Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
481. hozzászólás - 2009.11.01. 18:40:04
köszönjük, bár késtél vele majdnem 2 órát, így nem jár a 10, csak 9 pont
Pontszám: 5.73
kedvelt tagMortFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
482. hozzászólás - 2009.11.01. 18:43:45
Sajnálom Birka hogy csak a mondandóm első részét értetted meg
Volt egy esemény amin NEM VOLT KÖTELEZŐ részt venni, és amiért mindenki megkapta a jutalmát.
Részt vett benne.RENDBEN VAN.
Nem elégedett a jutalommal. RENDBEN VAN.
Persze nem az a reakció hogy talán nem kellett volna ész nélkül mindent beleölnöm, de majd legközelebb gondolkozok. Hááát mindenki döntse el, de RENDBEN VAN.
Egyszerűbb sírni, hogy mások javítsák ki amit én elrontottam. RENDBEN VAN.
Bejön a sírás. RENDBEN VAN.
Kap bónusz ajándékot. HIP-HIP. Nem túl korrekt a többiekkel szemben, de RENDBEN VAN.
De hogy ezek után nem az a reakció a potya LE-re hogy köszi, hanem az hogy hát én többre számítottam.... NAGYON NINCS RENDBEN.
Na ez az ami felbosszantott annyira hogy leírjam én is a véleményem. Nem is sokszor teszem meg..
A hozzászólást Mort módosította 2009.11.01. 18:50:00-kor
Pontszám: 5.97
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
483. hozzászólás - 2009.11.01. 20:03:22
Kedves Mort.

Mivel te toltesre hajtottal, nana hogy elegedett vagy... Miklosek keplete ugy kezdodik, Minden toltott LE + CSP-kert jaro ... Te az utolso fillerig visszakaptal mindent, en a helyedbe roppantul csendben maradnek, es elvonulnek valahova halat adni minden letezo hatalomnak, es nem ugatnek masokra, akik bizony nem voltak ilyen szerencsesek!

Ami pedig a tetszesindexemet illeti, elegge jol kifejezi a jatek iranti tetszesemet, hogy nem jatszom mas jatekkal, es boszen megy a penz a Beholder szamlajara.

Igeretek szamonkereserol annyit, nem veletlen irtam le, olvass utana, mielott beleszolsz... Mig Miklosek nem tettek a nyilatkozatukat, hogy nem lesz szivatas az egesz, meg csak a manokra se neztem, se en sem a tarsaim, csak es kizaralag a biztato irasuk utan kezdtunk bele, mondvan ha nem jarhatunk rosszul, akkor kivesazuk a reszunket az extra szorakoztatasbol is.
Pontszám: 4.10
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
484. hozzászólás - 2009.11.01. 20:52:40
Kicsit kezd felfordulni a gyomrom.

Kedves McPaul.

Köszönjük a többszörösen bújtatott célzásokat, amiket az utolsó hsz-eidben elrejtettél. A végén csak megfejtettem, hogy te sok pénzt fizetsz a Beholdernek. Igen, te sok pénzt fizetsz a Beholdernek. Tulajdonképpen most már biztos vagyok benne, hogy sok pénzt fizetsz a Beholdernek. Bocsánat, hogy csak most esik le, hogy sok pénzt fizetsz a Beholdernek, de szeretném ha már lezárhatnánk ezt az ego-tréninget.

Bár tudom, hogy te sok pénzt fizetsz a Beholdernek, de ezt a közlést kicsit izekre szedném:

"Te az utolso fillerig visszakaptal mindent, en a helyedbe roppantul csendben maradnek, es elvonulnek valahova halat adni minden letezo hatalomnak, es nem ugatnek masokra, akik bizony nem voltak ilyen szerencsesek!"

1. mi az, hogy visszakapott mindent? Ez egy ilyen könyvelős játék, tartozik/követel fákkal és költséghelyekkel? Tudom, hogy marha rutinos módon agyon lehet bonyolitani, százalékokkal, törtekkel és deriválással, de még mindig hiszem, hogy az itteni számzsonglőrködések hobbista vadhajtások, mivel a Végzetúrban a játékosok oldaláról nem a matek a fő vonzalom. Tájékoztatásul közlöm, hogy azért mert beleteszel pénzt egy üzletbe, nem biztos 100%-osan jössz ki belőle...

2. a személyeskedő szavak és felemelő tanácsaid a hallagatásról, elvonulásról és ugatásról toronymagasan verik nálam a lécet bunkóbillizésben. Komám, ilyet max pü-ben engedj meg magadnak plíz (de inkább ott se!), mert közösben nagyon tré Végigolvastam Mort hsz-ét, de egy olyan felhorkanást sem láttam benne, ami ezt a tapló hozzáállást kiválthatta volna. Pofikám, azt hiszem beleszerettél az érveidbe

3. milyen szerencse??? Már annyira elmerültél a témában, hogy előjött a fa-erdő probléma? Van aki úgy folytat le vitát, hogy egyre emelkedő hangon ismétli önmagát, bizva abban hogy a puszta hangerejével lekiabálja a másikat a porondról. Ezt hivják meddő vitának. Nézd egy kicsit a köldöködet, meg ezt a sort itt:

"De hogy ezek után nem az a reakció a potya LE-re hogy köszi, hanem az hogy hát én többre számítottam.... NAGYON NINCS RENDBEN." by Mort.

Nakérem, itt van az eb hantja. Paul, rossz volt a közlésed minősége, ezt kellene tudomásul venni.

Még kettő dolog, mielőtt elmegyek bébikaját melegiteni

a) mindig feldob, hogy egy szerencsétlen félmondatnyi benyögéséből oldalas hajcihő lesz...esküszöm, nem járnak ide véletlenül szociológusok anyaggyűjtésre???
b) a fenti személyeskedések válaszul szolgáltak a társalkodópartnerem stilusára, és TUDATOSAN használtam ezeket az eszközöket (vele ellentétben). Sorry, ha valakit sértett (pontozzon le!), ezért hát kéretik a következő hsz-ekben nem ebbe csimpaszkodni.

(és még mindig rázkódom a röhögéstől, de most már magamon...tényleg jók ezek a félmondatos felsirások)

U.i: én is sok pénzt fizetek a Beholdernek, és bár sok mindent kipróbáltam, most nem is játszom mással. Csak ezzel. De ezzel mindig. Non-stop. Még táblázataim is vannak. Meg algoritmusok. És számok mindenhol...a falakon, az utcán, a sütőben, a padlón. És mind azt akarják, hogy használjam őket. Mert sok pénzt fizetek a Beholdernek.
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 7.07
kedvelt tagMortFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
485. hozzászólás - 2009.11.01. 21:01:25
Teljesen jól látod, én a töltésre mentem rá, nem kezdtem el 1000-rel manót gyilkolni.
A sok TP miatt elég egyértelmű volt hogy a rengeteg manó legyilkolása nem lesz túl kifizetődő.
Bocs hogy néha gondolkozok is....
Amúgy engem sepc egyáltalán nem érdekel hogy ezen kívül játszol-e mással az meg végképp nem hogy mennyit fizettél a Behonak. Erre ugyan úgy nem kényszerített senki mint a manók esztelen gyilkolására.
Nem hiszem hogy nekem eddig kevesebbe került a játék mint neked, és egyre jobban kezdem sajnálni a befizetett összegeket.
Egy biztos: Miklósék nagyon meg fogják szívni, ha egyesek mindent megkapnak csak azért mert elkezdik lobogtatni az "én eddig mennyit fizettem " zászlót. Hidd el kettesek is sokat fizetnek csak nincs képük erre hivatkozni.
És végül de nem utolsó sorban még egyszer kihangsúlyoznám: nem az bosszantott fel hogy egyesek kaptak utólagos kompenzációt, hanem hogy még ezek után is csak a rinya megy.
Bár abban igazad van hogy ennyi befizetett pénz után igazán megkaphatnád az Ezer Igazság Kardját és a császári címet.
Részemről egy jó időre bejeztem a fórumozást.
A hozzászólást Mort módosította 2009.11.01. 21:07:11-kor
Pontszám: 5.50
fórumozóD.E.Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
486. hozzászólás - 2009.11.01. 21:02:04
Tényleg jobb lenne ha a konyhában maradnál, neked is, nekünk is jobb lenne, én is szeretek ott lenni.
Olyan vitába szólsz bele, amit úgy néz ki nem értesz, és olyan részt ragadsz ki, ami sokadrangú, majd szépen felfújod, ezzel próbálod lejáratni a másikat, és ami a legszomorúbb, hogy még ráadasul azt is hiszed, hogy jópofa vagy.
Valóban kezdhette volna úgy, hogy köszöni az eddigieket, de nem ártana utánaszámolni.
Amit viszont te csinálsz, na az a szavaidat idézve, gyomorforgató.
Pontszám: 4.22
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
487. hozzászólás - 2009.11.01. 21:03:35 (Válasz D.E. #486 hozzászólására.)
Szerintem jópofa volt!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 6.87
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
488. hozzászólás - 2009.11.01. 21:06:40 (Válasz D.E. #486 hozzászólására.)
Egy baj van a személyeskedéssel: ócska! Tényleg EZZEL akarod teleszemetelni a topikot? Mi lenne, ha a problémához szólnál hozzá a Te sajátos stilusodban? Még akár fikárolhatsz is közben, ha másképp nem tudod előszedni magadból a véleményt

Mort: szerintem ne hagyd abba a fórumozást, hidd el hogy szórakoztató. Csak a vitákba ne menj bele, inkább bólogass, minél nagyobb amplitudóval

*szerk.: Mortra még reagáltam
A hozzászólást Danielle Wildrose módosította 2009.11.01. 21:15:28-kor
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 6.74
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
489. hozzászólás - 2009.11.01. 21:16:07 (Válasz Danielle Wildrose #484 hozzászólására.)
bár a felét nem értettem, de jót röhögtem a stílusodon

írjál már kalandokat lécci..
Pontszám: 8.28
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
490. hozzászólás - 2009.11.01. 21:19:59
Ha McPaul kapna +10 szintet meg vagy 5 millió lét akkor minden meg lenne oldva. Játszhatna egyedül legelől, lehetne a legnagyobb mindene, és kárpótolva lenne. És ezt most komolyan mondom, nem élcelődésből.

Szerencsére töröltem a v3-ról.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.90
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
491. hozzászólás - 2009.11.01. 21:21:41 (Válasz Ricardo #490 hozzászólására.)
ne mondj már ilyeneket, v3 király
Pontszám: 8.49
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
492. hozzászólás - 2009.11.01. 21:25:31 (Válasz Maci #489 hozzászólására.)
Ezek szerint most nem vagyok túl összeszedett? Sebaj, remélem célba érek és még további öt oldalon keresztül megy az adok-kapok

Irtam már, most van elbirálás alatt Egyébként minden kalandomat "aláirom", a kaland cimében
Ha akarsz még tőlem olvasni, megadom a szövink honlapját pü-ben, ott csinálom a krónikáinkat (öntömjén) (öntömjén) (öntömjén)

(visszaolvastam...mekkora arcom van?!?! )
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 7.10
kedvelt tagSalvenFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
493. hozzászólás - 2009.11.01. 21:40:51
Mindenki monnyon le!
Nem kell a találkozóra szamuráj bemutató,majd lesz helyette pankráció,ahol leverhetitek egymást.
Az első sorból fogom nézni popcornnal a kezemben.

Wildrose!
Stílusod szellemes és kellemes.

Abba ne hagyjátok egymás oltogatását,mert még behal a topic.

Na csá gyíkok,én léptem.(Cartman)
Pontszám: 6.64
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
494. hozzászólás - 2009.11.01. 21:42:17
Danielle Wildrose a második legnagyobb arc itt, az első aki a fogd a lányt és fuss-t írta, ha Te voltál, akkor mindkét hely a tied, és Macinak igaza van, tényleg írj kalandokat lécci, lécci, lécci...

Nos tény és való, McPaul kicsit túlzásba vitte, az ezért én fizettem szöveget, talán nem innen kellett volna megközelítenie a mondanivalóját, mert ezzel sokakban ellenérzést váltott ki. Így megértem azokat akik neki estek ez miatt.

Viszont, magamat is meglepve szóba elegyedtem vele, és mikor belementünk, a hogyan miértbe, én is megdöbbenve láttam a számokat, hogy nem stimmelnek. Mi sokan lusták voltunk kiszámolni, sacc/kb.-ra jó volt amit kaptunk és játszottunk tovább. Ő vette a fáradságot és utána számolt, és - bár rossz irányból ugye - rávilágított a hiányosságokra. Személyszerint én köszönöm neki, hogy kiharcolta mindnyájunknak ezt a kis kompenzációt, én örültem neki, ha neki még így se stimmel a könyvelése, lelke rajta harcoljon érte, vagy nyelje le, olyan költség címen, hogy elfelejtette az ultraspeset használni, vagy ilyesmi.

Viszont ez miatt, szerintem semmiképp se öljük egymást itt a fórumon, lehet finoman is megbeszélni a dolgokat, esetleg nem elhanyagolható hátrány ha megpróbáljátok megismerni az álláspontját, azon túl, hogy ő fizet érte. Igen, mindannyian fizetünk, tehát ez nem lehet érv, tessék a tényekkel dobálozni.

Viszont az se megoldás, hogy szólunk a családnak meg a szövitársaknak, hogy jöjjenek pontozgatni, aki nem nekünk ad igazat. Ne legyen már óvoda itt.

Úristen, magamra se ismerek, gyorsan keresek egy topicot, ahol lehet veszekni
Pontszám: 7.04
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
495. hozzászólás - 2009.11.01. 21:50:40
(VÉGLETESEN OFF TOPIC)

Véletlenül BJK-ztam pár évig (ebből a stilusból lesz bemutató a találkozón), szóval mehet a hirig. Hajnalban, háttérben a felkelő nappal....omae, ezért érdemes meghalni. De nyomhatnánk bokken-nel, mert az tovább tart, és jobban fáj

(OFF TOPIC VÉGE)

Szerencsétlen tájékozatlan belép a "V3 haladóknak" topikba, és azt látja hogy egymás torkára harapva szeretgetjük egymást. Pedig nem is ez jellemző arra a szerverre

Azon kedves felhasználóknak (mint pl. D.E.) akik nem birták elolvasni a b) alpont utolsó mondatát, utólag is megköszönöm a kellemes élményt hogy FIGYELEMBE is veszik amit irtam. Köcc.

*szerk.: helyesírás
A hozzászólást Danielle Wildrose módosította 2009.11.01. 21:57:07-kor
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 5.27
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
496. hozzászólás - 2009.11.01. 21:54:39 (Válasz Danielle Wildrose #495 hozzászólására.)
Mi az a BJK? Valami konyhai bébipapi elkészitési japán művészet?

Ha úgy gondolod, hogy égő, hogy nem tudom mi a BJK, akkor lécci pontozz le, és én meg elszégyelem magam, kösz.
A hozzászólást Rodriguez módosította 2009.11.01. 22:05:15-kor
Pontszám: 5.58
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
497. hozzászólás - 2009.11.01. 21:57:44
buzi jól kungfuzik
Pontszám: 7.65
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
498. hozzászólás - 2009.11.01. 22:00:06 (Válasz Kis Mackó #497 hozzászólására.)
Lepontyoztak pedig csak viccből kérdeztem, mert tényleg nem tudom. Csak azt nem tudom kinek nem tetszett ez annyira, hogy nyomot egy nagy piros egyest Sebaj, ettől még tudok majd aludni
Pontszám: 5.72
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
499. hozzászólás - 2009.11.01. 22:09:21 (Válasz Rodriguez #496 hozzászólására.)
Értem én a viccöt, csak nem szeressöm (bocs Szegedtől, pedig bírom a halászlevüket)!

BJK = Bujutsu Kai Kenshin-ryu ... de váltottam róla Iai-jutsu -ra, de ez már giga-off. Érdeklődőket szivesen felvilágosítok pü-ben


---

Sajnos nem én írtam a Fogd a lányt, és ami még rosszabb, még csak meg sem találtam ezt a kalandot. Aki lementette, írta, stb...lsz küldje át, mert már annyit beszéltek róla, hogy muszáj lesz megnéznem a konkurenciát
A hozzászólást Danielle Wildrose módosította 2009.11.01. 22:29:31-kor
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 5.44
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
500. hozzászólás - 2009.11.01. 22:16:31 (Válasz Danielle Wildrose #499 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,245.0

Ide már bemásolták.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 8.09
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője