad, hogy benne van a játékban! Jah, hogy nem szeret senki öngólt lőni?
-Mi az a fene nagy fenyegetettség érzet? Ebben a játékban SEHOGY nem lehet maradandó kárt okozni a másiknak, akkor most mire is gondolsz???

Játéktechnika:
-A citadella egyezmény pont hogy a kis szöviknek jó, akik nem tudnak védekezni máshogy az értelmetlenül lövöldöző nagy szövik ellen.
-A Hercegnő féle partizán szövi pont ez ellen teljes ellenlépés, értelmetlen rá visszalőni, mert 5-nél nagyobb csapás úgy se lehet rajta. (Pont ugyan olyan mint a TP tömés, ami ellen nincs védelem...)

Más, hogy mi is felhígultunk, és sajnálatos, hogy a forrófejű fiatalok véleménye alapján ítéled meg az egész szövetséget
Viskos hozzászólásáért én kérek elnézést, kritikán aluli, de nem vagyok az apja és ez egy "szabad?" ország...
Pontszám: 5.33
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
809. hozzászólás - 2010.01.03. 19:14:47 (Válasz Birka #808 hozzászólására.)
"Szeretném, ha megmutatnád:
-Hol tiltottunk meg bárkinek bármit. Pont te mondtad, hogy benne van a játékban! Jah, hogy nem szeret senki öngólt lőni?"

A citadellaegyezmény nem a kisszövik védelme miatt alakult. Ezt te is tudod. Ez a Te védelemed szolgálta. Addig amíg Neked nem kellett, max szóbeszédként létezett.

"-Mi az a fene nagy fenyegetettség érzet? Ebben a játékban SEHOGY nem lehet maradandó kárt okozni a másiknak, akkor most mire is gondolsz???"

Ha Te korlátozol engem abban, h az tegyek amit én a szabályok szerint megtehetek, az nekem rossz érzés. S ha ezt konrét céllal, tudatosan építgetve teszed, az nekem nem jó, nem érzem magam biztonságban tőlük. Mint ahogy Neked sem jó a citadellacsapás.

"Játéktechnika:
-A citadella egyezmény pont hogy a kis szöviknek jó, akik nem tudnak védekezni máshogy az értelmetlenül lövöldöző nagy szövik ellen."

A kis szövik szívják meg legjobban a dolgot. Hol találsz olyan szövit, ami értelmetlenül lődöz kis szövire. Én csak olyannal találkoztam, ahol a kicsik ezzel védekeztek. Te is tudod, h a nagy szöviket kanyarra nem érdekli h van rajtuk csapás avagy senem. Ez áltatás, mind ön mind mások szintjén.

"-A Hercegnő féle partizán szövi pont ez ellen teljes ellenlépés, értelmetlen rá visszalőni, mert 5-nél nagyobb csapás úgy se lehet rajta. (Pont ugyan olyan mint a TP tömés, ami ellen nincs védelem...)"

A TP tömés ellen is van védelem, mégha nem is a legtökéletesebb. A Hnő-féle szövi tökéletesen arra épült ami a funkciója. A jelenlegi funkció az volt, h bizonyítson. Mindig lesz olyan aki egy lépést máshogy értékel, mint ti. A vélt vagy valós aggresszió mindig szül partizánokat.
Itt most sok múlott azon is h a kommunikáció akadozott, nem kicsit.

"Más, hogy mi is felhígultunk, és sajnálatos, hogy a forrófejű fiatalok véleménye alapján ítéled meg az egész szövetséget
Viskos hozzászólásáért én kérek elnézést, kritikán aluli, de nem vagyok az apja és ez egy "szabad?" ország..."

Én nem szóltam le a szövetségedet, én csak Viskos hozzászólását minősítettem. Szabad bizony ezzel sincs baj, én is véleménytmondok épp. Az elnézéskérést viszont elfogadom.

Edit: bocs, h nem jól használtam az idézetet.
A hozzászólást Ddyy módosította 2010.01.03. 19:18:09-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 6.29
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
810. hozzászólás - 2010.01.03. 20:03:18 (Válasz Ddyy #809 hozzászólására.)
A citadellaegyezmény nem a kisszövik védelme miatt alakult. Ezt te is tudod. Ez a Te védelemed szolgálta. Addig amíg Neked nem kellett, max szóbeszédként létezett.


Ez valós agresszióra, válaszlépésként jött létre az egyezmény, mely elvi síkon létezett, de nem volt addig a pontig olyan fenyegetettség, mely indokolttá tette volna a megalapítását. Emlékeim szerint pont az Illu volt azon szövi az élen, aki először "elsült".

Ha Te korlátozol engem abban, h az tegyek amit én a szabályok szerint megtehetek, az nekem rossz érzés. S ha ezt konrét céllal, tudatosan építgetve teszed, az nekem nem jó, nem érzem magam biztonságban tőlük. Mint ahogy Neked sem jó a citadellacsapás.


Továbbra se mondtál konkrét dolgot miben korlátoztalak! Egyetlen egy kérésem volt anno, amit totál kiforgattatok azonnal. "Amikor az első KH megjelenés előtt próbáltam ésszerűen lobbizni a másodlagosok fejlesztésének elnapolását a KH megjelenése utánra."
Ne mond nekem, hogy nem indíthattatok volna háborút, citadellázhattatok volna!

Hol találsz olyan szövit, ami értelmetlenül lődöz kis szövire.


Az illu konkrétan egy 10 vagy 13 fővel kisebb szövire, amikor csaptatok ránk?

Te is tudod, h a nagy szöviket kanyarra nem érdekli h van rajtuk csapás avagy senem. Ez áltatás, mind ön mind mások szintjén.


800k-t regen naponta a kút, csak én konstruálok:
19912 varázspontért építettél az épületbe 182526 lélekenergiát!
Teljesen értelmetlen a pc, nem is beszélve arról, hogy lassan nincs mit építeni azaz akár le se kell szedni.
Éppen ezért nem igaz az hogy a kis szövik szívják meg az pc egyezményt, ott még számít!

A Hnő-féle szövi tökéletesen arra épült ami a funkciója. A jelenlegi funkció az volt, h bizonyítson. Mindig lesz olyan aki egy lépést máshogy értékel, mint ti. A vélt vagy valós aggresszió mindig szül partizánokat.


A Hercegnő féle epikus szövi a Mohir "alszövije". Csak egy lépés, hogy a PC egyezmény rájöjjön arra, hogy a Mohírt kell bombázni a partízánjaik ténykedése kapcsán.

A TP tömés ellen is van védelem, még ha nem is a legtökéletesebb.


Kivi vagyok mit az, mert én nem találtam semmit ami használható lenne...
Pontszám: 5.48
népszerűKistothFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
811. hozzászólás - 2010.01.03. 20:47:11 (Válasz Rodriguez #800 hozzászólására.)
Kedves Rodriguez!
Elmondanám, hogy a KoD első szóra eleget tett az egyezményi kötelezettségeinek.
Ennyi....
Pontszám: 7.03
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
812. hozzászólás - 2010.01.03. 20:50:30 (Válasz Birka #810 hozzászólására.)
Haj de sokat kell írni. Öreg vagyok én má ehhez.
Nade lássuk:
Ez valós agresszióra, válaszlépésként jött létre az egyezmény, mely elvi síkon létezett, de nem volt addig a pontig olyan fenyegetettség, mely indokolttá tette volna a megalapítását. Emlékeim szerint pont az Illu volt azon szövi az élen, aki először "elsült".


Az agresszió a megtámadottság okán miért is jogos? Ti támadtátok az Illut, s a PC-re hirtelen összecsődültetek. Tudom, az a gond, h a tényleges háború megkezdése előtt történt. Valóban. Megkaptuk a hadüzenetet és bekészítettük a PC-t. Csak sajnos pár perccel előbb elsült -tapasztalatlanság okán- mielőtt még kikerült vóna az eseményekbe (korai citadellaömlés). Ez előfordul. Tehát akkor mi is volt előbb? A tyúk vagy a tojás? Ki az aki fenyegetett? Látod, ez is csak nézőpont kérdése.

Továbbra se mondtál konkrét dolgot miben korlátoztalak!


Hmm, lásd a fentiek következménye. A CTR megalakításaa saját célra nekem azt jelenti h "NE TOVÁBB!"

Egyetlen egy kérésem volt anno, amit totál kiforgattatok azonnal. "Amikor az első KH megjelenés előtt próbáltam ésszerűen lobbizni a másodlagosok fejlesztésének elnapolását a KH megjelenése utánra."


Bocsi, de ezt én most nem értem, asszem rossz embernek címezted. Kicsinált a micsoda? Kérlek vedd figyelembe h én a CTR-ről beszélek, s nem vagyok diplomata aki minden eseményünkből felkészült.

Ne mond nekem, hogy nem indíthattatok volna háborút, citadellázhattatok volna!


Ki ellen kellett volna háború? Kit kellett vón lecitáznunk?

Az illu konkrétan egy 10 vagy 13 fővel kisebb szövire, amikor csaptatok ránk?


Mármint ti voltatok akkor 10 vagy 13 fővel kevesebben? De hát támadtatok, fontos e tekintetben a létszámotok, fö főleg ha a karakterek erősségét szemléljük?
Más ellen meg nem emlékszem , h használtuk volna, s ha mégis, biztos vagyok benne h nem volt indokolatlan.


800k-t regen naponta a kút, csak én konstruálok:
19912 varázspontért építettél az épületbe 182526 lélekenergiát!
Teljesen értelmetlen a pc, nem is beszélve arról, hogy lassan nincs mit építeni azaz akár le se kell szedni.
Éppen ezért nem igaz az hogy a kis szövik szívják meg az pc egyezményt, ott még számít!


Birka: a PC teljesen értelmetlen dolog. De pont a picik avagy gyengébbek használhatják eredményesen. Ha egy kicsi szöv úgy dönt h CTR tag lesz és vállalja h belép, akkor azzal is szembe kell néznie h az ő ténykedésük agressziónak minősül egy olyan háborúban, amihez az égvilágon semmi közük sincs. Ezért tartom értelmetlennek a rácsot. És még néhány ok miatt. Használják nyugodtan, de ne kelljen má rettegniük.
De mondom máshogy: a CTR ha kisszövik vannak benne akkor értelmes, de a nagyok, a top mi a lófüttyöt keres bent? Mitől félnek? Tudom mondhatod azt erre, h a kicsiket véded, de ez itt nem erről szól.

A Hercegnő féle epikus szövi a Mohir "alszövije". Csak egy lépés, hogy a PC egyezmény rájöjjön arra, hogy a Mohírt kell bombázni a partízánjaik ténykedése kapcsán.


Na mond és akkor mi lesz? Lecitázzátok a MOHIRt? Együtt? Kéz a kézben? A Mohir vissza fog rúgni, és ezt tessék a szövetségnek tudomásul venni. Akkor a kis szövik hiába hivatkoznak arra, h "dehát ők csak a CTR miatt..." nem számít. Agresszor vagy, viseld. Ez egy ördögi kör lenne, nem érdemes meglépni.
(Bocsi Mohirtagok h a tiétekkel verem a csalánt, de ezt adta Birka a kezembe. Ej de szép képet sikerült elővarázsolnom )

Azt tudod ugye, h én Illus vagyok? Semmi célom nincs ezzel, csak kérdem.


Mutogathatunk szerte-szana, h ő kezdte, meg nem is voltam ott, de minek? A CTR nem képes védelmet adni. A CTR egy szó ami kibiggyesztve a szövifalra elrettentheti az esetleges elnyomottakat. Hány olyan szövi van, akiket lefarmol ez-az amaz s nem tud semmit tenni ellene. Miért? Mert ott a CTR és fél. Csakhogy a CTR egy álom, egy kipukkant lufi. Ez a világ a v3. Elméletileg békés. Háború meg van. No de ugyan már hagyjuk békén a népet h csak azt tegye amit akar, és ne helyiseriffkedjünk büdös bagót szívva.
Ez nem a Te harcod immáron.

Tudom, h minden nézőpont kérdése.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 6.35
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
813. hozzászólás - 2010.01.03. 21:11:15
Most hogy így elömlengtünk, tegyük le a lantot

Lényegtelen mi volt, a jelen az, hogy portyázni, háborúzni se érdemes már (TP tömés, 0 lés portyák), tiszta legó lenne innen a dolog, de lassan építeni sincs mit Elképzelni nem tudom V1-en mit csinálnak a srácok az élen, nekik már az epik is beteszi a kiskaput, akkor mi marad? Bajnokin üthetik a saját klónjaikat, és van 12% esély rá, hogy megnyerjék azt a kategóriát, ahol senki más nincs, csak a karakter meg a klónjai?
Szép jövőkép
Pontszám: 4.92
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
814. hozzászólás - 2010.01.03. 21:15:33
A Mohírnak semmi köze nincs ahhoz amít mi csinálunk. Azért lövünk, mert nincs a kijelölt szövin sapka, ha meg van akkor azért

Kistoth, szerintem maradj csendben, túl friss vagy te még ahhoz, hogy beledumálj Amúgy meg nem érdekel, hogy lőttök e vagy sem

A lövöldözés, nem szabályellenes, hiába vergődik itt bárki, mint vakond a betonon.
Pontszám: 4.08
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
815. hozzászólás - 2010.01.03. 21:15:56 (Válasz Birka #813 hozzászólására.)
Egyetértek.

Sztem sör is kéne.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 7.36
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
816. hozzászólás - 2010.01.05. 20:45:26 (Válasz Danielle Wildrose #795 hozzászólására.)
Idézet: Danielle Wildrose - 2010.01.02. 14:38:17
Idézet: Tseby'dr akula - 2009.12.31. 19:04:59
Langy esőben, tömör ködben,
hót részegen, mély gödörben,
szilveszternek nehéz napján,
négykézláb az árok partján,
átölelem a világot,
Boldog Új Évet Kívánok!


Ha tényleg ez lett volna a tényállás, nem tisztelsz meg minket jelenléteddel 23:55-kor a szövetségi épületeink ajtaját döngetve
És még meghívód se volt...micsoda csibésztempó ez!?! Éljen a jelenlegi háborús rendszer!

De poénnak jó volt! A Sub Rosa gratulál a Toronynak az éfjéli disznólesés alkalmából! Húsvétkor revans!


23:55-kor javában lödöztem a rakétákat az udvaron egy üveg pezsgővel a kezemben

állításodat esetleg csatajelentéssel alátámaszthattad volna persze hazugságokat állítani könnyebb......

Január 01. 05:13 Tseby'dr akula Danielle Wildrose Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1607 lélekenergia és 30 TP. Csata leírása

mivel kontimuumszükítésem 0 és háború se volt köztünk ezért este 9 után nem is támadhattalak ennyit a hazugságodról.........

Most nézem hogy háború mégis volt de te azért morogtál akkor hogy 23:55-kor kezdődött a háború, arról meg nem tehetek dél körül üzentem hadat
A hozzászólást Tseby'dr akula módosította 2010.01.05. 21:21:08-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.54
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
817. hozzászólás - 2010.01.05. 21:01:41 (Válasz Tseby'dr akula #816 hozzászólására.)
Csatajelentés?
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.90
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
818. hozzászólás - 2010.01.05. 21:11:17 (Válasz Rodriguez #814 hozzászólására.)
Szabinho kérésére


Tseby'dr akula
Zafír Horda
VS
Danielle Wildrose
Danielle Wildrose
Smaragd Horda
Idomított állataid, Hami, egy 57. szintű gyilkos szilmill, Beverem a szádat, egy 30. szintű varkaudar berzerker, Pengesárkány, egy 30. szintű halálhozó és Kapus, egy 34. szintű kőtroll is részt vesznek a csatában. Danielle Wildrose idomított állata, Tattoo, egy 43. szintű mutáns asztrálszárnyas is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Danielle Wildrose feléd dob egy kataklizma varázslatot. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 118 pontnyit sérültél. Az állataid 14 életpontot sebződtek.
Mormolsz, kezedből kirepül egy kataklizma. (-205 VP). 1539 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 369 életpontot sebződött.
Regenerálsz 4 életpontot.
Danielle Wildrose vicsorogva sújt rád a Vámpírtőrrel. 143 pontnyit sebzett rajtad. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-2 lélekenergia) Az állataid 3 életpontot sebződtek. Tattoo is rádtámad. 39 életpontot sebzett
Lesújtasz ellenfeledre. Nem találtál! Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is támadnak. 4 támadással 50 sebzést okoztak.
Regenerálsz 4 életpontot.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Danielle Wildrose egy alsó támadást indít. Melléütött! Tattoo is rád veti magát. 38 életpontot sebzett
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Danielle Wildrose az utolsó pillanatban félreugrik. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 65 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 4 életpontot.
Danielle Wildrose vicsorogva sújt rád a Vámpírtőrrel. 50 pontnyit sebzett rajtad. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-1 lélekenergia) Az állataid 1 életpontot sebződtek. Tattoo is rád veti magát. Mellé!
Lesújtasz a Hóförgeteggel. Danielle Wildrose az utolsó pillanatban félreugrik. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 83 sebzés!
Regenerálsz 4 életpontot.
Danielle Wildrose egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz. Tattoo acsarogva támad. 23 sebzést okozott.
Lesújtasz a Hóförgeteggel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Danielle Wildrose páncéljáról. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus acsarogva támadnak. 3 támadással 93 sebzést okoztak.
Regenerálsz 4 életpontot.
Danielle Wildrose egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 111 ép-t sebződsz. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-2 lélekenergia) Az állataid 2 életpontot sebződtek. Tattoo is rádtámad. 30 életpontot sebzett
Lesújtasz ellenfeledre. 191 pontnyit sebeztél. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is támadnak. 3 támadással 110 sebzés!
Regenerálsz 4 életpontot.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Danielle Wildrose megpróbál oldalról támadni. Ütése célt téveszt! Tattoo is rád veti magát. Nem talált.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Danielle Wildrose páncéljáról. Hami, Beverem a szádat, Pengesárkány és Kapus is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 109 sebzés!
Regenerálsz 4 életpontot.
A csatában összesen 2240 sebzést okoztál, és 552 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1607 lélekenergia és 30 TP!
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 2.94
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
819. hozzászólás - 2010.01.06. 12:08:28
Majd tessék már elvinni kinzóba engemet... :D Olyan este 8 órára már támadó leszek... Csak mert addig még levadászok 225 csp-t... most van nálam 200 K :D

(pontozzatok le-fel... nem érdekel az írom... )
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2.73
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
820. hozzászólás - 2010.01.06. 20:17:04 (Válasz Viszok009 #819 hozzászólására.)
váltsá hordát wazze kéket nem tudok kamrázni
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.94
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője