Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1301. hozzászólás - 2011.01.30. 13:06:48 (Válasz Let. #1295 hozzászólására.)
Erre annyit tudok mondani, hogy mindenhez két fél kell.
Lehet hogy már meguntad a játékot, de ez nem feltétlenül a játék hibája, mi például mindig keresünk valami új célt amit kitűzhetünk magunk elé..
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.01
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1302. hozzászólás - 2011.01.30. 15:12:38
Alacsony szinten sokkal kevesebb célkitűzésed lehet, kimaradsz az epikus csatákból, nincs KH, portyázni/háborúzni nem tudsz mert értelmetlen, sőt még AF pontokat se kapsz.
A bajnoki meg nem feltétlen olyan izgalmas ha nyertél már párat, inkább csak idegesítő a random miatt
v3 - taspi
Pontszám: 7.30
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1303. hozzászólás - 2011.01.30. 16:13:41 (Válasz Taspi #1302 hozzászólására.)
"Alacsony szinten sokkal kevesebb célkitűzésed lehet, kimaradsz az epikus csatákból"
Van már visszahívott epikus, tehát bárkinek lehet epikust ütni.. Épp ezen dolgozunk most mi is hogy ne csak 4-5 játékosnak jelentsen ez elfoglaltságot, hanem a csapatnak együttesen... Eleinte kicsit lassan halad, de minél magasabb a kincseskamra annál pörgősebb lesz...

"nincs KH"
helyette van kb 20-szor annyi célpontod mind pl nekem Tehát ha valaki akarja a portyapontjait különösebb megerőltetés nélkül elköltheti...

"portyázni/háborúzni nem tudsz mert értelmetlen"
Kinek-mi, de sok tekintetben igazat adok sajnos... De azt azért vitatnám hogy nem lehet portyázni ebben a játékban!

"még AF pontokat se kapsz"
Az AF pont nem szinthez kötött hanem TP-hez! Az igaz hogy magasabb szinten jobban jön a TP, de valamit valamiért nem? Ha valaki több mint 20000 helyes kvízkérdés után is még csak az 50-55-60-as szintet koptatja, az nem az AF rendszer hibája!

Az a baj hogy totálisan az a mérvadó hogy ha nincs VF-ed életképtelen vagy! Ez nagy hiba, lehet másképp is játszani, s (ahogy te is említetted) ha a bajnoki már nem hoz lázba, a másik út eseménydúsabb és élvezetesebb is lehet mint azért küzdeni hogy 30 naponta eséllyel indulj egy viadalon, ahol lehet épp a random kaszál el...

Sokan töröltek mostanság, vagy épp átadták a karakterüket.. Láttam ilyet a KOD-ban, Omegában az Illumatiban épp úgy mint nálunk, Lovagoknál is! Nagy hibának tartom azt hogy valaki beáldozza a játékélményét egy viadalért, s ha nem sikerül elmegy a kedve az egésztől... El kell fogadni hogy nem lehet mindenki bajnoki torna győztes... Viszont ha már nem lehet, bőven találhat élvezetesebb célokat is a játékban...
Ne csak a betokosodott bajnoki felé haladjunk mert amint említettem is kiégünk... aki sokat nyer épp úgy mint aki egyet sem (az előbbinek elveszti a varázsát, az utóbbi meg beleun az állandó bajnoki cím hajszolásba)

Én azt is elfogadnám a JV részéről hogy aki megnyeri az adott hónap bajnoki tornáját, az a következőben ne indulhasson! Így legalább 2 havonta lenne valami kis változatosság... (hiszen sok kategóriában azért nem 1 játékos az esélyes, hanem legalább 4-5)
V3-Alíz
Pontszám: 6.72
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1304. hozzászólás - 2011.01.30. 16:27:22 (Válasz Dozer #1303 hozzászólására.)
nem csak a vf az életképes taktika, ehval, max sziinte tlefel ütve, ism. küldizve bőven jobb le/tp arány hozható
Pontszám: 5.12
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1305. hozzászólás - 2011.01.30. 16:32:39 (Válasz Ricskosz #1304 hozzászólására.)
és szerinted mindenki úgy kezdi a játékot hogy kész van 100 küldetése??? Vagy épp a maxos EH?
Láss túl magadon
V3-Alíz
Pontszám: 5.09
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1306. hozzászólás - 2011.01.30. 16:35:17
egyik karimnak sincs meg még a 100küldije, de sztem azt a kis vfezést ki lehet bírni
Pontszám: 5.12
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1307. hozzászólás - 2011.01.30. 16:45:24
Üdv!

Mivel most naponta többször ellenőrzöm kit érdekel az átvétel, megpillantottam hogy miről is társalogtok.

"nincs KH"
helyette van kb 20-szor annyi célpontod mind pl nekem Tehát ha valaki akarja a portyapontjait különösebb megerőltetés nélkül elköltheti...


Azt hiszem sokszor egymás mellett beszélünk el.

Miért ne lehetne igaz mindkettő? Fent kevés a célpont, lent EH és/vagy portyaszűrés nélkül értelmetlen a portya.
Nemrég mondta nekem valaki hogy Miklósék bármennyire kevéssé szeretik is, a portya a játék szerves része.
Ők alkottak olyan játékot ahol a levelezésen kívül az egyetlen interakció a (nem egy szövetségbe tartozó) karakterek között a portya.

A "neked legalább" csak azért veszélyes mert abba a hamis hitbe ringathat sokakat -akár a játékvezetést is-, hogy ezekkel a minimális változtatásokkal, lehetőségekkel kezelve is van a probléma.

Holnap röviden elmondom én miért is jutottam oda hogy törlök hátha valakit érdekel a dolog, talán a saját játékélményének javítására tudja fordítani.
Egyébként nem egészen arról szól a dolog, hogy meguntam a játékot hogy korábbi felvetésre reagáljak és az utolsó bajnokit is megnyerte a karakterem (valószínűleg nyerhetne is még néhányat).


Let
A hozzászólást Let. módosította 2011.01.30. 16:46:29-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.60
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1308. hozzászólás - 2011.01.30. 16:57:31 (Válasz Let. #1307 hozzászólására.)
Tudod mi hiányolok én már nagyon régóta?
Valami hordák közötti eventet... Amikor a hordák egymás ellen versengenek...

Ok-ok Landragór bácsi is itt volt, de az nem tekinthető ténylegesen hordák közötti versenynek..

Pedig lenne 1-2 ötletem
A hozzászólást Dozer módosította 2011.01.30. 16:58:06-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.09
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1309. hozzászólás - 2011.01.30. 17:09:22 (Válasz Let. #1307 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Ricskosz módosította 2011.01.30. 20:02:19-kor
Pontszám: 3.75
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1310. hozzászólás - 2011.01.30. 17:29:34
Bár nekem nincs V3-ról olyan sok személyes tapasztalatom, de akinek ekkora a személyi kultusza, annak nem szabad abbahagyni a játékot, javaslom gondold át, találj új célokat
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.97
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1311. hozzászólás - 2011.01.30. 17:44:07 (Válasz Let. #1307 hozzászólására.)
Let, ha tényleg itt akarod hagyni a játékot, inkább átveszem tőled és berakom a katakombába ,hátha vissza jönne még a kedved, én sajnálnám ha te is törölnél.. te egy jó ellenfél vagy, még ha 5 szintről próbállak leütni akkor is ..
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.01
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1312. hozzászólás - 2011.01.30. 17:55:04
pedig én a taéin hallottam az új céljáról.. 150.szintű entitás leütése, és a Szürke lélekrabló megszerzése ez már nem motivál,Let?
Pontszám: 5.12
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1313. hozzászólás - 2011.01.30. 19:12:52 (Válasz Ricskosz #1312 hozzászólására.)
Nos, nekem ugyan ez a tervem, versenyezhetünk is akár a tét , 1 rekesz sör
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.01
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1314. hozzászólás - 2011.01.30. 20:54:17
dozer@

1. 60. szinttől kezdve a játékosok alternatív fejlődés (AF) pontokat gyűjthetnek.
Ender még nincs 60.

2. mit csináljak a portyapontjaimmal? kapok 0LE és 30TP-t , max tömni tudom saját magamat

3. nem lehet VF nélkül játszani, csak ha új szerverre mész, és elölről kezdi mindenki. aki nem VF-ezik az építő karakter, vagy 80. szint felett van.
az EH nem opció, térkapuból szívással 4x jobb LE arányt tudok kiszedni.
v3 - taspi
Pontszám: 8.20
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1315. hozzászólás - 2011.01.30. 21:15:37 (Válasz Taspi #1314 hozzászólására.)
Idézet: Taspi - 2011.01.30. 20:54:17
dozer@

1. 60. szinttől kezdve a játékosok alternatív fejlődés (AF) pontokat gyűjthetnek.
Ender még nincs 60.

2. mit csináljak a portyapontjaimmal? kapok 0LE és 30TP-t , max tömni tudom saját magamat

3. nem lehet VF nélkül játszani, csak ha új szerverre mész, és elölről kezdi mindenki. aki nem VF-ezik az építő karakter, vagy 80. szint felett van.
az EH nem opció, térkapuból szívással 4x jobb LE arányt tudok kiszedni.


Nagyszerű... Hagyja egy kicsit a VF-et, lépje meg a 60-as szintet, megint vegye vissza a VF-et, és haladhat tovább a régi kerékvágásban... Aztán szép lassan összejönnek azok az AF pontok is.

A portyapontjaiddal nagyszerű küldetéseket lehet teljesíteni, amik után kapod az isteni leveleket, hogy miért kell agyonverni a másik játékost 6-7 szintről magasabbról. (A válasz egyszerű: mert ez a kifizetődő...) (ezúton üzenem Pasy-nak, hogy azt a válaszlevelemben elfelejtettem megírni, hogy azért mert ő nem veszít LE-t, attól a másik még kaphat utána...)

Ezzel a térkifordítós dologgal azért nagyszerű dolgokat lehet cselekedni... Játszható a másik oldal is. Csak nem olyan egyszerű, mert több időt igényel, mint elküldeni láthatatlanul vadászni a karaktert, aztán visszanézni rá, amikor már lejáróban a vadászata...

Véleményem szerint sokkal jobb a játék, mint 1 évvel ezelőtt volt, de sajnos még mindig olyan bug-ok vannak benne, amik nagyban rontják a játékélményt.
Pontszám: 8.13
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1316. hozzászólás - 2011.01.31. 16:27:47
a portyáról:

1. ha csak a küldetésekért kapok LE-t mikor portyázom akkor az minden csak nem kifizetődő ! 25%-os nyaklánccal kapok 16.000-et,
üssek 60x kritet mert erős vagyok, akkor az 10 portya és kb 2-300tp - ez nevetségesen sok tp. és ez az ideális eset, mert ezek a karakterek
nem élnek túl 6 krit ütést, alacsony szinten senki nem költ egészségre.

2. üssem a nagyon zsíros falatokat, mert azért van olyan is pl.: A jutalmad 1670 lélekenergia és 38 TP. (maxos kreatív aff.-al)
ehhez képest 4000 LE-t kapok 20tp-ért a térkapuból, csak 4x jártam szarabbul mert portyázom...

3. persze jól jöhet az, hogy kamrázom őket, de mivel a karakterek túlnyomó része inaktív, így lőttem egy öngólt

+ha portyázom bukom a sztázisbubimat


hol éri ez meg?
v3 - taspi
Pontszám: 8.36
kedvelt tagMortFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1317. hozzászólás - 2011.01.31. 17:30:53
Hali!

Van a fórumon olyan valaki aki le tudna vezetni nekem egy csata eredményét? Mit és hogyan számol ki a gépezet egy portyánál? Nagyon bosszant ,h "farm" karakter bántalmazni tud és több esetben elver mintha átlagon aluli karaktert nevelnék! Valahogy nem tudom megérteni mitől kaphatok ki több száz TÖ különbséggel ami nem is jelentene gondot ha magasabb szinten él esetleg fontosabb TÖ-m alacsonyabb lenne. Egyre több csatában szenved vereséget a karakterem olyanoktól akiknél 100-al nagyobb IQ,Tau,Erő,Védekezés,Támadásom. Nagyon szeretném látni ,h mit és hol nem fejlesztek jól. Miért őljek pénzt egy olyan játékba ahol a gyenge nem matekos karakter nyerhet. Tehát egy-egy csatámra szeretnék találni egy olyan embert aki ki tudja számolni miért lehet ez!!! Szó szerint ezért unják meg az emberek a játékot körülöttem. Sőt káromkodni is tudnék annyira bosszant! Ha random dönt akkor igazán térdre ereszkedhet aki ilyen formában leveszi a pénztárcám! Tudom ,h nem kötelező prém tagság vagy prémes cumók de egy ha van rá miért ne,2 ha odafigyelek a TP LE arányra és elég jól teszem ezt akkor igenis szeretnék nyerni csatákban főleg ha nem is kis eséllyel nyernem kéne!

Baráti kézfogás, az új-régi Mort
Pontszám: 7.40
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1318. hozzászólás - 2011.01.31. 17:35:04 (Válasz Taspi #1316 hozzászólására.)
Ne haragudj, de egy 60-as krit ütés megvan olyan 15 portyából. Az 15*6-7 TP. Ha esetleg van náluk LE (nem EH-val), akkor legyen a nyereményed mondjuk 1000 LE. Plusz a küldi 16000, az 17k. 17.000/100= 170 LE/TP. Miről beszélünk? És hozzáteszem, nem kell mindig nyerned, hogy meglegyen a küldetésed! (mielőtt valaki leszólná a LE/TP arányt, térkapuból nekem is 230 felett van, de ez más tészta...)

De a legfőbb ellenérved, hogy elbukod a burkodat. Akkor ne akarj portyázni. De akkor ne sírj, hogy ez nincs, vagy az nincs...
Pontszám: 6.46
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1319. hozzászólás - 2011.01.31. 17:44:55 (Válasz Taspi #1316 hozzászólására.)
Hol?:

átlagosan min. 3-400 LÉ/tp-t hozok potyából v3-on....

A sztázisburok meg hidegen hagy!
V3-Szeptimusz
Pontszám: 3.44
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
1320. hozzászólás - 2011.01.31. 17:49:39 (Válasz Yaksee #1318 hozzászólására.)
Nem győztél meg Yaksee, neked se lesz sokáig izgalmas 6tp-s boxzsákokat püfölni
v3 - taspi
Pontszám: 7.55
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!