Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
21. hozzászólás - 2009.05.05. 18:43:18
Ki akar ilyen módszerrel előnyt szert tenni? Inkább nem jellemezném az ilyen embereket...


Törölve, hülyeséget írtam Ahhoz nincs elég akadémiájuk!
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.05.05. 18:51:05-kor
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
22. hozzászólás - 2009.05.05. 18:59:29
Mi az, hogy ilyen módszerrel?

Bármilyen legális erőforrás erőforrás, ilyen alapon a portyázást nevezzük ki illegálisnak, vagy a vadászatot, mert milyen illegális dolog már az hogy valaki SPM-et húz 22 szinten át, és utána mint üstökös benyom mindenkit?

Az én szememben pont azok jellemtelenek, akik nem gondolkoznak, csak csalást ordibálva pocskondiáznak! (Hallanád az egyéni entitással rendelkező, építés elkötelezett tagokat, hogy felháborodnak azon ahogy lerabszolgázod őket.)

Az akadémia meg szép lassan épül, nem rohanunk sehova. Amúgy talán az egyetlen banda vagyunk, akik nem indítottak háborúkat eddig, jelezvén, hogy tiszteltük a V3 békés világ voltát...
Pontszám: 4.84
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
23. hozzászólás - 2009.05.05. 19:05:54 (Válasz Birka #12 hozzászólására.)
Mert nincs vele semmi baj azért nem csinálnak vele semmit.

Mellesleg nem unod már a sok sírás-rívást?
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.05. 19:06:41-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
24. hozzászólás - 2009.05.05. 19:08:20
Hát olyan módszerrel, hogy csak azért hívunk be pár havert, hogy építsen. Ez számomra olyan, mintha multiznék. És volt rá példa is, hogy csak simán multiztak, ha jól tudom nálatok is (üzeneteidből ítélve pont KoDos vagy)... És az igenis csalás! Akár milyen szempontból nézzük! Lehet, hogy zárolva lettek, de az amit beépítettek az nem tűnt el!

Nekem nem a fejlődési taktikákkal van bajom, én elhiszem, hogy vannak egyesek, akik azért építenek, mert optimalizálnak, Malackáról pl pont tudom, hogy ezért építkezik. Nekem a multizással van bajom, és az, hogy hiába zárolják őket, a kezdeti építéseket nem vonták meg tőlük, igaz nem is tudnám elképzelni hogy lehetne! Jah és multizásnak számít nálam az is, hogy egy havert felhívsz, hogy építsen, mert az nem az ő ötlete volt, hanem a tiéd. Nem az ő fejlődés taktikája, hanem a tiéd. Ez nálam már multi. Lehet, hogy legális, de nem etikus.
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.05.05. 19:09:34-kor
Pontszám: 7.20
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
25. hozzászólás - 2009.05.05. 19:10:10 (Válasz CaveMaN #23 hozzászólására.)
Inkább elmondom a bánatom, hátha történik valami, semmint csendben töröljek. A gyémánt bónusz mellet zafírosként kardoskodok, a smaragd bónusz meg egyszerűen unfairnek tűnik csatában a többiekkel szemben, különösen, hogy midnen féle védekezért próbáltam már ellene, de így esélytelen
Pontszám: 5.45
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
26. hozzászólás - 2009.05.05. 19:25:05 (Válasz Nari77 #24 hozzászólására.)
Ilyen alapon akkor az illu is problémás 1-2 tag zárolása miatt, esetleg a Mohir is? Hagyjuk már ezt a kisgyerekes mutogatást, 1-2 tag tette nem az egész szövetség, végzetúrban nincs kollektív büntetés!

A Miklóssal lezajlott levelezés 2-önk magánügye!
Maradjunk annyiban, hogy ez a 3 tag angolosan ki lett pakolva és azon irányítók, akik vitték őket sosem múltiztak. Fontios még, hogy nem automatikus zárolás történt.
A feloldásuktól eltekintettünk, engedvén a játékvezetés kérésének, hogy csökkenjen a miattuk jelentkező sírás...

Jelenleg csak eredetileg a tulajdonosa által indított karakterek vannak a szövetségben, és mint az összes eddig volt tagunk egyéni ember, akik több világban is játszanak!
Remélem most már mindenki leszáll a témáról.

Az, hogy valakit behívsz játszani, ezzel növelve a játékos társadalmat, esetlegesen skype hangulat alapján kedvet kapatva a játékhoz más világokon elindulva játszik, "kvázi" marketinget csinálsz, nálad multizás, csalás stb... Szóval ezzel inkább te számolj el magaddal, én kb 10 játékost szereztem így a végzetúr társadalmának, de szerinted ez etikátlan, hát akkor legyen az!

Jah és KoD ügyben mindig kérdezz meg engem mielőtt valami pletyinek, híresztelésnek stb bedőlnél!
A hozzászólást Birka módosította 2009.05.05. 19:28:04-kor
Pontszám: 3.98
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
27. hozzászólás - 2009.05.05. 19:28:17 (Válasz Birka #25 hozzászólására.)
V1-en több, mint 50 szintje nyomulok, ütök smaragdot is és kapok is tőlük, vannak még sokan hasonló cipőben. A smaragdnak ennyi az előnye, bár sokan a legerősebb bónusznak tartják, azért csak attól, hogy ebbe a hordába tartozik valaki nem lesz automata portyagyőztes. Szóval tessék megbékélni vele és ellenszert találni rá.

A gyémánt bónusz pedig direkt a játékosok kérése miatt lett kiherélve V3-on... Ellene lobbizni felesleges és értelmetlen.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.05. 19:29:14-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
28. hozzászólás - 2009.05.05. 19:35:13 (Válasz CaveMaN #27 hozzászólására.)
Cave, hátha kapnak valami bónuszt a Gyémántok, aminek hatására nem lesz kihalt társadalom belőlük...

Lehet, hogy a smaragdosok mana regenje, meg +25% sebzése smafu. Lehet, csak én vagyok ennyire béna, de nem találom az ellenszerét Légyszi segíts, mit csináljak, ha 20-30 iq előny kevés, naivan azt hittem ezzel lehetne védekezni ellenük... Még bizakodom benne hogy az akadémiás új szakikban lesz "földelés" és "varázspáncél" is melyek % elnyelést adnak majd a megfelelő varázslat/közelharci sebzés ellen...
Pontszám: 4.77
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
29. hozzászólás - 2009.05.05. 19:36:44 (Válasz Birka #28 hozzászólására.)
Üss nagyobbat, vagy legyél mégjobb varázslásban. IQ-nál +-20 pont különbségtől még bőven nyerhet a másik, akkor is ha nem smaragd.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
30. hozzászólás - 2009.05.05. 19:38:24
Nem az egész klán tette? Már a kezdetektől ki kellett volna azokat vágni nem felszólítás után, és az hogy addig ott lődörögtek arról igenis az egész klán tehet! Meg nem az egész klánt akartam büntetni, mert az, hogy elveszik azt amit ők építettek, az nektek hol hátrány? Az csak előny volt eddig számotokra!

Illunál zároltak is egy tagot, de nem mindegy, hogy adatlapért zárolnak, vagy multizásért! Meg mint írtam nekem nem az eredeti karakterekkel van bajom, hanem a copy paste tagokkal. Jah meg behívsz pár embert a játékba, hogy ugyan építsen már helyetted pár ezer LE-t, és ha skypon beszélgettek az hol növeli a játékbeli társadalmat? Nekem nem mindegy, hogy egyesek azért hívnak be valakit, hogy élvezze a játékot, vagy azért, hogy helyetted építsen!

Ha én új játékosokat akarok, akkor azokat hagyom, hogy felfedezzék a játék örömeit, és nem azért, hogy egy verseny részesei legyenek, ahol azt csinálják amit mások mondanak, igaz egy barátnak ki mondana nemet? Inkább épít szorgosan. Nálam ezt jelenti a rabszolga.

De téma lezárva, felesleges ezen vitázni, mert tenni nem tudunk ellene, és mi nem is fogunk ilyen módon embereket hívni a játékba. Végülis legális, de én előbb halok meg, mint hogy így építsek fel valamit hamarabb.
Pontszám: 8.25
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
31. hozzászólás - 2009.05.05. 19:41:11
IQ-s ügyben még annyit tudok ajánlani, hogy növeld a szerencsédet, a sima szerencsét, ne az építést! Nemrég találtam Miklóstól egy hozzászólást, amiben le van vezetve, hogy mekkora előnye van egy nagy szerencséjű mágusnak a betalálás szempontjából!
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
32. hozzászólás - 2009.05.05. 19:48:16 (Válasz Nari77 #31 hozzászólására.)
Van sima szerencse meg építés szerencse? Én akkor valamilyen másik játékkal játszom
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
33. hozzászólás - 2009.05.05. 19:54:05 (Válasz CaveMaN #32 hozzászólására.)
Úgy értettem, hogy ne az építésösszegét nézze, hanem a szerencséjét

Mármint ne csak saját magánál figyelje ezt, hanem a másiknál is! Ha a másiknak kevesebb építése van, de mégis több szerencséje, akkor egyértelmű, hogy átüt!
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.05.05. 19:55:27-kor
Pontszám: 5.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
34. hozzászólás - 2009.05.05. 20:07:21 (Válasz Nari77 #33 hozzászólására.)
Szerintem 50-es szerencsével nem kullogok a sorban. De belinkelhetnéd, hogy melyik hozzászólásból következtettél erre a szerencsés dologra. Az eddig napvilárga került adatok alapján 20% alapesély iq függetlenül van a találatra, ezt +-10%-al módosítja a 2 kari szerencse különbsége.

Jah, az etika nem a stratégia, és a háború alapeleme. Hiába sírok az Apeh előtt, hogy bezzeg a másik feketén kapja a fizuját... Ezen téma ezennel részemről is lezárva nyílt fórumon!
Pontszám: 3.86
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
35. hozzászólás - 2009.05.05. 20:32:36
Öcsém mire megtaláltam! Érdekes ez a kereső, egy bizonyos dátum után már nem írja ki az üzeneteket! Szal kénytelen voltam végiglapozni isten tudja mennyi topikot

De megtaláltam:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,47.0

Első post 4 pontban, de érdemes egyben elolvasni az üzenetet.
Pontszám: 3
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
36. hozzászólás - 2009.05.05. 20:59:05
Ez valahogy úgy néz ki, hogy vesszük a két játékos IQ-jának a különbségét, hozzáadunk egy véletlenszámot, és ha ez elég nagy, a varázslat sikerült, egyébként nem. Tehát minél nagyobb az IQ-d az ellenfélénél, annál nagyobb az esélye, hogy a varázslatot nem tudja elkerülni. Például, ha A játékosnak 30-as IQ-ja van, B játékosnak 20-as, akkor A játékosnak kb. 60 százaléka van, hogy sikeresen varázsol B-re, míg B-nek csak 40%-ka, hogy sikeresen varázsol A-ra. A smaragd bónusz ezt tovább növeli.

Az összes többi fejtegetés a fizikai támadásról szól...
Itt nem látom nyomát a szerencse befolyásoló hatásának varázslás közben!
Pontszám: 4.64
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
37. hozzászólás - 2009.05.05. 21:14:09 (Válasz Birka #36 hozzászólására.)
Jah közben rájöttem, hogy félreértettem Valszeg nem azt láttam ami oda van írva, hanem azt amit látni szeretnék Mert ugyan abból az okból keresgéltem, mint te, hogy miért ütnek át 20 IQ-val alacsonyabbak. Az én esetemben ezek klántársaim voltak! Bár 3-4 szinttel ugyan magasabbak, jó lenne tudni a szint milyen előnyöket ad!
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
38. hozzászólás - 2009.05.05. 21:30:42
A "békés" V3:
2 szintes rangeben csak 3 olyan ember van aki 100%-os 31 emberből! És bőven hoz a lista 60% és 40%-os tételeket is...
Pontszám: 5.46
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
39. hozzászólás - 2009.05.05. 21:36:55 (Válasz Birka #38 hozzászólására.)
Gratulálok Felfedezted a top karakterek életét. Csak annyit tudok tanácsolni: szokj hozzá
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
40. hozzászólás - 2009.05.05. 21:40:23
Ebben az a vicces, hogy sokan nem a 100%ost ütik, hanem a 60%, 40%osokat tovább
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!