Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
521. hozzászólás - 2009.11.09. 22:09:41 (Válasz Rodriguez #519 hozzászólására.)
menjél kávézni
Pontszám: 5.08
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
522. hozzászólás - 2009.11.10. 08:17:03 (Válasz Birka #515 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.11.09. 20:42:41
Jól látom, hogy Ronon törölt a 7. helyről tullista alapján?


Igen, sajnos nem volt ideje a VÚ-ra és egyéb dolgokra együtt. Próbált félgőzön játszani egy ideje, de akkor is ittragadt egyéb elfoglaltságai helyett, úgyhogy ezt a megoldást választotta.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.66
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
523. hozzászólás - 2009.11.10. 08:31:27 (Válasz Zsolesz #522 hozzászólására.)
R.I.P. Ronon

Zsolesz, teljesen ertheto...
Pontszám: 7.33
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
524. hozzászólás - 2009.11.10. 10:33:09
Minden jot neki.
Pontszám: 6.83
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
525. hozzászólás - 2009.11.11. 20:44:25
Rájöttem, hogy lehet valaki top kari

Nem a karakterét alakítja úgy, hogy első legyen, hanem a játék készítőit bombázza addig, amíg a játék úgy nem alakul, ahogy neki jó lesz. Ez jó, mert nem kell azon gondolkodni, hogy mit fejlesszen, hanem csak kitalálja magának ami jó. Ha meg valaki/valami erős, akkor elkezd sírni, hogy az úgy nem jó, és akkor szépen legyengítik.
A hozzászólást Rodriguez módosította 2009.11.11. 20:45:05-kor
Pontszám: 6.73
fórumozóReneFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
526. hozzászólás - 2009.11.11. 21:23:00
Hercegnő!!

Csak nem a szkarabeusz leszabalyozása tette be neked a kaput?


Mondjuk utolag modositani egy dukaton vett targy tulajdonsagait lehet nem a legkorektebb dolog...
Pontszám: 7.36
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
527. hozzászólás - 2009.11.11. 21:30:46
Ráadásul drasztikusan le lett szabályozva. (szint x 500 le nevetségesen kevés) Őszintén sajnálok minden szkarabeusz tulajdonost.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9.06
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
528. hozzászólás - 2009.11.11. 21:35:01 (Válasz Ricardo #527 hozzászólására.)
szint *500?

ekkora szopást..
Pontszám: 8.90
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
529. hozzászólás - 2009.11.11. 21:43:37 (Válasz Rene #526 hozzászólására.)
Nem a lekorlátozás zavar, bár volt már 55 és 97k-s fogásom. Hanem hogy Birka sír egyet és máris le van korlátozva valami ami neki nincs.

Elmélet korlát, ami most nálam 28k körül van, röhejes, bár gondolom így is lesz visszatartó ereje, az dűhít, hogy azért változtatnak egy relikvián, hogy Birka kényelmesen tudjon játszani, nehogy már oda kelljen arra az egy emberre figyelni, akit elér és van ilyene. Kész kabaré.

Még én voltam leszólva, mikor beírtam, hogy Birka köré fejlesztik a játékot, mi jön még? Minden hűség záloga tulajdonos, aki 60. szint felett van és gyémánt hordás az kap napi +5-öt minden TÖ-re vagy ezen feltételek teljesülése mellett minden kalandot automatikusan teljesít, próbák nélkül.

Miért nem csinálnak neki egy külön szervert akkor, ahol bohóckodhat.
Pontszám: 7.20
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
530. hozzászólás - 2009.11.11. 22:17:13
Én nem bánom, hogy lehet rinyálni, és nagyon kedves gesztus a játékvezetőktől, hogy odafigyelnek a panaszkodásra. Én konkrétan csak annyit hiányolok, hogy a kisírt változtatási ötleteket nincs lehetősége a többségnek leszavazni, vagy támogatni az éles játékba bekerülés ELŐTT.

Akkor a gyanú árnyéka sem vetülne egy-egy játékosra, hogy ő az oka xy változtatásnak. A többség akarata érvényesülne. A játékvezetőt sem szidná senki, hogy miért csak 1-2 játékosra hallgat, mert a többség akaratát programozná le.

A szkarabeuszra azért ráfért a korlátozás, el kell ismerni.
V3-Szeptimusz
Pontszám: 3.27
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
531. hozzászólás - 2009.11.11. 22:27:50 (Válasz Smargd Harcos #530 hozzászólására.)
Nem a korlátozásával van a baj, hanem, hogy azért történt, mert egy top játékos egész nap számol, meg optimalizál, és nehezére esett megjegyezni 3 nevet, abból is csak egyet kellett volna, mert kettőt el se ér.

Gondolom elfogyott a post it otthon, vagy ledobta neki a monitor a cetlit amit odaragasztott, azért szívta be kétszer is egymás után. Az esett miatt gondolom tönkre ment a karaktere is, azóta farmkari lett

Ez a röhej, legközelebb beírja, hogy neki már nem fér bele az életébe a 3és fél perces vadászat és akkor minden gyémántosnak 5mp lesz egy vadászat és automatikusan helyes választ ír neki a gép, mert feltételezi, hogy jó játékos.
Pontszám: 5.96
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
532. hozzászólás - 2009.11.11. 22:30:00 (Válasz Rodriguez #529 hozzászólására.)
Nem én szabtam meg a korlátot.
És igen, én kértem, hogy ne lehessen visszaélni a tárggyal! Most is át tudsz ömleszteni vele napi 60k lét egy rabszolgától, ha úgy adódik, nehogy már ezt keveseld.

Hidd el, baromira meglepődtem, mikor ma ez bekerült. Én ott tartottam, hogy a bő fél éve fejlesztési listán lévő számlálóval megoldottnak tekinti Miklós a dolgot...

Amúgy gondolsz amit akarsz, még egyetlen egy olyan dolgot nem tudsz sorolni, ami az én "tápolásomra" került be, vagy téged drasztikusan "korlátoz" miattam. Bezzeg hányat, ami a te játékmenetedet is könnyíti?

V3-on a top rablás jelenleg 5k környékén van, azért a "szaros" 30k szerintem tényleg elméleti "exploit" védelem...
Pontszám: 5.22
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
533. hozzászólás - 2009.11.11. 22:31:13 (Válasz Smargd Harcos #530 hozzászólására.)
A szavazás modul készül, egyszer meg is lesz
Pontszám: 6.07
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
534. hozzászólás - 2009.11.11. 22:32:57 (Válasz Smargd Harcos #530 hozzászólására.)
Nos, a skara szabályozás nálam is kiverte a biztosítékot.

Nem kevés csp-t áldoztam érte, és utólag azt mondom, nekem pl nem hozta vissza az árát sőt! Ezek után meg aztán pláne... Ha ezt ezelőtt 3 hónappal amikor hozzájutottam bevezetik, még véletlenül se fogok licitálni rá.
Ja, hogy ez visszaélésre ad lehetőséget?! Tessék! Engem bármikor leellenőrizhetnek.

Birka minden teljesítményét elismerem, mert jó stratéga, rászánja az idejét, hogy optimalizáljon, jogos, hogy ha valami "hibát" talál akkor kéri a javítását. Nem véletlen, hogy ott tart, ahol tart. De könyörgöm eddig Ő volt az egyetlen aki kinyitotta a száját azért, mert 3 ember nevét nehéz volt megjegyezni!

Most akkor én is elkezdek gondolkodni azon, hogy az elköltött több mint 1000CSP-ért milyen kompenzációt kérek! Ha megvan tudatom a behoval és nagyon remélem, hogy az én károm is kompenzálva lesz! Nem mondom hogy majd én is törlök, mert úgyis csak egy vagyok a sok fizető vendég közül.
Pontszám: 8.94
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
535. hozzászólás - 2009.11.11. 22:34:26 (Válasz Birka #532 hozzászólására.)
Azért Birka, valljuk be őszintén, hogy exploitra használni a szkarabeuszt jóformán csak akkor lehet, ha valakinek a haverja abbahagyja a játékot és vele egy szinten van.

Másrészt pedig, több millió LE átömlesztése nem picit lesz feltűnő, amit Miklósék amúgyis korrigálnának utólag. Picit olyan mint a kreatív korlátozás, alapvetően elég lenne a rosszhiszemű használókat büntetni...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.97
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
536. hozzászólás - 2009.11.11. 22:35:29 (Válasz Birka #532 hozzászólására.)
Büyüktől 6200-at tudok hozni, ha épp jó kedvében van
Pontszám: 5.83
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
537. hozzászólás - 2009.11.11. 22:39:04 (Válasz Birka #532 hozzászólására.)
Hülyeség ez az exploit duma. A szkarabeuszt eddig csak erős játékos tudta megszerezni, igen magas tapasztalati szinttel. Nehéz lenne elképzelni, hogy valaki a szkarabeusz megszerzése után leáll a főkaraktere fejlesztésével, hogy pár hónap alatt kineveljen egy rabszolgát és csalni kezdjen. Ilyen nincs.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.91
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
538. hozzászólás - 2009.11.11. 22:43:11
Én Pumurnál majdnem otthagytam 700k-t
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.11.11. 22:43:16-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.28
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
539. hozzászólás - 2009.11.11. 22:46:12 (Válasz CaveMaN #538 hozzászólására.)
Mi az majdnem? Félig rákattintottál, aztán kihúztad a dugót?
Pontszám: 5.31
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
540. hozzászólás - 2009.11.11. 22:46:58 (Válasz CaveMaN #535 hozzászólására.)
A kreatív buli legális volt, Csuhiéktól nem azért vették el a lét, mert olyat tettek a kreatívval ami nem legális, hanem egymáshoz belépkedve ütötték a karikkal kölcsönösen a másikat. És ez nem fér bele a helyettesítés szabályba!

Amit a kreatívval csináltak a mai napig legális lenne (etikai részét ne firtassuk), ha nem változott volna meg a kratív és a kivégzés működése.

Cave, a lehet használni, azt jelenti, hogy szabad. Azaz ha egyszer valaki megcsinálja, akkor sajnos nem lehet firtatni. Éppen ezért szerettem volna rá egy korlátot. A hatásfokhoz semmi közöm.

Hercegnő, anno Raintól is 7,5k-t ütöttem asszem, de mostanában sajnos rég nem ilyen jó a helyzet... (Buyukot megfenyítem, hogy mért van nála ennyi lé )

Impopo, az egész scara dolognak csak V3-on van értelme, amikor 1,5-2 misi lével is rohangálunk néha. Amúgy továbbra is drasztikus védelmet vettetek a napi ütések ellen, nincs semmilyen egyéb tárgya mai ezt nyújtaná jelenleg... (Őszintén, hány scarás esetről tudtok ami a mostani határon túl volt? 3-4? )
Pontszám: 5.79
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője