Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
721. hozzászólás - 2009.12.21. 22:32:38 (Válasz Deaxus #716 hozzászólására.)
Direkt nem fogok szólni, de már előre várom a napot Kíváncsi leszek milyen erkölcsi szöveggel jösz majd akkor. A mostani bakelit már nagyon poros, és töredezett
Pontszám: 4.80
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
722. hozzászólás - 2009.12.21. 22:32:51
Én csak egy animációt szeretnék látni a játékban, amikor Hercegnőt bekamrázom, akkor az építőrabszolgámmal együtt odaállítjuk a falhoz. Ő jómunkásemberként lefogja, hogy mozdulni se bírjon én meg addig püfölöm az orrát a pálcámmal amíg bevallva minden bűnét felöklendezi a szkarabeuszát egyenesen a lopós zsákomba. A rabszolgák majd eljátszadoznak vele egymás közt és minden összecsalt LE-ből erősebbre építik a falat. Egészen 80. szintig. És akkor eljön a kánaán ahol LE folyók mellett ülnek az átszellemült arcú túristák és szkarabeuszos történetekkel szórakoztatják egymást...

Lécccciiii.
Pontszám: 6.48
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
723. hozzászólás - 2009.12.21. 22:34:13 (Válasz Viskos #722 hozzászólására.)
Építőrabszolgád van? Multi, fúúúúj
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 6.02
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
724. hozzászólás - 2009.12.21. 22:35:21 (Válasz Birka #720 hozzászólására.)
Lassan eláshatja magát mindenki aki nem úgy táncol ahogy fütyültök, amíg azzal is be nem égtek fórumon?



Na ezt nee, légyszi nee.
Kezd megint jönni a kedvencem
Mi rinyálunk egész nap az optimalizálásról, mi rinyálunk egész nap a játékvezetőségnek, hogy mi nem és mit rakjanak be a játékba ami nekünk lesz jó, amit nem melleselg 90%-ban teljesítik is azt, mert ugye prémtag stb.
Természetesen mi vagyunk azok, akik azt akarják, hogy úgy táncoljon mindenki ahogy mi fütyülünk. Természetesen.
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 5.31
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
725. hozzászólás - 2009.12.21. 22:35:48
Háborúügyben csináltam én már annál sokkal cifrábbat, hogy az építők kiléptek a szövetségből
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.12.21. 22:36:43-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.41
népszerűKraxFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
726. hozzászólás - 2009.12.21. 22:37:10
Kedves Birka!
Ha a felsültetek az építőkkel c. szöveg az én hozzászólásomra érkezett,akkor kérlek vedd figyelembe,hogy én nem vagyok egyenlő Illuminati,ez a személyes véleményem,ami figyelembe veszi azt,hogy ez egy játék és mindenki úgy játszik,ahogy akar. Következésképpen az,hogy én mit mondok,nem jelenti azt,hogy ezt a többiek is így gondolják.
Amennyiben másra reagáltál,úgy kérelk fogadd szíves elnézésemet
Azt viszont érdemes lenne végig gondolni,hogy ki fütyörészik olyan ritmust,ami meghatározhatja a játékot
Arsamis Krax,a Vándorok Hercege

s3 - Illuminati
Pontszám: 6.98
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
727. hozzászólás - 2009.12.21. 22:39:47 (Válasz Bdcaron #724 hozzászólására.)
Idézet: Bdcaron - 2009.12.21. 22:35:21

Mi rinyálunk egész nap az optimalizálásról, mi rinyálunk egész nap a játékvezetőségnek, hogy mi nem és mit rakjanak be a játékba ami nekünk lesz jó, amit nem melleselg 90%-ban teljesítik is azt, mert ugye prémtag stb.
Természetesen mi vagyunk azok, akik azt akarják, hogy úgy táncoljon mindenki ahogy mi fütyülünk. Természetesen.


Érdekes egy vallomás
Sajna nem tudok táncolni, így marad az amit a táncparkett (szabályok) megengednek!
Pontszám: 5.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
728. hozzászólás - 2009.12.21. 22:40:20 (Válasz Krax #726 hozzászólására.)
Idézet: Krax - 2009.12.21. 22:37:10
Azt viszont érdemes lenne végig gondolni,hogy ki fütyörészik olyan ritmust,ami meghatározhatja a játékot


Rákérdezhetek? Birka!

Mit nyertem?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.08
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
729. hozzászólás - 2009.12.21. 22:42:35 (Válasz CaveMaN #728 hozzászólására.)
Salven lehet, hogy ad neked egy szopóálarcot!
De erről még megkérdezem azért...
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 5.71
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
730. hozzászólás - 2009.12.21. 22:42:39 (Válasz Krax #726 hozzászólására.)
Idézet: Krax - 2009.12.21. 22:37:10

Azt viszont érdemes lenne végig gondolni,hogy ki fütyörészik olyan ritmust,ami meghatározhatja a játékot


Megvan a köv találkozó egyik műsorszáma:
Miklós füttyversenye
Pontszám: 4.80
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
731. hozzászólás - 2009.12.21. 22:46:25 (Válasz Birka #727 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.12.21. 22:39:47
Idézet: Bdcaron - 2009.12.21. 22:35:21

Mi rinyálunk egész nap az optimalizálásról, mi rinyálunk egész nap a játékvezetőségnek, hogy mi nem és mit rakjanak be a játékba ami nekünk lesz jó, amit nem melleselg 90%-ban teljesítik is azt, mert ugye prémtag stb.
Természetesen mi vagyunk azok, akik azt akarják, hogy úgy táncoljon mindenki ahogy mi fütyülünk. Természetesen.


Érdekes egy vallomás
Sajna nem tudok táncolni, így marad az amit a táncparkett (szabályok) megengednek!


Persze csak amíg neked is megfelel és nem módosíttatod őket...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.08
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
732. hozzászólás - 2009.12.21. 22:49:22
Tényleg Birka.
Arról lehet infót kapni, hogy ki kapta meg Büyüköt miután a régi közkedvelt tulaj kiakadt, hogy milyen szemét ez a Hercegnő, hogy "csal" a szkarabeusszal?
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 6.15
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
733. hozzászólás - 2009.12.21. 22:49:58 (Válasz Byzon #731 hozzászólására.)
1 azaz 1 példát mondj kérlek olyan esetre amikor én programoztam le valamit, vagy én voltam a JV
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
734. hozzászólás - 2009.12.21. 22:51:02 (Válasz Bdcaron #732 hozzászólására.)
Ezt kérlek tőle kérdezd. Remélem nem egy Illus kém/építő rabszolga lett
A hozzászólást Birka módosította 2009.12.21. 22:51:31-kor
Pontszám: 4.30
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
735. hozzászólás - 2009.12.21. 22:55:30 (Válasz Birka #733 hozzászólására.)
Khmm... Nem. Nem te programoztad le. Átlagban te vagy az az ember, akinek az ötleteitől a fórum 80%-a kiütést kap, de tud addig és olyan hangosan nyervákolni, hogy sajna a JV hallgat rá.
Ma asszem sokkal kevésbé voltam diplomatikus mint szoktam, elnézést nem kérek érte. Az egyik kedves fórumozó nem akármilyen stílusával vívta ezt ki nálam, Birkával szemben meg régóta így érzem.
Én el. Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.42
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
736. hozzászólás - 2009.12.21. 23:01:41 (Válasz Byzon #735 hozzászólására.)
Byzon, jócakát!

A 80%-ot keveslem, asszem még dolgoznom kell a dolgon
Nyávogásban mutatóban nem én vezetek, de a megtisztelő 2. helyet asszem megkaparintottam
Pontszám: 5.05
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
737. hozzászólás - 2009.12.21. 23:09:20
Most komolyan, mi ez a "Birka uralja az egész világot" dolog? Kihagytam néhány hónapot, lemaradtam valami lényegesről?
Egyszer mintha megpróbálta volna elmagyarázni, hogy Csuhiék akciója szerintem azért nem szabályos, mert nekem nem jutott eszembe élni vele, meg volt valami monológ a kurvakemény üzleti világról is, amibe kis híján belealudtam, de ezekre már csak nagyon haloványan emlékszem, és egyébként is ártalmatlan dolgoknak tűntek. Szóval a több oldalra rúgó "kurvabüdöspókokrohadjatokmeg" bejegyzésektől hogyan jutott el a kormányrúdig?

(Igen, ha másnál is szétesett a fórum, az biztosan a mi ármánykodásunk miatt van, de ha csak nálam, akkor túl sok fekete túrót szívtam...)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 4.68
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
738. hozzászólás - 2009.12.21. 23:19:52 (Válasz Crimson #737 hozzászólására.)
Az van faszikám, hogy az egész fekete túró kevés hozzám képest!

Én a világ ura (Képzel ide valami nagyon gonoszat és túrósat ) !!!

Szóval esélyetek nincs a békés V3 már csak az ármány, sárdobálás, szájkarate, kabaré világa marad!
A fekete túró még nem hatalmasodott el
Pontszám: 4.86
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
739. hozzászólás - 2009.12.22. 01:21:03
Szép! A kép ami előttem van, az az h ülnek a népek a gép előtt, s az idegtől/önteltségtől/irigységtől/rosszindulattól/erőspaprikától (szembenyúlás bónuszpontot ér) vöröslő fejjel keresik a törlés gombot.
Megnyomják...

...csak a ventilátor zúgása hallik...

...s béke uralkodik el lelkükön. Végre önmaguk lehetnek a saját önző valójukban, úgy ahogyan lettek. Istenné válnak, emberré lesznek. Pár perc lesz csupán, de akkor valóban fognak egy picit, pillanatnyit élni is. Utána úgyis visszatérnek az elvárások jól kitaposott ösvényére. S addig büntetlenül lehet önkérdezni is! Fontos dolgokat. Pl: Pucoljak-e borsót ezen életemben? Mi az a borsó? Mi az h munka? Mi az h élet?
Álemberek vagyunk az álarc mögötti álegónkkal az álproblémáink ellen küzdve. Te is, te is meg igen, te is. Kurvára megéri. Megdöglünk mind! Persze van kivétel.

Kedves Miklós!

Nyílt levélben fordulok hozzád, melyben arra kérlek fontold meg, h 50. szint felett rendszeres orvosi vizsgálatra kötelezed játékostársaidat. Amolyan vérnyomás, vércukor, prosztata (már akinek van), szem és hasonlók. A következő találkozón egy egészségügyi sátor felállítását eképpen fontold meg. Vannak azok a mély dekoltázsos nővérkék, no az sem lenne rossz. Na persze a Hölgyeknek valami fiúcsapatot ajánlok ugyanerre.

Üdvözlettel,

Daltan d'Ynyy

No de visszatérve, sajnos elfogyott az amit szívtam, ne is kérjetek...

Amúgy meg tele vagyunk hóval. Tessék menni s megdobálni az asszonyt/férjet ill ezek megfelelőjét (ha nincs, feldobod, aláállsz, kacarászol), vihorogva az iccakában. Bár a férjet inkább már ne, mert általában erősebb, és beletol a hóba szügyig. Jah meg már fagyott a hó, szóval veszélyes tud lenni, csak picit dobjatok. Inkább ne is, mert elcsúsztok. Na senki sehova nem megy, hanem vágyakozik két percet a gép előtt, majd önelégülten elküld valakit az önelégült kanyar anyjába.

Na tegyétek be azokat a tetves városokat, h lekösse magát a v3, s valóban olyan verseny legyen, ami mutat is valamit. Vagy nem.

Szerk: ezazamaz
A hozzászólást Ddyy módosította 2009.12.22. 01:22:16-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 9.39
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
740. hozzászólás - 2009.12.22. 05:26:32
Ddyy

többiek
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.51
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!