Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
361. hozzászólás - 2009.10.06. 15:10:15 (Válasz Birka #357 hozzászólására.)
Hercegnő minket nem mertek megtámadni, csak a kisebbeket??
A hozzászólást Tseby'dr akula módosította 2009.10.06. 15:11:05-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.90
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
362. hozzászólás - 2009.10.06. 16:49:09 (Válasz Birka #357 hozzászólására.)
Elárulnád nekem, hogy mégis honnan szerzed az információidat a szövetségünk belügyeiből? Olyan dolgokat irogattál itt le, amikről még én se tudok. Szóval akkor mi is a helyzet, jogtalanul lépsz be más id-jával a szövetségünkbe, vagy van egy karaktered nálunk, ami viszont multizás, szóval sehogy sem áll össze a kép...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 6.61
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
363. hozzászólás - 2009.10.06. 17:07:27 (Válasz Tseby'dr akula #361 hozzászólására.)
Azért az elég vicces, hogy a nagy hangon emlegetett ősi ellentétek ellenére a Cruentus most mégis csatarendbe állt a KoD oldalán, és Citadelláz nekik, nem gondolod? Ennyit az elvekről. Vagy csak porhintés volt az egész?
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 6.20
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
364. hozzászólás - 2009.10.06. 17:34:54
A másik, hogy a legnagyobb köcsög dolog a citadella használata ellen összeszövetkezni. Szerintem egy kurva jó épület, védekezésre lehet faszán használni, és az, hogy a sok optimalizátor sír a használata ellen az elég szánalmas...
Ha már egyesek barom módjára citadella ellenes szövetségekbe tömörülnek, igenis létjogosultsága van egy citadellát támogató tömörülésnek, bár én mindkettőt ellenzem. Minden szövetségnek a saját ügyeivel kellene törődnie, ha egy szövetség védekezés közben használja a citadellát, szíve joga hozzá, teljesen jogos, de ha erre másik x szövetség mondván ők ellenzik a citadella használatát válaszolnak, na az az ősbukóság és parasztság netovábbja...
Szóval ennyit a V3-as citadellarács kezdeményezésről...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5.43
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
365. hozzászólás - 2009.10.06. 18:52:00 (Válasz Zsolesz #363 hozzászólására.)
citadella a gyengék mentsége kéne hogy legyen, ha egy topklán erre vetemedik, azzal magát járatja le.
Mi azért veszünk részt benne mert ha mi is nektek mennénk holnaptól akkor nekünk is adnátok a citadellát?
Az a sok szövi akiket legyőztetek alkalmazta ezt ellenetek?
KoDosokat nem szeretjük, de én mint minden ellenfelet tiszteletben tartok, pld az van akivel itt szájkaratézgatok, skypeon viszont normális hangnemben megbeszéljük a dolgokat.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.72
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
366. hozzászólás - 2009.10.06. 18:56:30 (Válasz Tseby'dr akula #365 hozzászólására.)
Két kérdésed volt, két igenem van számodra. Fura, h nem veszed észre mi folyik körülötted...
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 9.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
367. hozzászólás - 2009.10.06. 19:02:49 (Válasz Tyberius06 #362 hozzászólására.)
Most milyen szupertitkos infóba tenyereltem bele?
Talán a Gwill-es megjegyzésre gondolsz?

Gwill elköszönt személyes üziben, jelezte hogy péntekig elteszi az állatait, maxos lé, lehet ütni, 2 hete nem fejlődött, sőt csökkent a szaki összege. Ha picit figyel valaki és összerakja az infómorzsákat, akkor ebből felejtős összevadászós törlés lesz.
Pontszám: 6.58
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
368. hozzászólás - 2009.10.06. 19:06:10 (Válasz Birka #367 hozzászólására.)
Nem, nem ez volt. Gondolkodj egy kicsit.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 6.12
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
369. hozzászólás - 2009.10.06. 19:08:27 (Válasz Zsolesz #363 hozzászólására.)
Az ellenségem ellensége a barátom bizonyos esetekben. A citadellával a Cruentus se ért egyet, nem azért, mert kárt okoz (elhanyagolható a hatása), hanem mert értelmetlen az egész.
Nem mellékesen a gaz, zsarnok elleni összefogás összekovácsolja a lelkeket
Gondolom ti is abban ringatjátok magatokat, hogy a KoD milyen szemét cheeter, és én vagyok a bűzlő hal feje stb... Midnen játékban ez van, ha valaki egyszerűen nem tud kezdeni a másikkal semmit, mert az valamiben kiemelkedőbb (több az erőforrása a játékra), akkor jön az összeesküvés elmélet, urbán legenda generálás stb... Ha ebben még társakra is lel, akkor közösen duli-fulizva megvan a közös cél, ami ellen tenni kell. Ez is a közösség alkotás egyik formája, számomra nem a legkedvesebb, de kinek a pap kinek a papné
Pontszám: 5.93
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
370. hozzászólás - 2009.10.06. 19:11:10 (Válasz Zsolesz #368 hozzászólására.)
Innen passzolom...
Pontszám: 6.15
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
371. hozzászólás - 2009.10.06. 19:24:54 (Válasz Ddyy #366 hozzászólására.)
Tisztelt Ddy és Heretic!

Nem szoktam más klánok belügyeivel foglalkozni, és nem is nagyon érdekelnek.
Nálunk az verte ki a biztosítékot hogy 2 agresszív klánnál ha a hóhért akasztják rögtön a farmklánok egyetlen védekezőfegyvereként berakott citadellához fordul.
Amit etikátlan dolognak tartunk aki kard által él az próbáljon meg kard által halni is ha győznie nem sikerül, de rögtön az első pengeváltás előtt már a dicső illuminati citadellát küld........(mert tudtommal a hadüzenet és a háború kitörése közt már adtátok az ívet)


Ahogy Biri helyesen megfogalmazta kivételes esetekben az ellenségem ellensége a barátom, de nyugodjatok meg ha tehetnénk már rég hadban állnánk.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.51
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
372. hozzászólás - 2009.10.06. 19:33:06 (Válasz Birka #369 hozzászólására.)
Nekem nincsenek itt ellenségeim szerencsére, legalábbis olyan személyek nincsenek, akiket én annak tartanék. Fordítva sajnos nem tudhatom. Túl komolyan sem veszem a játékot már jó ideje, úgyhogy nem mennék bele a kétes erőforrásaidba. Azért az arroganciádból visszavennék, de legyen meg az örömed, hogy játszod itt a kiskirályt, nem bánom. Viszont az már bánt, hogy jópáran törlésen gondolkodnak, amiért szó szerint idézel üzeneteidben a fórumunkról. Nem látják így értelmét a játéknak.

Tseby, mi nem tartjuk lejáratásnak, ha használunk egy épületet, amit a készítők beletettek a játékba. A Kristály horda is úgy van belőve, hogy használja minden nap, használjuk mi is. Ezzel kalkuláljon aki hadat üzen. Szerintem azzal nem is volt gondunk soha veled kapcsolatban, hogy normális hangnemben megbeszéljük a dolgokat, remélem ez így is marad. McPaul viszont pont akkor játszotta el ezt a lehetőséget, mikor valaki tőlünk megvádolta azzal, hogy egy követ fúj a KoD-al. Ez oly annyira felháborította, hogy nem tudta megőrizni a hidegvérét. Most meg összeálltok a-Wart szavaival élve-zsarnok ellen. Ez nekem kicsit furcsa.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 6.32
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
373. hozzászólás - 2009.10.06. 19:45:43 (Válasz Tseby'dr akula #371 hozzászólására.)
Már megbocsáss, de tudtommal a citadella a játék része, az hogy mi egy támadó szövetség ellen használjuk szívünk joga. Az hogy amikor mi támadtunk anno és nem használták ellenünk - de pl a nem prémesek két perccel a háború kezdete után citadelláztak minket, majd kapituláltak -, az egy dolog, megtehették volna. Az hogy lőttük a Kod-ot, és hogy az a háború kitörése előtt kb 19 perccel ment el az kis kommunikációs hiba és megbocsátható túlbuzgóság volt, ha még a köv nap is tartott volna a háború, akkor pontosan ment volna... Ezután majd jobban figyelünk, hogy a minket megtámadók pontban a háború kitörésekor kapják a citadellát az arcukba, mert mint a játék részét továbbra is szándékozunk használni a minket megtámadókkal szemben. Nem tartom etikátlannak, azt viszont igen, hogy pc-zés esetén az a szövetség, aki kapja a citadellát sírva rohan a többi rinyálóhoz, hogy júj a szemét lőtt minket, gyertek ti is adjatok az arcuknak (mert kb erről szól a Rács).
Nem támogatok semmilyen citadellával kapcsolatos egyezményt, minden szövetség maga felelős a használatáért, viszont elítélem ha egy csapást szenvedő fél, nem csak maga próbálja meg egyenlíteni a számlát, de másokat is belevon ebbe...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 4.54
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
374. hozzászólás - 2009.10.06. 19:56:50 (Válasz Zsolesz #372 hozzászólására.)
Zsolesz igaz, hogy van 1 üzenetem, amiben kiderül Hercegnő árulása Sy Webbel szemben, és mellékesen az anti citadellát kavarja, és állítólag Dzsakar másolta be valahova. (Ezek szerint fórum, és nem skype.) (Eleinte azt hittem Dzsakar találta ki, és direkt jutatta el hozzám, hogy megvezessen... Lehet túl sokat néztem a keresztapát?) Igen, szeretek kavarni, az egész travi erről szólt, ahol lehúztam 3 évet. Meglepődnél, hogy a sok-sok levelezésből, skype beszélgetésből mi információkat lehet összehozni. Bár ötletem nincs VU-n mi olyan információ lehet egy üziben, vagy fórumon, ami drasztikusan befolyásolja a játékmenetet...

Arrogancia? Inkább merő gúny és kabaré. Az ember játsszon, hülyüljön, mérlegeljen, számoljon és legfőképpen szórakozzon.

Törlés? Én zavarom ezek szerint valaki köreit? Mivel? Napi 1-2 ütésnél többet nem engedek el általában (háború kivétel), ezzel se lehet kárt okozni V3-on. Bajnokit a legelején nyertem, még erre se moroghatnak. Lopásom, másodlagosom nincs, nem vadászok a levetkőzött emberekre, akkor? Gondolkodok, beszélgetek, számolok ez a baj? Ti nem használjátok az exel tábláim egyikét, nem jártok Wikire? Most ért le az AION install, lehet azzal kéne több időt foglalkoznom, mert csípem egyesek szemét, hogy időt szánok erre a gaméra...

Kétes erőforrások? Tök véletlen, hogy gyémánt lehetek. Ezt McPaulnak köszönhetem, meg a főnökömnek, aki miatt nem licitálhattam a gyűlölet ellenes tárgyra, így köv héten megvettem a hűség zálogot. A relatíve korán kifejlesztett kreatívot Moderátornak köszönhetem. A rengeteg lét meg a Cruénak, Illunak, Mohírnak. Minenkinek köszönöm, hogy "kétes" forrás

Játék komolysága? Vagy komolyan veszem, vagy váltok és játszok más játékkal. Szeretem a számokat, szeretem tudni mi hogyan, miért működik. Baraty hócipője valszeg tele van már velem. A V3-as lészerzési képletet vagy 6x módosította észrevételeim alapján, hogy úgy működjön, ahogy a szabályokban le van írva. (gyémánt bónusz, kreatív, kritikus ütés, azonos lé túlcsordulás, lélekszívás leosztás stb..) A háborút csak a napokban vagy 3x. (0-ás osztó, maxrablás, háború stat) Az ember úgy gondolná, hogy 2 tesztvilág után nem derülnek ki ilyenek V3-on, de sajnos... Term ha csendben maradsz, azt se tudod hogy valami bugos (mert nem foglalkozol annyira a gaméval), csak morosz azért, hogy valami keveset ad, nem úgy működik, sokat visznek stb... akkor soha nem lesz jobb
A hozzászólást Birka módosította 2009.10.06. 19:59:26-kor
Pontszám: 6.43
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
375. hozzászólás - 2009.10.06. 20:03:43
Nekem fogalmam sincs, hogy miért állt a feje tetejére a "békés" világunk. Itt ezt olvasni, ott azt hallani. Egy biztos, a citadella szerepe nevetséges a dologban, mert a maxos citadellát is kiépíti 5 izmosabb manázó, a kút is feltöltődik előbb utóbb, ha egyszer minuszba megy, a gyengébbeket továbbra is elverik az erősebbek csak legfeljebb gyakrabban. Megkérdezném: változott valami azon kívül hogy megy jobban megy a sárdobálás?

Dorina, Te vagy a világunk igazi Zarknodja, aki aludta álmát közel 6 hónapig, majd feltámadtál és porig vertél mindenkit. Most lehet Te vagy a ludas a nagy felfordulásért, de én személy szerint köszönöm Neked hogy felpezsdítetted az életünk!
Pontszám: 8.03
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
376. hozzászólás - 2009.10.06. 20:03:47
Srácok, kinek a klónja *Entropius* ?

Törlés Ma, 10:00 *Entropius*
Törlés Ma, 15:00 *Entropius*

Ki nyomta fel ekkorára a kontinuumszűkítését?
Pontszám: 6.80
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
377. hozzászólás - 2009.10.06. 20:10:06 (Válasz Impopo #375 hozzászólására.)
Megkérdezném: változott valami azon kívül hogy megy jobban megy a sárdobálás?

Hogyne! A KoD volt oly pofátlan, és indított 2 háborút!
Volt pofánk taktikázni, felajánlani holmi háború mentességet a kapitulációért cserébe ráadásul.
Meg mertünk kérdezni pár szövit, hogy értelmetlen PC használat ellen mi lenne ha közösen lépnénk fel.
Ez mind semmi, illu csapkodás közben nem beleztem ki Dorinát, és ő sem jött felkenődni a kardomra
Szerencsére Hercegnő felnyitotta a szemem, azóta csodálatos farm...

Szóval semmi nem változott, vadászunk, portyázunk, építgetünk., morgunk, szájkaratézunk, öklöt rázunk, de kárt okozni ebben a játékban max pszihésen lehet!
Pontszám: 5.75
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
378. hozzászólás - 2009.10.06. 20:13:43 (Válasz Birka #376 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.10.06. 19:56:50
... állítólag Dzsakar másolta be valahova. (Ezek szerint fórum, és nem skype.) (Eleinte azt hittem Dzsakar találta ki, és direkt jutatta el hozzám, hogy megvezessen... .


Na erről van itt szó! Honnan tudod Te, hogy mit másolnak be a fórumunkra? Az összes többi rizsa. Teljesen jogos amit a számolásról írsz. Szerezz is több LE-t, ha többet foglalkozol vele. Használom a táblázatodat én is, meg is köszönöm, tényleg hasznos. Nem ezt vitatom. Azt nem értem, hogy mi közöd ahhoz, ami a mi fórumunkon olvasható, és honnan tudod? Talán ezért is rágod Baraty fülét?
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 4.77
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
379. hozzászólás - 2009.10.06. 20:14:34 (Válasz Birka #377 hozzászólására.)
Benned sem csalódtam még!

Szóval semmi nem változott, vadászunk, portyázunk, építgetünk., morgunk, szájkaratézunk, öklöt rázunk, de kárt okozni ebben a játékban max pszihésen lehet! => javaslom a 0,2-es xanaxot, illetve szombat estékre a jó magyar házipálinkát! Akinek már 0,5-ös xanax kell, szomnbatra pedig a fény nevezetű csodálatos alkohol találmányt!
Pontszám: 7.29
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
380. hozzászólás - 2009.10.06. 20:17:03 (Válasz Birka #377 hozzászólására.)
Birka nálam most épp ez verte a ki a biztosítékot, ami szerintem szemét dolog, nemcsak itt hanem mindhárom világon, még akkor is ha V2-ön az én szövi is egy ilyen szervezet tagja, mellesleg nem rajtam múlott, hogy azok vagyunk...

"Meg mertünk kérdezni pár szövit, hogy értelmetlen PC használat ellen mi lenne ha közösen lépnénk fel."

Minek ez? Le van írva, hogy semmi értelme, mert könnyen semlegesíthető, akkor minek ilyen buzi szervezkedéseket csinálni. Ha megint megtámadtok megint lövünk, és akkor mi lesz szóltok sírva a többi szövetségnek, hogy ők is lőjjenek minket, mert kaptatok egy citadellát az arcotokba??? Nekik mi közük egy kettőnk szövetsége közötti háborúhoz. Mi lövünk citadellát, ti visszalövitek és ennyi... Persze bele lehet keverni a többi szövetséget is csak épp tök értelmetlen és szánalmas dolog...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5.03
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!