Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1241. hozzászólás - 2011.01.21. 11:55:04 (Válasz Let. #1240 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2011.01.21. 11:44:39
Üdv!

Dozer

Alacsonyabb szinten is a rossz arány rombolja a játékot, ezt fejtettem ki.

Let


Hát persze hogy rombolja! Megéri több vereséggel rendelkezni mint győzelemmel... Ez a legnagyobb hiba hogy a rendszer díjazza a "rossz" játékot! Minél több vereséged van, annál kevesebbet lehet tőled rabolni!
Magyarul püföltesd magad és jól jársz...
Én alapból nem tettem volna be ezt a csataarányos szabályt...
Egyszerűbb lett volna a támadások számát figyelembe venni valahogy így:
24 órára lebontva:
- Első támadásnál 100% rablás
- Második támadásnál már csak 75%
- harmadik támadásnál már csak 50%
- Negyediknél pedig csak 25%

Az ötödik támadásnál már aznap nem rabolhatsz LE-t a játékostól pl... Sőt lehetne akár drasztikusabb csökkentés is, hogy 1 nap pl csak 4-szer lehessen valakit támadni...
Háborúban ez bajos, ehhez háborús rendszer reform is kellene, de ez már régóta szükséges lenne amúgy is... (pl háborúban ne legyen LE és TP sem a csatákban, a jutalmat pedig drasztikusan növeljék meg)

Jó ötleteket olvashattunk már "tonnaszámra", ki tudja lehet hogy valami meg is valósul belőlük...
A hozzászólást Dozer módosította 2011.01.21. 11:56:02-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.06
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1242. hozzászólás - 2011.01.21. 11:58:27
Leonard!

mielőtt vádaskodsz a saját klánodban söpörgess, nálam mindig van LE ahogy Thalia azt mindig el is viszi, ami nem baj én is ezt teszem másokkal, de nálatok egyedül bladenál van LE, ottvan Khaosz pld, sosincs nála semmi, meg a mostani háborúban elhulott embereitek se szoktak tartani maguknál..........

ja és mégvalami:
a Vihar Lovagok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +1104998 töltődés a szövetség Lélekkútjába.




Let (Ender)!

Ha a hozzászólásaiddal azt szeretnéd elérni hogy töröljék az inaktívakat és ha ezután kiderül ami tény hogy kevés az üthető ember akkor legyen KH alacsony szinten is akkor támogatlak.
Ha nem, akkor sajnállak, remélem az előbbi a helyzet.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.04
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1243. hozzászólás - 2011.01.21. 11:59:33 (Válasz Dozer #1241 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2011.01.21. 11:55:04

Háborúban ez bajos, ehhez háborús rendszer reform is kellene, de ez már régóta szükséges lenne amúgy is... (pl háborúban ne legyen LE és TP sem a csatákban, a jutalmat pedig drasztikusan növeljék meg)


Erre gondolsz?

a Vihar Lovagok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +1104998 töltődés a szövetség Lélekkútjába.

a Kristály Szövetség szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +874030 töltődés a szövetség Lélekkútjába.


Végre működik a HCS, ezért is köszönet!
Pontszám: 6.44
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1244. hozzászólás - 2011.01.21. 12:07:53 (Válasz Tseby'dr akula #1242 hozzászólására.)
Ha nektek megért 1 millió LE-t a 14 nap katakomba, ezzel a HT elvesztése, a csp, térkapu és a pp betelése akkor gratulálok
Mi játszottunk, ti lapítottatok...
Mi meg vesztettünk:
Kapituláltatok a Katedrális szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 552499 ponttal.

Jah hogy már a KOD-ban vagy? bocsánat

Fél millió Le-t vesztettünk? és? pár óra kúttöltés??? Ti mit vesztettetek a fentebb említett túlcsordulások miatt???

persze-persze értem én, lehet tamagocsizni is, mi viszont nem az a csapat vagyunk...

Amúgy pedig én mivel is vádaskodtam? nem vádoltam én senkit, csupán rávilágítottam pár problémára ahogy Let is tette... Gratulálunk a katedrális győzelméhez, mi folytatjuk tovább ott ahol abbahagytuk, háborúzunk mert szeretünk háborúzi:)

kiegészítés: Az meg hogy Khaosz tart e magánál Le-t vagy sem, az az ő döntése nem a tiéd... engedd ezt meg neki (nem mintha nálatok ömlesztve lett volna az LE abban a kis időben amíg nem rohantatok a katakombába)
A hozzászólást Dozer módosította 2011.01.21. 12:12:23-kor
V3-Alíz
Pontszám: 8.03
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1245. hozzászólás - 2011.01.21. 12:20:35
Lapításról annyit hogy akiket ütni tudtam hamar átmentek lapító üzemmódba, és ha jól nézem a szövilapotokon 3-an végleg távoztak is ezmiatt.........
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 2.52
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1246. hozzászólás - 2011.01.21. 12:23:33 (Válasz Tseby'dr akula #1245 hozzászólására.)
nem miattad távoztak, mi tartottunk egy kis létszámleépítést, illetve páran töröltek is...
Egyszerű az indok, kevesebb létszámmal könnyebb háborúzni mint 35 fővel
V3-Alíz
Pontszám: 3.71
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1247. hozzászólás - 2011.01.21. 12:40:04
Üdv!

Szerintem Dozer nem személyeskedni akart, ő is csak megosztotta mit lát problémásnak magas szinten.
Úgy érzem felesleges ilyen formában összemérni magunkat. Főleg mivel legtöbbször súlytalanok a háborúk.

Let (Ender)!

Ha a hozzászólásaiddal azt szeretnéd elérni hogy töröljék az inaktívakat és ha ezután kiderül ami tény hogy kevés az üthető ember akkor legyen KH alacsony szinten is akkor támogatlak.
Ha nem, akkor sajnállak, remélem az előbbi a helyzet.


Tseby, én azért írtam oda hogy Heparni mert sajátos hogy Birkával vitatok meg dolgokat és jönnek a saját szövetségének tagjai.
Habár azok után hogy Birka válaszol neki arra a kérdésre külső fórumon hogy kinek van trükkös gyűrűje a szerveren (a saját karakterének), nem vagyok biztos benne hogy szándékos volt. Röviden, örülök hogy tudod melyik a karakterem de nem tudom hogy jön ez ide.

Másrészt köszönöm, de nem kell sajnálnod, örülök a támogatásodnak. Illetve mint mondtam remélem hogy a találkozón felvetett dolgok egy részét még átgondolja a játékvezetés (csataarány, v3 portya általában).


Let
A hozzászólást Let. módosította 2011.01.21. 12:55:53-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.61
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1248. hozzászólás - 2011.01.21. 13:52:13
Az egoizmus azért meg van, megsúgom gyerekek, nem körülöttetek forog a galetki világ
Aki törölt, vagy kilépett nem azért tették , mert ti elbújtatok előlük és emiatt megunták a játékot

Mod:Ez a magyar szórend...
A hozzászólást Phobosz módosította 2011.01.21. 13:55:40-kor
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.58
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1249. hozzászólás - 2011.01.21. 16:01:57
Tseby'dr akula: csak nem gondolod hogy - akár én - miattad töröltem? Ennyire ne legyél beképzelt
Egyszerűen ráuntam a játékra. A Vihar Lovagok a legnagyszerűbb szövetség ahol valaha is megfordultam, nagyszerű emberekkel.
Bár gondolom ezt neked hiába ecsetelem
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.75
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1250. hozzászólás - 2011.01.21. 16:04:53 (Válasz Isten Kardja #1249 hozzászólására.)
Vezessen jó sors az utadon Lovag!
V3-Alíz
Pontszám: 5.28
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1251. hozzászólás - 2011.01.21. 16:08:47 (Válasz Dozer #1250 hozzászólására.)
Köszönöm
A tanácsokat is amiket adtál. Nehéz volt ám megnyomni azt a gombot - nehezebb mint hittem. De azt hiszem így lesz ez jó. Kívánom hogy egy sokkal erősebb Lovag foglalja el a helyem.
A többieket pedig innen is üdvözlöm
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1252. hozzászólás - 2011.01.21. 16:39:28 (Válasz Isten Kardja #1251 hozzászólására.)
Szólhattál volna hamarabb is akkor nem az Illuba megyek...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.14
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1253. hozzászólás - 2011.01.21. 16:42:30
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 5.50
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1254. hozzászólás - 2011.01.21. 21:04:25
Háború közben rádszól Leo bácsi hogy lapíts és te erre akkor törölsz mert már régóta unod a játékot....hmm ez tényleg így lehetett.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.50
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1255. hozzászólás - 2011.01.21. 21:23:37 (Válasz Tseby'dr akula #1254 hozzászólására.)
Te meg untad már gondolom, hogy versz minket, és inkább elmentél először katakombákba, majd miután ezt is meguntad (persze a katakombákból távoztál, az éj leple alatt) másik szövetségbe... Ez azért vicces... Gondolom Téged pedig Tess Gordon (elvileg a szövetséged vezetője) küldött oda ahová mentél...
Pontszám: 7.07
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1256. hozzászólás - 2011.01.21. 22:20:25
Let.:

A portya, mint erőforrás minden világon megvan. Az EH-val korrigálva lett V3-on mindenkinek a portya lehetősége. Aki meg VF-ezik az ugye nem kapott semmit, csak célpontot. Ahogy én látom nálam az EH duplázta a LE bevételt ahhoz képest, hogy KH-nál mindig van LE. Most, hogy jó a KH csataarány érzésem szerint +30% -al több LE jön. Jön egy csatából 2000, utána bukok kettőt és elmegy 1100. Ez összesítve 1000 LE/ 3 csata. Nem egy bajnok arány. Ha jobb az arány, akkor zsinórban jönnek a 3000-es rablások. Bariknál ez nézeted szerint zsinórban 10000 / csata.

Ha általánosan akarod megfogni a problémát, akkor a KH klónozza le a játékosok szokását is. Aki szokott tartani magánál LE-t annál legyen, aki nem szokott, annál ne legyen. Ha ezzel együtt is bajod van azzal, hogy van le a KH-nál, akkor beszéld rá a játékosokat, hogy sose legyen náluk LE.

Másik megoldás, hogy csináltass Miklóssal valamilyen esszenciát, amivel egy tetszőleges játékost leklónozhatsz x időre (mondjuk alkimista labor szintje * 1,5 óra) a nála lévő LE-vel együtt természetesen, vagy ha direkt tápot akarunk, akkor fix 500.000 LE-vel. Találd ki, hogy ezt csak te támadhasd, vagy bárki. Ha bárki támadhatja úgy szerintem izgalmasabb. Ha belefér cserébe ő is támadni fog. Vagy téged óránként fixen, vagy véletlenszerűen akár mindenkit.

Én nekem a mostani felállás is tetszik. Van miért erősebb célpontot támadnom.
Pontszám: 6.93
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1257. hozzászólás - 2011.01.21. 23:18:25
Yaksee/Thalia miattad mentem a katakombákba, ezt elismerem, a szintelőnyödet nem bírom áthidalni, ahogy több társad se az enyémet, de ebben a játékban ez így van.
Ki szelet vet, vihart arat, vagyis ne szellentgessetek a játékba mert viharos lovagok közt aratunk majd
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.50
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1258. hozzászólás - 2011.01.21. 23:49:25 (Válasz Tseby'dr akula #1257 hozzászólására.)
"Ki szelet vet, vihart arat, vagyis ne szellentgessetek a játékba mert viharos lovagok közt aratunk majd "

Nos ehhez előbb ki kell jönni a katakombából nemde? Onnan elég nehéz...
Tudod ezzel az a baj hogy ha tényleg nagy háborúban kikapunk tőletek amikor az ember szép bevédéseket vagy támadásokat lát, egy árva szót nem szólok, hanem meghajlok előttetek... de komolyan...
Így inkább megmosolyogtató a kijelentés, mégha most a KOD falai között is teszed ezt...
A hozzászólást Dozer módosította 2011.01.21. 23:50:09-kor
V3-Alíz
Pontszám: 6.71
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1259. hozzászólás - 2011.01.28. 19:29:27
Let, most meg én morogjak, mért nem kap az élmezőny "farmokat"?

Megjött megint a V4-es deportálás:

Törlés Ma, 19:04 XY Vadparaszt Te nyerted a csatát.
A jutalmad 31685 (+1958) lélekenergia és 7 TP. Csata leírása Csata megosztása
Pontszám: 8.33
kedvencVeszett KutyaFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1260. hozzászólás - 2011.01.28. 19:45:46
Birka, ha valaki ennyit rabolt volna az áthozatalom után tőlem, már töröltem volna.
De miért nem helyettesíted be a rabló nevét, vagy ha kéred behúzhatom neked az összes eddigi csatámat.

Farm?
Azok lesznek majd nekem, de belőlem nem nagyon lesz az.
Pontszám: 8.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!