Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
221. hozzászólás - 2009.09.02. 21:31:37
Konkrétan igen sokan manózunk, csak nem all innel. Szerintem nagyon kevés karakter van aki a 30-as minimum kvótát nem nyomja majd le.

Igazandiból a Zarknod lobbi az amiből már az egész fórumnak elege van!

Helyzet adott, ezt a csontot jobban már nemlehet lerágni, a szitu nem fog változni!

Tessék abbahagyni amorgolódást, és futni a top10 lista után. Vagy bejön vagy sem! Amint megvolt az eredményhirdetés, utána lehet síróversenyt rendezni. Ha gyenge a jutalom azért, ha erős azért
Pontszám: 4.80
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
222. hozzászólás - 2009.09.02. 21:41:00
Zarknod témáról már többször leírtam véleményem, nem ismétlem magam.

Viszont jó lenne ha tárgyilagosak maradnátok és nem kezdenétek el minden topicban személyeskedni és csak a magatokét szajkózni. Rossz benézni pár helyre mert a témával kapcsolatban egy db hsz-t nem lehet találni. Intézzétek privátban ezeket a dolgokat mert senki nem kíváncsi az egész agymenésetekre!

Edit: Tudom, hogy az igazság fizikai fájdalmat okoz, és ezért kell lepontozni a hozzászólásomat, de ezzel csak a saját szegénységi bizonyítványotokat mutatjátok be.
A hozzászólást Tabac módosította 2009.09.02. 21:51:25-kor
Pontszám: 5.66
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
223. hozzászólás - 2009.09.02. 21:48:53 (Válasz Tabac #222 hozzászólására.)
Pedig amit itt látsz, az nagyon jellemző a V3ra sajnos. Más szemében a szálkát effektus most a divat

Inkább arról beszéljünk, hogy mikor jön végre a Kristályhorda. Hátha a KH kicsit megváltoztatná a mentalitást a szerveren
Pontszám: 4.86
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
224. hozzászólás - 2009.09.02. 21:55:07
Bár egy iciri-picirit témát tévesztett, no meg V3-n pont nincs karakterem, azért ezt nem hagyhattam szó nélkül. Őszintén szólva, nem igazán értem, miért esik a két véglet így egymásnak!
Abban a kivételezett helyzetben vagyok (szörnyű dolog fog kiszaladni a kezemből), hogy magasról tehetek a karakterfejlesztésre, kicsit hosszú sztori, a lényeg talán az, hogy unalmas a V4-hez képest, viszont vszínűleg nemsokára felpörög. Még el kell érnem valamit, utána fogok hordát váltani, ha összejön, V1 egyik legelismertebb - nem legnagyobb! - szövije vár rám. Mivel ez egy próbakari, félig-meddig elcsesztem, de vagyok olyan alacsony szinten, hogy a mesterek segítségével majd korrigáljuk.

No, ezt csak azért kellett látszólag feleslegesen leírnom, hogy egyértelmű legyen: egy ideje csak a manózásnak élek. 2 szinttel ezelőttig folyamatosan top10 voltam, most nagyon NEM. Egyáltalán nem érdekel, mindössze szeretném a maradék két relikviát is kiütni, csak ez éltet. Hogy mi lesz a kompenzáció? Őszintén szólva, tök8. Inkább mókás legyen, de lehet táp is.
Vonatkoztassunk most el tőlem.

Hogy miért sírnak sokan minél nagyobb jutalomért? Hát azért, mert ez egy teljesen természetes emberi dolog. Őket talán valamivel jobban megértem - de korántsem mondanám, hogy bárki mellett állást foglalok -, megmondom miért:
Igencsak vakon belevágtak valamibe, és ezért a maximumot várják el jutalmul. Aki viszont nem vagy alig manózik, az ugyan miért sajnálja tőlük? Elkúrták a karakterüket, ezzel jönnek, há' mé' nem látták előre, bla-bla, tudom, nem is ez lényeg, hanem akár szerepjátékosi szemszögből (én azért vagyok annyira földhözragadt, hogy ne ez legyen a fő nézőpont), akár valóságosan miért ne érdemelnék meg? A póker-példánál maradva, ha valaki kiszállt, és a kör végén elkezdi osztani a játékost, aki sz.r lapokra 'all in'-t mondott, nyert, de fintorgott még egy sort, hogy a vállalt kockázatért ugyan lehetett volna több is a nyeremény... Azt milyen jogon bírálja az, aki nem játszott az adott körben? Persze, egy idő után kellemetlen a fölös rinya, de még egyszer mondom, szerintem ez tök emberi.

Aki nem vagy keveset manózik, az használja ki az ebből adódó előnyét, és tűrje az oppozit hsz-ait. Aki meg gyilkolja őket ezerrel, nyugodt szívvel lobbizon a megérdemelt jutalomért, csak tényleg ne másokat tegyen felelőssé azért, mert pl.: ehhez a bajnokihoz köze nem lesz.
Pontszám: 6.86
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
225. hozzászólás - 2009.09.02. 21:55:15 (Válasz Andaxin #223 hozzászólására.)
Az 35 db 50-es karinál fog jönni. Most van 21, még egy kis időbe beletelik. Reméljük hoz egy kis színt a dolgokba.
Pontszám: 8.57
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
226. hozzászólás - 2009.09.02. 22:00:56 (Válasz Tabac #225 hozzászólására.)
Legoptimálisabb esetben Szeptember közepén-végén lenne 35 db 50-es karakter (Visszafogottakat nem számolva!), ekkor az élmezőny várhatóan 55-60. szintre várható.


Ezt valahogy júli közepén tippeltem
Pontszám: 4.87
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
227. hozzászólás - 2009.09.02. 22:05:57 (Válasz Birka #226 hozzászólására.)
Persze tippelted. Te ezt Excel-lel kikalkuláltad már.
Pontszám: 6.86
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
228. hozzászólás - 2009.09.02. 23:47:32 (Válasz Rokamoka #224 hozzászólására.)
Csak hogy tudd azért megy a sírás, mert V1en bőven helyre lehet hozni egy elrontott karaktert. De V3on, ha a toppon rontod el, garantálom, hogy az életben nem hozod helyre. Persze van rá mód, de az már illegális. Visszafogottat sem éri meg, mert elképzelhető, hogy nagyon sok más játékosnak is van már. Az egyetlen járható út a Törlés gomb. És ahogy én észrevettem McPaul ujja már e gomb felett izzad.
Pontszám: 6.16
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
229. hozzászólás - 2009.09.02. 23:57:13 (Válasz Paulkaresz #219 hozzászólására.)
Idézet: Paulkaresz - 2009.09.02. 21:24:25
nekem pedig olyan érzésem van hogy azok írnak be hogy ilyen-olyan barmok vagytok akik nem eventeznek és így attól tartanak hogy komolyabb hártányba kerülhetnek.a játékvezetés meg ne támogassa a vakmerőbb karaktereket,hiszen jól látszik hogy ebből a klánunk messze a legjobban jönne ki


Aki félti a karakterét a veszteségektől, az nem manózik. Aki meg részt vesz benne legalább élvezze. Aki meg azon kárörvendik, hogy mások többet manóznak a szerinte elfogadható mennyiségnél és így könnyedén leveri őket portyában, az élvezze ki ezt a rövid időt most. A többi gondolatomat inkább töröltem. A manócsatát úgyis az nyeri, aki jártasabb a pszichológiai hadviselésben.
Pontszám: 7.43
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
230. hozzászólás - 2009.09.03. 10:35:31 (Válasz Nari77 #228 hozzászólására.)
Lehet izzad már a gomb felett,de azért az iszonyatos sírásával megpróbálja elérni,hogy csak jól jöjjön ki a dologból.A Zarknod topicban is kb ugyanaz a 30 ember sír folyamatosan de Miklós csak azt látja,hogy megy a sírás nem azt,hogy ugyanaz a brancs csinálja.Megvan mindkét relikviám több mint 100 leölt manóval és semmi baja a karakteremnek.Ha a végén még kapok valami jutalmat annak csak örülök na nem hát nem.Senki sem kényyszerített manózásra ahogy Mcpault sem csak ő úgy képzeli a pénzéért neki előny jár mindenhol,és neki kell nyerjen.
Bárki írt a Zarknod topicba aki nem a sírósokkal értett egyet lepontozták.Bárki sírt minél jobban, felpontozták.Kicsit szánalmas de úgy látszik ez kell az embereknek.

Mcpaul slepp pontozhat lefele,ahogy szokták.
Pontszám: 4.91
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
231. hozzászólás - 2009.09.03. 10:58:16 (Válasz Morpheus #230 hozzászólására.)
Sírás miatt törölve.
A hozzászólást Rodriguez módosította 2009.09.06. 08:52:50-kor
Pontszám: 4.75
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
232. hozzászólás - 2009.09.03. 13:06:59
Látom ebből a topicból is zarknodos, szájkarates topic lett :S

Jó lenne ha a lényegről menne a vita nem pedig a pontozásokról meg hogy ki mennyire nagylegény dumában.........

Látod Barik itt is megy az anyázás nemcsak a traviban igaz ott meg lehetett torolni akármekkora is volt a szintkülönbség, de még mindig aztmondom ez jobb játék és akármit is adnak a végén én biztos nem törlök, de legközelebb bugmentesebb és fantáziadusabb eventet szeretnénk látni, ha kell van több ember aki szívesen segít a kidolgozásában.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.26
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
233. hozzászólás - 2009.09.03. 13:38:39
Én visszakanyarodnék egy 1 hónappal ezelőtti kérdésemhez.
Megy már a v3 egy ideje, és minden hónapban színesebbnél színesebb statisztikákat látni.
Nincs valakinek gyűjteménye arról, hogy melyik bajnokin kik lettek eredményesek és melyik kategóriában?
Pontszám: 7.00
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
234. hozzászólás - 2009.09.03. 13:54:48 (Válasz Impopo #233 hozzászólására.)
Idézet: Impopo - 2009.09.03. 13:38:39
Én visszakanyarodnék egy 1 hónappal ezelőtti kérdésemhez.
Megy már a v3 egy ideje, és minden hónapban színesebbnél színesebb statisztikákat látni.
Nincs valakinek gyűjteménye arról, hogy melyik bajnokin kik lettek eredményesek és melyik kategóriában?


már olvastam többen javasolták hogy meg lehessen tekinteni az eddigi bajnokokat és esetleg egy bajnoki után ki lennének valahova írva az eredmények, talán majd egyszer sor kerül rá
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.19
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
235. hozzászólás - 2009.09.03. 13:56:28 (Válasz Morpheus #230 hozzászólására.)
Idézet: Morpheus - 2009.09.03. 10:35:31
Lehet izzad már a gomb felett,de azért az iszonyatos sírásával megpróbálja elérni,hogy csak jól jöjjön ki a dologból.A Zarknod topicban is kb ugyanaz a 30 ember sír folyamatosan de Miklós csak azt látja,hogy megy a sírás nem azt,hogy ugyanaz a brancs csinálja.Megvan mindkét relikviám több mint 100 leölt manóval és semmi baja a karakteremnek.Ha a végén még kapok valami jutalmat annak csak örülök na nem hát nem.Senki sem kényyszerített manózásra ahogy Mcpault sem csak ő úgy képzeli a pénzéért neki előny jár mindenhol,és neki kell nyerjen.
Bárki írt a Zarknod topicba aki nem a sírósokkal értett egyet lepontozták.Bárki sírt minél jobban, felpontozták.Kicsit szánalmas de úgy látszik ez kell az embereknek.

Mcpaul slepp pontozhat lefele,ahogy szokták.


Ebben pont nincs igazad, honnan veszed, hogy ők voltak? A fórum pontozással az a baj, ha az egyik post 5ös alatt van, azt mindenki 1esre szavazza tovább birka módjára. El tudom képzelni, hogy csak 1 sírós ember pontozta le ezeket a hozzászólásokat.

A másik meg, hogy én rengeteget sírtam azért, mert tönkre vágták a mananyelőmet a mágiaelnyelő bevezetésével. Egyetlen egy postot sem szavaztam le, ha nem értett velem egyet. Egyetlen egyet sem.
Pontszám: 7.67
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
236. hozzászólás - 2009.09.03. 15:34:41 (Válasz Nari77 #235 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.09.03. 13:56:28

A másik meg, hogy én rengeteget sírtam azért, mert tönkre vágták a mananyelőmet a mágiaelnyelő bevezetésével. Egyetlen egy postot sem szavaztam le, ha nem értett velem egyet. Egyetlen egyet sem.


De látod, nem is javították ki

A lepontozásokról: sajnos ez szintén emberi tulajdonság, nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Anno beállítottam, hogy a 5 alatti pontszámú hozzászólásokat nem mutatja. De azokat is mindig megnézem azóta, hogy teljesen "pofára" megy a pontozás. Az illető meglátja a felhasználónevet és már le is pontozza. Jobb esetben talán még elolvassa a hozzászólást, sőt, érdemben reagál, hogy miért adott kevesebb pontot.

V3ban meg a világ indulása óta megy a csűrés-csavarás, az arcoskodás, a személyeskedés, egymásra köpködés, stb., hagy ne részletezzem
Mindenkit jobban foglalkoztat a másik, mint a saját karaktere, ezért nem is várható, hogy a fórumon normális keretek között lehessen egyeztetni.

Tény, hogy a magasabb pontszámú hozzászólásokat én is szívesebben olvasom, de az alacsonyabb pontszámúak közül is vannak kifejezettem értelmes megnyilvánulások. Szerzőtől függetlenül.
A hozzászólást Andaxin módosította 2009.09.03. 15:47:27-kor
Pontszám: 3.95
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
237. hozzászólás - 2009.09.03. 15:36:49 (Válasz Andaxin #236 hozzászólására.)
Idézet: Andaxin - 2009.09.03. 15:34:41

De látod, nem is javították ki


Miért ha lepontoztam volna, akkor kijavították volna?
Pontszám: 6.17
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
238. hozzászólás - 2009.09.04. 14:51:50
Lezajlott a bajnoki! Gratu a győzteseknek!

Az én oldalamat meg furkálta, hogy mennyire volt megérdemelt Dorina Győzelme a kiemelkedő teljesítménye tükrében

Gratula a brutálisan kioptimalizált karakterhez!

Kis csámcsognivaló ezennel:
http://kepfeltoltes.hu/090904/Dorina_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mód.: Képnek nagyon nagy volt kis monitoron
A hozzászólást Birka módosította 2009.09.04. 14:53:10-kor
Pontszám: 5.18
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
239. hozzászólás - 2009.09.04. 16:46:56 (Válasz Birka #238 hozzászólására.)
Én is gratulálnék a győzteseknek, de Barik mester egy kis magyarázatot írhatnál a kis függvényeidhez, pld hogy miért csökkennek az értékek, vagy tükörírással készültek netán és a piros vonalak mit jeleznek?
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.65
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
240. hozzászólás - 2009.09.04. 18:33:39 (Válasz Tseby'dr akula #239 hozzászólására.)
A piros szint Dorina értéke.
A kék pöttyök a top40 tulajdonságlistás értéke.
Azért csökken, mert direkt sorba van mind rakva, hogy látszódjon a tendencia.
Minden tul graf. azonos beosztású, hogy aranyaiban össze lehessen hasonlítani miben hányadik...
Az uccsó graf. abban érdekes, hogy le lehet mérni mennyire húzott el az első pár kék pötty tulfejlesztésben...

Amúgy Rene koma meg van dicsérve a top 5-be illő léegyenlege van 46. szinten. Nem is értem Xardas hogy verte be, maximum varázslat rnd...

Léegyenérték: Az összes tult szerencséstül ennyi lé lenne kifejleszteni a mostani szintre mindenféle bónuszok nélkül...
A hozzászólást Birka módosította 2009.09.04. 18:55:23-kor
Pontszám: 5.22
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője